Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Inca un concurs de B la Brăila, sambata 15 aug

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Re: Inca un concurs de B la Brăila, sambata 15 aug

    alo adminul Brăila ,,,,eu nu am nimic cu nimeni si mai ales cu cei din braila a nu se intelege gresit mie imi face placere sa joc cu voi doar suntem prieteni (mie asa imi place sa cred)si nici nu spun ca sistemul de GO nui bun dar asta nu inseamna neaparat ca trebuie sa ma apuc acuma sa invat sisteme de joc.In loc sa ma antrenez sa joc stau acuma sa-mi aduc aminte de sisteme de joc cu recalificari ,si nu stiu care sistem de joc ca sa putem joca si da sanse la mai multi nu stau si nici nu vreau .Daca oricare dintre cei ce vor participa la concurs vine cu o parere eu nu cred ca nu am luato in consideratie si am fost contra .Eu inchei acest subiect deoarece nu cred casi are rostul si cum a spus un prieten din Brăila fiecare organizator are dreptul sa joace dupa sistemul care il alege si nu cred ca vreodata sa facut altfel la Galați fata de sistemele din amatur de pina acum.Asa ca bafta si sa ne vedem sanatosi si la alte concursuri
    ps.Eu sunt organizator deoarece dn Dragomir ma rugat sa fac foile nu ca sunt eu mare si tare,

    Comentariu


    • #27
      Re: Inca un concurs de B la Brăila, sambata 15 aug

      Postat în original de vladimir
      Postat în original de raducu
      Daca nu reusim sa gasim puterea de a accepta ca parerea noastra nu e cea corecta ( cand este cazul ), atunci VOM JUCA TENIS SEPARAT. N-as vrea sa cred ca cineva urmareste asta, chiar daca sa jucam impreuna inseamna ca baietii din Brăila sa ocupe alte locuri decat primele trei ( ca astea cam sunt ocupate ) Daca mai vine si Corcoz, atunci chiar ca ar trebui sa premiem si locurile 5, 6 si 7, ca altfel chiar nu mai vrea Brăila sa joace cu noi . Oricum, mai sunt si prin Galați vreo doi domni care pot oricand sa se opuna sa lasam chiar si locurile astea Brailei.
      Ne multumim si cu locurile pe care ni le pastrati(5,6,7...), dar daca cumva le depasim sper sa nu va suparati. Este doar un joc si mai important este ne dam mana inainte si dupa meci. Din Brăila venim cu cea mai mare placere la Galați, iar la Clubul ADR este o atmosfera excelenta de fiicare data.
      Cat priveste sistemul de joc, organizatorul concursului are dreptul de a alege.
      Eu, unul, va astept pe toti cu drag, Vladimir. Apreciez faptul ca ati inteles atat gluma, cat si faptul ca cel mai important este sa ne gasim si sa jucam tenis. Daca putem si castiga, e cu atat mai bine !

      Comentariu

      Who has read this thread:
      Procesare...
      X