Almajanu Sergiu, Dumbravita, incepatori
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
"Cupa CFR Simeria", Simeria - 28/29.09.2019
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
senior
- 02.sep.2014
- 223
- Deva, Romania
- 49
Likes given: 14Likes received: 28
Postat în original de dmidvichi Vezi postDin Deva se înscriu Midvichi Alexandru la Avansați, Midvichi Daniel și Tiron Cosmin (nou venit) la Incepatori
Trimis de pe al meu SM-A600FN folosind Tapatalk
Corect este Tircob Cosmin
Multumesc
Trimis de pe al meu SM-A600FN folosind Tapatalk
Comentariu
Salut , înscriere pentru Botaș Constantin și Oproi Eugen din Sannicolau Mare la avansați , multumesc .
Comentariu
1,77245385- 26.mai.2010
- 10740
- Timișoara
Likes given: 1253Likes received: 4480
ATENTIE! Ca urmare a inscrierilor numeroase, programul se modifica in felul urmator:
AVANSATI (72 locuri) - Sambata, 28 septembrie 2019
- validare inscrieri: 08:30 - 09:00
- ora de incepere: 09:05 - 09:15
INCEPATORI (36 locuri) - Sambata, 28 septembrie 2019
- validare inscrieri: 13:00 - 13:30
- ora de incepere: 13:35 - 13:45
OPEN (48 locuri) - Duminica, 29 septembrie 2019
- validare inscrieri: 09:45 - 10:15
- ora de incepere: 10:20 - 10:30
ELITE (24 locuri) - Duminica, 29 septembrie 2019
- validare inscrieri: 09:45 - 10:15
- ora de incepere: 10:20 - 10:30
Nu este nevoie de confirmari! Ii rugam doar pe cei care nu se pot incadra in noul program, sa se retraga.
Multumim pentru incredere!
Comentariu
1,77245385- 26.mai.2010
- 10740
- Timișoara
Likes given: 1253Likes received: 4480
Inscrieri Elite (Duminica - ora 10:00) - on 10.09.2019 at 22:00:02
1. Avram Victor, Arad, 68 - 44,12 - E
2. Iana Remus, Timișoara, 31 - 43,58 - E
3. Mutrescu Eugen, Timișoara, 4 - 43,18 - E
4. Roman Bogdan, Arad, 15 - 41,86 - E
5. Verdet Adrian, Timișoara, 16 - 41,53 - E
6. Put Gabriel, Oravita, 33 - 40,93 - E
7. Blaga Marius, Cluj Napoca, 75 - 39,84 - EMH
8. Pavel Calin, Hunedoara, 209 - 38,7 - E
9. Sufletel Radu, Alba Iulia, 19 - 38,07 - EW
10. Petrus Florin, Alba Iulia, 567 - 37,1 - E
11. Zbancu Leo, Deva, 383 - 36,97 - EW
12. Mihalescu Dinu, Timișoara, 87 - 36,61 - EW
13. Andone Claudiu, Cugir, 770 - 35,73 - EW
14. Oprea Adrian, Lugoj, 37 - 35,03 - E
15. Crainic Adrian, Orastie, 442 - 34,98 - E
16. Curut Gabriel, Timișoara, 234 - 34,92 - E
17. Costache Rosioru Cristian, Timișoara, 77 - 33,98 - E
18. Szakacs Raul, Deva, 944 - 33,55 - E
19. Damian Alin, Campia Turzii, 683 - 33,45 - E
20. Mitzea Alexandru, Sibiu, 212 - 31,9 - O
21. Cinca Daniel, Craiova, 162 - 29,63 - O
Inscrieri Open (Duminica - ora 10:00) - on 10.09.2019 at 22:00:15
1. Kaposta Victor, Arad, 89 - 32,36 - O
2. Butura Vasile, Alba Iulia, 259 - 32,16 - O
3. Georgescu Constantin, Orastie, 165 - 31,35 - O
4. Turburan Ion, Resita, 232 - 30,41 - O
5. Migea Cornel, Sibiu, 78 - 29,7 - OW
6. Veres Francisc, Oravita, 357 - 29,45 - O
7. Grubacichi Marius, Timișoara, 354 - 29,27 - O
8. Frunza Alexandru, Timișoara, 158 - 29,03 - O
9. Boznea Daniel, Deva, 218 - 28,87 - O
10. Gheorghe Nicu, Drobeta Tr Severin, 92 - 28,29 - OW
11. Jichici Svetozar, Timișoara, 117 - 27,95 - OW
12. Beches Andrei, Sibiu, 420 - 27,78 - O
13. Nagy Iosif, Arad, 173 - 27,57 - OW
14. Ciobanu Daniel, Blaj, 104 - 26,94 - OW
15. Busu Romulus, Hunedoara, 705 - 26,93 - O
16. Szemciuk Istvan, Deva, 638 - 26,73 - O
17. Degianschi Obrad, Resita, 217 - 26,64 - O
18. Dirlea Ioan, Aiud, 121 - 25,83 - OH
19. Neiconi Sabin, Hateg, 1383 - 25,8 - OW
20. Ticu Sorin, Lugoj, 222 - 25,09 - O
21. Barac Marius, Sibiu, 366 - 24,82 - OW
22. Dehelean Octavian, Timișoara, 560 - 24,8 - O
23. Varadi Tudor Calin, Deva, 1300 - 24,4 - O
24. Somlea Darian, Cisnadie, 1034 - 24,2 - O
25. Lungu Marius, Oravita, 504 - 24,1 - O
26. Venter Liviu, Resita, 558 - 23,98 - O
27. Vaida Gheorghe, Sibiu, 1153 - 23,4 - O
28. Cioveie Bogdan, Oravita, 246 - 22,89 - O
29. Barbulescu Dan, Sibiu, 191 - 22,81 - OW
30. Csaky Tiberiu, Resita, 335 - 22,54 - OW
31. Groza Alexandru, Cisnadie, 763 - 22,15 - O
32. Oneasa Silviu, Hateg, 1057 - 22,1 - O
33. Weiss Simona, Cisnadie, 435 - 22,06 - OF
34. Dumitru Florin, Arad, 192 - 22,04 - O
35. Cecan Vasile, Timișoara, 201 - 22 - O
36. Bucur Dan, Cisnadie, 424 - 20,05 - O
37. Radu Constantin, Sibiu, 296 - 19,3 - AW
38. Dinu Gheorghe, București, 291 - 17,74 - AW
39. Lascu Marius, Timișoara, 1024 - 13,07 - A
40. Gasca Toader, Hunedoara, 1492 - 0 - OW
41. Mureșan Florin, Deva, 1796 - 0 - O
42. Botea Fabian, Hunedoara, 2175 - 0 - A
Inscrieri Avansati (Sambata - ora 09:00) - on 10.09.2019 at 22:00:25
1. Fulop Attila, Aiud, 268 - 19,9 - AW
2. Bumbu Pavel, Razboieni, 322 - 19,75 - A
3. Ankar Wasim, Timișoara, 364 - 19,36 - A
4. Tamsa Titus, Resita, 791 - 18,97 - A
5. Damian Mircea, Bistrița, 324 - 18,45 - A
6. Bozosan Petre, Sibiu, 299 - 18,25 - A
7. Tatar Dorel, Simeria, 690 - 18,14 - AW
8. Serban Marian, Orastie, 1110 - 18 - A
9. Morariu Marius, Sibiu, 396 - 17,93 - A
10. Iliuta Adrian, Sannicolau Mare, 380 - 17,89 - A
11. Stoica Mihai, Hateg, 527 - 17,86 - A
12. Oniga Paul, Blaj, 888 - 17,47 - A
13. Neag Ioan, Timișoara, 926 - 17,4 - A
14. Manitiu Florin, Sibiu, 538 - 17,05 - A
15. Zdrenghea Mircea, Orastie, 929 - 17,03 - A
16. Midvichi Alexandru, Deva, 1193 - 17 - A
17. Vuca Adrian, Berzovia, 1278 - 17 - A
18. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare, 314 - 16,57 - A
19. Cioveie Marian, Oravita, 487 - 16,5 - A
20. Cobzaru Radu, Deva, 1059 - 16,5 - A
21. Benyovski Bela, Sibiu, 419 - 16,42 - AW
22. Matei Dumitru, Deva, 355 - 16,09 - AW
23. Moldovean Valer, Calan, 746 - 15,8 - A
24. Botas Constantin, Sannicolau Mare, 370 - 15,78 - A
25. Sinpetrean Comsa Gheorghe, Cluj Napoca, 594 - 15,66 - AW
26. Barbu Tiberiu, Deva, 591 - 15,6 - A
27. Balaj Roland, Arad, 367 - 15,57 - A
28. Cir Florin, Razboieni, 512 - 15,57 - A
29. Gherman Romulus, Arad, 427 - 15,22 - A
30. Stanciu Dumitru, Simeria, 1900 - 15,1 - A
31. Starcz Adrian, Lupeni, 1276 - 15,05 - A
32. Faraian Alexandru, Aiud, 536 - 14,99 - AJ
33. Horvath Mircea, Orastie, 1013 - 14,7 - A
34. Tedi Ioja, Calan, 971 - 13,58 - A
35. Olah Remus, Arad, 875 - 13,5 - A
36. Craiovan Victor, Resita, 764 - 12,98 - A
37. Chiscan Bogdan, Arad, 618 - 12,7 - A
38. Petrache Radu, Blaj, 932 - 12,44 - A
39. Caraus Sorin, Deva, 495 - 12,37 - A
40. Schiau Dan, Hunedoara, 1247 - 12,2 - A
41. Ispan Stefan, Teiuș, 1559 - 12 - A
42. Ispas Emil, Alba Iulia, 1474 - 10,8 - A
43. Vasi Daniel, Arad, 1791 - 10,75 - A
44. Dumbrava Marius, Timișoara, 1373 - 10,7 - A
45. Oproi Eugen, Sannicolau Mare, 1297 - 10,4 - A
46. Muntean Atila, Hunedoara, 1296 - 10,3 - A
47. Dobinda Alexandru, Arad, 528 - 10,28 - AW
48. Orban Alexandru Andrei, Lugoj, 1298 - 10,15 - A
49. Gligor Paul, Arad, 670 - 9,96 - I
50. Varbanescu Radu, București, 860 - 6,57 - I
51. Clesiu Florin, Deva, 2067 - 0 - A
52. Puscas Gabriel, Hateg, 2881 - 0 - A
53. Karacsonyi Zoltan, Timișoara, 4374 - 0 - AW
54. Valcica Raul Ginno, Lupeni, 4451 - 0 - A
Inscrieri Incepatori (Sambata - ora 13:00) - on 10.09.2019 at 22:00:34
1. Oprean Andrei, Deva, 886 - 9,83 - I
2. Moldoveanu Sorin Florian, Hunedoara, 1526 - 9,55 - I
3. Sirbu Vlad, Aiud, 1042 - 9,48 - I
4. Dumbrava Dan, Timișoara, 1455 - 8,8 - I
5. Midvichi Daniel, Deva, 1947 - 8,4 - I
6. Almajanu Sergiu, Dumbravita, 1551 - 8,3 - I
7. Pralea Constantin, Alba Iulia, 725 - 8,28 - IW
8. Dobinda Dinu, Arad, 832 - 8,21 - I
9. Cristea Samuel, Bistrița, 1426 - 7,83 - IJ
10. Vela Gabriel, Timișoara, 949 - 7,4 - I
11. Achim Paul, Arad, 877 - 7,2 - I
12. Budihala Raul, Hunedoara, 1502 - 7,2 - I
13. Popescu Radu, Arad, 1406 - 6,8 - I
14. Dranca David, Aiud, 1741 - 6,77 - I
15. Curtut Cezar, Arad, 2043 - 6,6 - I
16. Cristea Daniel, Bistrița, 1714 - 6 - IJ
17. Burcea Daniel, Lugoj, 2503 - 6 - I
18. Bugarin Fabian, Lugoj, 3131 - 6 - I
19. Gherman Mihai, Lugoj, 3479 - 6 - I
20. Criste Mihai Marius, Cluj Napoca, 3648 - 5,5 - I
21. Hagea Andra, Aiud, 1608 - 5,4 - IJF
22. Schiau Teodora, Hunedoara, 2115 - 5,35 - IF
23. Orban Marius, Lugoj, 3845 - 4 - I
24. Negru Marius, Deva, 1797 - 0
25. Szabo Raul, Hateg, 2651 - 0 - I
26. Gherman Ovidiu, Lugoj, 3081 - 0
27. Guta Catalin, Hunedoara, 3167 - 0 - I
28. Tircob Cosmin, Deva, 5004 - 0
29. Dorog Abel, Simeria, 5005 - 0
Comentariu
Cristian Istrate, Timișoara, elite.Blade: Joola Chen Weixing
FH : Donic Sonex JP Gold
BH : Feint Long II
Comentariu
Cirstea Toni incepatori Tg Jiu.
Sent from my POCOPHONE F1 using TapatalkLemn Balsa Fibre Off 60,
Forehand Tibhar Hybrid MK,
Rever/Backhand Donic Liga
Comentariu
Ca urmare a modificarii orei de incepere la incepatori, Achim Paul se transfera la avansati.
Mersi
Comentariu
Se inscrie la incepatori Creta Petru din Luna Cluj. Multumesc
Trimis de pe al meu LG-M160 folosind Tapatalk
Comentariu
senior- 27.feb.2013
- 521
- drobeta-turnu-severin
- 69
Likes given: 111Likes received: 75
Din Drobeta Turnu-Severin, la avansati, se inscrie Vijaica Paul. Multumesc.Lemne: Butterfly Joo SaeHyuk/ Butterfly Petr Korbel
FH :Butterfly Tenergy 64/Butterfly Tenergy 05 FX
BH :Tibhar Grass D.TecS 1.2/Butterfly Feint Long II 1.3
Comentariu
Daneliuc Gabi - elite - Selimbar
Aron Darie - elite - SibiuButterfly Michael Maze Arylate
BH Tibhar Speedy Soft / FH Joola Maxxx
Comentariu
senior- 29.mar.2016
- 1419
- București
- 56
Likes given: 653Likes received: 507
Salutare tuturor, Cristian Istrate open București. ...am atatia prieteni, trebuie sa-i vad negresit. Putna-Simeria nu-i asa ca suna superb !
Comentariu
Who has read this thread:© 16.06.2005-2023 www.tenisdemasa.roPowered by vBulletin® Version 5.7.5
Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba vBulletin. Toate drepturile rezervate.
Traducere vBulletin® 5 în Română roStyles.com®Această pagină a fost generată la 17:19.Procesare...X
Comentariu