Se retrage Sabau Aurel -open
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
Aiud - 14.12.2019
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
Se retrage Susan Mircea , Alba Iulia, Open ( entorsa ). Succes colegilor participanti si La multi ani !
Comentariu
Numarul jucatorilor de la Open a scazut la 17, se limiteaza aceasta categorie la 18 (3 grupe) si se realoca 6 locuri la Incepatori = 5 grupe.TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
Inscrieri Elite - on 12-Dec-19 at 19:48:46
1. Baciu Gabriel, Târnaveni, 414 - 40.2 - E
2. Sufletel Radu, Alba Iulia, 26 - 37.43 - EW
3. Moldovan Alexandru, Târnaveni, 399 - 37.43 - E
4. Petrus Florin, Alba Iulia, 840 - 36.45 - E
5. Zamblau Ionut, Cluj Napoca, 38 - 36.05 - E
6. Orha Andrei, Targu Mureș, 115 - 35.27 - E
7. Damian Alin, Campia Turzii, 361 - 34.5 - E
8. Carpaci Alexandru, Ludus, 194 - 34.29 - EW
9. Bora Nicolae, Alba Iulia, 429 - 31.45 - O
Inscrieri Open - on 12-Dec-19 at 19:48:57
1. Ambrus Szilard, Ludus, 218 - 31.22 - OJ
2. Butura Vasile, Alba Iulia, 216 - 31.18 - O
3. Ciobanu Daniel, Blaj, 104 - 28.32 - OW
4. Popa Gheorghe, Aiud, 653 - 27.63 - OW
5. Gecse Alpar, Chibed, 120 - 27.36 - O
6. Janosi Attila, Targu Mureș, 160 - 26.31 - O
7. Cristea Andrei Cosmin, Aiud, 1504 - 23.9 - O
8. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul, 393 - 23.53 - O
9. Pall Jozsef Attila, Sanpaul, 1076 - 22.97 - O
10. Kovaci Richard, Târnaveni, 1803 - 21.1 - O
11. Bumbu Pavel, Razboieni, 502 - 20.67 - O
12. Sinpetrean Comsa Gheorghe, Cluj Napoca, 570 - 19.31 - AW
13. Grif Maria, Targu Mureș, 1183 - 17.07 - AF
14. Gusan Boris, Turda, 720 - 16.2 - AW
15. Sicoe Ioan, Turda, 486 - 15.75 - AW
16. Marginean Mihai, Luna CJ, 728 - 13.28 - A
17. Stefan Andrei, Târnaveni, 4416 - 0 - O
Inscrieri Avansati - on 12-Dec-19 at 19:49:06
1. Farkas Bence, Targu Mureș, 687 - 19.7 - A
2. Fulop Attila, Aiud, 273 - 19.59 - AW
3. Piper Petru, Luna CJ, 312 - 19.44 - AHW
4. Cir Florin, Razboieni, 377 - 18.94 - A
5. Tatar Dorel, Simeria, 556 - 17.96 - AW
6. Sabou Edmond, Cluj Napoca, 1089 - 17.25 - A
7. Lorincz Ferenc Attila, Sanpaul, 1320 - 16.53 - A
8. Dumitru Ovidiu, Târnaveni, 1396 - 16.35 - A
9. Moldovan Flavia, Târnaveni, 740 - 16.08 - AF
10. Moldovean Valer, Calan, 476 - 16.01 - A
11. Docea Beniamin, Aiud, 1147 - 16 - A
12. Luca Eugen, Aiud, 1232 - 15.57 - A
13. Ispas Emil, Alba Iulia, 823 - 15.38 - A
14. Kulcsar Lorand, Sanpaul, 1081 - 15.16 - A
15. Matei Dumitru, Deva, 431 - 14.04 - AW
16. Orban Marc Adrian, Turda, 990 - 13.55 - A
17. Tedi Ioja, Calan, 684 - 13.54 - A
18. Sirbu Vlad, Aiud, 1339 - 13.17 - A
19. Marian Ioan, Alba Iulia, 998 - 12.77 - AW
20. Cinebuji Attila, Târnaveni, 1727 - 12.5 - A
21. Petrache Radu, Blaj, 1038 - 12.48 - A
22. Iakab Ovidiu, Aiud, 2246 - 12.35 - A
23. Sabau Mircea, Târnaveni, 846 - 11.31 - A
24. Gog Vasile, Salciua, 2007 - 10.8 - A
25. Ispan Stefan, Teiuș, 1169 - 10.67 - A
26. Susman Dan, Alba Iulia, 776 - 10.66 - A
27. Sarcani Andrei, Targu Mureș, 607 - 10.55 - AW
28. Hada Calin, Luna CJ, 1754 - 9.1 - I
29. Ticala Sorin, Aiud, 2034 - 9 - I
30. Rosa Vasile, Salciua, 2025 - 8.55 - IH
31. Popa Decebal, Alba Iulia, 1836 - 8 - I
32. Taman Ioan, Cugir, 2397 - 8 - I
33. Suciu Sergiu, Turda, 918 - 7.66 - IW
34. Bunea Aurel, Salciua, 1931 - 6.93 - I
35. Bregar Dan, Alba Iulia, 2013 - 6 - I
36. Grif Horatiu, Targu Mureș, 3604 - 6 - I
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Cristea Virgil, Cugir, 523 - 17.68 - A
2. Muntean Atila, Hunedoara, 939 - 9.97 - I
3. Moise Petru, Aiud, 6002 - 0
4. Pop Robert, Cugir, 2451 - 0
Inscrieri Incepatori - on 12-Dec-19 at 19:49:17
1. Prodan Daniel, Târnaveni, 2103 - 8.75 - I
2. Pralea Constantin, Alba Iulia, 788 - 8.27 - IW
3. Aron Valentin, Zlatna, 1103 - 8.24 - I
4. Creta Petru, Luna CJ, 734 - 8.14 - I
5. Stoican Adrian, Alba Iulia, 2236 - 8 - I
6. Marin Marcel, Zlatna, 2333 - 6.1 - I
7. Dranca David, Aiud, 1366 - 6.01 - IJ
8. Hagea Andra, Aiud, 1395 - 5.68 - IJF
9. Asavei Gheorghe, Razboieni, 2197 - 5.45 - I
10. Kovaci Radu Florin, Turda, 2911 - 5.4 - I
11. Aisner Imre, Ludus, 3799 - 5.4 - I
12. Florea Mihai, Ludus, 3803 - 5.4 - I
13. Alb Sorin, Alba Iulia, 3217 - 5.1 - I
14. Costea Mircea, Alba Iulia, 3218 - 5.1 - I
15. Hohoi Alessandro, Cugir, 2098 - 5.07 - I
16. Andrei Vasile Ilie, Ludus, 3873 - 5 - I
17. Aron Razvan, Zlatna, 2132 - 4.87 - I
18. Monu Claudiu, Târnaveni, 2764 - 4.5 - I
19. Pralea David Constantin, Alba Iulia, 1560 - 4.36 - I
20. Rusu Denis, Ludus, 4036 - 4 - I
21. Costea Stefan, Târnaveni, 2895 - 0
22. Tivadar Marcel, Cluj Napoca, 4182 - 0
23. Anca Ana Maria, Ludus, 4635 - 0 - IF
24. Anca Valentin, Ludus, 4636 - 0 - I
25. Nicula Ion Dandu, Aiud, 4997 - 0 - I
26. Marin Catalin, Zlatna, 6001 - 0
27. Decsei Emma, Ludus, 6003 - 0
28. Asavei Vlad, Razboieni, 6004 - 0
29. Fogyura Leonardo, Târnaveni, 6005 - 0TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
Mai este un loc la Incepatori, daca vrea careva sa se transfere ... probabil maine seara vor fi mai multe.TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
Se retrage Marginean Mihai si Hada Calin din Luna,suces tuturor
Trimis de pe al meu CAM-L21 folosind Tapatalk
Comentariu
Inscrieri Avansati - on 13-Dec-19 at 09:40:37
1. Farkas Bence, Targu Mureș, 687 - 19.7 - A
2. Fulop Attila, Aiud, 273 - 19.59 - AW
3. Piper Petru, Luna CJ, 312 - 19.44 - AHW
4. Cir Florin, Razboieni, 377 - 18.94 - A
5. Tatar Dorel, Simeria, 556 - 17.96 - AW
6. Cristea Virgil, Cugir, 523 - 17.68 - A
7. Sabou Edmond, Cluj Napoca, 1089 - 17.25 - A
8. Lorincz Ferenc Attila, Sanpaul, 1320 - 16.53 - A
9. Dumitru Ovidiu, Târnaveni, 1396 - 16.35 - A
10. Moldovan Flavia, Târnaveni, 740 - 16.08 - AF
11. Moldovean Valer, Calan, 476 - 16.01 - A
12. Docea Beniamin, Aiud, 1147 - 16 - A
13. Luca Eugen, Aiud, 1232 - 15.57 - A
14. Ispas Emil, Alba Iulia, 823 - 15.38 - A
15. Kulcsar Lorand, Sanpaul, 1081 - 15.16 - A
16. Matei Dumitru, Deva, 431 - 14.04 - AW
17. Orban Marc Adrian, Turda, 990 - 13.55 - A
18. Tedi Ioja, Calan, 684 - 13.54 - A
19. Sirbu Vlad, Aiud, 1339 - 13.17 - A
20. Marian Ioan, Alba Iulia, 998 - 12.77 - AW
21. Cinebuji Attila, Târnaveni, 1727 - 12.5 - A
22. Petrache Radu, Blaj, 1038 - 12.48 - A
23. Iakab Ovidiu, Aiud, 2246 - 12.35 - A
24. Sabau Mircea, Târnaveni, 846 - 11.31 - A
25. Gog Vasile, Salciua, 2007 - 10.8 - A
26. Ispan Stefan, Teiuș, 1169 - 10.67 - A
27. Susman Dan, Alba Iulia, 776 - 10.66 - A
28. Sarcani Andrei, Targu Mureș, 607 - 10.55 - AW
29. Muntean Atila, Hunedoara, 939 - 9.97 - I
30. Ticala Sorin, Aiud, 2034 - 9 - I
31. Rosa Vasile, Salciua, 2025 - 8.55 - IH
32. Popa Decebal, Alba Iulia, 1836 - 8 - I
33. Taman Ioan, Cugir, 2397 - 8 - I
34. Suciu Sergiu, Turda, 918 - 7.66 - IW
35. Bregar Dan, Alba Iulia, 2013 - 6 - I
36. Grif Horatiu, Targu Mureș, 3604 - 6 - I
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Moise Petru, Aiud, 6002 - 0
2. Pop Robert, Cugir, 2451 - 0
Inscrieri Incepatori - on 13-Dec-19 at 09:40:48
1. Prodan Daniel, Târnaveni, 2103 - 8.75 - I
2. Pralea Constantin, Alba Iulia, 788 - 8.27 - IW
3. Aron Valentin, Zlatna, 1103 - 8.24 - I
4. Creta Petru, Luna CJ, 734 - 8.14 - I
5. Stoican Adrian, Alba Iulia, 2236 - 8 - I
6. Bunea Aurel, Salciua, 1931 - 6.93 - I
7. Marin Marcel, Zlatna, 2333 - 6.1 - I
8. Dranca David, Aiud, 1366 - 6.01 - IJ
9. Hagea Andra, Aiud, 1395 - 5.68 - IJF
10. Asavei Gheorghe, Razboieni, 2197 - 5.45 - I
11. Kovaci Radu Florin, Turda, 2911 - 5.4 - I
12. Aisner Imre, Ludus, 3799 - 5.4 - I
13. Florea Mihai, Ludus, 3803 - 5.4 - I
14. Alb Sorin, Alba Iulia, 3217 - 5.1 - I
15. Costea Mircea, Alba Iulia, 3218 - 5.1 - I
16. Hohoi Alessandro, Cugir, 2098 - 5.07 - I
17. Andrei Vasile Ilie, Ludus, 3873 - 5 - I
18. Aron Razvan, Zlatna, 2132 - 4.87 - I
19. Monu Claudiu, Târnaveni, 2764 - 4.5 - I
20. Pralea David Constantin, Alba Iulia, 1560 - 4.36 - I
21. Rusu Denis, Ludus, 4036 - 4 - I
22. Costea Stefan, Târnaveni, 2895 - 0
23. Tivadar Marcel, Cluj Napoca, 4182 - 0
24. Anca Ana Maria, Ludus, 4635 - 0 - IF
25. Anca Valentin, Ludus, 4636 - 0 - I
26. Nicula Ion Dandu, Aiud, 4997 - 0 - I
27. Marin Catalin, Zlatna, 6001 - 0
28. Decsei Emma, Ludus, 6003 - 0
29. Asavei Vlad, Razboieni, 6004 - 0
30. Fogyura Leonardo, Târnaveni, 6005 - 0TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
organizator local- 02.feb.2010
- 1738
- Sinpaul, Mureș
- 43
Likes given: 9Likes received: 49
Din Sanpaul se retrag: Lorincz Ferenc Attila si Kulcsar Lorand de la avansati si Pall Jozsef Attila de la openLemne: DHS Hurricane Long W997
FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
BH: DHS GoldArc 8
Comentariu
Se retrage Sinpetrean Comsa Gheorghe, Cluj Napoca, Open.
Succesc organizatorilor si participantilor!
Comentariu
Se retrage Kovaci Radu Florin - începători Turda
Trimis de pe al meu ANE-LX1 folosind TapatalkBlade: --Butterfly W. Schlager carbon ; --Forhand: Dignigs 05 ;-- Backhand: Dignigs 05
Comentariu
Inscrieri Elite - on 13-Dec-19 at 18:57:38
1. Baciu Gabriel, Târnaveni, 414 - 40.2 - E
2. Sufletel Radu, Alba Iulia, 26 - 37.43 - EW
3. Moldovan Alexandru, Târnaveni, 399 - 37.43 - E
4. Petrus Florin, Alba Iulia, 840 - 36.45 - E
5. Zamblau Ionut, Cluj Napoca, 38 - 36.05 - E
6. Orha Andrei, Targu Mureș, 115 - 35.27 - E
7. Damian Alin, Campia Turzii, 361 - 34.5 - E
8. Carpaci Alexandru, Ludus, 194 - 34.29 - EW
9. Bora Nicolae, Alba Iulia, 429 - 31.45 - O
10. Dirlea Ioan, Aiud, 137 - 27.01 - OH
Inscrieri Open - on 13-Dec-19 at 18:57:47
1. Ambrus Szilard, Ludus, 218 - 31.22 - OJ
2. Butura Vasile, Alba Iulia, 216 - 31.18 - O
3. Ciobanu Daniel, Blaj, 104 - 28.32 - OW
4. Popa Gheorghe, Aiud, 653 - 27.63 - OW
5. Gecse Alpar, Chibed, 120 - 27.36 - O
6. Janosi Attila, Targu Mureș, 160 - 26.31 - O
7. Cristea Andrei Cosmin, Aiud, 1504 - 23.9 - O
8. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul, 393 - 23.53 - O
9. Kovaci Richard, Târnaveni, 1803 - 21.1 - O
10. Grif Maria, Targu Mureș, 1183 - 17.07 - AF
11. Gusan Boris, Turda, 720 - 16.2 - AW
12. Sicoe Ioan, Turda, 486 - 15.75 - AW
13. Stefan Andrei, Târnaveni, 4416 - 0 - O
Inscrieri Avansati - on 13-Dec-19 at 18:57:55
1. Farkas Bence, Targu Mureș, 687 - 19.7 - A
2. Fulop Attila, Aiud, 273 - 19.59 - AW
3. Piper Petru, Luna CJ, 312 - 19.44 - AHW
4. Cir Florin, Razboieni, 377 - 18.94 - A
5. Tatar Dorel, Simeria, 556 - 17.96 - AW
6. Cristea Virgil, Cugir, 523 - 17.68 - A
7. Sabou Edmond, Cluj Napoca, 1089 - 17.25 - A
8. Dumitru Ovidiu, Târnaveni, 1396 - 16.35 - A
9. Moldovan Flavia, Târnaveni, 740 - 16.08 - AF
10. Moldovean Valer, Calan, 476 - 16.01 - A
11. Docea Beniamin, Aiud, 1147 - 16 - A
12. Luca Eugen, Aiud, 1232 - 15.57 - A
13. Ispas Emil, Alba Iulia, 823 - 15.38 - A
14. Matei Dumitru, Deva, 431 - 14.04 - AW
15. Orban Marc Adrian, Turda, 990 - 13.55 - A
16. Tedi Ioja, Calan, 684 - 13.54 - A
17. Sirbu Vlad, Aiud, 1339 - 13.17 - A
18. Marian Ioan, Alba Iulia, 998 - 12.77 - AW
19. Cinebuji Attila, Târnaveni, 1727 - 12.5 - A
20. Petrache Radu, Blaj, 1038 - 12.48 - A
21. Iakab Ovidiu, Aiud, 2246 - 12.35 - A
22. Sabau Mircea, Târnaveni, 846 - 11.31 - A
23. Gog Vasile, Salciua, 2007 - 10.8 - A
24. Ispan Stefan, Teiuș, 1169 - 10.67 - A
25. Susman Dan, Alba Iulia, 776 - 10.66 - A
26. Sarcani Andrei, Targu Mureș, 607 - 10.55 - AW
27. Muntean Atila, Hunedoara, 939 - 9.97 - I
28. Ticala Sorin, Aiud, 2034 - 9 - I
29. Rosa Vasile, Salciua, 2025 - 8.55 - IH
30. Popa Decebal, Alba Iulia, 1836 - 8 - I
31. Taman Ioan, Cugir, 2397 - 8 - I
32. Suciu Sergiu, Turda, 918 - 7.66 - IW
33. Bregar Dan, Alba Iulia, 2013 - 6 - I
34. Grif Horatiu, Targu Mureș, 3604 - 6 - I
35. Pop Robert, Cugir, 2451 - 0
36. Moise Petru, Aiud, 6002 - 0
Inscrieri Incepatori - on 13-Dec-19 at 18:58:04
1. Prodan Daniel, Târnaveni, 2103 - 8.75 - I
2. Pralea Constantin, Alba Iulia, 788 - 8.27 - IW
3. Aron Valentin, Zlatna, 1103 - 8.24 - I
4. Creta Petru, Luna CJ, 734 - 8.14 - I
5. Stoican Adrian, Alba Iulia, 2236 - 8 - I
6. Marin Marcel, Zlatna, 2333 - 6.1 - I
7. Dranca David, Aiud, 1366 - 6.01 - IJ
8. Hagea Andra, Aiud, 1395 - 5.68 - IJF
9. Aisner Imre, Ludus, 3799 - 5.4 - I
10. Florea Mihai, Ludus, 3803 - 5.4 - I
11. Alb Sorin, Alba Iulia, 3217 - 5.1 - I
12. Costea Mircea, Alba Iulia, 3218 - 5.1 - I
13. Hohoi Alessandro, Cugir, 2098 - 5.07 - I
14. Andrei Vasile Ilie, Ludus, 3873 - 5 - I
15. Aron Razvan, Zlatna, 2132 - 4.87 - I
16. Monu Claudiu, Târnaveni, 2764 - 4.5 - I
17. Pralea David Constantin, Alba Iulia, 1560 - 4.36 - I
18. Rusu Denis, Ludus, 4036 - 4 - I
19. Costea Stefan, Târnaveni, 2895 - 0
20. Tivadar Marcel, Cluj Napoca, 4182 - 0
21. Anca Ana Maria, Ludus, 4635 - 0 - IF
22. Anca Valentin, Ludus, 4636 - 0 - I
23. Nicula Ion Dandu, Aiud, 4997 - 0 - I
24. Marin Catalin, Zlatna, 6001 - 0
25. Decsei Emma, Ludus, 6003 - 0
26. Asavei Vlad, Razboieni, 6004 - 0
27. Fogyura Leonardo, Târnaveni, 6005 - 0
28. Vaida Timeia, Ludus, 6006 - 0TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
La ora 21.00 se vor inchide inscrierile/retragerile la termen si ii voi trimite fisierele lui Ionut Zamblau care s-a oferit sa fie maine la butoane ... la nevoie mai colaboram de la distanta.TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
Who has read this thread:© 16.06.2005-2023 www.tenisdemasa.roPowered by vBulletin® Version 5.7.5
Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba vBulletin. Toate drepturile rezervate.
Traducere vBulletin® 5 în Română roStyles.com®Această pagină a fost generată la 05:25.Procesare...X
Comentariu