Se retrage Varga Florin incepatori
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
Dej - 14.12.2019
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
senior
- 14.iul.2012
- 569
- cluj napoca
- 46
Likes given: 1500Likes received: 527
Se inscrie din Cluj Napoca la incepatori, Mureșan Elisei, nou
Sent from my SM-G975F using Tapatalk
Comentariu
Inscrieri E+O - ora 13.00 - on 13-Dec-19 at 21:26:30
1. Marchis Maximilian, Cluj Napoca, 144 - 49.55 - EM
2. Moldovan Horvath Csaba, Targu Mureș, 19 - 43.33 - EM
3. Petrus Florin, Zalău, 42 - 42.65 - E
4. Preda Ionut, Moinesti, 627 - 38.7 - E
5. Mican Nicolae, Dej, 37 - 36.1 - E
6. Grosan Mircea, Dej, 902 - 36 - E
7. Korabian Tamas, Cluj Napoca, 171 - 33.46 - E
8. Bothazan Florin, Dej, 484 - 33.2 - E
9. Dezso Lorand, Dej, 1436 - 32.65 - O
10. Pop Zoltan, Dej, 438 - 32.05 - O
11. Vass Alexander, Cluj Napoca, 876 - 31.57 - O
12. Cherhat Dumitru, Cluj Napoca, 420 - 30.82 - O
13. Husa Gelu, Zalău, 174 - 30.56 - OH
14. Ferenczy Zita, Cluj Napoca, 1501 - 30.05 - EMF
15. Pop Stefan, Zalău, 938 - 28 - OL
16. Parjol Rares, Cluj Napoca, 1255 - 28 - O
17. Hodis Andrei, Gherla, 919 - 27.8 - O
18. Irimia Sorin Jr, Cluj Napoca, 370 - 27.67 - O
19. Peta Octavian, Cluj Napoca, 197 - 26.31 - OW
20. Camarasiu Tiberiu, Cluj Napoca, 1035 - 23.8 - O
21. Horotan Catalin, Baia Mare, 352 - 23.05 - O
22. Brazdau Bogdan, Zalău, 1972 - 22.5 - O
23. Sava Petru, Cluj Napoca, 950 - 21.95 - O
24. Beica Florin, Gherla, 979 - 21.2 - O
25. Palfi Ferencz, Cluj Napoca, 1066 - 21.2 - O
26. Spaller Tiberiu, Nasaud, 437 - 20.63 - O
27. Barbuta Ioan, Dej, 334 - 20.37 - OW
28. Pop Danut, Dej, 410 - 20.09 - O
29. Maximciuc Felix, Baia Mare, 1896 - 18.8 - A
30. Cont Cosmin, Gherla, 1529 - 0 - O
Inscrieri Avansati - ora 09.00 - on 13-Dec-19 at 21:26:53
1. Vass Sandor, Beclean, 434 - 19.02 - AW
2. Ifrosa Petru, Cluj Napoca, 1042 - 18.9 - AH
3. Tofeni Ovidiu, Cluj Napoca, 405 - 18.63 - A
4. Tocaciu Septimiu, Beclean, 1009 - 16.93 - A
5. Bal Adrian, Gherla, 761 - 14.49 - A
6. Pop Mihai, Dej, 1073 - 14.2 - A
7. Badescu Tudor, Cluj Napoca, 820 - 14 - A
8. Repede Calin, Cluj Napoca, 2074 - 13.6 - A
9. Tigaroi Florin, Cluj Napoca, 729 - 13.54 - A
10. Boros Mihaly, Crasna, 1262 - 13.2 - A
11. Dezso Attila, Dej, 1325 - 13.1 - AW
12. Barbos Florin, Bistrița, 679 - 13.02 - A
13. Szarvas Karoly, Satu Mare, 1461 - 13 - A
14. Dimeny Alex, Crasna, 1385 - 12.4 - A
15. Hruban Darius, Dej, 1730 - 12 - A
16. Hriscu Florentina, Cluj Napoca, 2206 - 11.7 - AFH
17. Rakosi Istvan, Satu Mare, 1099 - 11.64 - A
18. Balazs Imre Florin, Apahida, 3183 - 10.9 - A
19. Onofrei Petru, Gherla, 1167 - 10.58 - AW
20. Solyom Sandor, Cluj Napoca, 1647 - 10.5 - A
21. Mihut Doru, Dej, 1505 - 9 - I
22. Kiss Jancsi, Cluj Napoca, 2127 - 8.45 - I
23. Uglea Mihai, Cluj Napoca, 2011 - 8 - I
24. Crisan Alexandru, Cluj Napoca, 2153 - 8 - I
25. Sticlet Doru, Bistrița, 1365 - 6.27 - IW
26. Moldovan Alin, Sighetu Marmatiei, 6001 - 0
27. Bodea Flaviu, Zalău, 6002 - 0
28. Nistor Alexandru, Sighetu Marmatiei, 6003 - 0
Inscrieri Incepatori - ora 09.00 - on 13-Dec-19 at 21:27:02
1. Pop Dan Cristian, Dej, 809 - 9.28 - IJ
2. Buraciuc Cornel, Nasaud, 1014 - 8.94 - I
3. Damian Vasile, Nasaud, 975 - 8.28 - I
4. Criste Mihai Marius, Cluj Napoca, 2463 - 8 - I
5. Tigoan Alex, Dej, 1813 - 7.7 - I
6. Vigh Marton, Cluj Napoca, 2646 - 6 - I
7. Corabian Daniel, Cluj Napoca, 3571 - 6 - I
8. Cremene Marcel, Cluj Napoca, 3572 - 6 - I
9. Iova Claudiu, Cluj Napoca, 3578 - 6 - I
10. Cserei Stefan, Apahida, 3759 - 5.6 - I
11. Schuller Claudiu Florin, Cluj Napoca, 3796 - 5.4 - I
12. Pop Daniel Valentin, Dej, 1814 - 5.2 - I
13. Birtalan Attila, Crasna, 2129 - 5.2 - I
14. Toader Florin, Cluj Napoca, 2585 - 5.2 - I
15. Gaciu Gabriel, Gherla, 2524 - 5.1 - I
16. Buraciuc Ema, Nasaud, 1658 - 4.6 - IF
17. Zahan Florin, Cluj Napoca, 3051 - 4 - I
18. Rosca Razvan, Cluj Napoca, 3409 - 4 - I
19. Miclea Adrian, Dej, 2042 - 0
20. Pop Nicolaie, Dej, 2805 - 0
21. Centea Daniel, Dej, 3281 - 0
22. Camil Marchis, Cluj Napoca, 6001 - 0
23. Peter Lorincz, Cluj Napoca, 6002 - 0
24. Olteanu Vlad, Dej, 6004 - 0
25. Pascalau Cristian, Huedin, 6007 - 0
26. Csaszar Andrei Francisc, Baia Mare, 6008 - 0
27. Badiu Gavril, Rasca, 6009 - 0
28. Rodila Evantius, Spermezeu, 6010 - 0
29. Mureșan Elisei, Cluj Napoca, 6011 - 0TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
Grupe inferioare Avansati - ora 09.00
1 Vass Sandor Boros Mihaly Dezso Attila Solyom Sandor Kiss Jancsi 2 Ifrosa Petru Tigaroi Florin Barbos Florin Onofrei Petru Mihut Doru 3 Tofeni Ovidiu Repede Calin Szarvas Karoly Balazs Imre Florin Sticlet Doru Nistor Alexandru 4 Tocaciu Septimiu Badescu Tudor Hruban Darius Rakosi Istvan Crisan Alexandru Bodea Flaviu 5 Bal Adrian Pop Mihai Dimeny Alex Hriscu Florentina Uglea Mihai Moldovan Alin
Grupe inferioare Incepatori - ora 09.00
1 Pop Dan Cristian Cserei Stefan Schuller Claudiu Florin Buraciuc Ema Camil Marchis 2 Buraciuc Cornel Iova Claudiu Birtalan Attila Miclea Adrian Centea Daniel Mureșan Elisei 3 Damian Vasile Cremene Marcel Pop Daniel Valentin Rosca Razvan Peter Lorincz Rodila Evantius 4 Criste Mihai Marius Corabian Daniel Toader Florin Pop Nicolaie Olteanu Vlad Badiu Gavril 5 Tigoan Alex Vigh Marton Gaciu Gabriel Zahan Florin Pascalau Cristian Csaszar Andrei Francisc TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
Absente - Avansati - ora 09.00
Pop Mihai - Dej
Hruban Darius - Dej
Absente - Incepatori - ora 09.00
Centea Daniel - Dej
Olteanu Vlad - Dej
Rodila Evantius - Spermezeu
Rosca Razvan - Cluj NapocaTEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
Gr.inferioara nr. 3 - Incepatori - ora 09.00
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 DAMIAN VASILE NASAUD 3-03-02-3222 CREMENE MARCEL CLUJ NAPOCA 0-31-33-1143 POP DANIEL VALENTIN DEJ 0-33-12-3134 ROSCA RAZVAN CLUJ NAPOCA 5 PETER LORINCZ CLUJ NAPOCA 3-21-33-2216 RODILA EVANTIUS SPERMEZEU
Gr.inferioara nr. 4 - Incepatori - ora 09.00
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 CRISTE MIHAI MARIUS CLUJ NAPOCA 0-33-03-00-3232 CORABIAN DANIEL CLUJ NAPOCA 3-03-03-10-3323 TOADER FLORIN CLUJ NAPOCA 0-30-30-30-304 POP NICOLAIE DEJ 0-31-33-00-3145 OLTEANU VLAD DEJ 6 BADIU GAVRIL RASCA 3-03-03-03-041
Gr.inferioara nr. 5 - Incepatori - ora 09.00
Gr.inferioara nr. 1 - Incepatori - ora 09.00Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 TIGOAN ALEX DEJ 3-03-03-01-33-0422 VIGH MARTON CLUJ NAPOCA 0-33-23-10-30-323 GACIU GABRIEL GHERLA 0-32-33-00-33-0234 ZAHAN FLORIN CLUJ NAPOCA 0-31-30-30-30-305 PASCALAU CRISTIAN HUEDIN 3-13-03-03-03-0516 CSASZAR ANDREI FRANCISC BAIA MARE 0-33-00-33-00-324
Gr.inferioara nr. 2 - Incepatori - ora 09.00Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 POP DAN CRISTIAN DEJ 3-03-13-13-0412 CSEREI STEFAN APAHIDA 0-30-33-03-0233 SCHULLER CLAUDIU FLORIN CLUJ NAPOCA 1-33-03-03-0324 BURACIUC EMA NASAUD 1-30-30-33-1145 CAMIL MARCHIS CLUJ NAPOCA 0-30-30-31-30
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 BURACIUC CORNEL NASAUD 1-33-13-13-0322 IOVA CLAUDIU CLUJ NAPOCA 3-13-21-33-0313 BIRTALAN ATTILA CRASNA 1-32-33-13-0234 MICLEA ADRIAN DEJ 1-33-11-33-0245 CENTEA DANIEL DEJ 6 MURESAN ELISEI CLUJ NAPOCA 0-30-30-30-30TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
Gr.inferioara nr. 4 - Avansati - ora 09.00
Gr.inferioara nr. 5 - Avansati - ora 09.00Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 TOCACIU SEPTIMIU BECLEAN 3-03-03-23-0412 BADESCU TUDOR CLUJ NAPOCA 0-33-01-33-1233 HRUBAN DARIUS DEJ 4 RAKOSI ISTVAN SATU MARE 0-30-30-31-305 CRISAN ALEXANDRU CLUJ NAPOCA 2-33-13-03-0326 BODEA FLAVIU Zalău 0-31-33-10-314
Gr.inferioara nr. 1 - Avansati - ora 09.00Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 BAL ADRIAN GHERLA 0-33-03-03-2322 POP MIHAI DEJ 3 DIMENY ALEX CRASNA 3-03-03-13-0414 HRISCU FLORENTINA CLUJ NAPOCA 0-30-30-30-305 UGLEA MIHAI CLUJ NAPOCA 0-31-33-01-3146 MOLDOVAN ALIN SIGHETU MARMATIEI 2-30-33-03-123
Gr.inferioara nr. 2 - Avansati - ora 09.00Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 VASS SANDOR BECLEAN 3-23-13-03-1412 BOROS MIHALY CRASNA 2-31-33-23-2233 DEZSO ATTILA DEJ 1-33-13-03-0324 SOLYOM SANDOR CLUJ NAPOCA 0-32-30-33-1145 KISS JANCSI CLUJ NAPOCA 1-32-30-31-30
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 IFROSA PETRU CLUJ NAPOCA 3-23-03-03-0412 TIGAROI FLORIN CLUJ NAPOCA 2-33-11-32-3143 BARBOS FLORIN BISTRITA 0-31-32-32-304 ONOFREI PETRU GHERLA 0-33-13-23-2325 MIHUT DORU DEJ 0-33-23-22-323TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
Calificati in superioare - Incepatori
1 Pop Dan Cristian Schuller Claudiu Florin Cserei Stefan Buraciuc Ema 2 Iova Claudiu Buraciuc Cornel Birtalan Attila Miclea Adrian 3 Peter Lorincz Damian Vasile Pop Daniel Valentin Cremene Marcel 4 Badiu Gavril Corabian Daniel Criste Mihai Marius Pop Nicolaie 5 Pascalau Cristian Tigoan Alex Gaciu Gabriel Csaszar Andrei Francisc
Grupe superioare Incepatori
1 Pop Dan Cristian Corabian Daniel Pop Daniel Valentin Miclea Adrian 2 Iova Claudiu Tigoan Alex Criste Mihai Marius Cremene Marcel 3 Peter Lorincz Schuller Claudiu Florin Gaciu Gabriel Pop Nicolaie 4 Badiu Gavril Buraciuc Cornel Cserei Stefan Csaszar Andrei Francisc 5 Pascalau Cristian Damian Vasile Birtalan Attila Buraciuc Ema TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
Gr.inferioara nr. 3 - Avansati - ora 09.00
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 TOFENI OVIDIU CLUJ NAPOCA 3-13-13-03-03-1512 REPEDE CALIN CLUJ NAPOCA 1-33-13-13-03-0423 SZARVAS KAROLY SATU MARE 1-31-33-13-23-0334 BALAZS IMRE FLORIN APAHIDA 0-31-31-33-13-2245 STICLET DORU BISTRITA 0-30-32-31-30-306 NISTOR ALEXANDRU SIGHETU MARMATIEI 1-30-30-32-33-01
Calificati in superioare - Avansati
1 Vass Sandor Dezso Attila Boros Mihaly Solyom Sandor 2 Ifrosa Petru Onofrei Petru Mihut Doru Tigaroi Florin 3 Tofeni Ovidiu Repede Calin Szarvas Karoly Balazs Imre Florin 4 Tocaciu Septimiu Crisan Alexandru Badescu Tudor Bodea Flaviu 5 Dimeny Alex Bal Adrian Moldovan Alin Uglea Mihai
Grupe superioare Avansati
1 Vass Sandor Crisan Alexandru Szarvas Karoly Tigaroi Florin 2 Ifrosa Petru Bal Adrian Badescu Tudor Balazs Imre Florin 3 Tofeni Ovidiu Dezso Attila Moldovan Alin Bodea Flaviu 4 Tocaciu Septimiu Onofrei Petru Boros Mihaly Uglea Mihai 5 Dimeny Alex Repede Calin Mihut Doru Solyom Sandor TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
Grupe inferioare E+O - ora 13.00
1 Marchis Maximilian Pop Zoltan Cherhat Dumitru Horotan Catalin Brazdau Bogdan 2 Moldovan Horvath Csaba Dezso Lorand Husa Gelu Camarasiu Tiberiu Sava Petru Cont Cosmin 3 Petrus Florin Bothazan Florin Ferenczy Zita Peta Octavian Beica Florin Maximciuc Felix 4 Preda Ionut Grosan Mircea Pop Stefan Irimia Sorin Jr Palfi Ferencz Pop Danut 5 Mican Nicolae Korabian Tamas Parjol Rares Hodis Andrei Spaller Tiberiu Barbuta Ioan TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
Gr.superioara nr. 1 - Incepatori
Gr.superioara nr. 2 - IncepatoriNume si prenume Localitate 1234VLoc1 POP DAN CRISTIAN DEJ 3-03-03-0312 CORABIAN DANIEL CLUJ NAPOCA 0-32-32-303 POP DANIEL VALENTIN DEJ 0-33-23-1224 MICLEA ADRIAN DEJ 0-33-21-31
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 IOVA CLAUDIU CLUJ NAPOCA 1-30-33-012 TIGOAN ALEX DEJ 3-13-03-2313 CRISTE MIHAI MARIUS CLUJ NAPOCA 3-00-33-1224 CREMENE MARCEL CLUJ NAPOCA 0-32-31-30
Gr.superioara nr. 3 - Incepatori
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 PETER LORINCZ CLUJ NAPOCA 3-03-03-0312 SCHULLER CLAUDIU FLORIN CLUJ NAPOCA 0-33-13-1223 GACIU GABRIEL GHERLA 0-31-33-114 POP NICOLAIE DEJ 0-31-31-30
Gr.superioara nr. 4 - Incepatori
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 BADIU GAVRIL RASCA 3-13-13-0312 BURACIUC CORNEL NASAUD 1-33-03-0223 CSEREI STEFAN APAHIDA 1-30-31-304 CSASZAR ANDREI FRANCISC BAIA MARE 0-30-33-11
Gr.superioara nr. 5 - Incepatori
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 PASCALAU CRISTIAN HUEDIN 2-32-33-012 DAMIAN VASILE NASAUD 3-23-13-2313 BIRTALAN ATTILA CRASNA 3-21-33-0224 BURACIUC EMA NASAUD 0-32-30-30
Calificati in eliminatorii - Incepatori1 Pop Dan Cristian Pop Daniel Valentin 2 Tigoan Alex Criste Mihai Marius 3 Peter Lorincz Schuller Claudiu Florin 4 Badiu Gavril Buraciuc Cornel 5 Damian Vasile Birtalan Attila
Eliminatorii Incepatori
1. Pop Dan Cristian
--------------------Pop Dan Cristian 3-0
16. Bye
----------------------------------- -
9. Criste Mihai Marius
-------------------- -
8. Schuller Claudiu Florin
-------------------------------------------------- -
5. Damian Vasile
--------------------Damian Vasile 3-0
12. Bye
----------------------------------- -
13. Bye
--------------------Badiu Gavril 3-0
4. Badiu Gavril
----------------------------------------------------------------- -
3. Peter Lorincz
--------------------Peter Lorincz 3-0
14. Bye
----------------------------------- -
11. Bye
--------------------Birtalan Attila 3-0
6. Birtalan Attila
-------------------------------------------------- -
7. Buraciuc Cornel
-------------------- -
10. Pop Daniel Valentin
----------------------------------- -
15. Bye
--------------------Tigoan Alex 3-0
2. Tigoan AlexTEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
Gr.superioara nr. 2 - Avansati
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 IFROSA PETRU CLUJ NAPOCA 3-20-33-022 BAL ADRIAN GHERLA 2-33-23-0223 BADESCU TUDOR CLUJ NAPOCA 3-02-33-0214 BALAZS IMRE FLORIN APAHIDA 0-30-30-30
Gr.superioara nr. 3 - Avansati
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 TOFENI OVIDIU CLUJ NAPOCA 3-23-13-2312 DEZSO ATTILA DEJ 2-30-33-013 MOLDOVAN ALIN SIGHETU MARMATIEI 1-33-03-1224 BODEA FLAVIU Zalău 2-30-31-30
Gr.superioara nr. 4 - Avansati
Gr.superioara nr. 1 - AvansatiNume si prenume Localitate 1234VLoc1 TOCACIU SEPTIMIU BECLEAN 3-13-12-3222 ONOFREI PETRU GHERLA 1-33-20-313 BOROS MIHALY CRASNA 1-32-33-214 UGLEA MIHAI CLUJ NAPOCA 3-23-02-321
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 VASS SANDOR BECLEAN 2-33-23-0212 CRISAN ALEXANDRU CLUJ NAPOCA 3-23-00-323 SZARVAS KAROLY SATU MARE 2-30-31-304 TIGAROI FLORIN CLUJ NAPOCA 0-33-03-122
Gr.superioara nr. 5 - Avansati
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 DIMENY ALEX CRASNA 3-03-13-1312 REPEDE CALIN CLUJ NAPOCA 0-33-03-1223 MIHUT DORU DEJ 1-30-33-214 SOLYOM SANDOR CLUJ NAPOCA 1-31-32-30
Calificati in eliminatorii - Avansati1 Vass Sandor Tigaroi Florin 2 Badescu Tudor Bal Adrian 3 Tofeni Ovidiu Moldovan Alin 4 Uglea Mihai Tocaciu Septimiu 5 Dimeny Alex Repede Calin
Eliminatorii Avansati
1. Vass Sandor
--------------------Vass Sandor 3-0
16. Bye
----------------------------------- -
9. Bal Adrian
-------------------- -
8. Moldovan Alin
-------------------------------------------------- -
5. Dimeny Alex
--------------------Dimeny Alex 3-0
12. Bye
----------------------------------- -
13. Bye
--------------------Uglea Mihai 3-0
4. Uglea Mihai
----------------------------------------------------------------- -
3. Tofeni Ovidiu
--------------------Tofeni Ovidiu 3-0
14. Bye
----------------------------------- -
11. Bye
--------------------Repede Calin 3-0
6. Repede Calin
-------------------------------------------------- -
7. Tocaciu Septimiu
-------------------- -
10. Tigaroi Florin
----------------------------------- -
15. Bye
--------------------Badescu Tudor 3-0
2. Badescu TudorTEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
Gr.inferioara nr. 1 - E+O - ora 13.00
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 MARCHIS MAXIMILIAN CLUJ NAPOCA 3-03-03-03-0412 POP ZOLTAN DEJ 0-33-23-03-1323 CHERHAT DUMITRU CLUJ NAPOCA 0-32-32-33-0144 HOROTAN CATALIN BAIA MARE 0-30-33-23-1235 BRAZDAU BOGDAN Zalău 0-31-30-31-30TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
Eliminatorii Incepatori
1. Pop Dan Cristian
--------------------Pop Dan Cristian 3-0
16. Bye
-----------------------------------Pop Dan Cristian 3-0
9. Criste Mihai Marius
--------------------Schuller Claudiu Florin 3-0
8. Schuller Claudiu Florin
--------------------------------------------------Badiu Gavril 3-0
5. Damian Vasile
--------------------Damian Vasile 3-0
12. Bye
-----------------------------------Badiu Gavril 3-2
13. Bye
--------------------Badiu Gavril 3-0
4. Badiu Gavril
-----------------------------------------------------------------Tigoan Alex 3-1
3. Peter Lorincz
--------------------Peter Lorincz 3-0
14. Bye
-----------------------------------Peter Lorincz 3-0
11. Bye
--------------------Birtalan Attila 3-0
6. Birtalan Attila
--------------------------------------------------Tigoan Alex 3-2
7. Buraciuc Cornel
--------------------Buraciuc Cornel 3-0
10. Pop Daniel Valentin
-----------------------------------Tigoan Alex 3-1
15. Bye
--------------------Tigoan Alex 3-0
2. Tigoan Alex
Clasament Incepatori
1. Tigoan Alex - Dej
2. Badiu Gavril - Rasca
3 -- 4
Peter Lorincz - Cluj Napoca
Pop Dan Cristian - Dej
5 -- 8
Buraciuc Cornel - Nasaud
Damian Vasile - Nasaud
Birtalan Attila - Crasna
Schuller Claudiu Florin - Cluj Napoca
9 -- 10
Pop Daniel Valentin - Dej
Criste Mihai Marius - Cluj Napoca
11 -- 15 1v gr.sup.
Iova Claudiu - Cluj Napoca
Gaciu Gabriel - Gherla
Miclea Adrian - Dej
Pascalau Cristian - Huedin
Csaszar Andrei Francisc - Baia Mare
16 -- 20 0v gr.sup.
Corabian Daniel - Cluj Napoca
Cremene Marcel - Cluj Napoca
Cserei Stefan - Apahida
Buraciuc Ema - Nasaud
Pop Nicolaie - Dej
21 -- 2v gr.inf.
Vigh Marton - Cluj Napoca
22 -- 25 0v gr.inf.
Toader Florin - Cluj Napoca
Zahan Florin - Cluj Napoca
Camil Marchis - Cluj Napoca
Mureșan Elisei - Cluj NapocaTEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
Gr.inferioara nr. 1 - E+O - ora 13.00
Gr.inferioara nr. 2 - E+O - ora 13.00Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 MARCHIS MAXIMILIAN CLUJ NAPOCA 3-03-03-03-0412 POP ZOLTAN DEJ 0-33-23-03-1323 CHERHAT DUMITRU CLUJ NAPOCA 0-32-32-33-0144 HOROTAN CATALIN BAIA MARE 0-30-33-23-1235 BRAZDAU BOGDAN Zalău 0-31-30-31-30
Gr.inferioara nr. 3 - E+O - ora 13.00Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 MOLDOVAN HORVATH CSABA TARGU MURES 3-13-03-03-13-0512 DEZSO LORAND DEJ 1-33-12-33-03-0323 HUSA GELU Zalău 0-31-33-03-03-2334 CAMARASIU TIBERIU CLUJ NAPOCA 0-33-20-33-13-1345 SAVA PETRU CLUJ NAPOCA 1-30-30-31-306 CONT COSMIN GHERLA 0-30-32-31-30
Gr.inferioara nr. 4 - E+O - ora 13.00Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 PETRUS FLORIN Zalău 3-03-23-13-03-0512 BOTHAZAN FLORIN DEJ 0-31-33-13-23-1333 FERENCZY ZITA CLUJ NAPOCA 2-33-13-03-03-0424 PETA OCTAVIAN CLUJ NAPOCA 1-31-30-33-13-0245 BEICA FLORIN GHERLA 0-32-30-31-33-016 MAXIMCIUC FELIX BAIA MARE 0-31-30-30-30-30
Gr.inferioara nr. 5 - E+O - ora 13.00Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 PREDA IONUT MOINESTI 3-13-23-23-13-1512 GROSAN MIRCEA DEJ 1-32-32-33-23-2253 POP STEFAN Zalău 2-33-21-32-33-1244 IRIMIA SORIN JR CLUJ NAPOCA 2-33-23-12-33-2335 PALFI FERENCZ CLUJ NAPOCA 1-32-33-23-23-2326 POP DANUT DEJ 1-32-31-32-32-30
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 MICAN NICOLAE DEJ 0-30-33-03-03-0332 KORABIAN TAMAS CLUJ NAPOCA 3-03-03-13-13-2513 PARJOL RARES CLUJ NAPOCA 3-00-33-13-03-1424 HODIS ANDREI GHERLA 0-31-31-31-33-115 SPALLER TIBERIU NASAUD 0-31-30-33-12-3146 BARBUTA IOAN DEJ 0-32-31-31-33-21
Calificati in superioare - E+O - ora 13.00
1 Marchis Maximilian Pop Zoltan Horotan Catalin Cherhat Dumitru 5 Xx 2 Moldovan Horvath Csaba Dezso Lorand Husa Gelu Camarasiu Tiberiu 5 Xx 3 Petrus Florin Ferenczy Zita Bothazan Florin Peta Octavian 5 Xx 4 Preda Ionut Palfi Ferencz Irimia Sorin Jr Pop Stefan Grosan Mircea 5 Korabian Tamas Parjol Rares Mican Nicolae Spaller Tiberiu 5 Xx
Grupe superioare E+O - ora 13.00
1 Marchis Maximilian Irimia Sorin Jr Mican Nicolae 2 Moldovan Horvath Csaba Bothazan Florin Spaller Tiberiu 3 Petrus Florin Husa Gelu Pop Stefan 4 Preda Ionut Horotan Catalin Peta Octavian 5 Korabian Tamas Pop Zoltan Camarasiu Tiberiu 6 Parjol Rares Dezso Lorand Grosan Mircea 7 Palfi Ferencz Ferenczy Zita Cherhat Dumitru TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
Eliminatorii E+O
1. Loc 1 Gr. 1
--------------------Loc 1 Gr. 1 3-0
16. Bye
----------------------------------- -
9. Loc 2 Gr. 6
-------------------- -
8. Loc 2 Gr. 7
-------------------------------------------------- -
5. Loc 1 Gr. 5
-------------------- -
12. Loc 2 Gr. 3
----------------------------------- -
13. Loc 2 Gr. 2
-------------------- -
4. Loc 1 Gr. 4
----------------------------------------------------------------- -
3. Loc 1 Gr. 3
-------------------- -
14. Loc 2 Gr. 1
----------------------------------- -
11. Loc 2 Gr. 4
-------------------- -
6. Loc 1 Gr. 6
-------------------------------------------------- -
7. Loc 1 Gr. 7
-------------------- -
10. Loc 2 Gr. 5
----------------------------------- -
15. Bye
--------------------Loc 1 Gr. 2 3-0
2. Loc 1 Gr. 2TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
Gr.superioara nr. 1 - E+O
Gr.superioara nr. 2 - E+ONume si prenume Localitate 1234VLoc1 MARCHIS MAXIMILIAN CLUJ NAPOCA 3-03-0212 IRIMIA SORIN JR CLUJ NAPOCA 0-33-2123 MICAN NICOLAE DEJ 0-32-30
Gr.superioara nr. 3 - E+ONume si prenume Localitate 1234VLoc1 MOLDOVAN HORVATH CSABA TARGU MURES 3-03-0212 BOTHAZAN FLORIN DEJ 0-33-0123 SPALLER TIBERIU NASAUD 0-30-30
Gr.superioara nr. 4 - E+ONume si prenume Localitate 1234VLoc1 PETRUS FLORIN Zalău 3-13-0212 HUSA GELU Zalău 1-32-303 POP STEFAN Zalău 0-33-212
Gr.superioara nr. 5 - E+ONume si prenume Localitate 1234VLoc1 PREDA IONUT MOINESTI 3-13-1212 HOROTAN CATALIN BAIA MARE 1-33-2123 PETA OCTAVIAN CLUJ NAPOCA 1-32-30
Gr.superioara nr. 6 - E+ONume si prenume Localitate 1234VLoc1 KORABIAN TAMAS CLUJ NAPOCA 3-03-1212 POP ZOLTAN DEJ 0-33-0123 CAMARASIU TIBERIU CLUJ NAPOCA 1-30-30
Gr.superioara nr. 7 - E+ONume si prenume Localitate 1234VLoc1 PARJOL RARES CLUJ NAPOCA 3-23-222 DEZSO LORAND DEJ 2-33-213 GROSAN MIRCEA DEJ 2-32-30
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 PALFI FERENCZ CLUJ NAPOCA 0-31-302 FERENCZY ZITA CLUJ NAPOCA 3-03-0213 CHERHAT DUMITRU CLUJ NAPOCA 3-10-312
Calificati in eliminatorii - E+O1 Marchis Maximilian Irimia Sorin Jr 2 Moldovan Horvath Csaba Bothazan Florin 3 Petrus Florin Pop Stefan 4 Preda Ionut Horotan Catalin 5 Korabian Tamas Pop Zoltan 6 Parjol Rares Dezso Lorand 7 Ferenczy Zita Cherhat Dumitru
Eliminatorii E+O
1. Marchis Maximilian
--------------------Marchis Maximilian 3-0
16. Bye
----------------------------------- -
9. Dezso Lorand
-------------------- -
8. Cherhat Dumitru
-------------------------------------------------- -
5. Korabian Tamas
-------------------- -
12. Pop Stefan
----------------------------------- -
13. Bothazan Florin
-------------------- -
4. Preda Ionut
----------------------------------------------------------------- -
3. Petrus Florin
-------------------- -
14. Irimia Sorin Jr
----------------------------------- -
11. Horotan Catalin
-------------------- -
6. Parjol Rares
-------------------------------------------------- -
7. Ferenczy Zita
-------------------- -
10. Pop Zoltan
----------------------------------- -
15. Bye
--------------------Moldovan Horvath Csaba 3-0
2. Moldovan Horvath CsabaTEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
Eliminatorii Avansati
1. Vass Sandor
--------------------Vass Sandor 3-0
16. Bye
-----------------------------------Bal Adrian 3-1
9. Bal Adrian
--------------------Bal Adrian 3-0
8. Moldovan Alin
--------------------------------------------------Bal Adrian 3-0
5. Dimeny Alex
--------------------Dimeny Alex 3-0
12. Bye
-----------------------------------Dimeny Alex 3-1
13. Bye
--------------------Uglea Mihai 3-0
4. Uglea Mihai
-----------------------------------------------------------------Bal Adrian 3-0
3. Tofeni Ovidiu
--------------------Tofeni Ovidiu 3-0
14. Bye
-----------------------------------Repede Calin 3-2
11. Bye
--------------------Repede Calin 3-0
6. Repede Calin
--------------------------------------------------Tocaciu Septimiu 3-1
7. Tocaciu Septimiu
--------------------Tocaciu Septimiu 3-1
10. Tigaroi Florin
-----------------------------------Tocaciu Septimiu 3-2
15. Bye
--------------------Badescu Tudor 3-0
2. Badescu Tudor
3rd place - Avansati
Dimeny Alex
-------------------------Repede Calin 3-2
Repede Calin
Clasament Avansati
1. Bal Adrian - Gherla
2. Tocaciu Septimiu - Beclean
3. Repede Calin - Cluj Napoca
4. Dimeny Alex - Crasna
5 -- 8
Vass Sandor - Beclean
Badescu Tudor - Cluj Napoca
Tofeni Ovidiu - Cluj Napoca
Uglea Mihai - Cluj Napoca
9 -- 10
Moldovan Alin - Sighetu Marmatiei
Tigaroi Florin - Cluj Napoca
11 -- 12 2v gr.sup.
Ifrosa Petru - Cluj Napoca
Crisan Alexandru - Cluj Napoca
13 -- 16 1v gr.sup.
Boros Mihaly - Crasna
Dezso Attila - Dej
Onofrei Petru - Gherla
Mihut Doru - Dej
17 -- 20 0v gr.sup.
Szarvas Karoly - Satu Mare
Balazs Imre Florin - Apahida
Solyom Sandor - Cluj Napoca
Bodea Flaviu - Zalău
21 -- 1v gr.inf.
Nistor Alexandru - Sighetu Marmatiei
22 -- 26 0v gr.inf.
Barbos Florin - Bistrița
Hriscu Florentina - Cluj Napoca
Rakosi Istvan - Satu Mare
Kiss Jancsi - Cluj Napoca
Sticlet Doru - BistrițaTEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
Eliminatorii E+O
1. Marchis Maximilian
--------------------Marchis Maximilian 3-0
16. Bye
-----------------------------------Marchis Maximilian 3-0
9. Dezso Lorand
--------------------Dezso Lorand 3-1
8. Cherhat Dumitru
--------------------------------------------------Marchis Maximilian 3-0
5. Korabian Tamas
--------------------Korabian Tamas 3-1
12. Pop Stefan
-----------------------------------Korabian Tamas 3-1
13. Bothazan Florin
--------------------Bothazan Florin 3-
4. Preda Ionut
-----------------------------------------------------------------Marchis Maximilian 3-0
3. Petrus Florin
--------------------Petrus Florin 3-1
14. Irimia Sorin Jr
-----------------------------------Petrus Florin 3-2
11. Horotan Catalin
--------------------Parjol Rares 3--
6. Parjol Rares
--------------------------------------------------Petrus Florin 3-
7. Ferenczy Zita
--------------------Ferenczy Zita 3-1
10. Pop Zoltan
-----------------------------------Moldovan Horvath Csaba 3-0
15. Bye
--------------------Moldovan Horvath Csaba 3-0
2. Moldovan Horvath Csaba
Clasament E+O
1. Marchis Maximilian - Cluj Napoca
2. Petrus Florin - Zalău
3 -- 4
Korabian Tamas - Cluj Napoca
Moldovan Horvath Csaba - Targu Mureș
5 -- 8
Dezso Lorand - Dej
Parjol Rares - Cluj Napoca
Bothazan Florin - Dej
Ferenczy Zita - Cluj Napoca
9 -- 14
Irimia Sorin Jr - Cluj Napoca
Pop Stefan - Zalău
Cherhat Dumitru - Cluj Napoca
Horotan Catalin - Baia Mare
Preda Ionut - Moinesti
Pop Zoltan - Dej
15 -- 21 0v gr.sup.
Mican Nicolae - Dej
Grosan Mircea - Dej
Husa Gelu - Zalău
Peta Octavian - Cluj Napoca
Camarasiu Tiberiu - Cluj Napoca
Palfi Ferencz - Cluj Napoca
Spaller Tiberiu - Nasaud
22 -- 24 1v gr.inf.
Hodis Andrei - Gherla
Beica Florin - Gherla
Barbuta Ioan - Dej
25 -- 29 0v gr.inf.
Brazdau Bogdan - Zalău
Sava Petru - Cluj Napoca
Pop Danut - Dej
Maximciuc Felix - Baia Mare
Cont Cosmin - GherlaTEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
senior- 01.feb.2015
- 1096
- cluj napoca
- 43
Likes given: 56Likes received: 209
Misto turneu....oameni faini....sarbatori importante tuturorLemn: viscaria black tag
Fh: tenergy 05
Bh: tenergy 05
Comentariu
Echipa AmaTur- 13.nov.2017
- 1896
- Cluj-Napoca
- 47
Likes given: 429Likes received: 781
Multumim Pop Danut si Dezso Attila !
A fost un turneu foarte reusit😉 Asteptam
si anul viitor turneele de la Dej! Clujenii
vor fi prezenti 😉Butterfly Viscaria
FH : Dignics 05
BH : Dignics 05
Comentariu
organizator local- 04.apr.2010
- 4478
- Cluj-Napoca, Romania
- 49
Likes given: 209Likes received: 270
DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!
Comentariu
Who has read this thread:© 16.06.2005-2023 www.tenisdemasa.roPowered by vBulletin® Version 5.7.5
Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba vBulletin. Toate drepturile rezervate.
Traducere vBulletin® 5 în Română roStyles.com®Această pagină a fost generată la 23:09.Procesare...X
Comentariu