Radu Serban din Cluj-se retrage
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
"Memorialul Paneth Farkas", Apahida (CJ) - 16/17.11.2019 *
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
Echipa AmaTur
- 13.nov.2017
- 1896
- Cluj-Napoca
- 47
Likes given: 430Likes received: 781
Florine, printre primii inscrisi au fost Vidrut Ioan si Eugen Inczeffi la Avansati,
iar ei apar la Incepatori. Te rog sa ii treci pe lista la Avansato. MersiButterfly Viscaria
FH : Dignics 05
BH : Dignics 05
Comentariu
Postat în original de stefan_rusu23 Vezi postMultumesc celor care m-au solicitat sa particip si m-au inscris, dar nu voi juca la acest turneu din motive personale (cunoscute si explicate organizatorilor). Succes tuturor!Viscaria
Tenergy 05 FX/Tenergy 05 FX
Comentariu
organizator local- 15.feb.2019
- 1260
- zalau
Likes given: 3599Likes received: 1718
Postat în original de sorin1218 Vezi postSavu Cristian - Oradea - Elite
Curpas Ioan - Oradea - Open
Tanc Florin - Oradea - Open
Balogh Attila - Oradea - Elite
Vaida Sorin - Oradea - Openlemn Primorac carbon
fete Andro Rasanter R42 ultramax
Comentariu
Echipa AmaTur- 13.nov.2017
- 1896
- Cluj-Napoca
- 47
Likes given: 430Likes received: 781
Pentru a lasa loc altor jucatori de pe lista de asteptare,
se retrag Badescu Tudor si Asteleanu Lucian de la AvansatiButterfly Viscaria
FH : Dignics 05
BH : Dignics 05
Comentariu
Echipa AmaTur- 13.nov.2017
- 1896
- Cluj-Napoca
- 47
Likes given: 430Likes received: 781
Se retrage:
Vulturar Tabita - Cluj - IncepatoriButterfly Viscaria
FH : Dignics 05
BH : Dignics 05
Comentariu
Paul Cirstean - Avansati - Cluj
Silviu Maier - Avansati - Cluj
Ovidiu Adorian - Incepatori - Cluj
Comentariu
junior- 29.nov.2012
- 126
- Sighetu Marmatiei
Likes given: 0Likes received: 16
Se inscrie Petru Maran din Sighetu Marmatiei la categoria AvansatiBUTTERFLY ZHANG JIKE SUPER ZLC
BUTTERFLY TENERGY 05 HARD / BUTTERFLY TENERGY 05
Comentariu
Inscrieri Elite - duminica 09.30 - on 28-Oct-19 at 19:11:13
1. Marchis Maximilian, Cluj Napoca, 276 - 49.1 - EM
2. Simon Csaba, Targu Mureș, 1 - 48.45 - E
3. Pop Sorin, Bistrița, 457 - 43.97 - E
4. Petrus Florin, Zalău, 121 - 43.96 - E
5. Moldovan Horvath Csaba, Targu Mureș, 16 - 43.43 - EM
6. Rus Irina, Cluj Napoca, 1737 - 42.5 - EMF
7. Gogu Gabriel, Cluj Napoca, 46 - 42.27 - EW
8. Galban Calin, Viseu, 44 - 41.51 - E
9. Bardocz Szilard, Capeni, 237 - 41.24 - E
10. Blaga Marius, Cluj Napoca, 64 - 40.49 - EMH
11. Olahut Rares, Cehu Silvaniei, 1787 - 40.3 - E
12. Teleki Zsolt, Cluj Napoca, 33 - 39.8 - E
13. Robciuc Vasile, Cluj Napoca, 1798 - 39.7 - EM
14. Boeriu Cezara, Targu Mureș, 87 - 39.2 - ELF
15. Mihalca Mihai, Bistrița, 124 - 39.19 - E
16. Savu Cristian, Oradea, 15 - 39.13 - E
17. Sufletel Radu, Alba Iulia, 20 - 38.12 - EW
18. Anca Octavian, Ludus, 1138 - 36.85 - E
19. Mocean Dan, Cluj Napoca, 129 - 36.79 - E
20. Ticala Vasile Jr, Viseu, 308 - 36.31 - E
21. Apian Florin, Bistrița, 62 - 36.19 - E
22. Zamblau Ionut, Cluj Napoca, 36 - 36.18 - E
23. Petrus Florin, Alba Iulia, 824 - 35.4 - E
24. Mican Nicolae, Dej, 43 - 35.08 - E
25. Carpaci Alexandru, Ludus, 181 - 34.83 - EW
26. Balogh Attila, Oradea, 95 - 34.42 - E
27. Andreica Iulian, Viseu, 892 - 34.25 - E
28. Korabian Tamas, Cluj Napoca, 193 - 33.74 - E
29. Cherhat Dumitru, Cluj Napoca, 452 - 31.32 - O
30. Ferenczi Zita, Cluj Napoca, 2247 - 23.4 - EMF
31. Parjol Rares, Cluj Napoca, 1538 - 0 - E
32. Trif Vasile, Cluj Napoca, 6001 - 0
33. Iusan Mircea, Cluj Napoca, 6002 - 0
34. Pop Mihai, Cluj Napoca, 6004 - 0
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Ciortescu Cristi, Iași, 47 - 33.04 - E
2. Bauer Lajos, Targu Mureș, 45 - 40.13 - EW
3. Galiu Mihai, Brașov, 184 - 33.91 - E
4. Oprea Adrian, Lugoj, 38 - 36.35 - E
5. Maxim Valentin, Cluj Napoca, 470 - 37.2 - E
Inscrieri Open - duminica 09.30 - on 28-Oct-19 at 19:12:23
1. Kaposta Victor, Arad, 49 - 32.89 - O
2. Catricicau Adrian, Baia Mare, 157 - 32.8 - O
3. Miron Mihai, Cluj Napoca, 886 - 32.8 - OH
4. Preda Ionut, Moinesti, 1036 - 32.8 - O
5. Motorga Dorin, Targu Mureș, 66 - 32.54 - O
6. Butura Vasile, Alba Iulia, 216 - 32.25 - O
7. Bothazan Florin, Dej, 663 - 31.85 - O
8. Pop Zoltan, Dej, 389 - 31.78 - O
9. Ambrus Szilard, Ludus, 248 - 30.9 - OJ
10. Balla Peter, Toplita, 1247 - 30.7 - O
11. Husa Gelu, Zalău, 286 - 29.78 - O
12. Trandafir Vasile, Targu Mureș, 86 - 29.63 - O
13. Ploscaru Bogdan, Cluj Napoca, 412 - 29.11 - O
14. Bora Nicolae, Alba Iulia, 694 - 28.77 - O
15. Babics Tamas, Gheorgheni, 171 - 28.47 - O
16. Ciobanu Daniel, Blaj, 90 - 28.44 - OW
17. Irimia Sorin Jr, Cluj Napoca, 517 - 28.3 - O
18. Gecse Alpar, Chibed, 104 - 28.06 - O
19. Pop Stefan, Zalău, 1086 - 27.95 - OL
20. Vass Alexander, Cluj Napoca, 1343 - 27.5 - O
21. Miclos Andrei, Dej, 207 - 26.98 - O
22. Dirlea Ioan, Aiud, 166 - 26.14 - OH
23. Coroian Claudiu, Gherla, 1136 - 25.95 - O
24. Krisan Iuliu, Viseu, 1009 - 25.75 - O
25. Feher Robert, Turda, 548 - 25.2 - O
26. Barac Marius, Sibiu, 215 - 24.9 - OW
27. Peta Octavian, Cluj Napoca, 280 - 24.19 - OW
28. Grosan Mircea, Dej, 1038 - 23.9 - O
29. Veres Janos, Targu Mureș, 334 - 23.05 - OW
30. Pelaghie Ioan, Targu Mureș, 198 - 22.62 - O
31. Comsa Dan, Sibiu, 285 - 22.19 - O
32. Tintas Adrian, Sighetu Marmatiei, 190 - 21.78 - O
33. Dunka Dacian, Baia Mare, 1339 - 21.5 - O
34. Maximciuc Felix, Baia Mare, 2353 - 20.6 - O
35. Spaller Tiberiu, Nasaud, 371 - 20.26 - O
36. Bumbu Pavel, Razboieni, 428 - 20.26 - O
37. Pop Danut, Dej, 399 - 20.12 - O
38. Rusu Calin, Cluj Napoca, 2366 - 20.1 - OW
39. Vecian Marius, Cluj Napoca, 972 - 20 - O
40. Andreica Daniel, Viseu, 466 - 18.78 - A
41. Ticala Vasile, Viseu, 1151 - 15.5 - A
42. Weisz Zsofia, Targu Mureș, 1140 - 14.65 - ALJF
43. Tigaroi Florin, Cluj Napoca, 738 - 13.87 - A
44. Cont Cosmin, Gherla, 1491 - 0 - O
45. Mathe Mihai, Ludus, 4202 - 0 - O
46. Manzat Dan, Cluj Napoca, 4388 - 0 - AW
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Toma Adrian, Sfantu Gheorghe, 776 - 24.6 - O
2. Sinpetrean Comsa Gheorghe, Cluj Napoca, 573 - 20.47 - OW
3. Pall Jozsef Attila, Sanpaul, 1195 - 24.25 - O
4. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul, 425 - 22.51 - O
5. Iaru Horatiu, Cluj Napoca, 1111 - 28 - O
6. Szakacs Raul, Deva, 1249 - 28 - O
7. Curpas Ioan, Oradea, 217 - 24.62 - OW
8. Tanc Florin, Oradea, 444 - 22.31 - O
9. Vaida Sorin, Oradea, 58 - 32.19 - OW
10. Pop Ioan, Bistrița, 963 - 15.68 - AW
11. Nechiti Dumitru, Nasaud, 1796 - 17.9 - A
12. Curea Radu, Cluj Napoca, 6002 - 0
13. Groza Florin, Cluj Napoca, 1092 - 29.6 - OW
14. Campean Adrian, București, 112 - 27.48 - OW
15. Szabo Tamas, Miercurea Ciuc, 1361 - 21.2 - O
16. Chira Camelia, Baia Mare, 710 - 23.58 - OJF
17. Chira Angel, Baia Mare, 941 - 18.33 - AW
18. Horotan Catalin, Baia Mare, 361 - 22.06 - O
19. Mal Denis, Baia Mare, 265 - 29.45 - O
20. Mal Calin, Baia Mare, 1119 - 31.7 - O
21. Istrate Cristian, București, 68 - 30.7 - OW
22. Gimbuta Catalin, Bistrița, 913 - 23.4 - O
23. Singeorzan Cornel, Bistrița, 699 - 31.25 - O
24. Hurloi Isabela, Cluj Napoca, 6003 - 0
Inscrieri Avansati - sambata 09.30 - on 28-Oct-19 at 19:12:34
1. Fulop Attila, Aiud, 278 - 19.94 - AW
2. Hodis Andrei, Gherla, 1071 - 19.75 - A
3. Damian Mircea, Bistrița, 268 - 19.74 - A
4. Barbuta Ioan, Dej, 383 - 19.72 - A
5. Beica Florin, Gherla, 1074 - 19.6 - A
6. Joldes Adrian, Bistrița, 484 - 19.39 - A
7. Susan Mircea, Alba Iulia, 754 - 19.28 - A
8. Piper Petru, Luna CJ, 309 - 19.06 - AH
9. Strugar Ioan, Deda, 426 - 18.64 - A
10. Breje Marin, Zalău, 924 - 18.6 - A
11. Farkas Bence, Targu Mureș, 763 - 18.53 - A
12. Vass Sandor, Beclean, 417 - 18.08 - AW
13. Tofeni Ovidiu, Cluj Napoca, 449 - 18.05 - A
14. Fetco Mark, Targu Mureș, 1952 - 17.9 - A
15. Cristea Andrei Cosmin, Aiud, 1686 - 17.75 - A
16. Sandu Andrei, Sibiu, 376 - 17.64 - AJ
17. Ifrosa Petru, Cluj Napoca, 1172 - 17.6 - AH
18. Hruban Andrei, Dej, 2509 - 17.6 - A
19. Vaduva Dan, Bistrița, 910 - 17.5 - AW
20. Tocaciu Septimiu, Beclean, 1026 - 17.4 - A
21. Cir Florin, Razboieni, 478 - 17.28 - A
22. Bucur Alin Adrian, Targu Mureș, 500 - 17.19 - A
23. Singeorzan Traian, Nasaud, 1017 - 16.65 - A
24. Faraian Alexandru, Aiud, 633 - 16.21 - AJ
25. Gusan Boris, Turda, 695 - 16.2 - AW
26. Zavaski Ioan, Dej, 891 - 16.1 - AW
27. Sicoe Ioan, Turda, 429 - 15.85 - AW
28. Rosoga Liviu, Cluj Napoca, 1446 - 15.7 - A
29. Moldovan Alin Doru, Beclean, 2013 - 15.5 - A
30. Fodor Iosif, Cluj Napoca, 1584 - 15.3 - AH
31. Pasca Lucian, Targu Mureș, 568 - 15.26 - A
32. Bal Adrian, Gherla, 656 - 15.16 - A
33. Golban Nicolae, Alba Iulia, 1267 - 14.7 - AW
34. Ispas Emil, Alba Iulia, 1070 - 14.37 - A
35. Curtea Marcel, Viseu, 2078 - 14.35 - A
36. Bote Tudor, Dej, 1436 - 14.25 - A
37. Fulop Laszlo, Targu Mureș, 503 - 14 - A
38. Fedorciuc Petru Gelu, Viseu, 1735 - 14 - A
39. Ivascu Cosmin, Viseu, 783 - 13.9 - A
40. Cobzaru Radu, Deva, 721 - 13.71 - A
41. Drimus Mihai, Sighetu Marmatiei, 599 - 13.7 - A
42. Ciurca Ovidiu, Targu Mureș, 1844 - 13.5 - AW
43. Franc Ioan, Viseu, 1495 - 13.4 - A
44. Barbos Florin, Bistrița, 635 - 13.25 - A
45. Pop Mihai, Dej, 1242 - 13.25 - A
46. Boros Mihaly, Crasna, 1312 - 13.1 - A
47. Marginean Mihai, Luna CJ, 745 - 12.9 - A
48. Orban Marc Adrian, Turda, 1144 - 12.8 - A
49. Vladescu Adrian, Cluj Napoca, 990 - 12.25 - A
50. Hruban Darius, Dej, 1895 - 12 - A
51. Galfi Levente, Cluj Napoca, 2220 - 12 - AW
52. Mureșan Carmen, Zalău, 1327 - 11.9 - AF
53. Iepure Teodor Calin, Aiud, 1334 - 11.4 - A
54. Campean Eugen, Dej, 1296 - 11.1 - A
55. Ivascu Gavrila, Viseu, 1507 - 10.85 - A
56. Sirbu Vlad, Aiud, 1342 - 10.75 - A
57. Dimeny Alex, Crasna, 1481 - 10.75 - A
58. Solyom Sandor, Cluj Napoca, 1609 - 10.67 - A
59. Marian Ioan, Alba Iulia, 1243 - 10.4 - AW
60. Susman Dan, Alba Iulia, 893 - 10.36 - A
61. Sarcani Andrei, Targu Mureș, 678 - 9.99 - IW
62. Layis Rita, Sighetu Marmatiei, 803 - 8.58 - IF
63. Faltisca Eugen, Viseu, 1610 - 8.25 - IW
64. Mihut Doru, Dej, 1591 - 8 - I
65. Uglea Mihai, Cluj Napoca, 2478 - 8 - I
66. Suciu Sergiu, Turda, 841 - 7.62 - IW
67. Dragoste Dorin, Cluj Napoca, 3413 - 7.6 - I
68. Kiss Jancsi, Cluj Napoca, 2760 - 7.45 - I
69. Puscas Razvan, Cluj Napoca, 1696 - 7 - I
70. Criste Mihai Marius, Cluj Napoca, 3061 - 5.75 - I
71. Ariciu George, Cocorastii Mislii, 1679 - 5.5 - I
72. Hada Calin, Luna CJ, 2189 - 0
73. Turbas Gelu, Cluj Napoca, 2998 - 0 - A
74. Layis Norbert, Cluj Napoca, 3115 - 0
75. Csiki Sandor, Cluj Napoca, 4335 - 0 - AW
76. David Zoltan, Cluj Napoca, 4340 - 0 - A
77. Preda Giani, Cluj Napoca, 4434 - 0 - A
78. Tarasescu Victor, Cluj Napoca, 4463 - 0 - A
79. Ifrosa Ciprian, Cluj Napoca, 6001 - 0
80. Kis Valentin, Cluj Napoca, 6002 - 0
81. Vidrut Ioan, Apahida, 6003 - 0
82. Eugen Inczeffi, Cluj Napoca, 6004 - 0
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Stanciu Dumitru, Simeria, 1028 - 14.15 - A
2. Matei Dumitru, Deva, 394 - 14.6 - AW
3. Stoica Mihai, Hateg, 477 - 18.69 - A
4. Palfi Ferencz, Cluj Napoca, 937 - 19.6 - A
5. Pop Sabin, Targu Mureș, 781 - 12 - AW
6. Cristea Virgil, Cugir, 543 - 17.16 - A
7. Grecu Gheorghe, Bistrița, 1563 - 17 - AW
8. Anitei Marcel, Cluj Napoca, 1369 - 15.5 - A
9. Boariu Timofte Danut, Borsec, 864 - 12.03 - AW
10. Suciu Andrei, Borsec, 760 - 11.49 - A
11. Cirstean Paul, Cluj Napoca, 2981 - 12 - A
12. Maier Silviu, Cluj Napoca, 6005 - 0
13. Maran Petru, Sighetu Marmatiei, 1298 - 15.75 - A
14. Egri Mihai, Cluj Napoca, 6006 - 0
Inscrieri Incepatori - sambata 13.30 - on 28-Oct-19 at 19:12:59
1. Onofrei Petru, Gherla, 1014 - 9.86 - IW
2. Cristea Samuel, Bistrița, 867 - 9.33 - IJ
3. Hriscu Florentina, Cluj Napoca, 3297 - 8.9 - IF
4. Pralea Constantin, Alba Iulia, 746 - 8.25 - IW
5. Pop Dan Cristian, Dej, 988 - 8.18 - IJ
6. Creta Petru, Luna CJ, 793 - 7.71 - I
7. Aron Valentin, Zlatna, 1338 - 7.42 - I
8. Dranca David, Aiud, 1611 - 6.33 - I
9. Cristea Daniel, Bistrița, 1282 - 6.31 - IJ
10. Marton Vigh, Cluj Napoca, 3490 - 6 - I
11. Pop Alexandru, Cluj Napoca, 3524 - 6 - I
12. Hagea Andra, Aiud, 1646 - 5.85 - IJF
13. Curtea Lucas, Viseu, 3083 - 5.5 - IJ
14. Gaciu Gabriel, Gherla, 3720 - 5.2 - I
15. Hohoi Alessandro, Cugir, 2198 - 5.1 - I
16. Coldea David, Cluj Napoca, 3156 - 5 - I
17. Marin Marcel, Zlatna, 3158 - 5 - I
18. Moldovan Ioan, Viseu, 1449 - 4.9 - I
19. Aron Razvan, Zlatna, 2267 - 4.5 - I
20. Ivascu Stefan, Viseu, 2268 - 4.5 - I
21. Curtea Daniel, Viseu, 3264 - 4.5 - IJ
22. Hriban Stefan, Viseu, 2342 - 4.33 - I
23. Dirlea Ana, Aiud, 2228 - 4 - IF
24. Toader Florin, Cluj Napoca, 3333 - 4 - I
25. Zahan Florin, Cluj Napoca, 3334 - 4 - I
26. Cserei Stefan, Apahida, 6001 - 0
27. Jimborean Dorinel, Apahida, 6002 - 0
28. Bucsa Eugen Marcel, Apahida, 6003 - 0
29. Bobos Marius, Apahida, 6004 - 0
30. Konti Florin, Apahida, 6005 - 0
31. Balazs Imbre Florin, Apahida, 6007 - 0
32. Sucigan Vlad, Apahida, 6008 - 0
33. Farcas Ionel, Apahida, 6009 - 0
34. Todea Marian, Apahida, 6010 - 0
35. Cosma Stefan, Apahida, 6011 - 0
36. Alb Sorin, Alba Iulia, 6013 - 0
37. Costea Mircea, Alba Iulia, 6014 - 0
38. Precup Iarina, Cluj Napoca, 6015 - 0
39. Pavel Victor, Cluj Napoca, 6016 - 0
40. Ambrus Peter, Targu Mureș, 6017 - 0
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Pich Ioan, Viseu, 2031 - 5.5 - I
2. Negrea Adrian, Turda, 2430 - 6 - I
3. Pop Gelu Dan, Zalău, 4030 - 0
4. Szabo Ovidiu, Dej, 2008 - 8.35 - I
5. Serghei Dan, Turda, 2565 - 0
6. Rosca Razvan, Cluj Napoca, 6018 - 0
7. Kiss Attila, Crasna, 2265 - 5 - I
8. Kulcsar Lorand, Cluj Napoca, 6037 - 0
9. Lupu Vasile, Cluj Napoca, 2224 - 5 - I
10. Moldovan Tudor, Cluj Napoca, 6019 - 0
11. Andrei Cosmin, Cluj Napoca, 6020 - 0
12. Moraru Bogdan, Cluj Napoca, 6021 - 0
13. Bekefi Kriszta, Cluj Napoca, 6022 - 0
14. Suteu Andrei, Cluj Napoca, 6023 - 0
15. Moraru Narcis, Cluj Napoca, 6024 - 0
16. Tibre Lucian, Cluj Napoca, 6025 - 0
17. Tibre Florina, Cluj Napoca, 6026 - 0
18. Negrea Alin, Cluj Napoca, 6027 - 0
19. Mureșan Dorin, Cluj Napoca, 6028 - 0
20. Iova Claudiu, Cluj Napoca, 6029 - 0
21. Birtalan Attila, Crasna, 2669 - 5.4 - I
22. Ujvari Iosif, Cluj Napoca, 5012 - 0 - I
23. Ifrosa Rebeca, Cluj Napoca, 6030 - 0
24. Beu Vlad, Cluj Napoca, 6031 - 0
25. Cocis Serban, Cluj Napoca, 6032 - 0
26. Kovaci Radu Florin, Turda, 6033 - 0
27. Sechel Vasile, Viseu, 1598 - 7.6 - I
28. Damian Vasile, Nasaud, 956 - 8.33 - I
29. Buraciuc Cornel, Nasaud, 1011 - 9.1 - I
30. Buraciuc Ema, Nasaud, 1771 - 4.75 - IF
31. Ivascu Ioan, Viseu, 2297 - 6 - I
32. Cremene Marcel, Cluj Napoca, 6034 - 0
33. Daian Andrei, Sibiu, 6035 - 0
34. Popa Cristian Vasile, Cluj Napoca, 1470 - 6.77 - I
35. Parv Calin, Cluj Napoca, 1804 - 9.05 - I
36. Schuller Claudiu Florin, Cluj Napoca, 6036 - 0
37. Galca Cristian, Iași, 2983 - 6 - I
38. Tivadar Marcel, Cluj Napoca, 4045 - 0
39. Varga Florin, Cluj Napoca, 3358 - 4 - I
40. Adorian Ovidiu, Cluj Napoca, 6038 - 0TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
senior- 23.ian.2017
- 332
- viseu de sus maramures
- 41
Likes given: 11Likes received: 74
Bravooo Tudor bravoo Luci asa am procedat si eu lăs?nd locul altora care vin cu țara....Respect
....dar tot prindeti loc pana la turneu.....Viseu vine în totalitate...
Comentariu
senior- 29.iun.2011
- 346
- Cluj-Napoca, Romania
- 53
Likes given: 18Likes received: 204
Marc Brie - începător Cluj
CopilAntreneaza-te ca un animal si joaca precum o bestie. (Cristian MATEIU)
www.acstopspin.ro
Comentariu
© 16.06.2005-2023 www.tenisdemasa.roPowered by vBulletin® Version 5.7.5
Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba vBulletin. Toate drepturile rezervate.
Traducere vBulletin® 5 în Română roStyles.com®Această pagină a fost generată la 06:07.Procesare...X
Comentariu