Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu "Cupa Dublu sau Nimic", Ocna Sibiului - 19.01.2020

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu "Cupa Dublu sau Nimic", Ocna Sibiului - 19.01.2020

    TURNEU B "DUBLU SAU NIMIC ? Ed I - Dublu", Ocna Sibiului ? 19.01.2020


    LOCALITATEA: Ocna Sibiului;
    DATA: Duminică 19 Ianuarie 2020;
    CATEGORII: Elite/Open + Avansați/Hobby;
    SALA: Sala de sport a Școlii Generale;
    ADRESA: Str. Avram Iancu nr. 1
    INDICAȚII DE ACCES:
    LOGISTICA: 9 mese: Joola, Artengo;
    MINGI: competitie plastic<
    SUPRAFAȚA DE JOC: - Gerflor
    FACILITĂȚI: Vestiare;
    Nu se pot acoperi geamurile.

    Pentru participare : 30 Lei / echipa
    fără taxă de afiliere;

    MATERIALE DE PREMIERE :
    Locurile 1-- cupe + medalii + diplome;
    Locurile 2 - 4 -- medalii + diplome;

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - parteneri nu au voie sa fie ambii la categoria ELITE

    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    SISTEMUL DE JOC:
    Dublu ? coechipieri pot fi la aceeași categorie amatur cu exceptia să NU fie ambi jucatori de la Elite

    Fiecare echipa va avea un nume
    - Echipe ? maxim 48 Echipe;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători ? se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare ? conform MP;
    - Tablou eliminatoriu
    - Ordine favoriți eliminatorii ? conform număr de ordine grupe superioare.

    - Numarul grupelor va fi stabilit în funcție de numarul de echipe înscrise;

    ORGANIZATORI AMATUR
    - Danelic Gabriel - 0787620718
    - Fratila Dan ? 0744297241

    ORGANIZATOR TEHNIC
    - Filea Adonis - 0747297093



    PARTENER:
    ACS Perpetuum Activ


    PRIMARIA OCNA SIBIULUI
    http://www.primariaocnasibiului.ro/


    DIRECTIA JUDEȚEANĂ PENTRU SPORT SI TINERET SIBIU http://www.tineretsibiu.ro/



    Pentru cazare si reduceri
    CASA TIMARU
    https://www.turistinfo.ro/ocna_sibiu...ru-c41852.html
    Timaru Ilie ? 0754923592


    DECATHLON http://www.decathlon.ro/


    KENDRION
    https://www.kendrion.com/group-services/en/


    Multumim.
    Vom incerca sa asiguram parcare in curtea scolii, langa sală.
    Spor la antrenamente și vă așteptăm!

  • #2
    Cupa "Dublu sau Nimic" Ed I - Turneu - Local - Ocna Sibiu - 19.01.2020
    Lista înscrieri - Toate Categoriile - 18.01.2020 23:13

    Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Județ - MPT
    1 . Fratii Jderi - 6002 - Somlea Darian_Groza Alexandru - - 55,00
    2 . Trenuletul Vesel - 6001 - Daneliuc Gabi_Filea Adonis - - 51,00
    3 . Doctor Spin - 6004 - Decean Darian_Negrean Ioan - - 47,00
    4 . Fighters - 6008 - Bucur Dan_Weiss Simona - - 43,00
    5 . ReFresh Dumbraveni - 6006 - Bardas Patrick_Bardas Ioan - - 31,00
    6 . Barbosii - 6005 - Banu Nicolae_Duca Marius - - 25,30
    7 . Cibinul Cristian - 6003 - Ciobanu Cosmin_Dragomir Ioan - - 17,00
    8 . Progresul Dumbraveni - 6007 - Vioreanu Cristian_Musoiu Marius - - 10,00

    Clasament xl-ian-2020
    Ultima editare de adof; 18.ian.2020, 23:13.

    Comentariu


    • #3
      Trenuletul Vesel
      Daneliuc Gabriel - Filea Adonis

      Comentariu


      • #4
        Groza Alexandru și Șomlea Darian
        Frații Jderi
        Ultima editare de Alex.G; 10.ian.2020, 19:33.

        Comentariu


        • #5
          Daca-i asa miza mare, ne bagam si noi:
          Cibinul Cristian
          Ciobanu Cosmin si Dragomir Ioan.

          Hai pingponguinii!!

          Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
          MAZUNOV-FL-109GR.
          DONIC BLUEFIRE M2
          DONIC BLUEFIRE M2

          Comentariu


          • #6
            Decean Darian / Negrean Ioan
            sau
            Doctor Spin
            05 Viscaria 05

            Comentariu


            • #7
              Barbosii

              Banu Nicolae
              Duca Marius
              Lama:Timo Boll Tricarbon OFF+
              Pe spate: Tenergy 80
              Pe fata.: Tenergy 64

              Comentariu


              • #8
                Vioreanu Cristian&Musoiu Marius
                Progresul Dumbraveni

                Trimis de pe al meu VOG-L29 folosind Tapatalk

                Comentariu


                • #9
                  Bardas Patrick&Bardas Ioan
                  ReFresh Dumbraveni


                  Trimis de pe al meu VOG-L29 folosind Tapatalk

                  Comentariu


                  • #10
                    Fighters = Dan Bucur si Simona Weiss.

                    Comentariu


                    • #11
                      Lama:Timo Boll Tricarbon OFF+
                      Pe spate: Tenergy 80
                      Pe fata.: Tenergy 64

                      Comentariu


                      • #12
                        Cupa "Dublu sau Nimic" Ed I - Turneu - Local - Ocna Sibiu - 19.01.2020
                        Lista înscrieri - Toate Categoriile - 20.01.2020 09:45

                        Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Județ - MPT
                        1 . [B] Tigri Aristrocati - Govoreanu Florin_Bozosan Petre - - 61,56
                        2 . [B] Cauciucuri chinezesti UZATE - Mitzea Alexandru_Timaru Ilie - - 59,78
                        3 . [B] Rataciti - Iancu Sorin_Manitiu Florin - - 58,86
                        4 . [B] Fratii Jderi - Somlea Darian_Groza Alexandru - - 55,00
                        5 . [B] Trenuletul Vesel - Daneliuc Gabi_Filea Adonis - - 51,00
                        6 . [B] Cu Stanga - Barbulescu Dan_Vera Esteban - - 50,68
                        7 . [B] Doctor Spin - Decean Darian_Negrean Ioan - - 47,00
                        8 . [B] Fighters - Bucur Dan_Weiss Simona - - 43,00
                        9 . [B] ReFresh Dumbraveni - Bardas Patrick_Bardas Ioan - - 31,00
                        10 . [B] Barbosii - Banu Nicolae_Duca Marius - - 25,30
                        11 . [B] Marginimea - Minzat Mircea_Cuntan Ioan - - 25,00
                        12 . [B] Alb si Negru - Vaida Gheorghe_Marko Gabor - - 24,53
                        13 . [B] Steaua - Bardas Ioan_Bardas Mark - - 23,69
                        14 . [B] Cibinul Cristian - Ciobanu Cosmin_Dragomir Ioan - - 17,00
                        15 . [B] Progresul Dumbraveni - Vioreanu Cristian_Musoiu Marius - - 10,00

                        Comentariu


                        • #13


                          Comentariu


                          • #14
                            Clasament
                            Cupa "Dublu sau Nimic" Ed I
                            Turneu - Local - Ocna Sibiu - 19.01.2020
                            Toate Categoriile
                            Locul - Nume prenume - Localitatea


                            LOCUL 1
                            Tigri Aristrocati - Govoreanu Florin_Bozosan Petre

                            LOCUL 2
                            Fratii Jderi - Somlea Darian_Groza Alexandru

                            LOCUL 3
                            Trenuletul Vesel - Daneliuc Gabi_Filea Adonis
                            Cu Stanga - Barbulescu Dan_Vera Esteban

                            LOCURILE 5 - 8
                            Barbosii - Banu Nicolae_Duca Marius
                            Doctor Spin - Decean Darian_Negrean Ioan
                            Rataciti - Iancu Sorin_Manitiu Florin
                            Fighters - Bucur Dan_Weiss Simona

                            LOCURILE 9 - 12
                            Alb si Negru - Vaida Gheorghe_Marko Gabor
                            Progresul Dumbraveni - Vioreanu Cristian_Musoiu Marius
                            ReFresh Dumbraveni - Bardas Patrick_Bardas Ioan
                            Cibinul Cristian - Ciobanu Cosmin_Dragomir Ioan

                            LOCUL 13 -- Grupe Inf. 1 vic.
                            Cauciucuri chinezesti UZATE - Mitzea Alexandru_Timaru Ilie

                            LOCURILE 14 - 15 -- Grupe Inf. 0 vic.
                            Steaua - Bardas Ioan_Bardas Mark
                            Marginimea - Minzat Mircea_Cuntan Ioan

                            Comentariu


                            • #15








                              Comentariu


                              • #16
                                Ado, ai incurcat clasamentul, noi i am eliminat pe tigri nu ei pe noi, apoi am pierdut cu 3-1 in sferturi la Govoreanu si Bozesan.

                                Trimis de pe al meu VOG-L29 folosind Tapatalk

                                Comentariu


                                • #17
                                  Pardon pe Barbosii i am eliminat, pe Banu si Duca.

                                  Trimis de pe al meu VOG-L29 folosind Tapatalk

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Postat în original de neluturap Vezi post
                                    Pardon pe Barbosii i am eliminat, pe Banu si Duca.

                                    Trimis de pe al meu VOG-L29 folosind Tapatalk
                                    Are dreptate Nelutz, noi i-am eliminat pe Nelu /Patrick, cu bărbos nu am avut onoarea[emoji16]

                                    Trimis de pe al meu SM-A505FN folosind Tapatalk

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Postat în original de Bozosan Petre Vezi post
                                      Are dreptate Nelutz, noi i-am eliminat pe Nelu /Patrick, cu bărbos nu am avut onoarea[emoji16]

                                      Trimis de pe al meu SM-A505FN folosind Tapatalk
                                      Corectează pe tablou Tigri au jucat cu Refresh Dumbraveni in 5/8

                                      Trimis de pe al meu SM-A505FN folosind Tapatalk

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Postat în original de Bozosan Petre Vezi post
                                        Corectează pe tablou Tigri au jucat cu Refresh Dumbraveni in 5/8

                                        Trimis de pe al meu SM-A505FN folosind Tapatalk
                                        Si corectează și clasamentul, pune Refresh Dumbraveni in 5/8

                                        Trimis de pe al meu SM-A505FN folosind Tapatalk

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Eliminatorii
                                          Toate Categoriile - 19.01.2020

                                          1 Tigri Aristrocati _ 1
                                          --------------------------- - Tigri Aristrocati _ 1
                                          16 Bye _ 9
                                          --------------------------- --------------------------- 3-1 Tigri Aristrocati _ 1
                                          8 Barbosii _ 13
                                          --------------------------- 0-3 ReFresh Dumbraveni _ 5
                                          9 ReFresh Dumbraveni _ 5
                                          --------------------------- --------------------------- --------------------------- 3-0 Tigri Aristrocati _ 1
                                          5 Trenuletul Vesel _ 3
                                          --------------------------- 3-0 Trenuletul Vesel _ 3
                                          12 Alb si Negru _ 11
                                          --------------------------- --------------------------- 3-1 Trenuletul Vesel _ 3
                                          13 Bye _ 15
                                          --------------------------- - Rataciti _ 7
                                          4 Rataciti _ 7
                                          --------------------------- --------------------------- --------------------------- --------------------------- 3-1 Tigri Aristrocati _ 1
                                          3 Fratii Jderi _ 2
                                          --------------------------- - Fratii Jderi _ 2
                                          14 Bye _ 10
                                          --------------------------- --------------------------- 3-1 Fratii Jderi _ 2
                                          11 Cibinul Cristian _ 14
                                          --------------------------- 2-3 Doctor Spin _ 6
                                          6 Doctor Spin _ 6
                                          --------------------------- --------------------------- --------------------------- 3-2 Fratii Jderi _ 2
                                          7 Cu Stanga _ 4
                                          --------------------------- 3-0 Cu Stanga _ 4
                                          10 Progresul Dumbraveni _ 12
                                          --------------------------- --------------------------- 3-1 Cu Stanga _ 4
                                          15 Bye _ 16
                                          --------------------------- - Fighters _ 8
                                          2 Fighters _ 8

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Clasament
                                            Cupa "Dublu sau Nimic" Ed I
                                            Turneu - Local - Ocna Sibiu - 19.01.2020
                                            Toate Categoriile
                                            Locul - Nume prenume - Localitatea


                                            LOCUL 1
                                            Tigri Aristrocati - Govoreanu Florin_Bozosan Petre

                                            LOCUL 2
                                            Fratii Jderi - Somlea Darian_Groza Alexandru

                                            LOCUL 3
                                            Trenuletul Vesel - Daneliuc Gabi_Filea Adonis

                                            LOCUL 4
                                            Cu Stanga - Barbulescu Dan_Vera Esteban

                                            LOCURILE 5 - 8
                                            ReFresh Dumbraveni - Bardas Patrick_Bardas Ioan
                                            Doctor Spin - Decean Darian_Negrean Ioan
                                            Rataciti - Iancu Sorin_Manitiu Florin
                                            Fighters - Bucur Dan_Weiss Simona

                                            LOCURILE 9 - 12
                                            Alb si Negru - Vaida Gheorghe_Marko Gabor
                                            Progresul Dumbraveni - Vioreanu Cristian_Musoiu Marius
                                            Barbosii - Banu Nicolae_Duca Marius
                                            Cibinul Cristian - Ciobanu Cosmin_Dragomir Ioan

                                            LOCUL 13 -- Grupe Inf. 1 vic.
                                            Cauciucuri chinezesti UZATE - Mitzea Alexandru_Timaru Ilie

                                            LOCURILE 14 - 15 -- Grupe Inf. 0 vic.
                                            Steaua - Bardas Ioan_Bardas Mark
                                            Marginimea - Minzat Mircea_Cuntan Ioan

                                            Comentariu

                                            Who has read this thread:
                                            Procesare...
                                            X