Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Unirii 101", Alba Iulia - 30.11.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Felicitari organizatorilor si participantilor. FELICITARI Domnilor EMI& APIAN&Pralea

    Trimis de pe al meu SM-J320F folosind Tapatalk

    Comentariu


    • Un turneu reușit cu o organizare impecabilă. Felicitări celor implicați!��

      Comentariu


      • Tot respectul pentru modul în care acest turneu a fost organizat! Felicitări organizatorilor și tuturor participanților! Să ne revedem cu bine!

        Trimis de pe al meu SM-A705FN folosind Tapatalk

        Comentariu


        • Postat în original de Dan Universal Vezi post
          Din partea mea familia Dobânda este o familie de blatisti
          Trist!!!!🤔🤔🤔
          Yasaka Sweden Extra - Yasaka Rakza 7 - Yasaka Rakza 7

          Comentariu


          • Un Turneu excelent o atmosferă placută felicitări tuturor celor pemremiati cat si Celor ce s au implicat în Organizarea Acestui Concurs Revin cu placere

            Comentariu


            • O organizare de nota 12+.Multumim organizatorilor si la mai mare[emoji6]

              Sent from my SM-G975F using Tapatalk

              Comentariu


              • Multumim nea Pralea,multumim dragi colegi și prieteni de la masa de joc!!Merci 3mi,Florin,..si tot Staful!!A fost un Turneu minunat, ca de fiecare dată!!Trupa de la Oravița va saluta pe toti si va multumeste pentru tot!!Merci Emi,dl Pralea &Compani!!O seara liniștită si drumuri bune tuturor!!?

                Comentariu


                • Multumim nea { Domn profesor,Pralea)!!��������,multumim dragi colegi și prieteni de la masa de joc!!Merci Emi,Florin,..si tot Staful!!A fost un Turneu minunat, ca de fiecare dată!!Trupa de la Oravița va saluta pe toti si va multumeste pentru tot!!Merci Emi,dl Pralea &Compani!!O seara liniștită si drumuri bune tuturor!!

                  Comentariu


                  • Scuze cu mesajele!!Dar nu prea avem semnal!!

                    Comentariu


                    • Multumim Alba Iulia ,multumim domnu Pralea,multumim Emi,multumimFlorin .Ce mai alan dala sa unit baietiii si aiesit un turneu de nota 10+.Multumim ca existati!!

                      Comentariu


                      • Postat în original de pedrosyto Vezi post
                        Scuze cu mesajele!!Dar nu prea avem semnal!!
                        Cam asta e... Data viitoare să fie mai bun semnalul! Stați cu ochii pe el, se cam fură, pe alocuri! 👍😉 Și eu am avut unul bun, dar pe la 10-6 a dispărut! Felicitări celui ce l-a găsit. Nu a fost de vină lumina, masa, mingea, paleta, spațiul de joc sau gălăgia din sală, ci...iuțeala de m?nă și nebăgare de seamă...😊 Cu alte cuvinte, acum sincer, au fost vinovate mijloacele sportive folosite, adecvate pentru a răsturna seturile... Restul e can - can... Și e nepotrivit pt o sâmbăta în care ai ocazia sa faci ceea ce ?ți place și sa fii tot nemulțumit! Nu mă refer la cineva anume, ci per ansamblu, la orice concurs la care chiar nu se potrivește sa inventăm nemulțumiri. Ca atare, mă bucur pentru meciurile pierdute, nu vreau sa fac fac un titlu de glorie din șansele pe care le-am fructificat păcălind corect unii adversari și înving?ndu-i, iar ce rămâne este bucuria de a fi putut să particip la acest concurs frumos, cu implicare maximă a oamenilor care sacrifică multe, investesc și nu culeg prea multe din asta. La mulți ani, România!

                        Comentariu


                        • Felicitări organizatorilor și participanților la acest turneu frumos.

                          Comentariu


                          • Am gasit si vazut niste sticle de vin pe sub scaune la Sala,dar unii colegi mau atentionat ca nu-i frumos ce fac!!(Eu doar am vrut sa l-e duc la Masa Organizatorilor),,..Dar m-am liniștit..si le-am lasat la locul lor,sa nu par suspicios!?Oravitenii nu beau vin,doar răchie!!Felicitări tuturor!!

                            Comentariu


                            • "Cupa Unirii 101", Alba Iulia - 30.11.2019 s-a dovedit a fi un turneu desfășurat în condiții impecabile. Domnul Pralea Constantin mărturisea, la un moment dat, faptul că detaliile turneului au început să fie discutate și puse la punct, de către organizatori, cu săptăm?ni bune, înainte de desfășurarea competiției. Pentru cei care n-au organizat un turneu de o asemenea anvergură, probabil că este imposbil să-și imagineze imensele eforturi ale organizatorilor. Felicitări tuturor celor implicați în organizarea "Cupa Unirii 101", Alba Iulia - 30.11.2019. Gratitudinea mea se îndreaptă către Directorul evenimentului - domnul Pralea Constantin, Managerul competiției - domnul Dumitru Beltechi (EMI) și, nu în ultimul rând, inepuizabilului Florin Apian. Mă simt dator să menționez aici contribuția Primăriei Municipiului Alba Iulia, respectiv asistența deosebită oferită de domnului Primar Paul Voicu, care a avut bunăvoința să ne onoreze cu prezența la deschiderea competiției.

                              ?mi este imposibil să închei acest mesaj, fără a sublinia faptul că organizarea acestui turneu s-a bucurat din plin de competența domnului Beltechi Dumitru! Sub bagheta lui Emi, turneul s-a desfășurat cu precizia unui ceasornic elvețian. Emi și-a pus cu pregnanță amprenta asupra modului de desfășurare a turneului. Cred că se poate spune, fără riscul de a greși, faptul că Emi a reușit să ducă organizarea turneelor AmaTur la un nivel superior, foarte greu de egalat! Afirmația aceasta poate fi susținută cu mult prea multe detalii, pentru a fi trecute în revistă, în această postare.

                              Cu certitudine participarea la un turneu organizat de Beltechi Dumitru, Pralea Constantin și Florin Apian este un veritabil privilegiu. MULȚUMESC DOMNILOR!

                              Comentariu


                              • Felicit si în același timp multumesc organizatorilor pt conditile oferite jucătorilor.Lumină foarte bună,mingiile au fost bune,mese bune,spatiu de joc suficient ,fără timpi morti,Toate acestea au fost completate de un cocktail alcătuit din fair-play,colegialitate si rivalitate sportivă care a oferit o nuanța aparte turneului.

                                Comentariu


                                • Multumesc organizatorilor Pralea Constantin,Beltechi Dumitru,Apian Florin că au decis suplimentarea locurilor la acest turneu.Am participat la 2 turnee organizate de această echipă si s-au descurcat excelent .Felicitări domnilor!

                                  Comentariu


                                  • Se pare ca am avut dreptate in legătura cu cineva va juca finala la elite.😉 Sper ca s a filmat meciul.
                                    ?Sometimes I win, sometimes I learn?

                                    Comentariu


                                    • Un turneu reusit, felicitari organizatorilor ! Se vede cand se face un lucru cu inima - respect !

                                      Comentariu


                                      • Multe mulțumiri organizatorilor acestui minunat turneu, domnilor Pralea, Emi, Apian si felicitari tuturor câștigătorilor!
                                        A fost un regal al tenisului de masă. M-am bucurat să mă revăd cu prieteni dragi si sa socializam la un pahar de vin in cinstea acestui eveniment, "Cupa Unirii 101".
                                        A fost turneul cu cele mai bune condiții de joc la care am participat si cu o fluiditate, binecunoscută deja, marca "Emi", o competitie cu 150 de concurenți care s-a terminat, asa cum s-a planificat, in jurul orei 20.00.
                                        Voi reveni cu drag si nerăbdare la Alba-Iulia si abia astept sa particip la următorul turneu organizat de Emi.
                                        Ultima editare de Johnny Erasure; 01.dec.2019, 08:46.
                                        Blade: Mizutani ZLC
                                        FH Nittaku Fastarc G1
                                        BH Xiom Sigma II Euro

                                        Comentariu


                                        • Felicitari Șoni!!!

                                          Comentariu


                                          • La mulți ani tuturor romanilor de pretutindeni!
                                            Frumos turneu
                                            Frumoasa organizare
                                            Mulțumiri Pt tot!

                                            Comentariu


                                            • Totul a fost la supelativ! Felicitari si multumesc!
                                              La multi ani Romania- la multi ani romani!

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de soft Vezi post
                                                bravo! mircea
                                                Multumesc !

                                                Comentariu


                                                • Vreau sa felicit si eu echipa de organizare a acestui turneu si anume Dnii. Pralea, Emi si Apian pentru excelentele conditii de concurs create. A fost realmente un regal tenisistic la care sper sa mai particip. A fost foarte bine organizat din toate punctele de vedere :
                                                  ambianta, eliminarea timpilor morti la mesele de joc, fara " incalziri de 1/2 ora" si alte asemenea . Cred ca ar trebui luat de exemplu si de alti organizatori de turnee in ceea ce priveste fluidizarea desfasurarii unui turneu de acest fel. Inca o data felicitari organizatorilor si o mentiune speciala Primariei Alba Iulia si Dnului. primar Paul Voicu pentru sprijinul si deschiderea de care au dat dovada de fiecare data cand au fost solicitati sa sprijine acest turneu. Sa ne vedem cu bine la anul viitor. La multi ani Romania !

                                                  Comentariu


                                                  • A filmat cineva finala de la Elite?
                                                    Blade DHS PG 2
                                                    FH: DHS Hurricane 3
                                                    BH: Stiga Airoc Astro M

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X