Se inscrie Vass Attila, Tg Mureș, avansati
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
"Memorialul Paneth Farkas", Apahida (CJ) - 16/17.11.2019 *
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
Se retrage de la open - Comșa Dan, Sibiu
Sent from my iPhone using Tapatalkblade : tbs st / fh : joola rhyzm 48 2.0 / bh : bty brycespeed fx
Comentariu
Inscrieri Avansati - sambata 09.30 - on 11-Nov-19 at 17:45:07
1. Fulop Attila, Aiud, 278 - 19.94 - AW
2. Hodis Andrei, Gherla, 1071 - 19.75 - A
3. Damian Mircea, Bistrița, 268 - 19.74 - A
4. Barbuta Ioan, Dej, 383 - 19.72 - A
5. Palfi Ferencz, Cluj Napoca, 937 - 19.6 - A - wildcard
6. Beica Florin, Gherla, 1074 - 19.6 - A
7. Joldes Adrian, Bistrița, 484 - 19.39 - A
8. Piper Petru, Luna CJ, 309 - 19.06 - AH
9. Strugar Ioan, Deda, 426 - 18.64 - A
10. Breje Marin, Zalău, 924 - 18.6 - A
11. Vass Sandor, Beclean, 417 - 18.08 - AW
12. Tofeni Ovidiu, Cluj Napoca, 449 - 18.05 - A
13. Fetco Mark, Targu Mureș, 1952 - 17.9 - A
14. Cristea Andrei Cosmin, Aiud, 1686 - 17.75 - A
15. Sandu Andrei, Sibiu, 376 - 17.64 - AJ
16. Ifrosa Petru, Cluj Napoca, 1172 - 17.6 - AH
17. Hruban Andrei, Dej, 2509 - 17.6 - A
18. Vaduva Dan, Bistrița, 910 - 17.5 - AW
19. Tocaciu Septimiu, Beclean, 1026 - 17.4 - A
20. Cir Florin, Razboieni, 478 - 17.28 - A
21. Bucur Alin Adrian, Targu Mureș, 500 - 17.19 - A
22. Cristea Virgil, Cugir, 543 - 17.16 - A
23. Grecu Gheorghe, Bistrița, 1563 - 17 - AW
24. Singeorzan Traian, Nasaud, 1017 - 16.65 - A
25. Faraian Alexandru, Aiud, 633 - 16.21 - AJ
26. Gusan Boris, Turda, 695 - 16.2 - AW
27. Zavaski Ioan, Dej, 891 - 16.1 - AW
28. Sicoe Ioan, Turda, 429 - 15.85 - AW
29. Rosoga Liviu, Cluj Napoca, 1446 - 15.7 - A
30. Moldovan Alin Doru, Beclean, 2013 - 15.5 - A
31. Fodor Iosif, Cluj Napoca, 1584 - 15.3 - AH
32. Pasca Lucian, Targu Mureș, 568 - 15.26 - A
33. Bal Adrian, Gherla, 656 - 15.16 - A
34. Golban Nicolae, Alba Iulia, 1267 - 14.7 - AW
35. Matei Dumitru, Deva, 394 - 14.6 - AW
36. Ispas Emil, Alba Iulia, 1070 - 14.37 - A
37. Curtea Marcel, Viseu, 2078 - 14.35 - A
38. Bote Tudor, Dej, 1436 - 14.25 - A
39. Fulop Laszlo, Targu Mureș, 503 - 14 - A
40. Fedorciuc Petru Gelu, Viseu, 1735 - 14 - A
41. Ivascu Cosmin, Viseu, 783 - 13.9 - A
42. Cobzaru Radu, Deva, 721 - 13.71 - A
43. Drimus Mihai, Sighetu Marmatiei, 599 - 13.7 - A
44. Ciurca Ovidiu, Targu Mureș, 1844 - 13.5 - AW
45. Franc Ioan, Viseu, 1495 - 13.4 - A
46. Barbos Florin, Bistrița, 635 - 13.25 - A
47. Pop Mihai, Dej, 1242 - 13.25 - A
48. Boros Mihaly, Crasna, 1312 - 13.1 - A
49. Marginean Mihai, Luna CJ, 745 - 12.9 - A
50. Orban Marc Adrian, Turda, 1144 - 12.8 - A
51. Vladescu Adrian, Cluj Napoca, 990 - 12.25 - A
52. Pop Sabin, Targu Mureș, 781 - 12 - AW - wildcard
53. Hruban Darius, Dej, 1895 - 12 - A
54. Galfi Levente, Cluj Napoca, 2220 - 12 - AW
55. Mureșan Carmen, Zalău, 1327 - 11.9 - AF
56. Iepure Teodor Calin, Aiud, 1334 - 11.4 - A
57. Campean Eugen, Dej, 1296 - 11.1 - A
58. Ivascu Gavrila, Viseu, 1507 - 10.85 - A
59. Sirbu Vlad, Aiud, 1342 - 10.75 - A
60. Dimeny Alex, Crasna, 1481 - 10.75 - A
61. Solyom Sandor, Cluj Napoca, 1609 - 10.67 - A
62. Marian Ioan, Alba Iulia, 1243 - 10.4 - AW
63. Susman Dan, Alba Iulia, 893 - 10.36 - A
64. Sarcani Andrei, Targu Mureș, 678 - 9.99 - IW
65. Layis Rita, Sighetu Marmatiei, 803 - 8.58 - IF
66. Faltisca Eugen, Viseu, 1610 - 8.25 - IW
67. Mihut Doru, Dej, 1591 - 8 - I
68. Uglea Mihai, Cluj Napoca, 2478 - 8 - I
69. Suciu Sergiu, Turda, 841 - 7.62 - IW
70. Dragoste Dorin, Cluj Napoca, 3413 - 7.6 - I
71. Kiss Jancsi, Cluj Napoca, 2760 - 7.45 - I
72. Puscas Razvan, Cluj Napoca, 1696 - 7 - I
73. Criste Mihai Marius, Cluj Napoca, 3061 - 5.75 - I
74. Ariciu George, Cocorastii Mislii, 1679 - 5.5 - I
75. Hada Calin, Luna CJ, 2189 - 0
76. Turbas Gelu, Cluj Napoca, 2998 - 0 - A
77. Layis Norbert, Cluj Napoca, 3115 - 0
78. David Zoltan, Cluj Napoca, 4340 - 0 - A
79. Preda Giani, Cluj Napoca, 4434 - 0 - A
80. Tarasescu Victor, Cluj Napoca, 4463 - 0 - A
81. Ifrosa Ciprian, Cluj Napoca, 6001 - 0
82. Kis Valentin, Cluj Napoca, 6002 - 0
83. Vidrut Ioan, Apahida, 6003 - 0
84. Eugen Inczeffi, Cluj Napoca, 6004 - 0
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Anitei Marcel, Cluj Napoca, 1369 - 15.5 - A
2. Cirstean Paul, Cluj Napoca, 2981 - 12 - A
3. Maier Silviu, Cluj Napoca, 6005 - 0
4. Maran Petru, Sighetu Marmatiei, 1298 - 15.75 - A
5. Egri Mihai, Cluj Napoca, 6006 - 0
6. Costin Cristian, Cluj Napoca, 6007 - 0
7. Sticlet Doru, Bistrița, 1390 - 6.32 - IW
8. Tigoan Alex, Dej, 2141 - 7.7 - I
9. Corabian Daniel, Cluj Napoca, 6008 - 0
10. Vultur Adrian, Cluj Napoca, 6009 - 0
11. Lupsa Bogdan, Ramnicu Valcea, 294 - 18.91 - A
12. Timoc Bogdan, Cluj Napoca, 6011 - 0
13. Vonhaz Iulia, Cluj Napoca, 6012 - 0
14. Docea Beniamin, Aiud, 1237 - 16.7 - A
15. Cremene Marcel, Cluj Napoca, 6013 - 0
16. Pascu Gabriel, Cluj Napoca, 1774 - 8.45 - I
17. Sava Andrei, Cluj Napoca, 2213 - 12.2 - A
18. Dinu Gheorghe, București, 247 - 19.54 - AW
19. Vass Attila, Targu Mureș, 2142 - 13.3 - A
20. Sabou Edmond, Cluj Napoca, 1051 - 17.25 - A
21. Cozma Cristian, Cluj Napoca, 1979 - 8.65 - I
Inscrieri Incepatori - sambata 13.30 - on 11-Nov-19 at 17:45:15
1. Onofrei Petru, Gherla, 1014 - 9.86 - IW
2. Cristea Samuel, Bistrița, 867 - 9.33 - IJ
3. Hriscu Florentina, Cluj Napoca, 3297 - 8.9 - IF
4. Szabo Ovidiu, Dej, 2008 - 8.35 - I
5. Pralea Constantin, Alba Iulia, 746 - 8.25 - IW
6. Pop Dan Cristian, Dej, 988 - 8.18 - IJ
7. Creta Petru, Luna CJ, 793 - 7.71 - I
8. Aron Valentin, Zlatna, 1338 - 7.42 - I
9. Dranca David, Aiud, 1611 - 6.33 - I
10. Cristea Daniel, Bistrița, 1282 - 6.31 - IJ
11. Negrea Adrian, Turda, 2430 - 6 - I
12. Marton Vigh, Cluj Napoca, 3490 - 6 - I
13. Pop Alexandru, Cluj Napoca, 3524 - 6 - I
14. Hagea Andra, Aiud, 1646 - 5.85 - IJF
15. Pich Ioan, Viseu, 2031 - 5.5 - I
16. Curtea Lucas, Viseu, 3083 - 5.5 - IJ
17. Gaciu Gabriel, Gherla, 3720 - 5.2 - I
18. Hohoi Alessandro, Cugir, 2198 - 5.1 - I
19. Lupu Vasile, Cluj Napoca, 2224 - 5 - I
20. Kiss Attila, Crasna, 2265 - 5 - I
21. Coldea David, Cluj Napoca, 3156 - 5 - I
22. Marin Marcel, Zlatna, 3158 - 5 - I
23. Moldovan Ioan, Viseu, 1449 - 4.9 - I
24. Deac Valentin, Viseu, 1604 - 4.53 - I - wildcard
25. Aron Razvan, Zlatna, 2267 - 4.5 - I
26. Ivascu Stefan, Viseu, 2268 - 4.5 - I
27. Curtea Daniel, Viseu, 3264 - 4.5 - IJ
28. Hriban Stefan, Viseu, 2342 - 4.33 - I
29. Dirlea Ana, Aiud, 2228 - 4 - IF
30. Toader Florin, Cluj Napoca, 3333 - 4 - I
31. Serghei Dan, Turda, 2565 - 0
32. Cserei Stefan, Apahida, 6001 - 0
33. Jimborean Dorinel, Apahida, 6002 - 0
34. Bucsa Eugen Marcel, Apahida, 6003 - 0
35. Bobos Marius, Apahida, 6004 - 0
36. Konti Florin, Apahida, 6005 - 0
37. Balazs Imbre Florin, Apahida, 6007 - 0
38. Sucigan Vlad, Apahida, 6008 - 0
39. Farcas Ionel, Apahida, 6009 - 0
40. Todea Marian, Apahida, 6010 - 0
41. Cosma Stefan, Apahida, 6011 - 0
42. Alb Sorin, Alba Iulia, 6013 - 0
43. Costea Mircea, Alba Iulia, 6014 - 0
44. Precup Iarina, Cluj Napoca, 6015 - 0
45. Pavel Victor, Cluj Napoca, 6016 - 0
46. Ambrus Peter, Targu Mureș, 6017 - 0
47. Rosca Razvan, Cluj Napoca, 6018 - 0
48. Moldovan Tudor, Cluj Napoca, 6019 - 0
49. Andrei Cosmin, Cluj Napoca, 6020 - 0
50. Moraru Bogdan, Cluj Napoca, 6021 - 0
51. Bekefi Kriszta, Cluj Napoca, 6022 - 0
52. Suteu Andrei, Cluj Napoca, 6023 - 0
53. Ifrosa Rebeca, Cluj Napoca, 6030 - 0 - wildcard
54. Kulcsar Lorand, Cluj Napoca, 6037 - 0
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Moraru Narcis, Cluj Napoca, 6024 - 0
2. Tibre Lucian, Cluj Napoca, 6025 - 0
3. Tibre Florina, Cluj Napoca, 6026 - 0
4. Negrea Alin, Cluj Napoca, 6027 - 0
5. Mureșan Dorin, Cluj Napoca, 6028 - 0
6. Iova Claudiu, Cluj Napoca, 6029 - 0
7. Birtalan Attila, Crasna, 2669 - 5.4 - I
8. Ujvari Iosif, Cluj Napoca, 5012 - 0 - I
9. Beu Vlad, Cluj Napoca, 6031 - 0
10. Cocis Serban, Cluj Napoca, 6032 - 0
11. Kovaci Radu Florin, Turda, 6033 - 0
12. Sechel Vasile, Viseu, 1598 - 7.6 - I
13. Damian Vasile, Nasaud, 956 - 8.33 - I
14. Buraciuc Cornel, Nasaud, 1011 - 9.1 - I
15. Buraciuc Ema, Nasaud, 1771 - 4.75 - IF
16. Ivascu Ioan, Viseu, 2297 - 6 - I
17. Daian Andrei, Sibiu, 6035 - 0
18. Popa Cristian Vasile, Cluj Napoca, 1470 - 6.77 - I
19. Parv Calin, Cluj Napoca, 1804 - 9.05 - I
20. Schuller Claudiu Florin, Cluj Napoca, 6036 - 0
21. Galca Cristian, Iași, 2983 - 6 - I
22. Tivadar Marcel, Cluj Napoca, 4045 - 0
23. Varga Florin, Cluj Napoca, 3358 - 4 - I
24. Adorian Ovidiu, Cluj Napoca, 6038 - 0
25. Brie Marc, Cluj Napoca, 6039 - 0
26. Bora Nicolae, Turda, 6040 - 0
27. Vaida Alin, Cluj Napoca, 6041 - 0
28. Almajanu Sergiu, Dumbravita, 985 - 9.34 - I
29. Blaga Monica, Viseu, 4526 - 0 - IF
30. Ciutre Ioan, Zalău, 3027 - 0
31. Saulean Dumitru, Targu Mureș, 6042 - 0
Inscrieri Elite - duminica 09.30 - on 11-Nov-19 at 17:45:22
1. Marchis Maximilian, Cluj Napoca, 276 - 49.1 - EM
2. Pop Sorin, Bistrița, 457 - 43.97 - E
3. Petrus Florin, Zalău, 121 - 43.96 - E
4. Moldovan Horvath Csaba, Targu Mureș, 16 - 43.43 - EM
5. Nistor Dorel, Bistrița, 35 - 42.31 - EL - wildcard
6. Gogu Gabriel, Cluj Napoca, 46 - 42.27 - EW
7. Galban Calin, Viseu, 44 - 41.51 - E
8. Bardocz Szilard, Capeni, 237 - 41.24 - E
9. Blaga Marius, Cluj Napoca, 64 - 40.49 - EMH
10. Olahut Rares, Cehu Silvaniei, 1787 - 40.3 - E
11. Bauer Lajos, Targu Mureș, 45 - 40.13 - EW
12. Teleki Zsolt, Cluj Napoca, 33 - 39.8 - E
13. Robciuc Vasile, Cluj Napoca, 1798 - 39.7 - EM
14. Boeriu Cezara, Targu Mureș, 87 - 39.2 - ELF
15. Mihalca Mihai, Bistrița, 124 - 39.19 - E
16. Savu Cristian, Oradea, 15 - 39.13 - E
17. Sufletel Radu, Alba Iulia, 20 - 38.12 - EW
18. Anca Octavian, Ludus, 1138 - 36.85 - E
19. Mocean Dan, Cluj Napoca, 129 - 36.79 - E
20. Oprea Adrian, Lugoj, 38 - 36.35 - E
21. Ticala Vasile Jr, Viseu, 308 - 36.31 - E
22. Apian Florin, Bistrița, 62 - 36.19 - E
23. Zamblau Ionut, Cluj Napoca, 36 - 36.18 - E
24. Petrus Florin, Alba Iulia, 824 - 35.4 - E
25. Mican Nicolae, Dej, 43 - 35.08 - E
26. Carpaci Alexandru, Ludus, 181 - 34.83 - EW
27. Balogh Attila, Oradea, 95 - 34.42 - E
28. Andreica Iulian, Viseu, 892 - 34.25 - E
29. Galiu Mihai, Brașov, 184 - 33.91 - E
30. Korabian Tamas, Cluj Napoca, 193 - 33.74 - E
31. Ciortescu Cristi, Iași, 47 - 33.04 - E
32. Cherhat Dumitru, Cluj Napoca, 452 - 31.32 - O
33. Silveira Alexandra, Cluj Napoca, 1020 - 26.87 - EMF - wildcard
34. Ferenczi Zita, Cluj Napoca, 2247 - 23.4 - EMF
35. Parjol Rares, Cluj Napoca, 1538 - 0 - E
36. Iusan Mircea, Cluj Napoca, 6002 - 0
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Maxim Valentin, Cluj Napoca, 470 - 37.2 - E
2. Craciun Calin, Oradea, 238 - 38.47 - E
3. Bucur Dan, Cisnadie, 408 - 20.61 - O
4. Farcas Dan, Zalău, 6005 - 0
5. Moldovan Ovidiu, Sighetu Marmatiei, 1124 - 36.65 - E
6. Codau Vlad, Oradea, 189 - 34.06 - E
7. Irsai Istvan, Targu Mureș, 156 - 37.32 - EW
8. Szanto Gyula, Ungaria, 6006 - 0
Inscrieri Open - duminica 09.30 - on 11-Nov-19 at 17:45:27
1. Kaposta Victor, Arad, 49 - 32.89 - O
2. Catricicau Adrian, Baia Mare, 157 - 32.8 - O
3. Miron Mihai, Cluj Napoca, 886 - 32.8 - OH
4. Preda Ionut, Moinesti, 1036 - 32.8 - O
5. Motorga Dorin, Targu Mureș, 66 - 32.54 - O
6. Butura Vasile, Alba Iulia, 216 - 32.25 - O
7. Vaida Sorin, Oradea, 58 - 32.19 - OW
8. Bothazan Florin, Dej, 663 - 31.85 - O
9. Pop Zoltan, Dej, 389 - 31.78 - O
10. Ambrus Szilard, Ludus, 248 - 30.9 - OJ
11. Balla Peter, Toplita, 1247 - 30.7 - O
12. Husa Gelu, Zalău, 286 - 29.78 - O
13. Trandafir Vasile, Targu Mureș, 86 - 29.63 - O
14. Groza Florin, Cluj Napoca, 1092 - 29.6 - OW
15. Mal Denis, Baia Mare, 265 - 29.45 - O - wildcard
16. Ploscaru Bogdan, Cluj Napoca, 412 - 29.11 - O
17. Bora Nicolae, Alba Iulia, 694 - 28.77 - O
18. Babics Tamas, Gheorgheni, 171 - 28.47 - O
19. Irimia Sorin Jr, Cluj Napoca, 517 - 28.3 - O
20. Gecse Alpar, Chibed, 104 - 28.06 - O
21. Iaru Horatiu, Cluj Napoca, 1111 - 28 - O
22. Szakacs Raul, Deva, 1249 - 28 - O
23. Pop Stefan, Zalău, 1086 - 27.95 - OL
24. Vass Alexander, Cluj Napoca, 1343 - 27.5 - O
25. Dirlea Ioan, Aiud, 166 - 26.14 - OH
26. Coroian Claudiu, Gherla, 1136 - 25.95 - O
27. Krisan Iuliu, Viseu, 1009 - 25.75 - O
28. Feher Robert, Turda, 548 - 25.2 - O
29. Curpas Ioan, Oradea, 217 - 24.62 - OW
30. Toma Adrian, Sfantu Gheorghe, 776 - 24.6 - O
31. Pall Jozsef Attila, Sanpaul, 1195 - 24.25 - O
32. Peta Octavian, Cluj Napoca, 280 - 24.19 - OW
33. Grosan Mircea, Dej, 1038 - 23.9 - O
34. Chira Camelia, Baia Mare, 710 - 23.58 - OJF
35. Veres Janos, Targu Mureș, 334 - 23.05 - OW
36. Pelaghie Ioan, Targu Mureș, 198 - 22.62 - O
37. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul, 425 - 22.51 - O
38. Tanc Florin, Oradea, 444 - 22.31 - O
39. Horotan Catalin, Baia Mare, 361 - 22.06 - O - wildcard
40. Tintas Adrian, Sighetu Marmatiei, 190 - 21.78 - O
41. Dunka Dacian, Baia Mare, 1339 - 21.5 - O
42. Szabo Tamas, Miercurea Ciuc, 1361 - 21.2 - O
43. Maximciuc Felix, Baia Mare, 2353 - 20.6 - O
44. Sinpetrean Comsa Gheorghe, Cluj Napoca, 573 - 20.47 - OW
45. Spaller Tiberiu, Nasaud, 371 - 20.26 - O
46. Bumbu Pavel, Razboieni, 428 - 20.26 - O
47. Pop Danut, Dej, 399 - 20.12 - O
48. Rusu Calin, Cluj Napoca, 2366 - 20.1 - OW
49. Vecian Marius, Cluj Napoca, 972 - 20 - O
50. Andreica Daniel, Viseu, 466 - 18.78 - A
51. Chira Angel, Baia Mare, 941 - 18.33 - AW
52. Nechiti Dumitru, Nasaud, 1796 - 17.9 - A
53. Pop Ioan, Bistrița, 963 - 15.68 - AW
54. Ticala Vasile, Viseu, 1151 - 15.5 - A
55. Weisz Zsofia, Targu Mureș, 1140 - 14.65 - ALJF
56. Tigaroi Florin, Cluj Napoca, 738 - 13.87 - A
57. Cont Cosmin, Gherla, 1491 - 0 - O
58. Mathe Mihai, Ludus, 4202 - 0 - O
59. Manzat Dan, Cluj Napoca, 4388 - 0 - AW
60. Curea Radu, Cluj Napoca, 6002 - 0
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Mal Calin, Baia Mare, 1119 - 31.7 - O
2. Istrate Cristian, București, 68 - 30.7 - OW
3. Gimbuta Catalin, Bistrița, 913 - 23.4 - O
4. Singeorzan Cornel, Bistrița, 699 - 31.25 - O
5. Hurloi Isabela, Cluj Napoca, 6003 - 0
6. Makszin Dacian, Cluj Napoca, 4387 - 0 - AH
7. Lorincz Ferenc Attila, Sanpaul, 1276 - 16.53 - A
8. Marko Gabor, Sibiu, 2234 - 0
9. Varadi Tudor Calin, Brad, 756 - 26.9 - O
10. Halasz Peter, Oradea, 448 - 19.76 - A
11. Sava Petru, Cluj Napoca, 1104 - 20.3 - O
12. Susan Mircea, Alba Iulia, 754 - 19.28 - A
13. Janosi Attila, Targu Mureș, 154 - 25.49 - OTEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
Pop Zoltan Dej Open se retrage. Bine ca am dat o geana sa vad ora de incepere. Mai nou jucatorii de la open si elite joaca dumineca drept pedeapsa ca sunt mai valorosi. Nu se putea prelungii si pentru luni ce mai conta si eram si liber. Bafta concurentilor.
Comentariu
Postat în original de dinazol Vezi postPop Zoltan Dej Open se retrage. Bine ca am dat o geana sa vad ora de incepere. Mai nou jucatorii de la open si elite joaca dumineca drept pedeapsa ca sunt mai valorosi. Nu se putea prelungii si pentru luni ce mai conta si eram si liber. Bafta concurentilor.
Mulțumim pentru implicare Tudor Bădescu și Lucian Așteleanu! Avem nevoie de mai mulți oameni ca și voi!
Semnat, Blaga Marius.
Comentariu
De peste zece ani openul si elitul sau organizat sambata din cate stiu eu. Acum se joaca dumineca asta e ghinionul meu sunt la serviciu .Nu ma mai potrivesc cu concursurile din acest an. Mergem inainte si bafta tuturor concurentilor!
Comentariu
Se retrag Adrian Vladescu - avansati
Vasile Lupu - incepatori
Sent from my SM-G973F using Tapatalk
Comentariu
organizator local- 20.sep.2019
- 978
- Cluj-Napoca
- 49
Likes given: 797Likes received: 1547
Se retrage ,Costin Cristian - avansați -Cluj
(Din motive de sănătate )Butterfly Innerforce ZLF
BH : Dignics 64
FH : Dignics 64
Comentariu
Inscrieri Elite - duminica 09.30 - on 12-Nov-19 at 17:03:22
1. Marchis Maximilian, Cluj Napoca, 276 - 49.1 - EM
2. Pop Sorin, Bistrița, 457 - 43.97 - E
3. Petrus Florin, Zalău, 121 - 43.96 - E
4. Moldovan Horvath Csaba, Targu Mureș, 16 - 43.43 - EM
5. Nistor Dorel, Bistrița, 35 - 42.31 - EL - wildcard
6. Gogu Gabriel, Cluj Napoca, 46 - 42.27 - EW
7. Galban Calin, Viseu, 44 - 41.51 - E
8. Bardocz Szilard, Capeni, 237 - 41.24 - E
9. Blaga Marius, Cluj Napoca, 64 - 40.49 - EMH
10. Olahut Rares, Cehu Silvaniei, 1787 - 40.3 - E
11. Teleki Zsolt, Cluj Napoca, 33 - 39.8 - E
12. Boeriu Cezara, Targu Mureș, 87 - 39.2 - ELF
13. Mihalca Mihai, Bistrița, 124 - 39.19 - E
14. Savu Cristian, Oradea, 15 - 39.13 - E
15. Craciun Calin, Oradea, 238 - 38.47 - E
16. Sufletel Radu, Alba Iulia, 20 - 38.12 - EW
17. Maxim Valentin, Cluj Napoca, 470 - 37.2 - E
18. Anca Octavian, Ludus, 1138 - 36.85 - E
19. Mocean Dan, Cluj Napoca, 129 - 36.79 - E
20. Oprea Adrian, Lugoj, 38 - 36.35 - E
21. Ticala Vasile Jr, Viseu, 308 - 36.31 - E
22. Apian Florin, Bistrița, 62 - 36.19 - E
23. Zamblau Ionut, Cluj Napoca, 36 - 36.18 - E
24. Petrus Florin, Alba Iulia, 824 - 35.4 - E
25. Mican Nicolae, Dej, 43 - 35.08 - E
26. Carpaci Alexandru, Ludus, 181 - 34.83 - EW
27. Balogh Attila, Oradea, 95 - 34.42 - E
28. Andreica Iulian, Viseu, 892 - 34.25 - E
29. Galiu Mihai, Brașov, 184 - 33.91 - E
30. Korabian Tamas, Cluj Napoca, 193 - 33.74 - E
31. Ciortescu Cristi, Iași, 47 - 33.04 - E
32. Cherhat Dumitru, Cluj Napoca, 452 - 31.32 - O
33. Silveira Alexandra, Cluj Napoca, 1020 - 26.87 - EMF - wildcard
34. Ferenczi Zita, Cluj Napoca, 2247 - 23.4 - EMF
35. Parjol Rares, Cluj Napoca, 1538 - 0 - E
36. Iusan Mircea, Cluj Napoca, 6002 - 0
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Bucur Dan, Cisnadie, 408 - 20.61 - O
2. Farcas Dan, Zalău, 6005 - 0
3. Moldovan Ovidiu, Sighetu Marmatiei, 1124 - 36.65 - E
4. Codau Vlad, Oradea, 189 - 34.06 - E
5. Irsai Istvan, Targu Mureș, 156 - 37.32 - EW
6. Szanto Gyula, Ungaria, 6006 - 0
Inscrieri Open - duminica 09.30 - on 12-Nov-19 at 17:03:33
1. Kaposta Victor, Arad, 49 - 32.89 - O
2. Catricicau Adrian, Baia Mare, 157 - 32.8 - O
3. Miron Mihai, Cluj Napoca, 886 - 32.8 - OH
4. Preda Ionut, Moinesti, 1036 - 32.8 - O
5. Motorga Dorin, Targu Mureș, 66 - 32.54 - O
6. Butura Vasile, Alba Iulia, 216 - 32.25 - O
7. Vaida Sorin, Oradea, 58 - 32.19 - OW
8. Bothazan Florin, Dej, 663 - 31.85 - O
9. Mal Calin, Baia Mare, 1119 - 31.7 - O
10. Ambrus Szilard, Ludus, 248 - 30.9 - OJ
11. Istrate Cristian, București, 68 - 30.7 - OW
12. Balla Peter, Toplita, 1247 - 30.7 - O
13. Husa Gelu, Zalău, 286 - 29.78 - O
14. Trandafir Vasile, Targu Mureș, 86 - 29.63 - O
15. Groza Florin, Cluj Napoca, 1092 - 29.6 - OW
16. Mal Denis, Baia Mare, 265 - 29.45 - O - wildcard
17. Ploscaru Bogdan, Cluj Napoca, 412 - 29.11 - O
18. Bora Nicolae, Alba Iulia, 694 - 28.77 - O
19. Babics Tamas, Gheorgheni, 171 - 28.47 - O
20. Irimia Sorin Jr, Cluj Napoca, 517 - 28.3 - O
21. Gecse Alpar, Chibed, 104 - 28.06 - O
22. Iaru Horatiu, Cluj Napoca, 1111 - 28 - O
23. Szakacs Raul, Deva, 1249 - 28 - O
24. Pop Stefan, Zalău, 1086 - 27.95 - OL
25. Vass Alexander, Cluj Napoca, 1343 - 27.5 - O
26. Dirlea Ioan, Aiud, 166 - 26.14 - OH
27. Coroian Claudiu, Gherla, 1136 - 25.95 - O
28. Krisan Iuliu, Viseu, 1009 - 25.75 - O
29. Feher Robert, Turda, 548 - 25.2 - O
30. Curpas Ioan, Oradea, 217 - 24.62 - OW
31. Toma Adrian, Sfantu Gheorghe, 776 - 24.6 - O
32. Pall Jozsef Attila, Sanpaul, 1195 - 24.25 - O
33. Peta Octavian, Cluj Napoca, 280 - 24.19 - OW
34. Grosan Mircea, Dej, 1038 - 23.9 - O
35. Chira Camelia, Baia Mare, 710 - 23.58 - OJF
36. Veres Janos, Targu Mureș, 334 - 23.05 - OW
37. Pelaghie Ioan, Targu Mureș, 198 - 22.62 - O
38. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul, 425 - 22.51 - O
39. Tanc Florin, Oradea, 444 - 22.31 - O
40. Horotan Catalin, Baia Mare, 361 - 22.06 - O - wildcard
41. Tintas Adrian, Sighetu Marmatiei, 190 - 21.78 - O
42. Szabo Tamas, Miercurea Ciuc, 1361 - 21.2 - O
43. Maximciuc Felix, Baia Mare, 2353 - 20.6 - O
44. Sinpetrean Comsa Gheorghe, Cluj Napoca, 573 - 20.47 - OW
45. Spaller Tiberiu, Nasaud, 371 - 20.26 - O
46. Bumbu Pavel, Razboieni, 428 - 20.26 - O
47. Pop Danut, Dej, 399 - 20.12 - O
48. Rusu Calin, Cluj Napoca, 2366 - 20.1 - OW
49. Vecian Marius, Cluj Napoca, 972 - 20 - O
50. Andreica Daniel, Viseu, 466 - 18.78 - A
51. Chira Angel, Baia Mare, 941 - 18.33 - AW
52. Nechiti Dumitru, Nasaud, 1796 - 17.9 - A
53. Pop Ioan, Bistrița, 963 - 15.68 - AW
54. Ticala Vasile, Viseu, 1151 - 15.5 - A
55. Weisz Zsofia, Targu Mureș, 1140 - 14.65 - ALJF
56. Tigaroi Florin, Cluj Napoca, 738 - 13.87 - A
57. Cont Cosmin, Gherla, 1491 - 0 - O
58. Mathe Mihai, Ludus, 4202 - 0 - O
59. Manzat Dan, Cluj Napoca, 4388 - 0 - AW
60. Curea Radu, Cluj Napoca, 6002 - 0
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Gimbuta Catalin, Bistrița, 913 - 23.4 - O
2. Singeorzan Cornel, Bistrița, 699 - 31.25 - O
3. Hurloi Isabela, Cluj Napoca, 6003 - 0
4. Makszin Dacian, Cluj Napoca, 4387 - 0 - AH
5. Lorincz Ferenc Attila, Sanpaul, 1276 - 16.53 - A
6. Marko Gabor, Sibiu, 2234 - 0
7. Varadi Tudor Calin, Brad, 756 - 26.9 - O
8. Halasz Peter, Oradea, 448 - 19.76 - A
9. Sava Petru, Cluj Napoca, 1104 - 20.3 - O
10. Susan Mircea, Alba Iulia, 754 - 19.28 - A
11. Janosi Attila, Targu Mureș, 154 - 25.49 - O
Inscrieri Avansati - sambata 09.30 - on 12-Nov-19 at 17:03:47
1. Fulop Attila, Aiud, 278 - 19.94 - AW
2. Hodis Andrei, Gherla, 1071 - 19.75 - A
3. Damian Mircea, Bistrița, 268 - 19.74 - A
4. Barbuta Ioan, Dej, 383 - 19.72 - A
5. Palfi Ferencz, Cluj Napoca, 937 - 19.6 - A - wildcard
6. Beica Florin, Gherla, 1074 - 19.6 - A
7. Joldes Adrian, Bistrița, 484 - 19.39 - A
8. Piper Petru, Luna CJ, 309 - 19.06 - AH
9. Strugar Ioan, Deda, 426 - 18.64 - A
10. Breje Marin, Zalău, 924 - 18.6 - A
11. Vass Sandor, Beclean, 417 - 18.08 - AW
12. Tofeni Ovidiu, Cluj Napoca, 449 - 18.05 - A
13. Fetco Mark, Targu Mureș, 1952 - 17.9 - A
14. Cristea Andrei Cosmin, Aiud, 1686 - 17.75 - A
15. Sandu Andrei, Sibiu, 376 - 17.64 - AJ
16. Ifrosa Petru, Cluj Napoca, 1172 - 17.6 - AH
17. Vaduva Dan, Bistrița, 910 - 17.5 - AW
18. Tocaciu Septimiu, Beclean, 1026 - 17.4 - A
19. Cir Florin, Razboieni, 478 - 17.28 - A
20. Bucur Alin Adrian, Targu Mureș, 500 - 17.19 - A
21. Cristea Virgil, Cugir, 543 - 17.16 - A
22. Grecu Gheorghe, Bistrița, 1563 - 17 - AW
23. Singeorzan Traian, Nasaud, 1017 - 16.65 - A
24. Faraian Alexandru, Aiud, 633 - 16.21 - AJ
25. Gusan Boris, Turda, 695 - 16.2 - AW
26. Zavaski Ioan, Dej, 891 - 16.1 - AW
27. Sicoe Ioan, Turda, 429 - 15.85 - AW
28. Maran Petru, Sighetu Marmatiei, 1298 - 15.75 - A
29. Rosoga Liviu, Cluj Napoca, 1446 - 15.7 - A
30. Anitei Marcel, Cluj Napoca, 1369 - 15.5 - A
31. Moldovan Alin Doru, Beclean, 2013 - 15.5 - A
32. Fodor Iosif, Cluj Napoca, 1584 - 15.3 - AH
33. Pasca Lucian, Targu Mureș, 568 - 15.26 - A
34. Bal Adrian, Gherla, 656 - 15.16 - A
35. Golban Nicolae, Alba Iulia, 1267 - 14.7 - AW
36. Matei Dumitru, Deva, 394 - 14.6 - AW
37. Ispas Emil, Alba Iulia, 1070 - 14.37 - A
38. Curtea Marcel, Viseu, 2078 - 14.35 - A
39. Fulop Laszlo, Targu Mureș, 503 - 14 - A
40. Fedorciuc Petru Gelu, Viseu, 1735 - 14 - A
41. Ivascu Cosmin, Viseu, 783 - 13.9 - A
42. Cobzaru Radu, Deva, 721 - 13.71 - A
43. Drimus Mihai, Sighetu Marmatiei, 599 - 13.7 - A
44. Ciurca Ovidiu, Targu Mureș, 1844 - 13.5 - AW
45. Franc Ioan, Viseu, 1495 - 13.4 - A
46. Barbos Florin, Bistrița, 635 - 13.25 - A
47. Pop Mihai, Dej, 1242 - 13.25 - A
48. Boros Mihaly, Crasna, 1312 - 13.1 - A
49. Marginean Mihai, Luna CJ, 745 - 12.9 - A
50. Orban Marc Adrian, Turda, 1144 - 12.8 - A
51. Pop Sabin, Targu Mureș, 781 - 12 - AW - wildcard
52. Galfi Levente, Cluj Napoca, 2220 - 12 - AW
53. Cirstean Paul, Cluj Napoca, 2981 - 12 - A
54. Mureșan Carmen, Zalău, 1327 - 11.9 - AF
55. Iepure Teodor Calin, Aiud, 1334 - 11.4 - A
56. Campean Eugen, Dej, 1296 - 11.1 - A
57. Ivascu Gavrila, Viseu, 1507 - 10.85 - A
58. Sirbu Vlad, Aiud, 1342 - 10.75 - A
59. Dimeny Alex, Crasna, 1481 - 10.75 - A
60. Solyom Sandor, Cluj Napoca, 1609 - 10.67 - A
61. Marian Ioan, Alba Iulia, 1243 - 10.4 - AW
62. Susman Dan, Alba Iulia, 893 - 10.36 - A
63. Sarcani Andrei, Targu Mureș, 678 - 9.99 - IW
64. Layis Rita, Sighetu Marmatiei, 803 - 8.58 - IF
65. Faltisca Eugen, Viseu, 1610 - 8.25 - IW
66. Mihut Doru, Dej, 1591 - 8 - I
67. Uglea Mihai, Cluj Napoca, 2478 - 8 - I
68. Suciu Sergiu, Turda, 841 - 7.62 - IW
69. Dragoste Dorin, Cluj Napoca, 3413 - 7.6 - I
70. Kiss Jancsi, Cluj Napoca, 2760 - 7.45 - I
71. Puscas Razvan, Cluj Napoca, 1696 - 7 - I
72. Criste Mihai Marius, Cluj Napoca, 3061 - 5.75 - I
73. Ariciu George, Cocorastii Mislii, 1679 - 5.5 - I
74. Hada Calin, Luna CJ, 2189 - 0
75. Turbas Gelu, Cluj Napoca, 2998 - 0 - A
76. Layis Norbert, Cluj Napoca, 3115 - 0
77. David Zoltan, Cluj Napoca, 4340 - 0 - A
78. Preda Giani, Cluj Napoca, 4434 - 0 - A
79. Tarasescu Victor, Cluj Napoca, 4463 - 0 - A
80. Ifrosa Ciprian, Cluj Napoca, 6001 - 0
81. Kis Valentin, Cluj Napoca, 6002 - 0
82. Vidrut Ioan, Apahida, 6003 - 0
83. Eugen Inczeffi, Cluj Napoca, 6004 - 0
84. Maier Silviu, Cluj Napoca, 6005 - 0
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Egri Mihai, Cluj Napoca, 6006 - 0
2. Sticlet Doru, Bistrița, 1390 - 6.32 - IW
3. Tigoan Alex, Dej, 2141 - 7.7 - I
4. Corabian Daniel, Cluj Napoca, 6008 - 0
5. Vultur Adrian, Cluj Napoca, 6009 - 0
6. Lupsa Bogdan, Ramnicu Valcea, 294 - 18.91 - A
7. Timoc Bogdan, Cluj Napoca, 6011 - 0
8. Vonhaz Iulia, Cluj Napoca, 6012 - 0
9. Docea Beniamin, Aiud, 1237 - 16.7 - A
10. Cremene Marcel, Cluj Napoca, 6013 - 0
11. Pascu Gabriel, Cluj Napoca, 1774 - 8.45 - I
12. Sava Andrei, Cluj Napoca, 2213 - 12.2 - A
13. Dinu Gheorghe, București, 247 - 19.54 - AW
14. Vass Attila, Targu Mureș, 2142 - 13.3 - A
15. Sabou Edmond, Cluj Napoca, 1051 - 17.25 - A
16. Cozma Cristian, Cluj Napoca, 1979 - 8.65 - I
Inscrieri Incepatori - sambata 13.30 - on 12-Nov-19 at 17:03:58
1. Onofrei Petru, Gherla, 1014 - 9.86 - IW
2. Cristea Samuel, Bistrița, 867 - 9.33 - IJ
3. Hriscu Florentina, Cluj Napoca, 3297 - 8.9 - IF
4. Szabo Ovidiu, Dej, 2008 - 8.35 - I
5. Pralea Constantin, Alba Iulia, 746 - 8.25 - IW
6. Pop Dan Cristian, Dej, 988 - 8.18 - IJ
7. Creta Petru, Luna CJ, 793 - 7.71 - I
8. Aron Valentin, Zlatna, 1338 - 7.42 - I
9. Dranca David, Aiud, 1611 - 6.33 - I
10. Cristea Daniel, Bistrița, 1282 - 6.31 - IJ
11. Negrea Adrian, Turda, 2430 - 6 - I
12. Marton Vigh, Cluj Napoca, 3490 - 6 - I
13. Pop Alexandru, Cluj Napoca, 3524 - 6 - I
14. Hagea Andra, Aiud, 1646 - 5.85 - IJF
15. Pich Ioan, Viseu, 2031 - 5.5 - I
16. Curtea Lucas, Viseu, 3083 - 5.5 - IJ
17. Gaciu Gabriel, Gherla, 3720 - 5.2 - I
18. Hohoi Alessandro, Cugir, 2198 - 5.1 - I
19. Kiss Attila, Crasna, 2265 - 5 - I
20. Coldea David, Cluj Napoca, 3156 - 5 - I
21. Marin Marcel, Zlatna, 3158 - 5 - I
22. Moldovan Ioan, Viseu, 1449 - 4.9 - I
23. Deac Valentin, Viseu, 1604 - 4.53 - I - wildcard
24. Aron Razvan, Zlatna, 2267 - 4.5 - I
25. Ivascu Stefan, Viseu, 2268 - 4.5 - I
26. Curtea Daniel, Viseu, 3264 - 4.5 - IJ
27. Hriban Stefan, Viseu, 2342 - 4.33 - I
28. Dirlea Ana, Aiud, 2228 - 4 - IF
29. Toader Florin, Cluj Napoca, 3333 - 4 - I
30. Serghei Dan, Turda, 2565 - 0
31. Cserei Stefan, Apahida, 6001 - 0
32. Jimborean Dorinel, Apahida, 6002 - 0
33. Bucsa Eugen Marcel, Apahida, 6003 - 0
34. Bobos Marius, Apahida, 6004 - 0
35. Konti Florin, Apahida, 6005 - 0
36. Balazs Imbre Florin, Apahida, 6007 - 0
37. Sucigan Vlad, Apahida, 6008 - 0
38. Farcas Ionel, Apahida, 6009 - 0
39. Todea Marian, Apahida, 6010 - 0
40. Cosma Stefan, Apahida, 6011 - 0
41. Alb Sorin, Alba Iulia, 6013 - 0
42. Costea Mircea, Alba Iulia, 6014 - 0
43. Precup Iarina, Cluj Napoca, 6015 - 0
44. Pavel Victor, Cluj Napoca, 6016 - 0
45. Ambrus Peter, Targu Mureș, 6017 - 0
46. Rosca Razvan, Cluj Napoca, 6018 - 0
47. Moldovan Tudor, Cluj Napoca, 6019 - 0
48. Andrei Cosmin, Cluj Napoca, 6020 - 0
49. Moraru Bogdan, Cluj Napoca, 6021 - 0
50. Bekefi Kriszta, Cluj Napoca, 6022 - 0
51. Suteu Andrei, Cluj Napoca, 6023 - 0
52. Moraru Narcis, Cluj Napoca, 6024 - 0
53. Ifrosa Rebeca, Cluj Napoca, 6030 - 0 - wildcard
54. Kulcsar Lorand, Cluj Napoca, 6037 - 0
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Tibre Lucian, Cluj Napoca, 6025 - 0
2. Tibre Florina, Cluj Napoca, 6026 - 0
3. Negrea Alin, Cluj Napoca, 6027 - 0
4. Mureșan Dorin, Cluj Napoca, 6028 - 0
5. Iova Claudiu, Cluj Napoca, 6029 - 0
6. Birtalan Attila, Crasna, 2669 - 5.4 - I
7. Ujvari Iosif, Cluj Napoca, 5012 - 0 - I
8. Beu Vlad, Cluj Napoca, 6031 - 0
9. Cocis Serban, Cluj Napoca, 6032 - 0
10. Kovaci Radu Florin, Turda, 6033 - 0
11. Sechel Vasile, Viseu, 1598 - 7.6 - I
12. Damian Vasile, Nasaud, 956 - 8.33 - I
13. Buraciuc Cornel, Nasaud, 1011 - 9.1 - I
14. Buraciuc Ema, Nasaud, 1771 - 4.75 - IF
15. Ivascu Ioan, Viseu, 2297 - 6 - I
16. Daian Andrei, Sibiu, 6035 - 0
17. Popa Cristian Vasile, Cluj Napoca, 1470 - 6.77 - I
18. Parv Calin, Cluj Napoca, 1804 - 9.05 - I
19. Schuller Claudiu Florin, Cluj Napoca, 6036 - 0
20. Galca Cristian, Iași, 2983 - 6 - I
21. Tivadar Marcel, Cluj Napoca, 4045 - 0
22. Varga Florin, Cluj Napoca, 3358 - 4 - I
23. Adorian Ovidiu, Cluj Napoca, 6038 - 0
24. Brie Marc, Cluj Napoca, 6039 - 0
25. Bora Nicolae, Turda, 6040 - 0
26. Vaida Alin, Cluj Napoca, 6041 - 0
27. Almajanu Sergiu, Dumbravita, 985 - 9.34 - I
28. Blaga Monica, Viseu, 4526 - 0 - IF
29. Ciutre Ioan, Zalău, 3027 - 0
30. Saulean Dumitru, Targu Mureș, 6042 - 0TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
organizator local- 07.nov.2012
- 448
- Targu-Mureș, Romania
- 56
Likes given: 550Likes received: 191
Comentariu
Postat în original de dinazol Vezi postDe peste zece ani openul si elitul sau organizat sambata din cate stiu eu. Acum se joaca dumineca asta e ghinionul meu sunt la serviciu .Nu ma mai potrivesc cu concursurile din acest an. Mergem inainte si bafta tuturor concurentilor!
Comentariu
organizator local- 02.feb.2010
- 1738
- Sinpaul, Mureș
- 43
Likes given: 9Likes received: 49
Se retrage Kriszta Arpad Lorând, P?ll J?zsef Attila si Lőrincz Ferenc Attila din SanpaulLemne: DHS Hurricane Long W997
FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
BH: DHS GoldArc 8
Comentariu
organizator tehnic- 07.oct.2012
- 1195
- targu mures
- 57
Likes given: 143Likes received: 35
Ma retrag: Ciurca Ovidiu, Targu Mureș, AvansațiTimo Boll ALC F/B Tenergy 05.
https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
Va rog sa aveti o viata frumoasa.
Comentariu
Who has read this thread:© 16.06.2005-2023 www.tenisdemasa.roPowered by vBulletin® Version 5.7.5
Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba vBulletin. Toate drepturile rezervate.
Traducere vBulletin® 5 în Română roStyles.com®Această pagină a fost generată la 03:46.Procesare...X
Comentariu