Joumah Abdul Rahim.Timișoara. avansati
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
Regional "Ziua Națională AmaTur", Reșița - 07.09.2019 (Zona 7)
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
1,77245385
- 26.mai.2010
- 10740
- Timișoara
Likes given: 1250Likes received: 4459
Inscrieri Elite - on 9/4/2019 at 11:34:52 AM
1. Sorescu Deian, Resita, 120 - 45.67 - EL
2. Glisa Valentin, Timișoara, 376 - 44.3 - E
3. Avram Victor, Arad, 68 - 44.12 - E
4. Iana Remus, Timișoara, 31 - 43.58 - E
5. Mutrescu Eugen, Timișoara, 4 - 43.18 - E
6. Roman Bogdan, Arad, 15 - 41.86 - E
7. Verdet Adrian, Timișoara, 16 - 41.53 - E
8. Beca Iliesen, Timișoara, 219 - 41.04 - EL
9. Put Gabriel, Oravita, 33 - 40.93 - E
10. Parvu Nicolae, Resita, 499 - 40.5 - E
11. Boru Lucian, Timișoara, 337 - 39.28 - E
12. Istrate Cristian, Timișoara, 813 - 39.1 - E
13. Savu Cristian, Oradea, 17 - 38.74 - E
14. Pavel Calin, Hunedoara, 209 - 38.7 - E
15. Craciun Calin, Oradea, 283 - 38.2 - E
16. Ardeljan Marinel, Varset, 1116 - 37.25 - E
17. Zbancu Leo, Deva, 383 - 36.97 - EW
18. Mitrache Simion, Timișoara, 233 - 36.63 - E
19. Mihalescu Dinu, Timișoara, 87 - 36.61 - EW
20. Ciucioiu Dorin, Timișoara, 514 - 36.23 - E
21. Tic Ioan, Oradea, 34 - 36.07 - E
22. Oprea Adrian, Lugoj, 37 - 35.03 - E
23. Costache Rosioru Cristian, Timișoara, 77 - 33.98 - E
24. Popet Doru, Timișoara, 345 - 33.92 - EW
25. Balogh Attila, Oradea, 106 - 33.77 - E
26. Georgescu Constantin, Orastie, 165 - 31.35 - O
Inscrieri Open - on 9/4/2019 at 11:35:02 AM
1. Kaposta Victor, Arad, 89 - 32.36 - O
2. Vaida Sorin, Oradea, 50 - 32.22 - OW
3. Creinicean Liviu, Oravita, 242 - 32.2 - O
4. Ciochina Gabriel, Arad, 278 - 31.96 - O
5. Codau Vlad, Oradea, 454 - 31.53 - O
6. Drinceanu Lilian, Oravita, 149 - 30.73 - O
7. Turburan Ion, Resita, 232 - 30.41 - O
8. Ciublea Vichente, Oravita, 792 - 29.77 - O
9. Ilia Ionicut, Oravita, 802 - 29.55 - O
10. Veres Francisc, Oravita, 357 - 29.45 - O
11. Balmez Dorel, Oravita, 696 - 29.37 - O
12. Szalay Liviu, Oradea, 88 - 29.36 - O
13. Grubacichi Marius, Timișoara, 354 - 29.27 - O
14. Deak Valentin, Sebis, 688 - 29.15 - O
15. Schiopulescu Ion, Lugoj, 862 - 29.13 - O
16. Frunza Alexandru, Timișoara, 158 - 29.03 - O
17. Boznea Daniel, Deva, 218 - 28.87 - O
18. Petersi Nuri, Varset, 580 - 28.77 - O
19. Cornianu Sebastian, Baile Herculane, 900 - 28.4 - O
20. Lacatis Ghita, Arad, 285 - 28.3 - O
21. Murgu Ioan, Oravita, 663 - 28.3 - O
22. Kramarsic Milos, Belgrad, 632 - 27.97 - O
23. Jichici Svetozar, Timișoara, 117 - 27.95 - OW
24. Nagy Iosif, Arad, 173 - 27.57 - OW
25. Busu Romulus, Hunedoara, 705 - 26.93 - O
26. Szemciuk Istvan, Deva, 638 - 26.73 - O
27. Degianschi Obrad, Resita, 217 - 26.64 - O
28. Poenar Alin, Resita, 965 - 26.45 - O
29. Neiconi Sabin, Hateg, 1383 - 25.8 - OW
30. Jurescu Sorin, Timișoara, 138 - 25.75 - OW
31. Ardelean Raul, Arad, 603 - 25.13 - O
32. Curpas Ioan, Oradea, 157 - 25.09 - OW
33. Ticu Sorin, Lugoj, 222 - 25.09 - O
34. Manu Nicolae, Resita, 947 - 24.77 - O
35. Varadi Tudor Calin, Deva, 1300 - 24.4 - O
36. Birtalan Laszlo, Oradea, 174 - 24.14 - OW
37. Lungu Marius, Oravita, 504 - 24.1 - O
38. Venter Liviu, Resita, 558 - 23.98 - O
39. Veres Adrian, Timișoara, 202 - 23.45 - O
40. Cioveie Bogdan, Oravita, 246 - 22.89 - O
41. Mureșan Ovidiu, Caransebeș, 1862 - 22.7 - O
42. Csaky Tiberiu, Resita, 335 - 22.54 - OW
43. Lulciuc Dumitru, Timișoara, 834 - 22.23 - O
44. Ispas Dan, Timișoara, 470 - 22.17 - O
45. Dumitru Florin, Arad, 192 - 22.04 - O
46. Cecan Vasile, Timișoara, 201 - 22 - O
47. Belba Caius Petrica, Baile Herculane, 1156 - 21.55 - O
48. Hancig Mircea, Timișoara, 221 - 20.23 - O
49. Munteanu Constantin, Resita, 768 - 19.5 - A
50. Lascu Marius, Timișoara, 1024 - 13.07 - A
51. Colda Dorin, Lupeni, 4169 - 0 - OW
Inscrieri Avansati - on 9/4/2019 at 11:35:08 AM
1. Ankar Wasim, Timișoara, 364 - 19.36 - A
2. Fekete Istvan, Arad, 265 - 19.35 - A
3. Tamsa Titus, Resita, 791 - 18.97 - A
4. Tatar Dorel, Simeria, 690 - 18.14 - AW
5. Szivery Adrian, Arad, 319 - 18.04 - A
6. Serban Marian, Orastie, 1110 - 18 - A
7. Iliuta Adrian, Sannicolau Mare, 380 - 17.89 - A
8. Stoica Mihai, Hateg, 527 - 17.86 - A
9. Neag Ioan, Timișoara, 926 - 17.4 - A
10. Filip Adrian, Timișoara, 1614 - 17.2 - A
11. Joumah Abdul Rahim, Timișoara, 1639 - 17.2 - A
12. Zdrenghea Mircea, Orastie, 929 - 17.03 - A
13. Borcsi Jozsef, Timișoara, 463 - 17 - A
14. Vuca Adrian, Berzovia, 1278 - 17 - A
15. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare, 314 - 16.57 - A
16. Daroti Florin, Lipova, 498 - 16.51 - A
17. Cioveie Marian, Oravita, 487 - 16.5 - A
18. Cobzaru Radu, Deva, 1059 - 16.5 - A
19. Putnik Tiberiu, Varset, 1393 - 16.35 - A
20. Matei Dumitru, Deva, 355 - 16.09 - AW
21. Moldovean Valer, Calan, 746 - 15.8 - A
22. Botas Constantin, Sannicolau Mare, 370 - 15.78 - A
23. Balaj Roland, Arad, 367 - 15.57 - A
24. Gherman Romulus, Arad, 427 - 15.22 - A
25. Stanciu Dumitru, Simeria, 1900 - 15.1 - A
26. Starcz Adrian, Lupeni, 1276 - 15.05 - A
27. Horvath Mircea, Orastie, 1013 - 14.7 - A
28. Herteg Dorinel, Arad, 940 - 13.75 - A
29. Tedi Ioja, Calan, 971 - 13.58 - A
30. Craiovan Victor, Resita, 764 - 12.98 - A
31. Chiscan Bogdan, Arad, 618 - 12.7 - A
32. Caraus Sorin, Deva, 495 - 12.37 - A
33. Schiau Dan, Hunedoara, 1247 - 12.2 - A
34. Sorescu Velimir, Resita, 1568 - 11.7 - A
35. Sabau Victor, Arad, 804 - 11.43 - A
36. Vasi Daniel, Arad, 1791 - 10.75 - A
37. Dumbrava Marius, Timișoara, 1373 - 10.7 - A
38. Purda Raul, Lipova, 1599 - 10.7 - A
39. Oproi Eugen, Sannicolau Mare, 1297 - 10.4 - A
40. Cotrau Andrei, Oradea, 1364 - 10.33 - A
41. Muntean Atila, Hunedoara, 1296 - 10.3 - A
42. Kaszta Harrald, Arad, 897 - 10.15 - A
43. Orban Alexandru Andrei, Lugoj, 1298 - 10.15 - A
44. Gligor Paul, Arad, 670 - 9.96 - I
45. Simion Dan, Resita, 1370 - 8 - I
46. Negru Marius, Deva, 1797 - 0
47. Clesiu Florin, Deva, 2067 - 0 - A
48. Banu Florentin, Timișoara, 4308 - 0 - AW
49. Karacsonyi Zoltan, Timișoara, 4374 - 0 - AW
50. Valcica Raul Ginno, Lupeni, 4451 - 0 - A
51. Enache Viorel, Brad, 5001 - 0
52. Cocias Gheorghe, Oravita, 5002 - 0
Inscrieri Incepatori - on 9/4/2019 at 11:35:14 AM
1. Faur Lucian, Jimbolia, 1306 - 9.97 - IW
2. Oprean Andrei, Deva, 886 - 9.83 - I
3. Totin Tosa, Timișoara, 1650 - 9.8 - I
4. Moldoveanu Sorin Florian, Hunedoara, 1526 - 9.55 - I
5. Dumbrava Dan, Timișoara, 1455 - 8.8 - I
6. Cojocaru Mircea, Buzias, 2540 - 8.8 - I
7. Jicarean David, Lipova, 1079 - 8.38 - I
8. Almajanu Sergiu, Dumbravita, 1551 - 8.3 - I
9. Dobinda Dinu, Arad, 832 - 8.21 - I
10. Faur Claudiu, Timișoara, 2020 - 8.05 - I
11. Vela Gabriel, Timișoara, 949 - 7.4 - I
12. Ternauciuc Adrian, Lugoj, 1587 - 7.22 - I
13. Achim Paul, Arad, 877 - 7.2 - I
14. Budihala Raul, Hunedoara, 1502 - 7.2 - I
15. Popescu Radu, Arad, 1406 - 6.8 - I
16. Rus Nicolae, Oradea, 1403 - 6.4 - I
17. Pirvu Constantin, Buzias, 2951 - 6.15 - I
18. Ruhmann Cristian, Moldova Noua, 1669 - 6 - I
19. Kumher Robert, Timișoara, 2011 - 6 - I
20. Burcea Daniel, Lugoj, 2503 - 6 - I
21. Ispas Andrei, Timișoara, 2505 - 6 - I
22. Bugarin Fabian, Lugoj, 3131 - 6 - I
23. Gherman Mihai, Lugoj, 3479 - 6 - I
24. Doxan Adrian, Resita, 2012 - 5.9 - I
25. Tarcan Mihai, Arad, 2538 - 5.5 - I
26. Leric David, Lipova, 3244 - 5.5 - I
27. Schiau Teodora, Hunedoara, 2115 - 5.35 - IF
28. Rosu Emanuel, Lipova, 3743 - 5 - I
29. Ardeleanu Bogdan, Resita, 3233 - 4.95 - I
30. Orban Marius, Lugoj, 3845 - 4 - I
31. Cristun Geanin, Resita, 3080 - 0
32. Gherman Ovidiu, Lugoj, 3081 - 0
33. Pantea Robert, Lipova, 3386 - 0
34. Matusan Florin, Timișoara, 4709 - 0 - I
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Chivaran Alin, Caransebeș, 5001 - 0
2. Soloma Nicolae, Resita, 5002 - 0
3. Trefil Ferdinand Tobias, Resita, 3147 - 5 - I
Comentariu
1,77245385- 26.mai.2010
- 10740
- Timișoara
Likes given: 1250Likes received: 4459
Inscrieri Elite - on 9/5/2019 at 10:49:20 AM
1. Sorescu Deian, Resita, 120 - 45.67 - EL
2. Glisa Valentin, Timișoara, 376 - 44.3 - E
3. Avram Victor, Arad, 68 - 44.12 - E
4. Iana Remus, Timișoara, 31 - 43.58 - E
5. Mutrescu Eugen, Timișoara, 4 - 43.18 - E
6. Roman Bogdan, Arad, 15 - 41.86 - E
7. Verdet Adrian, Timișoara, 16 - 41.53 - E
8. Beca Iliesen, Timișoara, 219 - 41.04 - EL
9. Put Gabriel, Oravita, 33 - 40.93 - E
10. Parvu Nicolae, Resita, 499 - 40.5 - E
11. Boru Lucian, Timișoara, 337 - 39.28 - E
12. Istrate Cristian, Timișoara, 813 - 39.1 - E
13. Savu Cristian, Oradea, 17 - 38.74 - E
14. Pavel Calin, Hunedoara, 209 - 38.7 - E
15. Craciun Calin, Oradea, 283 - 38.2 - E
16. Ardeljan Marinel, Varset, 1116 - 37.25 - E
17. Zbancu Leo, Deva, 383 - 36.97 - EW
18. Mitrache Simion, Timișoara, 233 - 36.63 - E
19. Mihalescu Dinu, Timișoara, 87 - 36.61 - EW
20. Ciucioiu Dorin, Timișoara, 514 - 36.23 - E
21. Tic Ioan, Oradea, 34 - 36.07 - E
22. Oprea Adrian, Lugoj, 37 - 35.03 - E
23. Costache Rosioru Cristian, Timișoara, 77 - 33.98 - E
24. Popet Doru, Timișoara, 345 - 33.92 - EW
25. Balogh Attila, Oradea, 106 - 33.77 - E
26. Georgescu Constantin, Orastie, 165 - 31.35 - O
Inscrieri Open - on 9/5/2019 at 10:49:28 AM
1. Kaposta Victor, Arad, 89 - 32.36 - O
2. Vaida Sorin, Oradea, 50 - 32.22 - OW
3. Creinicean Liviu, Oravita, 242 - 32.2 - O
4. Ciochina Gabriel, Arad, 278 - 31.96 - O
5. Codau Vlad, Oradea, 454 - 31.53 - O
6. Drinceanu Lilian, Oravita, 149 - 30.73 - O
7. Turburan Ion, Resita, 232 - 30.41 - O
8. Ciublea Vichente, Oravita, 792 - 29.77 - O
9. Ilia Ionicut, Oravita, 802 - 29.55 - O
10. Veres Francisc, Oravita, 357 - 29.45 - O
11. Balmez Dorel, Oravita, 696 - 29.37 - O
12. Szalay Liviu, Oradea, 88 - 29.36 - O
13. Grubacichi Marius, Timișoara, 354 - 29.27 - O
14. Deak Valentin, Sebis, 688 - 29.15 - O
15. Schiopulescu Ion, Lugoj, 862 - 29.13 - O
16. Frunza Alexandru, Timișoara, 158 - 29.03 - O
17. Boznea Daniel, Deva, 218 - 28.87 - O
18. Petersi Nuri, Varset, 580 - 28.77 - O
19. Cornianu Sebastian, Baile Herculane, 900 - 28.4 - O
20. Lacatis Ghita, Arad, 285 - 28.3 - O
21. Murgu Ioan, Oravita, 663 - 28.3 - O
22. Kramarsic Milos, Belgrad, 632 - 27.97 - O
23. Jichici Svetozar, Timișoara, 117 - 27.95 - OW
24. Nagy Iosif, Arad, 173 - 27.57 - OW
25. Busu Romulus, Hunedoara, 705 - 26.93 - O
26. Szemciuk Istvan, Deva, 638 - 26.73 - O
27. Degianschi Obrad, Resita, 217 - 26.64 - O
28. Poenar Alin, Resita, 965 - 26.45 - O
29. Neiconi Sabin, Hateg, 1383 - 25.8 - OW
30. Jurescu Sorin, Timișoara, 138 - 25.75 - OW
31. Ardelean Raul, Arad, 603 - 25.13 - O
32. Curpas Ioan, Oradea, 157 - 25.09 - OW
33. Ticu Sorin, Lugoj, 222 - 25.09 - O
34. Manu Nicolae, Resita, 947 - 24.77 - O
35. Varadi Tudor Calin, Deva, 1300 - 24.4 - O
36. Birtalan Laszlo, Oradea, 174 - 24.14 - OW
37. Lungu Marius, Oravita, 504 - 24.1 - O
38. Venter Liviu, Resita, 558 - 23.98 - O
39. Veres Adrian, Timișoara, 202 - 23.45 - O
40. Cioveie Bogdan, Oravita, 246 - 22.89 - O
41. Mureșan Ovidiu, Caransebeș, 1862 - 22.7 - O
42. Csaky Tiberiu, Resita, 335 - 22.54 - OW
43. Lulciuc Dumitru, Timișoara, 834 - 22.23 - O
44. Ispas Dan, Timișoara, 470 - 22.17 - O
45. Dumitru Florin, Arad, 192 - 22.04 - O
46. Cecan Vasile, Timișoara, 201 - 22 - O
47. Belba Caius Petrica, Baile Herculane, 1156 - 21.55 - O
48. Hancig Mircea, Timișoara, 221 - 20.23 - O
49. Munteanu Constantin, Resita, 768 - 19.5 - A
50. Lascu Marius, Timișoara, 1024 - 13.07 - A
51. Colda Dorin, Lupeni, 4169 - 0 - OW
Inscrieri Avansati - on 9/5/2019 at 10:49:34 AM
1. Halasz Peter, Oradea, 595 - 19.6 - A
2. Ankar Wasim, Timișoara, 364 - 19.36 - A
3. Fekete Istvan, Arad, 265 - 19.35 - A
4. Tamsa Titus, Resita, 791 - 18.97 - A
5. Tatar Dorel, Simeria, 690 - 18.14 - AW
6. Szivery Adrian, Arad, 319 - 18.04 - A
7. Serban Marian, Orastie, 1110 - 18 - A
8. Iliuta Adrian, Sannicolau Mare, 380 - 17.89 - A
9. Stoica Mihai, Hateg, 527 - 17.86 - A
10. Neag Ioan, Timișoara, 926 - 17.4 - A
11. Filip Adrian, Timișoara, 1614 - 17.2 - A
12. Joumah Abdul Rahim, Timișoara, 1639 - 17.2 - A
13. Zdrenghea Mircea, Orastie, 929 - 17.03 - A
14. Borcsi Jozsef, Timișoara, 463 - 17 - A
15. Vuca Adrian, Berzovia, 1278 - 17 - A
16. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare, 314 - 16.57 - A
17. Daroti Florin, Lipova, 498 - 16.51 - A
18. Cioveie Marian, Oravita, 487 - 16.5 - A
19. Cobzaru Radu, Deva, 1059 - 16.5 - A
20. Putnik Tiberiu, Varset, 1393 - 16.35 - A
21. Matei Dumitru, Deva, 355 - 16.09 - AW
22. Moldovean Valer, Calan, 746 - 15.8 - A
23. Botas Constantin, Sannicolau Mare, 370 - 15.78 - A
24. Balaj Roland, Arad, 367 - 15.57 - A
25. Gherman Romulus, Arad, 427 - 15.22 - A
26. Stanciu Dumitru, Simeria, 1900 - 15.1 - A
27. Starcz Adrian, Lupeni, 1276 - 15.05 - A
28. Horvath Mircea, Orastie, 1013 - 14.7 - A
29. Herteg Dorinel, Arad, 940 - 13.75 - A
30. Tedi Ioja, Calan, 971 - 13.58 - A
31. Craiovan Victor, Resita, 764 - 12.98 - A
32. Chiscan Bogdan, Arad, 618 - 12.7 - A
33. Caraus Sorin, Deva, 495 - 12.37 - A
34. Schiau Dan, Hunedoara, 1247 - 12.2 - A
35. Sabau Victor, Arad, 804 - 11.43 - A
36. Clisic Iosif, Sannicolau Mare, 960 - 10.83 - A
37. Vasi Daniel, Arad, 1791 - 10.75 - A
38. Dumbrava Marius, Timișoara, 1373 - 10.7 - A
39. Purda Raul, Lipova, 1599 - 10.7 - A
40. Oproi Eugen, Sannicolau Mare, 1297 - 10.4 - A
41. Cotrau Andrei, Oradea, 1364 - 10.33 - A
42. Muntean Atila, Hunedoara, 1296 - 10.3 - A
43. Kaszta Harrald, Arad, 897 - 10.15 - A
44. Orban Alexandru Andrei, Lugoj, 1298 - 10.15 - A
45. Gligor Paul, Arad, 670 - 9.96 - I
46. Simion Dan, Resita, 1370 - 8 - I
47. Negru Marius, Deva, 1797 - 0
48. Clesiu Florin, Deva, 2067 - 0 - A
49. Banu Florentin, Timișoara, 4308 - 0 - AW
50. Valcica Raul Ginno, Lupeni, 4451 - 0 - A
51. Enache Viorel, Brad, 5001 - 0
52. Cocias Gheorghe, Oravita, 5002 - 0
Inscrieri Incepatori - on 9/5/2019 at 10:49:41 AM
1. Faur Lucian, Jimbolia, 1306 - 9.97 - IW
2. Oprean Andrei, Deva, 886 - 9.83 - I
3. Totin Tosa, Timișoara, 1650 - 9.8 - I
4. Moldoveanu Sorin Florian, Hunedoara, 1526 - 9.55 - I
5. Dumbrava Dan, Timișoara, 1455 - 8.8 - I
6. Jicarean David, Lipova, 1079 - 8.38 - I
7. Almajanu Sergiu, Dumbravita, 1551 - 8.3 - I
8. Dobinda Dinu, Arad, 832 - 8.21 - I
9. Faur Claudiu, Timișoara, 2020 - 8.05 - I
10. Vela Gabriel, Timișoara, 949 - 7.4 - I
11. Ternauciuc Adrian, Lugoj, 1587 - 7.22 - I
12. Achim Paul, Arad, 877 - 7.2 - I
13. Budihala Raul, Hunedoara, 1502 - 7.2 - I
14. Popescu Radu, Arad, 1406 - 6.8 - I
15. Rus Nicolae, Oradea, 1403 - 6.4 - I
16. Ruhmann Cristian, Moldova Noua, 1669 - 6 - I
17. Burcea Daniel, Lugoj, 2503 - 6 - I
18. Ispas Andrei, Timișoara, 2505 - 6 - I
19. Bugarin Fabian, Lugoj, 3131 - 6 - I
20. Gherman Mihai, Lugoj, 3479 - 6 - I
21. Doxan Adrian, Resita, 2012 - 5.9 - I
22. Leric David, Lipova, 3244 - 5.5 - I
23. Schiau Teodora, Hunedoara, 2115 - 5.35 - IF
24. Trefil Ferdinand Tobias, Resita, 3147 - 5 - I
25. Ardeleanu Bogdan, Resita, 3233 - 4.95 - I
26. Orban Marius, Lugoj, 3845 - 4 - I
27. Cristun Geanin, Resita, 3080 - 0
28. Gherman Ovidiu, Lugoj, 3081 - 0
29. Chivaran Alin, Caransebeș, 5001 - 0
30. Soloma Nicolae, Resita, 5002 - 0
Comentariu
1,77245385- 26.mai.2010
- 10740
- Timișoara
Likes given: 1250Likes received: 4459
Stimati participanti, va reamintim, ca fiind A plus, astazi, Joi, 5.09.2019, la orele 21:00 expira termenul de retragere. Dupa aceasta limita, orice retragere se penalizeaza cu 3 puncte!
Comentariu
organizator local- 06.mar.2012
- 1539
- Resita
- 51
Likes given: 197Likes received: 69
Curaciuc Claudiu, Reșița, avansațiBlade: Mizutani ZLC
FH Nittaku Fastarc G1
BH Xiom Sigma II Euro
Comentariu
1,77245385- 26.mai.2010
- 10740
- Timișoara
Likes given: 1250Likes received: 4459
Inscrieri Elite - on 9/6/2019 at 9:48:16 AM
1. Sorescu Deian, Resita, 120 - 45.67 - EL
2. Glisa Valentin, Timișoara, 376 - 44.3 - E
3. Iana Remus, Timișoara, 31 - 43.58 - E
4. Mutrescu Eugen, Timișoara, 4 - 43.18 - E
5. Roman Bogdan, Arad, 15 - 41.86 - E
6. Verdet Adrian, Timișoara, 16 - 41.53 - E
7. Beca Iliesen, Timișoara, 219 - 41.04 - EL
8. Put Gabriel, Oravita, 33 - 40.93 - E
9. Parvu Nicolae, Resita, 499 - 40.5 - E
10. Boru Lucian, Timișoara, 337 - 39.28 - E
11. Istrate Cristian, Timișoara, 813 - 39.1 - E
12. Savu Cristian, Oradea, 17 - 38.74 - E
13. Pavel Calin, Hunedoara, 209 - 38.7 - E
14. Craciun Calin, Oradea, 283 - 38.2 - E
15. Ardeljan Marinel, Varset, 1116 - 37.25 - E
16. Zbancu Leo, Deva, 383 - 36.97 - EW
17. Mitrache Simion, Timișoara, 233 - 36.63 - E
18. Mihalescu Dinu, Timișoara, 87 - 36.61 - EW
19. Ciucioiu Dorin, Timișoara, 514 - 36.23 - E
20. Tic Ioan, Oradea, 34 - 36.07 - E
21. Oprea Adrian, Lugoj, 37 - 35.03 - E
22. Costache Rosioru Cristian, Timișoara, 77 - 33.98 - E
23. Popet Doru, Timișoara, 345 - 33.92 - EW
24. Balogh Attila, Oradea, 106 - 33.77 - E
25. Georgescu Constantin, Orastie, 165 - 31.35 - O
Inscrieri Open - on 9/6/2019 at 9:48:23 AM
1. Kaposta Victor, Arad, 89 - 32.36 - O
2. Vaida Sorin, Oradea, 50 - 32.22 - OW
3. Creinicean Liviu, Oravita, 242 - 32.2 - O
4. Ciochina Gabriel, Arad, 278 - 31.96 - O
5. Codau Vlad, Oradea, 454 - 31.53 - O
6. Drinceanu Lilian, Oravita, 149 - 30.73 - O
7. Turburan Ion, Resita, 232 - 30.41 - O
8. Ciublea Vichente, Oravita, 792 - 29.77 - O
9. Ilia Ionicut, Oravita, 802 - 29.55 - O
10. Veres Francisc, Oravita, 357 - 29.45 - O
11. Balmez Dorel, Oravita, 696 - 29.37 - O
12. Szalay Liviu, Oradea, 88 - 29.36 - O
13. Grubacichi Marius, Timișoara, 354 - 29.27 - O
14. Deak Valentin, Sebis, 688 - 29.15 - O
15. Schiopulescu Ion, Lugoj, 862 - 29.13 - O
16. Frunza Alexandru, Timișoara, 158 - 29.03 - O
17. Boznea Daniel, Deva, 218 - 28.87 - O
18. Petersi Nuri, Varset, 580 - 28.77 - O
19. Cornianu Sebastian, Baile Herculane, 900 - 28.4 - O
20. Lacatis Ghita, Arad, 285 - 28.3 - O
21. Murgu Ioan, Oravita, 663 - 28.3 - O
22. Kramarsic Milos, Belgrad, 632 - 27.97 - O
23. Jichici Svetozar, Timișoara, 117 - 27.95 - OW
24. Nagy Iosif, Arad, 173 - 27.57 - OW
25. Szemciuk Istvan, Deva, 638 - 26.73 - O
26. Degianschi Obrad, Resita, 217 - 26.64 - O
27. Poenar Alin, Resita, 965 - 26.45 - O
28. Neiconi Sabin, Hateg, 1383 - 25.8 - OW
29. Jurescu Sorin, Timișoara, 138 - 25.75 - OW
30. Ardelean Raul, Arad, 603 - 25.13 - O
31. Curpas Ioan, Oradea, 157 - 25.09 - OW
32. Ticu Sorin, Lugoj, 222 - 25.09 - O
33. Manu Nicolae, Resita, 947 - 24.77 - O
34. Varadi Tudor Calin, Deva, 1300 - 24.4 - O
35. Birtalan Laszlo, Oradea, 174 - 24.14 - OW
36. Lungu Marius, Oravita, 504 - 24.1 - O
37. Venter Liviu, Resita, 558 - 23.98 - O
38. Veres Adrian, Timișoara, 202 - 23.45 - O
39. Cioveie Bogdan, Oravita, 246 - 22.89 - O
40. Mureșan Ovidiu, Caransebeș, 1862 - 22.7 - O
41. Csaky Tiberiu, Resita, 335 - 22.54 - OW
42. Lulciuc Dumitru, Timișoara, 834 - 22.23 - O
43. Ispas Dan, Timișoara, 470 - 22.17 - O
44. Dumitru Florin, Arad, 192 - 22.04 - O
45. Cecan Vasile, Timișoara, 201 - 22 - O
46. Belba Caius Petrica, Baile Herculane, 1156 - 21.55 - O
47. Hancig Mircea, Timișoara, 221 - 20.23 - O
48. Munteanu Constantin, Resita, 768 - 19.5 - A
49. Lascu Marius, Timișoara, 1024 - 13.07 - A
50. Colda Dorin, Lupeni, 4169 - 0 - OW
Inscrieri Avansati - on 9/6/2019 at 9:48:29 AM
1. Halasz Peter, Oradea, 595 - 19.6 - A
2. Ankar Wasim, Timișoara, 364 - 19.36 - A
3. Fekete Istvan, Arad, 265 - 19.35 - A
4. Tamsa Titus, Resita, 791 - 18.97 - A
5. Tatar Dorel, Simeria, 690 - 18.14 - AW
6. Szivery Adrian, Arad, 319 - 18.04 - A
7. Iliuta Adrian, Sannicolau Mare, 380 - 17.89 - A
8. Stoica Mihai, Hateg, 527 - 17.86 - A
9. Neag Ioan, Timișoara, 926 - 17.4 - A
10. Filip Adrian, Timișoara, 1614 - 17.2 - A
11. Joumah Abdul Rahim, Timișoara, 1639 - 17.2 - A
12. Zdrenghea Mircea, Orastie, 929 - 17.03 - A
13. Borcsi Jozsef, Timișoara, 463 - 17 - A
14. Vuca Adrian, Berzovia, 1278 - 17 - A
15. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare, 314 - 16.57 - A
16. Daroti Florin, Lipova, 498 - 16.51 - A
17. Cioveie Marian, Oravita, 487 - 16.5 - A
18. Cobzaru Radu, Deva, 1059 - 16.5 - A
19. Putnik Tiberiu, Varset, 1393 - 16.35 - A
20. Matei Dumitru, Deva, 355 - 16.09 - AW
21. Moldovean Valer, Calan, 746 - 15.8 - A
22. Botas Constantin, Sannicolau Mare, 370 - 15.78 - A
23. Balaj Roland, Arad, 367 - 15.57 - A
24. Gherman Romulus, Arad, 427 - 15.22 - A
25. Stanciu Dumitru, Simeria, 1900 - 15.1 - A
26. Starcz Adrian, Lupeni, 1276 - 15.05 - A
27. Horvath Mircea, Orastie, 1013 - 14.7 - A
28. Tedi Ioja, Calan, 971 - 13.58 - A
29. Craiovan Victor, Resita, 764 - 12.98 - A
30. Chiscan Bogdan, Arad, 618 - 12.7 - A
31. Caraus Sorin, Deva, 495 - 12.37 - A
32. Schiau Dan, Hunedoara, 1247 - 12.2 - A
33. Curaciuc Claudiu, Resita, 1603 - 11.5 - A
34. Sabau Victor, Arad, 804 - 11.43 - A
35. Clisic Iosif, Sannicolau Mare, 960 - 10.83 - A
36. Vasi Daniel, Arad, 1791 - 10.75 - A
37. Dumbrava Marius, Timișoara, 1373 - 10.7 - A
38. Purda Raul, Lipova, 1599 - 10.7 - A
39. Oproi Eugen, Sannicolau Mare, 1297 - 10.4 - A
40. Cotrau Andrei, Oradea, 1364 - 10.33 - A
41. Muntean Atila, Hunedoara, 1296 - 10.3 - A
42. Kaszta Harrald, Arad, 897 - 10.15 - A
43. Orban Alexandru Andrei, Lugoj, 1298 - 10.15 - A
44. Gligor Paul, Arad, 670 - 9.96 - I
45. Simion Dan, Resita, 1370 - 8 - I
46. Negru Marius, Deva, 1797 - 0
47. Clesiu Florin, Deva, 2067 - 0 - A
48. Banu Florentin, Timișoara, 4308 - 0 - AW
49. Enache Viorel, Brad, 5001 - 0
50. Cocias Gheorghe, Oravita, 5002 - 0
Inscrieri Incepatori - on 9/6/2019 at 9:48:34 AM
1. Oprean Andrei, Deva, 886 - 9.83 - I
2. Totin Tosa, Timișoara, 1650 - 9.8 - I
3. Moldoveanu Sorin Florian, Hunedoara, 1526 - 9.55 - I
4. Dumbrava Dan, Timișoara, 1455 - 8.8 - I
5. Jicarean David, Lipova, 1079 - 8.38 - I
6. Almajanu Sergiu, Dumbravita, 1551 - 8.3 - I
7. Dobinda Dinu, Arad, 832 - 8.21 - I
8. Faur Claudiu, Timișoara, 2020 - 8.05 - I
9. Vela Gabriel, Timișoara, 949 - 7.4 - I
10. Ternauciuc Adrian, Lugoj, 1587 - 7.22 - I
11. Achim Paul, Arad, 877 - 7.2 - I
12. Budihala Raul, Hunedoara, 1502 - 7.2 - I
13. Popescu Radu, Arad, 1406 - 6.8 - I
14. Rus Nicolae, Oradea, 1403 - 6.4 - I
15. Ruhmann Cristian, Moldova Noua, 1669 - 6 - I
16. Burcea Daniel, Lugoj, 2503 - 6 - I
17. Ispas Andrei, Timișoara, 2505 - 6 - I
18. Bugarin Fabian, Lugoj, 3131 - 6 - I
19. Gherman Mihai, Lugoj, 3479 - 6 - I
20. Doxan Adrian, Resita, 2012 - 5.9 - I
21. Leric David, Lipova, 3244 - 5.5 - I
22. Schiau Teodora, Hunedoara, 2115 - 5.35 - IF
23. Trefil Ferdinand Tobias, Resita, 3147 - 5 - I
24. Ardeleanu Bogdan, Resita, 3233 - 4.95 - I
25. Orban Marius, Lugoj, 3845 - 4 - I
26. Cristun Geanin, Resita, 3080 - 0
27. Gherman Ovidiu, Lugoj, 3081 - 0
28. Chivaran Alin, Caransebeș, 5001 - 0
29. Soloma Nicolae, Resita, 5002 - 0
Comentariu
1,77245385- 26.mai.2010
- 10740
- Timișoara
Likes given: 1250Likes received: 4459
Stimati participanti, va rugam sa respectati programul de validare a inscrierilor pentru a nu avea intarzieri in desfasurarea competitiei iar in cazul in care intarziati, sa ne anuntati la unul din urmatoarele numere de telefon: Csaky Tiberiu: 0729919888, Craiovan Victor: 0745531461, Turburan Ion: 0745769523, Vela Claudiu: 0726487357.
INCEPATORI, AVANSATI
Validare inscrieri: 08:30-09:00;
Ora de incepere: 9:05-9:15;
OPEN, ELITE
Validare inscrieri: 10:00-14:15;
Ora de incepere: 14:20-14:30;
Comentariu
1,77245385- 26.mai.2010
- 10740
- Timișoara
Likes given: 1250Likes received: 4459
ORGANIZARE TEHNICA
Daca numarul de jucatori ramane acesta, vom avea urmatorul sistem de organizare:
INCEPATORI - 29 inscrisi
-?inferioare (9 mese): 5 grupe x 5, 6 participanti (4gr de 6, 1gr de 5) => 5x4=20+1 (cel mai bun loc 5) calificati
- superioare (7 mese): 7 grupe x 3 participanti => 7x2=14 calificati??
- tablou de 16 cu 2 bye-uri
??
AVANSATI - 50 inscrisi
- inferioare (9 mese): 9 grupe x 5, 6 participanti (5gr de 6, 4gr de 5) => 9x4=36 calificati
-?superioare (12 mese): 12 grupe x 3 participanti => 12x2=24 calificati
tablou de 32 cu 8 bye-uri
OPEN - 50 inscrisi
- inferioare (9 mese): 9 grupe x 5, 6 participanti (5gr de 6, 4gr de 5) => 9x4=36 calificati
-?superioare (12 mese): 12 grupe x 3 participanti => 12x2=24 calificati
tablou de 32 cu 8 bye-uri
ELITE - 25 inscrisi
- inferioare (5 mese): 4 grupe x 6, 7 participanti (3gr de 6, 1gr de 7) => 4x4=16 calificati
- fara superioare
- tablou complet de 16
Comentariu
Who has read this thread:© 16.06.2005-2023 www.tenisdemasa.roPowered by vBulletin® Version 5.7.5
Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba vBulletin. Toate drepturile rezervate.
Traducere vBulletin® 5 în Română roStyles.com®Această pagină a fost generată la 22:55.Procesare...X
Comentariu