Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa TT Bacău", Bacău - 17/18.08.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Solicit transfer de la categoria Avansati la începători. Apostu Laurentiu - Focșani, întrucât nu am șanse de a prinde clasamentul la avansați. Mulțumesc.

    Comentariu


    • Dragan Petru Ioan din Iași, la Open. Mulțumesc!

      Comentariu


      • Postat în original de Apostu Laurentiu Vezi post
        Solicit transfer de la categoria Avansati la începători. Apostu Laurentiu - Focșani, întrucât nu am șanse de a prinde clasamentul la avansați. Mulțumesc.
        Ce vorbești, frate?
        Chiar așa cu Mp=16,2 direct la începători?
        Costi, ce mă fac cu băieții aștia?

        De lecturat înainte de înscriere la turnee:
        http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...nt-AmaTur-2019
        Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

        Comentariu


        • Postat în original de marcelgiosan Vezi post
          M-ai băgat în ceață!

          Ăsta mi se pare a fi Ma Long din Targu Ocna. E la primul turneu în AmaTur și dacă a văzut că doar la Elite mai sunt momentan locuri mi se pare că încearcă apa cu degetul.
          Daca vrea să o luam de bună că e jucător legitimat în Franța (la ce club și în ce ligă evoluează) să ne trimită un filmuleț din care să putem să-i estimăm un Mp.
          OK, mister Roje?
          Ne poate spune numarul licentei si il vom gasi pe site-ul FFTT ,eventual ne poate spune (confirma )liga ,regiunea si in functie de clasament(media lui) vom sti ce valoare are...

          Comentariu


          • Avram Nicolae-Nedelea-Open
            FH:Butterfly-Tackiness Drive 1.7mm
            BLADE: Gewo Clasic-ALL+/Joola Air Fibre
            BH:Stiga Energy Absorber

            Comentariu


            • Sorescu Mircea-Paulesti-Open
              Voicu Ionut-Ploiești-Open.
              FH:Butterfly-Tackiness Drive 1.7mm
              BLADE: Gewo Clasic-ALL+/Joola Air Fibre
              BH:Stiga Energy Absorber

              Comentariu


              • Postat în original de ROJE Vezi post
                Nutu Adrian a zis că joacă la un club în franța
                Am făcut un pic de "research" și l-am găsit pe Nutu Adrian legitimat la clubul ASC Lagnieu și aflat pe poziția 51.637 în Clasamentul masculin național cu 634 puncte.
                ?n condițiile în care Campionul AmaTur 2014, Cosmin Lungu este legitimat Montfort T.T. și ocupă locul 2.268 cu 1798 puncte în Clasamentul național francez mi se pare, așa de la distanță, că nu are cum să aibă valoare de Elite.
                Deci, momentan, rămâne pe lista de așteptare de la Avansați.

                Dacă, prin absurd, în ultima săptăm?nă, după eventuale transferuri de la Open la Elite mai rămân locuri libere, putem lua în discuție și transferul lui Nuțu Adrian la Elite.
                Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                Comentariu


                • Se retrage Haralambescu Andrei - București - Incepatori

                  Comentariu


                  • Salutare, rog inscriere Hodivoianu Marius, București, la categoria Incepatori. Multumesc.

                    Comentariu


                    • Fratila Robert-Baicoi-Elite


                      Sent from my iPhone using Tapatalk

                      Comentariu


                      • Postat în original de marcelgiosan Vezi post
                        Am făcut un pic de "research" și l-am găsit pe Nutu Adrian legitimat la clubul ASC Lagnieu și aflat pe poziția 51.637 în Clasamentul masculin național cu 634 puncte.
                        ?n condițiile în care Campionul AmaTur 2014, Cosmin Lungu este legitimat Montfort T.T. și ocupă locul 2.268 cu 1798 puncte în Clasamentul național francez mi se pare, așa de la distanță, că nu are cum să aibă valoare de Elite.
                        Deci, momentan, rămâne pe lista de așteptare de la Avansați.

                        Dacă, prin absurd, în ultima săptăm?nă, după eventuale transferuri de la Open la Elite mai rămân locuri libere, putem lua în discuție și transferul lui Nuțu Adrian la Elite.
                        Aveti dreptate domnule Marcel 634 puncte in campionatul francez inseamna 6 in clasament ceea corespunde diviziilor departamentale ,eu cu 14 in clasament am jucat in regionala 3,aici in amatur am 32 MP ,facand o analiza cred ca conform mediei din amatur si a clasamentului din franta valoarea jucatorului este de avansati...

                        Comentariu


                        • Zarinschi Catalin - Galați - elite

                          Comentariu


                          • Darmaz Ion-open-Targoviște.

                            Comentariu


                            • Se retrage de la avansați Boariu Timofte Dănuț .

                              Comentariu


                              • Postat în original de MariusH Vezi post
                                Salutare, rog inscriere Hodivoianu Marius, București, la categoria Incepatori. Multumesc.
                                Ce faci ? Te bagi la o deplasare așa lunga ? [emoji4]


                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                Blade DHS W968 ( Hurricane Long 5 National)
                                FH Victas V22 Double Extra
                                BH Victas V22 Double Extra

                                Comentariu


                                • Bucurel Claudiu.începători
                                  COMANESTI

                                  Trimis de pe al meu SM-G965F folosind Tapatalk

                                  Comentariu


                                  • Se retrage Marian Ivan- începători din Bacău

                                    Comentariu


                                    • Stancescu Sebastian- Ploiești - Open

                                      Comentariu


                                      • Sunt șanse sa se suplimenteze locurile la avansați? Doar 90 ? Cam putine...

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de Apostu Laurentiu Vezi post
                                          Sunt șanse sa se suplimenteze locurile la avansați? Doar 90 ? Cam putine...
                                          Așa crezi?
                                          Mie mi se pare că trei turnee sunt cam puține ca să poți aspira la calificarea la un Turneu A+.
                                          Da` asta e părerea mea. Ce știu eu?
                                          Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                          Comentariu


                                          • Matei Mircea, incepatori, Targoviște

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de marcelgiosan Vezi post
                                              Ce vorbești, frate?
                                              Chiar așa cu Mp=16,2 direct la începători?
                                              Costi, ce mă fac cu băieții aștia?
                                              Postat în original de marcelgiosan Vezi post
                                              Așa crezi?
                                              Mie mi se pare că trei turnee sunt cam puține ca să poți aspira la calificarea la un Turneu A+.
                                              Da` asta e părerea mea. Ce știu eu?
                                              Nu mă bag... Părerea mea poate fi subiectivă ! Sunt mulțumit că măcar eu am prins loc !

                                              Comentariu


                                              • Saptamana viitoare voi fi acasa in Moldova.

                                                Asa ca daca prind loc la Open, vin la turneu.

                                                Ploscaru Bogdan - Cluj

                                                Comentariu


                                                • Marinescu Nelu,Targoviște.Avansati.

                                                  Comentariu


                                                  • Postat în original de bogu0191 Vezi post
                                                    Saptamana viitoare voi fi acasa in Moldova.

                                                    Asa ca daca prind loc la Open, vin la turneu.

                                                    Ploscaru Bogdan - Cluj
                                                    Dacă nu prinzi loc tot te astept la sala bogdan la o mișcare.
                                                    Primorac carbon tamca 5000 / Sardius tamca 5000
                                                    fh tenergy 05
                                                    bh rakza 7 soft

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X