Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Coloana Infinitului", Târgu Jiu - 02.11.2019

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • mihai mita
    a răspuns
    Se retrage Galiu Mihai din Brașov de la Elite.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Lasă un comentariu:


  • Rosioara Razvan
    a răspuns
    Din pacate , o raceala puternica a aparut fix acum, motiv pentru care nu mai pot ajunge sambata la turneu .
    Cu parere de rau , se retrage Rosioara Razvan

    Lasă un comentariu:


  • buzatu vasile
    a răspuns
    Postat în original de Zosim1 Vezi post
    Dragi colegi, Am ajuns asta-noapte,azi dimineata dupa peste 30 de ore de calvar in tara pentru turneul final, pentru rezolvarea majoritatii logisticii acestuia, conform intelegerii verbale cu organizatorii locali. Din pacate, o problema de sanatate care mi se agraveaza de doi ani de zile (boala Chron si hepatita cronica) m-a fortat ca imediat dupa sosirea acasa sa ma internez in spital, si cu toata durerea trebuie sa returnez avansul pentru o parte a meselor convenite initial (am fost contactat in primul moment pentru 24+16 mese). Emi-TT sunt eu si fiind in spital nu mai am cum sa va ajut. Durerea e si mai mare cu cat cu aceasta ocazie Targu-Jiul ar fi putut sa incheie cu mine un cont din anii trecuti. Durerea e si mai mare cu cat AmaTur prin organizatorul din Alba Iulia speram sa poata incheia cu mine un cont de mai multe mii de euro de la Turneul Campionilor 2018. Dar durerile cateodata nu conteaza, sunt lucruri si mai importante. Sper ca sa puteti trece cu succes peste inamovibilitatea mea si sa puteti gasi solutii in acest caz de vis major. Acelasi Emi
    Din cauza "inamovibilitatii" asa pe ultima suta de metrii posibil ca, o mare parte din participanți sa piardă banii pe cazare și biletele de tren dacă concursul nu se mai tine! Tare îmi pare ca e vb de "răzbunare"... mie asa îmi miroase. Sa dea Dumnezeu sa ma înșel!

    Lasă un comentariu:


  • flash
    a răspuns
    Se retrage Rada Florin - Open.

    Lasă un comentariu:


  • Dumitrescu Cornel
    a răspuns
    Postat în original de Zosim1 Vezi post
    Dragi colegi, Am ajuns asta-noapte,azi dimineata dupa peste 30 de ore de calvar in tara pentru turneul final, pentru rezolvarea majoritatii logisticii acestuia, conform intelegerii verbale cu organizatorii locali. Din pacate, o problema de sanatate care mi se agraveaza de doi ani de zile (boala Chron si hepatita cronica) m-a fortat ca imediat dupa sosirea acasa sa ma internez in spital, si cu toata durerea trebuie sa returnez avansul pentru o parte a meselor convenite initial (am fost contactat in primul moment pentru 24+16 mese). Emi-TT sunt eu si fiind in spital nu mai am cum sa va ajut. Durerea e si mai mare cu cat cu aceasta ocazie Targu-Jiul ar fi putut sa incheie cu mine un cont din anii trecuti. Durerea e si mai mare cu cat AmaTur prin organizatorul din Alba Iulia speram sa poata incheia cu mine un cont de mai multe mii de euro de la Turneul Campionilor 2018. Dar durerile cateodata nu conteaza, sunt lucruri si mai importante. Sper ca sa puteti trece cu succes peste inamovibilitatea mea si sa puteti gasi solutii in acest caz de vis major. Acelasi Emi
    sanatate maxima.

    Lasă un comentariu:


  • patraulea1980
    a răspuns
    Postat în original de marcelgiosan Vezi post
    Domnul Moldovan este rugat sa-l sune sâmbătă dimineata pe Dl. Florin Toma si sa-i comunice cate minute intarzie pentru ca acesta sa poata aduce la cunostinta colegilor de grupa ca pot incepe concursul cu al doilea meci de pe foaie.
    se rezolva ,multumim pentru intelegere.

    Lasă un comentariu:


  • GabryAdi
    a răspuns
    Postat în original de Mihai Craciun Vezi post
    Pentru cine nu are transport mai am 3 locuri în mașină cu plecare din București, sâmbătă la ora 5.30, către Tg. Jiu și retur în aceeași zi, tel. 0770 679 617.
    Va salut, d-le Mihai ! Va spun sincer ca eu as fi vrut sa ajung cu cineva cu masina dar nu am gasit pe nimeni. Si am pus chiar un pic la indoiala participarea mea la TF ! Dar am cumparat bilete de tren dus-intors, am gasit cu multa sansa cazare la hotel ''Gorj'' doar pentru vineri si sambata si pe 1 nov. de dimineata, plec spre ''teatrul de operatiuni'' totul cu cheltuieli mult mai mari decat am prevazut ! Alaturi de dvs. ar fi fost drumul mult mai frumos si mai rapid, dar asta e... Drumuri bune sa aveti pana la Targu Jiu si mult succes baiatului dvs la competitie.

    Lasă un comentariu:


  • Zosim1
    a răspuns
    Dragi colegi, Am ajuns asta-noapte,azi dimineata dupa peste 30 de ore de calvar in tara pentru turneul final, pentru rezolvarea majoritatii logisticii acestuia, conform intelegerii verbale cu organizatorii locali. Din pacate, o problema de sanatate care mi se agraveaza de doi ani de zile (boala Chron si hepatita cronica) m-a fortat ca imediat dupa sosirea acasa sa ma internez in spital, si cu toata durerea trebuie sa returnez avansul pentru o parte a meselor convenite initial (am fost contactat in primul moment pentru 24+16 mese). Emi-TT sunt eu si fiind in spital nu mai am cum sa va ajut. Durerea e si mai mare cu cat cu aceasta ocazie Targu-Jiul ar fi putut sa incheie cu mine un cont din anii trecuti. Durerea e si mai mare cu cat AmaTur prin organizatorul din Alba Iulia speram sa poata incheia cu mine un cont de mai multe mii de euro de la Turneul Campionilor 2018. Dar durerile cateodata nu conteaza, sunt lucruri si mai importante. Sper ca sa puteti trece cu succes peste inamovibilitatea mea si sa puteti gasi solutii in acest caz de vis major. Acelasi Emi

    Lasă un comentariu:


  • marcelgiosan
    a răspuns
    Postat în original de patraulea1980 Vezi post
    se pare ca domnul MOLDOVAN HORVATH CSABA,va ajunge cu o mica intarziere de o ora pe la 10 si ceva dupa spusele dansului,sper sa gasim o cale amiabila de a rezolva problema dansului cauzata pe programul CFR.multumim
    Domnul Moldovan este rugat sa-l sune sâmbătă dimineata pe Dl. Florin Toma si sa-i comunice cate minute intarzie pentru ca acesta sa poata aduce la cunostinta colegilor de grupa ca pot incepe concursul cu al doilea meci de pe foaie.

    Lasă un comentariu:


  • marcelgiosan
    a răspuns
    Postat în original de Chuck Vezi post
    Retragere Cristescu Cristian - Avansati
    Intră pe lista principală Avansați: - Giosan Marcel, Galați.

    Lasă un comentariu:


  • patraulea1980
    a răspuns
    se pare ca domnul MOLDOVAN HORVATH CSABA,va ajunge cu o mica intarziere de o ora pe la 10 si ceva dupa spusele dansului,sper sa gasim o cale amiabila de a rezolva problema dansului cauzata pe programul CFR.multumim

    Lasă un comentariu:


  • Chuck
    a răspuns
    Retragere Cristescu Cristian - Avansati

    Lasă un comentariu:


  • Antal Denes
    a răspuns
    Postat în original de Durdun Gheorghe Vezi post
    Dragi prieteni,

    In primul rand va multumesc si ma inclin ca ne sunteti alaturi inca de la inceput si probabil fara voi atat eu cat si Andro, nu am fi fost unde suntem acum pe plan national.
    Felicitari tuturor ce pun umarul sambata de sambata la buna desfasurare a turneelor si nu in ultimul rand felicitari voua fara de care AmaTur nu ar exista.

    Premii TF 2019 Targu Jiu oferite de PING PONG SHOP
    1x Contract Sponsorizare 2020 Enciu Alexandru
    8x Tricou Polo Andro Edison IndoorDRY Oraganizatorilor TF Targu Jiu
    38x Tricou Polo Andro Edison IndoorDRY Lideri/Campioni Judeteni Avansati
    50x Andro SPEEDBALL 3S*** Mingea oficiala cat. Avansati


    Vom fi prezenti la Targu Jiu cu 2 standuri, cu multe oferte, surprize si nu in ultimul rand voie buna!
    1.) Sala Sporturilor Targu Jiu - Bd-ul Constantin Brîncuși, nr. 7 - Elite
    Durdun George si Mirea George

    2.) Sala de sport a Școlii Gimnaziale "Voievod Litovoi" - Str. Calea Severinului, nr. 86 - Avansați
    Buta Radu si Buta Alina

    Veti avea posibilitatea la ambele standuri sa testati noua fata de paleta Andro RASANTER R53 cat si noile produse Barna Original!

    Sa ne revedem sanatosi!
    Chapeau!
    Multumesc Georgica

    Lasă un comentariu:


  • patraulea1980
    a răspuns
    Postat în original de Husagelu Vezi post
    Confirm cu prezenta...chiar dacă nu voi prinde loc(ca un simplu spectator)
    domnul Gelu va trebui sa munciti mai mult la anul,se pare ca anul acesta nu ati muncit destul.salutari de la TENARIS SILCOTUB.

    Lasă un comentariu:


  • Raileanu Mihaela
    a răspuns
    Postat în original de petrecreta71 Vezi post
    Si eu sustin ca un wildcard sa fie acordat la Raileanu .

    Trimis de pe al meu LG-M160 folosind Tapatalk
    Multumim frumos!

    Lasă un comentariu:


  • marcelgiosan
    a răspuns
    Postat în original de Butură Vasile Vezi post
    Se retrage Butură Vasile, Alba Iulia
    Intră pe lista principală Open: - Comsa Dan, Sibiu.

    Lasă un comentariu:


  • marcelgiosan
    a răspuns
    Postat în original de siscanicu Vezi post
    După premiere, deplasarea de la Sala Polivalenta, la celelalte locații unde se joaca deplasarea se va face cu...?
    Cu pasul! Sunt mai putin de 1000 de metri de la Sala Sporturilor la Colegiul Tudor Vladimirescu. Adică cât o încălzire numai bună înainte de meciuri.
    Dacă aveți probleme cu deplasarea sunt sigur că se va găsi un coleg cu mașina care să vă ajute.

    Lasă un comentariu:


  • Mihai Craciun
    a răspuns
    Pentru cine nu are transport mai am 3 locuri în mașină cu plecare din București, sâmbătă la ora 5.30, către Tg. Jiu și retur în aceeași zi, tel. 0770 679 617.

    Lasă un comentariu:


  • petrecreta71
    a răspuns
    Si eu sustin ca un wildcard sa fie acordat la Raileanu .

    Trimis de pe al meu LG-M160 folosind Tapatalk

    Lasă un comentariu:


  • Raileanu Mihaela
    a răspuns
    Postat în original de tobyas69 Vezi post
    Nu știu cât efect va avea susținerea mea, dar și eu susțin acordarea unui wild card acestei copile.
    Am urmărit câteva meciuri ale ei, este foarte combativă, se vede că pune multă pasiune în acest sport și are foarte mult bun simț.
    Am urmărit, la Vălenii de Munte, meciul ei cu prietenul meu Ovidiu Pitac. Chiar dacă a pierdut cu 3-0, a jucat foarte frumos și a dat dovadă de foarte mult fair-play.
    Trebuie să încurajăm copiii să practice tenisul de masă!
    Mulțumesc!

    Trimis de pe al meu ANE-LX1 folosind Tapatalk
    Multumim frumos !

    Lasă un comentariu:


  • Butură Vasile
    a răspuns
    Se retrage Butură Vasile, Alba Iulia

    Lasă un comentariu:


  • tobyas69
    a răspuns
    Postat în original de Raileanu Mihaela Vezi post
    Multumim pentru sustinere!
    Nu știu cât efect va avea susținerea mea, dar și eu susțin acordarea unui wild card acestei copile.
    Am urmărit câteva meciuri ale ei, este foarte combativă, se vede că pune multă pasiune în acest sport și are foarte mult bun simț.
    Am urmărit, la Vălenii de Munte, meciul ei cu prietenul meu Ovidiu Pitac. Chiar dacă a pierdut cu 3-0, a jucat foarte frumos și a dat dovadă de foarte mult fair-play.
    Trebuie să încurajăm copiii să practice tenisul de masă!
    Mulțumesc!

    Trimis de pe al meu ANE-LX1 folosind Tapatalk

    Lasă un comentariu:


  • siscanicu
    a răspuns
    După premiere, deplasarea de la Sala Polivalenta, la celelalte locații unde se joaca deplasarea se va face cu...?

    Lasă un comentariu:


  • marcelgiosan
    a răspuns
    Postat în original de Kiss Vezi post
    Se retrage Kiss Janos. Bafta tuturor.
    Intră pe lista principală Elite: - Baciu Gabriel, Târnaveni.

    Lasă un comentariu:


  • Kiss
    a răspuns
    Se retrage Kiss Janos. Bafta tuturor.

    Lasă un comentariu:

Who has read this thread:
Procesare...
X