Din pacate ,trebuie sa ma retrag - Parnica Leonid - Elite
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
"Cupa Ditroit", Lăzarea - 15.02.2020
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
Se retrage de pe lista de așteptare Filip Cristi-Comănești-HBlade-Donic Valdner AR/FH-Rakza7 Soft/BH-Rakza7 Soft
Comentariu
organizator local- 28.feb.2016
- 2977
- Piatra Neamț
- 48
Likes given: 4208Likes received: 1722
Se retrage Ungureanu Adrian- Hobby
Accidentat la picior, mulțumim!!!Primorac carbon tamca 5000 / Sardius tamca 5000
fh tenergy 05
bh rakza 7 soft
Comentariu
Se retrage Fazakas Gergely - Miercurea Ciuc - openBL = Levi Sintech ALL-
FH = Joola Badman reloaded
BH = Tibhar Super Defense 40
Comentariu
Echipa AmaTur- 07.sep.2015
- 2127
- ditrau
- 53
Likes given: 417Likes received: 578
Inscrieri Hobby - on 2/12/2020 at 9:27:55 PM
1. Kelemen Miklos, Miercurea Ciuc, 824 - 9.72 - H
2. Ambrus Zoltan, Miercurea Ciuc, 643 - 9.64 - H
3. Pap Gyula, Gheorgheni, 1064 - 9.5 - H
4. Antal Csaba, Miercurea Ciuc, 1559 - 9.43 - H
5. Sisca Nicusor, Comănești, 738 - 9.18 - HW
6. Megyes Andras, Sovata, 971 - 8.93 - H
7. Angi Zoltan, Gheorgheni, 798 - 8.8 - H
8. Bartos Csongor, Miercurea Ciuc, 888 - 8.68 - H
9. Luca Ioan, Piatra Neamț, 927 - 8.59 - H
10. Pralea Constantin, Alba Iulia, 773 - 8.17 - HW
11. Andras Zoltan, Miercurea Ciuc, 1474 - 8 - H
12. Peter Laszlo, Ciumani, 1674 - 8 - H
13. Bardas Mark, Dumbraveni SB, 1366 - 7.2 - HJ
14. Elekes Levente, Miercurea Ciuc, 1921 - 7.1 - H
15. Kovacs Zsolt Peter, Gheorgheni, 1846 - 7.05 - H
16. Cserei Gabor, Sovata, 1134 - 7.01 - H
17. Oravecz Csaba, Ineu, 2887 - 7 - H
18. Savina Dan, Piatra Neamț, 944 - 6.93 - H
19. Vass Peter, Miercurea Ciuc, 1117 - 6.88 - H
20. Szabo Zoltan, Suseni, 1686 - 6.7 - H
21. Csaki Zsolt, Tomesti, 2305 - 6.65 - H
22. Cofari Eugen, Sovata, 2975 - 6.55 - H
23. Fagyura Leonardo, Târnaveni, 2236 - 6.35 - H
24. Korodi Krisztian, Aita Mare, 1726 - 6.32 - H
25. Csibi Arpad, Ditrau, 1476 - 6.23 - H
26. Monu Claudiu, Târnaveni, 1861 - 6.23 - H
27. Mihalcz Szilard Istvan, Sanmartin, 1884 - 6 - H
28. Petra Ioan, Balan, 1857 - 5.75 - H
29. Ferenczi Robert, Suseni, 1262 - 5.69 - H
30. Birtalan Hunor, Sovata, 1801 - 5.67 - H
31. Czimbalmos Gyula, Lazarea, 2381 - 5.57 - H
32. Galateanu Sorin, Suceava, 1508 - 5.42 - H
33. Barta Dezso, Sovata, 3227 - 5.3 - H
34. Isar Raluca, Sfantu Gheorghe, 1876 - 5.25 - HF
35. Kanabe Tibor, Miercurea Ciuc, 2020 - 5.2 - H
36. Benedek Arpad, Ciumani, 2432 - 5.2 - H
37. Laszlo Robert, Remetea, 3362 - 5.2 - H
38. Bajko Daniel, Sarmas, 3840 - 5.2 - H
39. Korodi Daniel, Aita Mare, 2135 - 5.17 - H
40. Voinea Sorin, Brașov, 2569 - 5.1 - H
41. Szasz Gergo, Gheorgheni, 2207 - 5 - H
42. Szasz Zoltan, Gheorgheni, 2350 - 5 - H
43. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 1191 - 4.82 - H
44. Vass Levente, Targu Mureș, 2627 - 4.7 - H
45. Heja Zsolt, Ditrau, 1836 - 4.6 - H
46. Hutan Cosmin, Salcea, 2129 - 4.6 - H
47. Paraschiv George, Brașov, 3366 - 4.6 - H
48. Illyes Elemer, Ditrau, 1652 - 4.57 - H
49. Neagu Vlad, Brașov, 2980 - 4.5 - H
50. Pralea David Constantin, Alba Iulia, 1402 - 4.44 - H
51. Csata Sebestyen, Gheorgheni, 1946 - 4.33 - H
52. Molnar Janos, Valea Stramba, 3080 - 4 - H
53. Pal Zsolt, Santimbru, 3479 - 4 - H
54. Mezei Robert, Sarmas, 3936 - 4 - H
55. Bordas Zsolt, Santionlunca, 2409 - 0
56. Szocs Nandor, Gheorgheni, 3491 - 0 - H
57. Radu Ovidiu Robert, Corbu, 6001
58. Grigore Claudiu, Brașov, 6002
59. Simon Norbert, Miercurea Ciuc, 6004
60. Todor Ferenc, Sandominic, 6005
Inscrieri Avansați - on 2/12/2020 at 9:28:04 PM
1. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure, 344 - 19.55 - AW
2. Heja Zoltan, Ditrau, 337 - 19.34 - AW
3. Loghin Florin, Brașov, 263 - 19.22 - A
4. Strugar Ioan, Deda, 403 - 19.08 - A
5. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 486 - 18.93 - AW
6. Bedo Jozsef, Suseni, 331 - 18.74 - A
7. Isar Stefanel, Sfantu Gheorghe, 439 - 18.29 - A
8. Lorincz Zoltan, Miercurea Ciuc, 310 - 18.15 - A
9. Raduly Ovidiu, Fantanele, 481 - 17.94 - A
10. Vaszi Denes, Miercurea Ciuc, 358 - 17.81 - A
11. Kis Istvan, Brașov, 426 - 17.51 - AW
12. Vancsa Zoltan, Miercurea Ciuc, 960 - 17.4 - A
13. Iancu Marius, Brașov, 1545 - 17.2 - A
14. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc, 534 - 17.17 - A
15. Bardas Ioan, Dumbraveni SB, 612 - 16.81 - A
16. Imecs F Attila, Miercurea Ciuc, 1293 - 16.63 - A
17. Demeter Arpad, Miercurea Ciuc, 583 - 16.58 - A
18. Bardas Patrick, Dumbraveni SB, 595 - 16.16 - AJ
19. Makszem Szabolcs, Gheorgheni, 923 - 15.88 - A
20. Todor Csaba, Gheorgheni, 447 - 15.86 - AD
21. Simo Jozsef Tibor, Miercurea Ciuc, 1190 - 15.07 - A
22. Boariu Timofte Danut, Borsec, 617 - 14.9 - AW
23. Tirlea Gheorghe, Brașov, 519 - 14.85 - A
24. Ballo Szabolcs, Miercurea Ciuc, 1260 - 14.85 - A
25. Veress Arpad, Miercurea Ciuc, 1148 - 14.8 - A
26. Fulop Laszlo, Targu Mureș, 522 - 14.53 - A
27. Ambrus Arnold, Lazarea, 1933 - 14.5 - A
28. Vass Attila, Targu Mureș, 1423 - 14.17 - A
29. Birtalan Levente, Sovata, 712 - 14.13 - A
30. Mandru Aurel, Sarmas, 1141 - 14.1 - A
31. Mezei Mihai, Sarmas, 1288 - 13.95 - A
32. Kontzey Jozsef, Targu Secuiesc, 860 - 13.46 - A
33. Ailioaie Gheorghe, Comănești, 600 - 13.33 - AW
34. Birtalan Bence, Sovata, 879 - 13.23 - A
35. Ciobanu Adrian, Brașov, 1182 - 12.87 - A
36. Bardocz Ferenc, Ditrau, 1028 - 12.8 - A
37. Nagy Attila, Suseni, 629 - 12.57 - A
38. Molnar Tibor, Ciumani, 2452 - 11.8 - A
39. Anastasiu Constantin, Comănești, 1219 - 11.57 - AW
40. Korodi Csaba, Aita Mare, 933 - 11.4 - A
41. Darie Gabriel, Comănești, 699 - 11.39 - A
42. Sterczer Zalan, Sanzieni, 598 - 11.17 - A
43. Suciu Andrei, Borsec, 772 - 10.94 - AW
44. Rogin Florin, Piatra Neamț, 654 - 10.91 - A
45. Butunoiu Dorin, Brașov, 1026 - 10.6 - A
46. Bordas Laszlo, Santionlunca, 1118 - 10.5 - A
47. Ardelean Ionut, Sfantu Gheorghe, 1856 - 10.45 - A
48. Markos Sandor, Borsec, 2230 - 10.45 - A
49. Mindru Marin, Sarmas, 1459 - 10.43 - A
50. Ionita Adrian, Brașov, 716 - 10.25 - A
51. Olah Ignac, Lazarea, 1583 - 10.05 - A
52. Lorinczi Bela, Gheorgheni, 1151 - 9.43 - HW
53. Portik Erno, Hodosa, 3645 - 6 - H
54. Ciubotaru Dan, Piatra Neamț, 3312 - 0
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Maftei Catalin Doru, Comănești, 1115 - 12.37 - AW
2. Burghelea Florin, Piatra Neamț, 363 - 19.23 - A
3. Terente Catalin, Piatra Neamț, 834 - 12.56 - A
4. Kovacs Eduard, Balan, 998 - 19.68 - A
5. Campian Zoltan, Toplita, 2470 - 8.3 - H
6. Cosau Toader, Targu Neamț, 1321 - 11.8 - A
7. Bobu Stefan Minodor, Targu Neamț, 618 - 10.66 - A
8. Szabo Szilard, Odorheiu Secuiesc, 2684 - 16.7 - A
9. Ghitu Liviu, Onesti, 634 - 10.06 - A
10. Csiki Szabolcs, Suseni, 1322 - 11.2 - A
11. Sarcani Andrei, Targu Mureș, 571 - 11.94 - AW
12. Dumitru Ovidiu, Târnaveni, 1287 - 16.35 - A
13. Antal Daszkel Jozsef, Miercurea Ciuc, 1365 - 10.77 - A
14. Sabau Gheorghe, Târnaveni, 506 - 18.83 - A
15. Sabau Mircea, Târnaveni, 862 - 10.32 - A
16. Prodan Tiberiu, Târnaveni, 951 - 15.35 - A
17. Prodan Iosif Lucian, Târnaveni, 1257 - 13.05 - A
18. Eigel Csaba, Toplita, 3032 - 12.5 - A
Inscrieri Open - on 2/12/2020 at 9:28:14 PM
1. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 71 - 32.58 - OW
2. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure, 97 - 32.35 - O
3. Ciortescu Cristi, Iași, 60 - 31.96 - O
4. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 104 - 31.74 - O
5. Farkas Lorant, Miercurea Ciuc, 1488 - 31.1 - O
6. Bubulac Cristi, Piatra Neamț, 142 - 30.26 - O
7. Tamas Szilard, Miercurea Ciuc, 100 - 29.92 - O
8. Kincses Jozsef, Praid, 343 - 29.71 - O
9. Babics Tamas, Gheorgheni, 166 - 29.63 - O
10. Trandafir Vasile, Targu Mureș, 144 - 29.5 - O
11. Olah Kriszta, Targu Secuiesc, 1013 - 28.75 - OLF
12. Majai Lehel, Sovata, 465 - 28.48 - O
13. Bende Robert, Gheorgheni, 2179 - 28 - O
14. Gyorfi Szabolcs, Gheorgheni, 279 - 27.81 - O
15. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc, 383 - 27.44 - OW
16. Gecse Alpar, Chibed, 118 - 27.36 - O
17. Morosan Marian, Suceava, 163 - 27.25 - O
18. Balla Peter, Toplita, 845 - 26.48 - O
19. Sass Imre, Miercurea Ciuc, 335 - 26.43 - O
20. Fancsali Kalman, Miercurea Ciuc, 202 - 26.28 - OW
21. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc, 207 - 26.01 - O
22. Janosi Attila, Targu Mureș, 174 - 25.7 - O
23. Peta Octavian, Cluj Napoca, 208 - 25.61 - OW
24. Urzica Ioan, Toplita, 735 - 25.6 - O
25. Rosu Gabriel, Comănești, 428 - 25.21 - O
26. Szakali Csaba, Miercurea Ciuc, 256 - 24.93 - OW
27. Nemaciuc Ovidiu, Suceava, 429 - 24.21 - O
28. Petrescu Claudiu, Putna, 273 - 24.15 - O
29. Lovasz Vilmos, Gheorgheni, 268 - 23.78 - O
30. Bartha Zsolt Attila, Aita Mare, 921 - 23.4 - O
31. Fotia Iulian, Bacău, 209 - 23.07 - O
32. Vicovanu Petru, Horodnic de Jos, 345 - 22.61 - O
33. Pelaghie Ioan, Targu Mureș, 217 - 22.51 - O
34. Imecs Attila, Miercurea Ciuc, 611 - 22.4 - OW
35. Kurennoi Andrei, Moldova, 536 - 21.93 - O
36. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc, 314 - 21.88 - O
37. Keresztes Zoltan, Gheorgheni, 720 - 21.43 - OW
38. Csurulya Gyula, Miercurea Ciuc, 821 - 20.5 - O
39. Kovacs Istvan, Miercurea Ciuc, 1157 - 20.1 - O
40. Vajda Erno, Reghin, 290 - 19.66 - AW
41. Borbely Karoly, Miercurea Ciuc, 1899 - 19.4 - A
42. Plamada Iulian, Putna, 1174 - 17.2 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Badaluta Marian, Vatra Dornei, 301 - 20.86 - OW
2. Georgiu Dragos, Vatra Dornei, 56 - 32.84 - O
3. Cazacu Florin, Vatra Dornei, 545 - 23.73 - O
4. Balint Gabor, Odorheiu Secuiesc, 900 - 24.37 - O
5. Macovei Cristi, Iași, 141 - 29.92 - O
6. Migea Cornel, Sibiu, 63 - 32.46 - OW
7. Bendris Nicu, Targu Mureș, 973 - 24.3 - O
8. Ursan Viorel, Rădăuți, 1049 - 23 - O
Inscrieri Elite - on 2/12/2020 at 9:28:23 PM
1. Simon Csaba, Targu Mureș, 1 - 48.45 - E
2. Moldovan Horvath Csaba, Targu Mureș, 13 - 44.94 - EM
3. Bardocz Szilard, Capeni, 156 - 42.13 - E
4. Farkas Gabor, Targu Mureș, 287 - 42 - EW
5. Chelmus Ionut, Targu Secuiesc, 311 - 40.77 - E
6. Boeriu Cezara, Targu Mureș, 94 - 39.76 - ELF
7. Baciu Gabriel, Târnaveni, 317 - 39.57 - E
8. Molnar Tihamer, Târnaveni, 167 - 39.5 - E
9. Ciubotariu Andrei, Moinesti, 54 - 39.49 - E
10. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc, 25 - 38.21 - E
11. Morosanu Vasile, Suceava, 41 - 37.28 - EW
12. Firu Marian, Vatra Dornei, 711 - 36.67 - E
13. Kiss Janos, Miercurea Ciuc, 1021 - 36.35 - E
14. Zidar Victor, Reghin, 169 - 35.95 - E
15. Olah Oliver, Sfantu Gheorghe, 775 - 35.4 - E
16. Bleoca Marius, Târnaveni, 525 - 34.95 - E
17. Denes Ferenc, Praid, 84 - 34.64 - EW
18. Kantor Imre Zoltan, Reghin, 198 - 25.7 - OW
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Man Cristina, Targu Mureș, 2180 - 28 - OF
Comentariu
senior- 01.mar.2015
- 804
- Dumbraveni-Sighișoara
- 47
Likes given: 91Likes received: 216
Se retrage de la hobby Bardas Mark(febra, rosu in gat).
Trimis de pe al meu VOG-L29 folosind Tapatalk
Comentariu
Este ora 20:00. Va rugam faceti o actualizare a clasamentului inscrierilor pana la 20:45?!BLADE: Yasaka Galaxya/FH: ANDRO Rasanter 42/BH: ANDRO Rasanter 37
Comentariu
Actualizati listele.Ultima editare de Mr. Ubique; 13.feb.2020, 21:21.BLADE: Yasaka Galaxya/FH: ANDRO Rasanter 42/BH: ANDRO Rasanter 37
Comentariu
© 16.06.2005-2023 www.tenisdemasa.roPowered by vBulletin® Version 5.7.5
Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba vBulletin. Toate drepturile rezervate.
Traducere vBulletin® 5 în Română roStyles.com®Această pagină a fost generată la 04:16.Procesare...X
Comentariu