Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa TT Bacău", Bacău - 17/18.08.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Premiere elite

    Ultima editare de puiu; 19.aug.2019, 00:12.

    Comentariu


    • Finala incepatori

      Ultima editare de puiu; 19.aug.2019, 00:20.

      Comentariu


      • Finala avansati

        Ultima editare de puiu; 19.aug.2019, 00:35.

        Comentariu


        • Finala open

          Ultima editare de puiu; 19.aug.2019, 00:49.

          Comentariu


          • Finala elite

            Ultima editare de puiu; 19.aug.2019, 00:53.

            Comentariu


            • Semifinala avansati Socaci Tintas

              Comentariu


              • Semifinala open

                Comentariu


                • Comentariu


                  • Salutare! Ajuns cu bine! Multumim!sa ne revedem cu bine!

                    Comentariu


                    • Penalizari Bacău - 2019.08.17
                      ID Nume si prenume Data Penalizare
                      990 Hogas Flaviu Alexandru - Barlad 2019.08.17 - N
                      982 Strugar Ioan - Deda 2019.08.17 - N
                      981 Peiu Cosmin - Babadag 2019.08.17 - N
                      980 Samoila Ion - Babadag 2019.08.17 - N
                      979 Zarinschi Catalin - Galați 2019.08.17 - N
                      978 Coroiu Andrei - Roman 2019.08.17 - N
                      977 Stoica Sandel - Focșani 2019.08.17 - N
                      976 Dodu Costica - Focșani 2019.08.17 - N
                      Ultima editare de marcelgiosan; 20.aug.2019, 13:20.
                      Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                      Comentariu


                      • Multumim pentru tot! Organizare excelenta: sala, lumina, mese, mingi, atmosfera relaxata si prieteneasca, organizatori dedicati. Am apreciat "mizilicul a la Seby" udat de "apele minerale" locale "Bucovina - alba" si "Dorna - rosie" "Sandwichul consistent" s-a transformat in pizza la care a mers un pahar din "apa plata" din frigider. Ce mai, am fost rasfatati! Din cauza transportului "racheta" din ziua concursului asigurat de MIrcea - ii multumim, s-a vazut ceva oboseala - rezultatele au fost totusi sub asteptari. Am intalniti si cativa colegi de la open-elite care erau mai obositi ca noi, din cauza "concursului greu" din zilele precedente. Pe scurt, mai venim, data viitoare cu cu cazare. Multumim inca o data! Echipa de Targoviște.
                        Blade Joola Carbon SWE
                        FH Butterfly Tenergy 05
                        BH Giant Dragon Talon Special

                        Comentariu


                        • Buna ziua,

                          Multumim organizatorilor pentru organizarea si ospitalitatea ireprosabile de care, ca de obicei, au dat dovada !
                          Felicitari celor 2 Finalisti de la Avansati, prietenii mei Mihai si Sorin pentru jocul prestat si disputarea Finalei!
                          Felicitari colegului meu de la Moinesti Johhny Barsa pentru un rezultat meritoriu obtinut la Elite !

                          Comentariu


                          • Multumesc tuturor pentru felicitari si sustinere, locul obtinut a fost intr-adevar o surpriza si pentru mine.

                            Vreau sa felicit la randul meu pe toti premiantii acestui concurs dar in special pe organizatorii acestei editii A+ care s-au straduit si au reusit sa duca la bun sfarsit un turneu grandios. BRAVO !!!
                            Multumim pentru ospitalitate si pentru tot ce-ati facut pentru noi.

                            Respect.
                            Blade: lemn off...ce lemn !
                            Bh: cu tepi
                            Fh: fara tepi

                            Comentariu


                            • Mulțumim de aprecieri venite din partea unui organizator( felicitări pentru ocuparea unui loc foarte bun 🤪surprize surprize)

                              Comentariu


                              • Felicitari Organizatorilor,si Participantilor,pentru acest super turneu.

                                Comentariu


                                • felicitari sorin!
                                  felicitari mihai!
                                  bravo prahovenilor!

                                  Comentariu


                                  • E foarte greu,sa spui in cuvinte putine,toate lucrurile frumoase ,despre acest turneu.Ma rezum la doar doua: "Felicitari si multumesc !

                                    Comentariu


                                    • Jos pălăria,pentru băieții de la Bacău!!!

                                      Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk

                                      Comentariu


                                      • De la Targu Neamț zicere :

                                        ?n urma accidentării nu eram sigur că mă refac în termen și când am considerat că pot juca, nu am mai putut să întru pe liste.
                                        Dragii mei prieteni din Bacău și-au făcut milă de cățelușul șchiop și mi-au acordat unul din cele doua wild carduri.
                                        Pe această cale le mulțumesc ca mi-au acordat încrederea și ca să nu-i dezamăgesc a reușit să-mi adjudec și o cupă.
                                        Ne-am simțit minunat alături de voi organizatorii și de toți participanții la acest reușit turneu din cadrul
                                        Familiei Amatur


                                        Trimis de pe al meu SM-N960F folosind Tapatalk

                                        Comentariu


                                        • Felicitări organizatorilor pentru acest turneu superb!!!
                                          Felicitări tuturor participanților!!!

                                          Comentariu


                                          • Felicitari organizatorilor,castigatorilor si participantilor.

                                            Comentariu


                                            • De prin sală adunate!







                                              Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                              Comentariu


                                              • Portrete Elite + Open



























                                                Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                                Comentariu


                                                • Portrete Avansați + începători







                                                  Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                                  Comentariu


                                                  • Portrait

                                                    Ultima editare de marcelgiosan; 19.aug.2019, 23:01.
                                                    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X