La open e cam aceeasi situatie ca si la elite, 3 grupe de 5 si 3 de 6.
Grupele de 6 vor juca primele doua meciuri pe cate doua mese dupa care fiecare grupa va respecta masa atribuita la inceputul concursului.
In acest moment grupele ar fi:
Gr.inferioara nr. 1 - Open
Gr.inferioara nr. 2 - Open
Gr.inferioara nr. 3 - Open
Gr.inferioara nr. 4 - Open
Gr.inferioara nr. 5 - Open
Gr.inferioara nr. 6 - Open
Grupele de 6 vor juca primele doua meciuri pe cate doua mese dupa care fiecare grupa va respecta masa atribuita la inceputul concursului.
In acest moment grupele ar fi:
Gr.inferioara nr. 1 - Open
Nume si prenume | Localitate | 1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
V |
Loc |
|
1 | DUCEAC CATALIN | Botoșani | ||||||||
2 | BALLA PETER | TOPLITA | ||||||||
3 | VACULISTEANU IONUT | SUCEAVA | ||||||||
4 | DAMIAN MIRCEA | BISTRITA | ||||||||
5 | ZAVASKI IOAN | DEJ |
Nume si prenume | Localitate | 1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
V |
Loc |
|
1 | MARCU VASILE | VATRA DORNEI | ||||||||
2 | MAHU BOGDAN | PASCANI | ||||||||
3 | CORNEANU SORIN | Botoșani | ||||||||
4 | MIHALEA LUCIAN | SUCEAVA | ||||||||
5 | MOROSAN IONEL | GRANICESTI |
Nume si prenume | Localitate | 1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
V |
Loc |
|
1 | POLOCOSER CRISTIAN | SUCEAVA | ||||||||
2 | BUTNARU MADALINA | VATRA DORNEI | ||||||||
3 | MICLOS ANDREI | DEJ | ||||||||
4 | SALAVASTRU PETRU | Botoșani | ||||||||
5 | GHERMAN ROMULUS | ARAD |
Nume si prenume | Localitate | 1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
V |
Loc |
|
1 | URSULEAN VASILE | STRAJA | ||||||||
2 | MURARU IOANA | VATRA DORNEI | ||||||||
3 | GROSU ALEXANDRU | Botoșani | ||||||||
4 | SOFIAN CORNELIU | SUCEAVA | ||||||||
5 | SIMIONESE SORIN GABRIEL | GRANICESTI | ||||||||
6 | STELIAN NICOLAE | BUCURESTI |
Nume si prenume | Localitate | 1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
V |
Loc |
|
1 | CIOBANU GABRIEL | CLUJ NAPOCA | ||||||||
2 | MESZAR RAZVAN | ARAD | ||||||||
3 | HRITULEAC CLAUDIU | BUCURESTI | ||||||||
4 | PETENCHI EDMOND | ROMAN | ||||||||
5 | SIMIONESE OVIDIU | GRANICESTI | ||||||||
6 | GOLEANU REMUS | MARGINEA |
Nume si prenume | Localitate | 1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
V |
Loc |
|
1 | GRAPINA FLORIN | ROMAN | ||||||||
2 | VLAISAN VASILE | VICOVU DE JOS | ||||||||
3 | BADALUTA MARIAN | VATRA DORNEI | ||||||||
4 | IACOB GABRIEL | IASI | ||||||||
5 | SPIRCU ALEXANDRU | Botoșani | ||||||||
6 | LACATUS NICUSOR | POIANA STAMPEI |
Comentariu