In curand vom actualiza lista si vor fi acolo totii
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
"Cupa Miercurea Ciuc", Miercurea Ciuc - 16.11.2019 *
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
senior
- 10.oct.2017
- 387
- sanzieni jud covasna
- 44
Likes given: 517Likes received: 248
Se inscriu Sterczer Sandor si Sterczer Zalan din Sanzieni la categoria avansati respectiv incepatori
Comentariu
senior- 19.nov.2017
- 852
- Borsec Harghita
- 55
Likes given: 249Likes received: 386
La avansati Boariu Timofte Dănuț si Suciu Andrei din Borsec. Ne retragem de pe lista de așteptare de la Apahida.
Comentariu
senior- 14.feb.2017
- 378
- Targu Neamț
- 53
Likes given: 56Likes received: 112
Din Targu Neamț
se înscrie la categoria
începători
Bobu Ștefan Minodor
Avansați :
Antal Ionuț
Cosău Toader
Trimis de pe al meu SM-N960F folosind Tapatalk
Comentariu
Se inscrie Gita Dan si Isar Raluca la începători si Isar Ștefan la avansați, din Sfantu Gheorghe
Comentariu
Ene Florin - Ploiești - Open; Nitu Serban - Paulesti, Acriva Marian si Lazar Dumitru- Mizil- Avansati
Comentariu
organizator tehnic- 18.mai.2015
- 1950
- Străoane, Vrancea
Likes given: 1228Likes received: 908
Popescu Apreotesei Mihai din Straoane la avansati
Socaci Sorin din Panciu la avansatiLemn: Butterfly Innerforce Layer ALC
FH: Butterfly Dignics 05
BH: Tibhar Grass D.TecS
Comentariu
Inscrieri Elite - on 11/1/2019 at 7:00:14 AM
1. Neagoe Costin, București, 13 - 40.83 - E
2. Chelmus Ionut, Targu Secuiesc, 451 - 38.93 - EJ
3. Pal Zoltan, Miercurea Ciuc, 657 - 38.55 - E
4. Erdos Ferenc, Miercurea Ciuc, 683 - 38.2 - E
5. Molnar Tihamer, Târnaveni, 256 - 37.8 - E
6. Stefan Patrick, Brașov, 42 - 34.88 - E
7. Incze Levente, Miercurea Ciuc, 475 - 32.83 - O
8. Canea Kocsis Andras Jr, Targu Secuiesc, 767 - 31.2 - OJ
9. Dombi Tihamer, Miercurea Ciuc, 1988 - 31.1 - O
Inscrieri Open - on 11/1/2019 at 7:00:48 AM
1. Dabacan Dorin, Târnaveni, 335 - 32.87 - O
2. Istrate Cristian, București, 68 - 30.7 - OW
3. Balla Peter, Toplita, 1247 - 30.7 - O
4. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 76 - 30.56 - O
5. Orosz Attila, Miercurea Ciuc, 719 - 30 - O
6. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 139 - 28.98 - O
7. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc, 406 - 28.95 - OW
8. Rosu Gabriel, Comănești, 490 - 26.66 - O
9. Sass Imre, Miercurea Ciuc, 432 - 26.38 - O
10. Szakali Csaba, Miercurea Ciuc, 179 - 25.73 - OW
11. Fancsali Kalman, Miercurea Ciuc, 159 - 25.54 - OW
12. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc, 463 - 24.88 - O
13. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc, 214 - 24.06 - O
14. Macelaru Eugen, București, 385 - 23.67 - O
15. Imecs Attila, Miercurea Ciuc, 774 - 23.03 - OW
16. Vitos Fodor Istvan, Miercurea Ciuc, 1777 - 22.6 - O
17. Urzica Ioan, Toplita, 898 - 22.5 - O
18. Fotia Iulian, Bacău, 211 - 21.28 - O
19. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc, 281 - 20.37 - O
20. Ene Florin, Ploiești, 259 - 20 - O
21. Keresztes Attila, Miercurea Ciuc, 2473 - 18 - A
22. Keresztes Arpad, Miercurea Ciuc, 1423 - 17 - A
23. Borbely Karoly, Miercurea Ciuc, 1927 - 17 - A
24. Olah Kriszta, Targu Secuiesc, 1413 - 16.45 - ALF
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Lovasz Vilmos, Gheorgheni, 297 - 21.63 - O
Inscrieri Avansati - on 11/1/2019 at 7:00:58 AM
1. Heja Zoltan, Ditrau, 323 - 18.35 - A
2. Mihu Florin, Pitești, 283 - 18.2 - A
3. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 481 - 18.19 - AW
4. Bedo Jozsef, Suseni, 325 - 17.75 - A
5. Craciun Gheorghe, Miercurea Ciuc, 1336 - 16.5 - A
6. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc, 497 - 16.46 - A
7. Makszem Szabolcs, Gheorgheni, 852 - 16.4 - A
8. Vaszi Denes, Miercurea Ciuc, 430 - 15.98 - A
9. Csurulya Gyula, Miercurea Ciuc, 947 - 15.93 - A
10. Lorincz Zoltan, Miercurea Ciuc, 396 - 15.73 - A
11. Stoica Mihai, Mioveni, 365 - 15.14 - AW
12. Birtalan Levente, Sovata, 908 - 13.26 - A
13. Birtalan Bence, Sovata, 1042 - 13 - A
14. Nagy Attila, Suseni, 611 - 12.95 - A
15. Bardocz Ferenc, Ditrau, 1031 - 12.77 - A
16. Darie Gabriel, Comănești, 686 - 11.63 - A
17. Korodi Csaba, Aita Mare, 827 - 11.56 - A
18. Antal Csaba, Miercurea Ciuc, 1900 - 10.8 - A
19. Ionita Adrian, Brașov, 846 - 10.56 - A
20. Kelemen Miklos, Miercurea Ciuc, 790 - 10.14 - A
21. Miklos Botond, Miercurea Ciuc, 872 - 10.12 - A
22. Kolbai Gyula, Miercurea Ciuc, 1726 - 10 - A
23. Ghitu Liviu, Onesti, 601 - 9.88 - I
24. Ballo Szabolcs, Miercurea Ciuc, 4999 - 0 - I
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Loghin Florin, Brașov, 258 - 18.64 - A
2. Sterczer Sandor, Sanzieni, 262 - 19.74 - A
3. Kis Istvan, Brașov, 382 - 16.05 - AW
4. Adorjan Zoltan, Miercurea Ciuc, 1069 - 10.38 - A
5. Boariu Timofte Danut, Borsec, 864 - 12.03 - AW
6. Suciu Andrei, Borsec, 760 - 11.49 - A
7. Antal Ionut, Targu Neamț, 1437 - 11.3 - A
8. Cosau Toader, Targu Neamț, 2375 - 8 - I
9. Isar Stefanel, Sfantu Gheorghe, 540 - 19.2 - A
10. Rakosi Istvan, Satu Mare, 1280 - 11.25 - A
11. Nitu Serban, Paulesti, 271 - 18.49 - AW
12. Acriva Marian, Mizil, 353 - 17.71 - A
13. Lazar Dumitru, Mizil, 320 - 17.2 - A
14. Demeter Arpad, Miercurea Ciuc, 575 - 17.17 - A
15. Popescu Apreotesei Mihai, Straoane, 223 - 19.97 - A
16. Socaci Sorin, Panciu, 227 - 19.81 - AW
Inscrieri Incepatori - on 11/1/2019 at 7:01:06 AM
1. Megyes Andras, Sovata, 1211 - 9.98 - I
2. Sterczer Zalan, Sanzieni, 660 - 9.54 - I
3. Bobu Stefan Minodor, Targu Neamț, 597 - 9.53 - I
4. Gita Dan, Sfantu Gheorghe, 750 - 9.24 - I
5. Ambrus Zoltan, Miercurea Ciuc, 734 - 8.99 - I
6. Gal Arpad, Miercurea Ciuc, 3298 - 8.7 - I
7. Beke Hunor, Miercurea Ciuc, 1021 - 8.53 - I
8. Bartos Csongor, Miercurea Ciuc, 869 - 8.43 - I
9. Angi Zoltan, Gheorgheni, 785 - 8.31 - I
10. Jakab Szabolcs, Santimbru, 1392 - 7.08 - I
11. Vass Peter, Miercurea Ciuc, 1123 - 6.57 - I
12. Cserei Gabor, Sovata, 1458 - 6.47 - I
13. Mihalcz Szilard Istvan, Sanmartin, 2672 - 6 - I
14. Apopei Rares Gabriel, Brașov, 1809 - 5.97 - I
15. Ferenczi Robert, Suseni, 1202 - 5.53 - I
16. Canea Kocsis Abigel, Targu Secuiesc, 2290 - 5.5 - IF
17. Isar Raluca, Sfantu Gheorghe, 2066 - 5.33 - IF
18. Birtalan Hunor, Sovata, 2461 - 5.33 - I
19. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 1171 - 4.36 - I
20. Pal Abel, Sfantu Gheorghe, 2120 - 0 - IJBlade> Yasaka Ma Lin Soft Carbon
Backhand> Yasaka Raksa 9
Forehand> Yasaka Raksa 7
Comentariu
© 16.06.2005-2023 www.tenisdemasa.roPowered by vBulletin® Version 5.7.5
Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba vBulletin. Toate drepturile rezervate.
Traducere vBulletin® 5 în Română roStyles.com®Această pagină a fost generată la 05:05.Procesare...X
Comentariu