Se retrage Molnar Tibor
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
"Cupa Suseni", Suseni - 23.11.2019
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
Echipa AmaTur
- 07.sep.2015
- 2132
- ditrau
- 53
Likes given: 417Likes received: 578
Inscrieri Incepatori/Avansati - on 21.11.2019 at 19:20:37
1. Heja Zoltan, Ditrau, 323 - 18,35 - A
2. Bedo Jozsef, Suseni, 325 - 17,75 - A
3. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc, 497 - 16,46 - A
4. Makszem Szabolcs, Gheorgheni, 852 - 16,4 - A
5. Kis Istvan, Brașov, 382 - 16,05 - AW
6. Szekely Zoltan, Gheorgheni, 1640 - 16 - A
7. Vaszi Denes, Miercurea Ciuc, 430 - 15,98 - A
8. Csurulya Gyula, Miercurea Ciuc, 947 - 15,93 - A
9. Lorincz Zoltan, Miercurea Ciuc, 396 - 15,73 - A
10. Todor Csaba, Gheorgheni, 473 - 15,67 - AH
11. Mezei Mihai, Sarmas, 1371 - 15,3 - A
12. Birtalan Levente, Sovata, 908 - 13,26 - A
13. Birtalan Bence, Sovata, 1042 - 13 - A
14. Nagy Attila, Suseni, 611 - 12,95 - A
15. Bardocz Ferenc, Ditrau, 1031 - 12,77 - A
16. Mandru Aurel, Sarmas, 1274 - 12,5 - A
17. Bernad Csaba, Gheorgheni, 1782 - 11,1 - A
18. Peter Laszlo, Ciumani, 1482 - 10,5 - A
19. Lorinczi Bela, Gheorgheni, 1081 - 10,26 - AW
20. Megyes Andras, Sovata, 1211 - 9,98 - I
21. Csiki Istvan, Suseni, 1443 - 9,97 - I
22. Pap Gyula, Gheorgheni, 1251 - 9,45 - I
23. Csiki Szabolcs, Suseni, 1351 - 9,17 - I
24. Mindru Marin, Sarmas, 1432 - 8,85 - I
25. Beke Hunor, Miercurea Ciuc, 1021 - 8,53 - I
26. Angi Zoltan, Gheorgheni, 785 - 8,31 - I
27. Szabo Zoltan, Suseni, 1629 - 7,3 - I
28. Jakab Szabolcs, Santimbru, 1392 - 7,08 - I
29. Cserei Gabor, Sovata, 1458 - 6,47 - I
30. Benedek Alex, Gheorgheni, 1527 - 5,63 - I
31. Ferenczi Robert, Suseni, 1202 - 5,53 - I
32. Birtalan Hunor, Sovata, 2461 - 5,33 - I
33. Nagy Arpad, Suseni, 1620 - 4,8 - I
34. Zsigmond Tamas, Gheorgheni, 1806 - 4,5 - I
35. Csata Sebestyen, Gheorgheni, 2034 - 4 - I
36. Olaru Dragomir, Suseni, 2303 - 4 - I
37. Lemhenyi Tamas, Gheorgheni, 2483 - 4 - I
38. Szabo Robert, Suseni, 3356 - 4 - I
39. Benedek Arpad, Ciumani, 2665 - 0 - I
40. Laszlo Robert, Remetea, 6001 - 0
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Szasz Gergo, Gheorgheni, 2705 - 5 - I
2. Szasz Zoltan, Gheorgheni, 2411 - 5 - I
3. Szocs Nandor, Gheorgheni, 4984 - 0 - I
4. Farkas Daniel, Gheorgheni, 6003 - 0
5. Vancsa Zoltan, Miercurea Ciuc, 998 - 15,77 - A
6. Farkas Bence, Targu Mureș, 763 - 18,53 - A
7. Kelemen Miklos, Miercurea Ciuc, 790 - 10,14 - A
Inscrieri Open/Elite - on 21.11.2019 at 19:21:46
1. Bauer Lajos, Targu Mureș, 45 - 40,13 - EW
2. Denes Ferenc, Praid, 113 - 33,86 - EW
3. Balla Peter, Toplita, 1247 - 30,7 - O
4. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 76 - 30,56 - O
5. Orosz Attila, Miercurea Ciuc, 719 - 30 - O
6. Tamas Szilard, Miercurea Ciuc, 85 - 29,35 - O
7. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 139 - 28,98 - O
8. Kincses Jozsef, Praid, 377 - 28,85 - O
9. Babics Tamas, Gheorgheni, 171 - 28,47 - O
10. Gecse Alpar, Chibed, 104 - 28,06 - O
11. Colcer Nicolae, Toplita, 196 - 27,53 - O
12. Gyorfi Szabolcs, Gheorgheni, 343 - 26,89 - O
13. Sass Imre, Miercurea Ciuc, 432 - 26,38 - O
14. Fancsali Kalman, Miercurea Ciuc, 159 - 25,54 - OW
15. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc, 463 - 24,88 - O
16. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc, 214 - 24,06 - O
17. Imecs Attila, Miercurea Ciuc, 774 - 23,03 - OW
18. Urzica Ioan, Toplita, 898 - 22,5 - O
19. Lovasz Vilmos, Gheorgheni, 297 - 21,63 - O
20. Fulop Laszlo, Targu Mureș, 503 - 14 - A
Comentariu
Echipa AmaTur- 07.sep.2015
- 2132
- ditrau
- 53
Likes given: 417Likes received: 578
Intra pe lista principala:
Szasz Gergo, Gheorgheni, 2705 - 5 - I
Szasz Zoltan, Gheorgheni, 2411 - 5 - I
Va rog sa confirmati prezenta.
Comentariu
Echipa AmaTur- 07.sep.2015
- 2132
- ditrau
- 53
Likes given: 417Likes received: 578
Inscrieri Open/Elite - on 22.11.2019 at 20:37:50
1. Bauer Lajos, Targu Mureș, 45 - 40,13 - EW
2. Welker Ivan, Sfantu Gheorghe, 221 - 36,56 - E
3. Denes Ferenc, Praid, 113 - 33,86 - EW
4. Balla Peter, Toplita, 1247 - 30,7 - O
5. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 76 - 30,56 - O
6. Tamas Szilard, Miercurea Ciuc, 85 - 29,35 - O
7. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 139 - 28,98 - O
8. Kincses Jozsef, Praid, 377 - 28,85 - O
9. Babics Tamas, Gheorgheni, 171 - 28,47 - O
10. Gecse Alpar, Chibed, 104 - 28,06 - O
11. Colcer Nicolae, Toplita, 196 - 27,53 - O
12. Gyorfi Szabolcs, Gheorgheni, 343 - 26,89 - O
13. Fancsali Kalman, Miercurea Ciuc, 159 - 25,54 - OW
14. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc, 463 - 24,88 - O
15. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc, 214 - 24,06 - O
16. Imecs Attila, Miercurea Ciuc, 774 - 23,03 - OW
17. Urzica Ioan, Toplita, 898 - 22,5 - O
18. Lovasz Vilmos, Gheorgheni, 297 - 21,63 - O
19. Fulop Laszlo, Targu Mureș, 503 - 14 - A
Inscrieri Incepatori/Avansati - on 22.11.2019 at 20:38:47
1. Heja Zoltan, Ditrau, 323 - 18,35 - A
2. Bedo Jozsef, Suseni, 325 - 17,75 - A
3. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc, 497 - 16,46 - A
4. Makszem Szabolcs, Gheorgheni, 852 - 16,4 - A
5. Kis Istvan, Brașov, 382 - 16,05 - AW
6. Vaszi Denes, Miercurea Ciuc, 430 - 15,98 - A
7. Csurulya Gyula, Miercurea Ciuc, 947 - 15,93 - A
8. Lorincz Zoltan, Miercurea Ciuc, 396 - 15,73 - A
9. Todor Csaba, Gheorgheni, 473 - 15,67 - AH
10. Mezei Mihai, Sarmas, 1371 - 15,3 - A
11. Birtalan Levente, Sovata, 908 - 13,26 - A
12. Birtalan Bence, Sovata, 1042 - 13 - A
13. Nagy Attila, Suseni, 611 - 12,95 - A
14. Bardocz Ferenc, Ditrau, 1031 - 12,77 - A
15. Mandru Aurel, Sarmas, 1274 - 12,5 - A
16. Bernad Csaba, Gheorgheni, 1782 - 11,1 - A
17. Peter Laszlo, Ciumani, 1482 - 10,5 - A
18. Megyes Andras, Sovata, 1211 - 9,98 - I
19. Csiki Istvan, Suseni, 1443 - 9,97 - I
20. Pap Gyula, Gheorgheni, 1251 - 9,45 - I
21. Csiki Szabolcs, Suseni, 1351 - 9,17 - I
22. Mindru Marin, Sarmas, 1432 - 8,85 - I
23. Beke Hunor, Miercurea Ciuc, 1021 - 8,53 - I
24. Angi Zoltan, Gheorgheni, 785 - 8,31 - I
25. Szabo Zoltan, Suseni, 1629 - 7,3 - I
26. Jakab Szabolcs, Santimbru, 1392 - 7,08 - I
27. Cserei Gabor, Sovata, 1458 - 6,47 - I
28. Benedek Alex, Gheorgheni, 1527 - 5,63 - I
29. Ferenczi Robert, Suseni, 1202 - 5,53 - I
30. Birtalan Hunor, Sovata, 2461 - 5,33 - I
31. Szasz Zoltan, Gheorgheni, 2411 - 5 - I
32. Szasz Gergo, Gheorgheni, 2705 - 5 - I
33. Nagy Arpad, Suseni, 1620 - 4,8 - I
34. Zsigmond Tamas, Gheorgheni, 1806 - 4,5 - I
35. Csata Sebestyen, Gheorgheni, 2034 - 4 - I
36. Lemhenyi Tamas, Gheorgheni, 2483 - 4 - I
37. Szabo Robert, Suseni, 3356 - 4 - I
38. Benedek Arpad, Ciumani, 2665 - 0 - I
39. Szocs Nandor, Gheorgheni, 4984 - 0 - I
40. Laszlo Robert, Remetea, 6001 - 0
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Farkas Daniel, Gheorgheni, 6003 - 0
2. Farkas Bence, Targu Mureș, 763 - 18,53 - A
3. Pal Zsolt, Miercurea Ciuc, 6004 - 0
Comentariu
© 16.06.2005-2023 www.tenisdemasa.roPowered by vBulletin® Version 5.7.5
Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba vBulletin. Toate drepturile rezervate.
Traducere vBulletin® 5 în Română roStyles.com®Această pagină a fost generată la 17:17.Procesare...X
Comentariu