Se înscrie din Ludus cat. elite Ambrus Szilard, Cirpaci Alexandru. Multumesc!
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
Aiud - 14.12.2019
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
maestru
- 29.mai.2008
- 1817
- Uricani, Hunedoara
- 49
Likes given: 70Likes received: 73
Se retrage
Valcica Raul Andrei
Valcica Raul Ginno
Valcica Paul Luca
Avansati
Valcica Răzvan Daniel
IncepatoriButterfly Viscaria fl
Butterfly tenergy05
Comentariu
Feher Robert---Turda----Open
Trimis de pe al meu ANE-LX1 folosind TapatalkBlade: --Butterfly W. Schlager carbon ; --Forhand: Dignigs 05 ;-- Backhand: Dignigs 05
Comentariu
Inscrieri Elite - on 03-Dec-19 at 13:27:43
1. Boeriu Cezara, Targu Mureș, 85 - 39.76 - ELF
2. Sufletel Radu, Alba Iulia, 26 - 37.43 - EW
3. Moldovan Alexandru, Târnaveni, 399 - 37.43 - E
4. Petrus Florin, Alba Iulia, 840 - 36.45 - E
5. Damian Alin, Campia Turzii, 361 - 34.5 - E
6. Carpaci Alexandru, Ludus, 194 - 34.29 - EW
Inscrieri Open - on 03-Dec-19 at 13:27:58
1. Bora Nicolae, Alba Iulia, 429 - 31.45 - O
2. Ambrus Szilard, Ludus, 218 - 31.22 - OJ
3. Butura Vasile, Alba Iulia, 216 - 31.18 - O
4. Ciobanu Daniel, Blaj, 104 - 28.32 - OW
5. Popa Gheorghe, Aiud, 653 - 27.63 - OW
6. Gecse Alpar, Chibed, 120 - 27.36 - O
7. Sabau Aurel, Târnaveni, 1241 - 26.65 - O
8. Janosi Attila, Targu Mureș, 160 - 26.31 - O
9. Feher Robert, Turda, 518 - 25.4 - O
10. Cristea Andrei Cosmin, Aiud, 1504 - 23.9 - O
11. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul, 393 - 23.53 - O
12. Pall Jozsef Attila, Sanpaul, 1076 - 22.97 - O
13. Susan Mircea, Alba Iulia, 533 - 21.41 - O
14. Bumbu Pavel, Razboieni, 502 - 20.67 - O
15. Sinpetrean Comsa Gheorghe, Cluj Napoca, 570 - 19.31 - AW
16. Grif Maria, Targu Mureș, 1183 - 17.07 - AF
17. Gusan Boris, Turda, 720 - 16.2 - AW
18. Sicoe Ioan, Turda, 486 - 15.75 - AW
19. Marginean Mihai, Luna CJ, 728 - 13.28 - A
Inscrieri Avansati - on 03-Dec-19 at 13:28:06
1. Farkas Bence, Targu Mureș, 687 - 19.7 - A
2. Fulop Attila, Aiud, 273 - 19.59 - AW
3. Piper Petru, Luna CJ, 312 - 19.44 - AHW
4. Cir Florin, Razboieni, 377 - 18.94 - A
5. Sabau Gheorghe, Târnaveni, 503 - 18.61 - A
6. Tatar Dorel, Simeria, 556 - 17.96 - AW
7. Sabou Edmond, Cluj Napoca, 1089 - 17.25 - A
8. Lorincz Ferenc Attila, Sanpaul, 1320 - 16.53 - A
9. Moldovan Flavia, Târnaveni, 740 - 16.08 - AF
10. Moldovean Valer, Calan, 476 - 16.01 - A
11. Docea Beniamin, Aiud, 1147 - 16 - A
12. Luca Eugen, Aiud, 1232 - 15.57 - A
13. Ispas Emil, Alba Iulia, 823 - 15.38 - A
14. Kulcsar Lorand, Sanpaul, 1081 - 15.16 - A
15. Matei Dumitru, Deva, 431 - 14.04 - AW
16. Orban Marc Adrian, Turda, 990 - 13.55 - A
17. Tedi Ioja, Calan, 684 - 13.54 - A
18. Sirbu Vlad, Aiud, 1339 - 13.17 - A
19. Marian Ioan, Alba Iulia, 998 - 12.77 - AW
20. Petrache Radu, Blaj, 1038 - 12.48 - A
21. Golban Nicolae, Alba Iulia, 1109 - 12.38 - AW
22. Iakab Ovidiu, Aiud, 2246 - 12.35 - A
23. Sabau Mircea, Târnaveni, 846 - 11.31 - A
24. Gog Vasile, Salciua, 2007 - 10.8 - A
25. Ispan Stefan, Teiuș, 1169 - 10.67 - A
26. Susman Dan, Alba Iulia, 776 - 10.66 - A
27. Jurj Sorin, Calan, 3194 - 10.5 - A
28. Hada Calin, Luna CJ, 1754 - 9.1 - I
29. Ticala Sorin, Aiud, 2034 - 9 - I
30. Cozma Cristian, Cluj Napoca, 2046 - 8.65 - I
31. Rosa Vasile, Salciua, 2025 - 8.55 - IH
32. Popa Decebal, Alba Iulia, 1836 - 8 - I
33. Bunea Aurel, Salciua, 1931 - 6.93 - I
34. Bregar Dan, Alba Iulia, 2013 - 6 - I
35. Grif Horatiu, Targu Mureș, 3604 - 6 - I
Inscrieri Incepatori - on 03-Dec-19 at 13:28:17
1. Aron Valentin, Zlatna, 1103 - 8.24 - I
2. Creta Petru, Luna CJ, 734 - 8.14 - I
3. Moldovan Cristian, Alba Iulia, 1688 - 7.8 - I
4. Marin Marcel, Zlatna, 2333 - 6.1 - I
5. Asavei Gheorghe, Razboieni, 2197 - 5.45 - I
6. Kovaci Radu Florin, Turda, 2911 - 5.4 - I
7. Aisner Imre, Ludus, 3799 - 5.4 - I
8. Florea Mihai, Ludus, 3803 - 5.4 - I
9. Hohoi Alessandro, Cugir, 2098 - 5.07 - I
10. Aron Razvan, Zlatna, 2132 - 4.87 - I
11. Anca Ana Maria, Ludus, 4635 - 0 - IF
12. Anca Valentin, Ludus, 4636 - 0 - I
13. Nicula Ion Dandu, Aiud, 4997 - 0 - I
14. Marin Catalin, Zlatna, 6001 - 0
15. Decsei Emma, Ludus, 6003 - 0TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
organizator local- 13.feb.2012
- 1213
- alba iulia
- 71
Likes given: 14Likes received: 243
Pralea Constantin,Pralea David Constantin, Alb Sorin, Costea Mircea- Alba Iulia (toti)-incepatori.
Comentariu
Dacă aș ști că nu vor mai fi alte inscrieri la Categoria Elite, m-aș transfera eu la această categorie. Aș termina pe locul 7, ceea ce ar fi o performanță notabilă !!!
Hmmmmmm...... parcă mă văd deja medaliat pt Locurile 5-8 la ELITE ! 😇
Dar nu mă transfer încă, cine știe poate se mai retrag vreo trei și termin și eu în primii 4. 🤓💪
Comentariu
Daneliuc Gabi - Sibiu - eliteButterfly Michael Maze Arylate
BH Tibhar Speedy Soft / FH Joola Maxxx
Comentariu
organizator tehnic- 01.oct.2005
- 1163
- Cluj-Napoca
- 41
Likes given: 47Likes received: 147
Zamblau Ionut, Cluj-Napoca, Elite
Trimis de pe al meu EVA-L19 folosind TapatalkPrimorac Carbon
FH Dignics 09C
BH JOOLA MAXX
Comentariu
organizator principal- 17.mar.2012
- 6319
- Victoria
- 50
Likes given: 1824Likes received: 1498
Cu ocazia Sfantului Nicolae si a Lunii Cadourilor,EMI-TT & GEWO-TT are deosebita placere sa daruiasca 5 tricouri tuturor Organizatorilor parteneri care desfasoara turnee in aceasta luna.
Rog organizatorii sa ma contacteze in particular pt perfectarea marimilor.
Acelasi EMI
Comentariu
© 16.06.2005-2023 www.tenisdemasa.roPowered by vBulletin® Version 5.7.5
Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba vBulletin. Toate drepturile rezervate.
Traducere vBulletin® 5 în Română roStyles.com®Această pagină a fost generată la 04:00.Procesare...X
Comentariu