Atentie se fac grupele in seara aceasta!
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
Dej - 15.02.2020
Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
organizator local
- 04.apr.2010
- 4477
- Cluj-Napoca, Romania
- 49
Likes given: 207Likes received: 270
DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!
Inscrieri finale
Inscrieri Avansati - 09.00 - on 14-Feb-20 at 20:59:16 - v3.0 / cls_2020-feb
1. Joldes Adrian, Bistrița, 553 - 19.73 - A
2. Beica Florin, Gherla, 979 - 19.6 - A
3. Palfi Ferencz, Cluj Napoca, 1047 - 19.6 - A
4. Fulop Attila, Aiud, 294 - 19.2 - AW
5. Vass Sandor, Beclean, 448 - 19.02 - AW - wildcard
6. Ifrosa Petru, Cluj Napoca, 988 - 18.9 - AD
7. Tofeni Ovidiu, Cluj Napoca, 406 - 18.63 - A
8. Tocaciu Septimiu, Beclean, 924 - 16.93 - A
9. Anitei Marcel, Cluj Napoca, 1456 - 16.75 - A
10. Zavaski Ioan, Dej, 818 - 16.28 - AW
11. Grecu Gheorghe, Bistrița, 1885 - 15.3 - AW
12. Rosoga Liviu, Cluj Napoca, 1271 - 14.63 - A
13. Dimeny Alex, Crasna, 1127 - 14.5 - A
14. Bal Adrian, Gherla, 726 - 14.49 - A
15. Badescu Tudor, Cluj Napoca, 667 - 14.4 - A
16. Pop Mihai, Dej, 1085 - 14.2 - A
17. Drimus Mihai, Sighetu Marmatiei, 648 - 13.98 - A
18. Marginean Mihai, Luna CJ, 658 - 13.87 - A
19. Boros Mihaly, Crasna, 1109 - 13.45 - A
20. Dezso Attila, Dej, 1408 - 13.1 - AW
21. Barbos Florin, Bistrița, 715 - 13.02 - AW
22. Asteleanu Lucian, Cluj Napoca, 867 - 12.7 - A - wildcard
23. Giurgiu Mircea, Dej, 2416 - 12.7 - A
24. Campean Eugen, Dej, 1436 - 11.1 - A
25. Rakosi Istvan, Satu Mare, 1060 - 10.9 - A
26. Balazs Imre Florin, Apahida, 1906 - 10.9 - A
27. Onofrei Petru, Gherla, 1158 - 10.58 - AW
28. Solyom Sandor, Cluj Napoca, 1289 - 10.5 - A
29. Hriscu Florentina, Cluj Napoca, 2014 - 10.3 - AFD
30. Mihut Doru, Dej, 1453 - 9 - H
31. Kiss Jancsi, Cluj Napoca, 1573 - 8.45 - H
32. Tigoan Alex, Dej, 1514 - 7.7 - H
33. Sticlet Doru, Bistrița, 1331 - 6.27 - HW
34. Ariciu George, Cluj Napoca, 1483 - 5.75 - H
35. Vale Nelu, Zalău, 1542 - 0
36. Mureșan Marian, Dej, 6006
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Ceban Laurentiu, Cluj Napoca, 3257 - 10.2 - A
2. Hidisan Cornel, Luna CJ, 6007
3. Cremene Marcel, Cluj Napoca, 2889 - 6 - H
4. Fat Nicu, Sighetu Marmatiei, 1610 - 6.5 - H
Inscrieri Hobby - 09.00 - on 14-Feb-20 at 20:59:48 - v3.0 / cls_2020-feb
1. Cristea Samuel, Bistrița, 828 - 9.77 - HJ
2. Pop Dan Cristian, Dej, 795 - 9.28 - HJ
3. Creta Petru, Luna CJ, 756 - 8.56 - H
4. Criste Mihai Marius, Cluj Napoca, 2161 - 7 - H
5. Cristea Daniel, Bistrița, 1180 - 6.3 - H
6. Kiss Attila, Crasna, 1764 - 5.7 - H
7. Vigh Marton, Cluj Napoca, 1870 - 5.7 - H
8. Cserei Stefan, Apahida, 2617 - 5.6 - H
9. Birtalan Attila, Crasna, 1669 - 5.4 - H
10. Schuller Claudiu Florin, Cluj Napoca, 2089 - 5.4 - H
11. Gaciu Gabriel, Gherla, 2237 - 5.1 - H
12. Toader Florin, Cluj Napoca, 2143 - 4.6 - H
13. Burnar Ioan, Viseu, 1717 - 4.5 - H
14. Varga Florin, Cluj Napoca, 2085 - 4 - H
15. Miclea Adrian, Dej, 2155 - 0
16. Lorincz Peter, Cluj Napoca, 2192 - 0
17. Mureșan Elisei, Cluj Napoca, 2737 - 0
18. Tivadar Marcel, Cluj Napoca, 3407 - 0
19. Popa Laurentiu, Cluj Napoca, 6006
20. Puscas Darius, Gherla, 6007
21. Heghedus Razvan, Gherla, 6008
22. Pop George, Cluj Napoca, 6009
23. Andrica Dorin, Dej, 6012 - wildcard
24. Molnar Vladimir, Dej, 6014 - wildcard
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Hada Andreea, Luna CJ, 2823 - 0 - F
2. Calugar Cosmina, Luna CJ, 3580 - 0 - F
3. Uglea Mihai, Cluj Napoca, 1632 - 8 - H
4. Csaszar Andrei Francisc, Baia Mare, 3424 - 0
5. Coroian Albert, Gherla, 3423 - 0
6. Kovaci Radu Florin, Turda, 2950 - 5.4 - H
7. Damian Vasile, Nasaud, 937 - 8.28 - H
8. Buraciuc Cornel, Nasaud, 1020 - 8.94 - H
9. Buraciuc Ema, Nasaud, 1557 - 4.6 - HF
10. Andrea Simion, Cluj Napoca, 3250 - 5.2 - H
11. Rus Horatiu, Cluj Napoca, 6013TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
Grupe inferioare Avansati - 09.00
1 Joldes Adrian Rosoga Liviu Bal Adrian Campean Eugen Solyom Sandor Mureșan Marian 2 Beica Florin Grecu Gheorghe Dimeny Alex Giurgiu Mircea Balazs Imre Florin Ariciu George 3 Palfi Ferencz Zavaski Ioan Badescu Tudor Barbos Florin Onofrei Petru Vale Nelu 4 Fulop Attila Anitei Marcel Pop Mihai Asteleanu Lucian Rakosi Istvan Sticlet Doru 5 Vass Sandor Tofeni Ovidiu Drimus Mihai Dezso Attila Hriscu Florentina Tigoan Alex 6 Ifrosa Petru Tocaciu Septimiu Marginean Mihai Boros Mihaly Mihut Doru Kiss Jancsi
Grupe inferioare Hobby - 09.00
1 Cristea Samuel Cserei Stefan Birtalan Attila Lorincz Peter Mureșan Elisei Molnar Vladimir 2 Pop Dan Cristian Vigh Marton Schuller Claudiu Florin Burnar Ioan Tivadar Marcel Heghedus Razvan 3 Creta Petru Kiss Attila Gaciu Gabriel Varga Florin Popa Laurentiu Andrica Dorin 4 Criste Mihai Marius Cristea Daniel Toader Florin Miclea Adrian Puscas Darius Pop George TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
organizator local- 04.apr.2010
- 4477
- Cluj-Napoca, Romania
- 49
Likes given: 207Likes received: 270
Postat în original de FlorinBN Vezi postGrupe inferioare Avansati - 09.00
1 Joldes Adrian Rosoga Liviu Bal Adrian Campean Eugen Solyom Sandor Mureșan Marian 2 Beica Florin Grecu Gheorghe Dimeny Alex Giurgiu Mircea Balazs Imre Florin Ariciu George 3 Palfi Ferencz Zavaski Ioan Badescu Tudor Barbos Florin Onofrei Petru Vale Nelu 4 Fulop Attila Anitei Marcel Pop Mihai Asteleanu Lucian Rakosi Istvan Sticlet Doru 5 Vass Sandor Tofeni Ovidiu Drimus Mihai Dezso Attila Hriscu Florentina Tigoan Alex 6 Ifrosa Petru Tocaciu Septimiu Marginean Mihai Boros Mihaly Mihut Doru Kiss Jancsi
Grupe inferioare Hobby - 09.00
1 Cristea Samuel Cserei Stefan Birtalan Attila Lorincz Peter Mureșan Elisei Molnar Vladimir 2 Pop Dan Cristian Vigh Marton Schuller Claudiu Florin Burnar Ioan Tivadar Marcel Heghedus Razvan 3 Creta Petru Kiss Attila Gaciu Gabriel Varga Florin Popa Laurentiu Andrica Dorin 4 Criste Mihai Marius Cristea Daniel Toader Florin Miclea Adrian Puscas Darius Pop George DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!
Comentariu
Inscrieri E+O - 14.00 - on 14-Feb-20 at 21:12:11 - v3.0 / cls_2020-feb
1. Petrus Florin, Zalău, 34 - 43.17 - E
2. Galban Calin, Viseu, 44 - 41.59 - E
3. Teleki Zsolt, Cluj Napoca, 30 - 40.24 - E
4. Simion Boby, Cluj Napoca, 328 - 39.1 - ED
5. Mocean Dan, Cluj Napoca, 199 - 36.85 - E
6. Mican Nicolae, Dej, 39 - 36.1 - E
7. Zamblau Ionut, Cluj Napoca, 37 - 36.05 - E
8. Damian Alin, Campia Turzii, 340 - 34.5 - E
9. Bothazan Florin, Dej, 487 - 33.2 - E
10. Dezso Lorand, Dej, 1003 - 32.65 - O
11. Pop Zoltan, Dej, 446 - 32.05 - O
12. Grosan Mircea, Dej, 918 - 31.55 - O
13. Husa Gelu, Zalău, 148 - 31.5 - OD
14. Irimia Sorin Jr, Cluj Napoca, 253 - 29.73 - O
15. Ciobanu Daniel, Blaj, 108 - 28.48 - OW
16. Groza Florin, Cluj Napoca, 974 - 28.35 - OW
17. Miclos Andrei, Dej, 191 - 27.25 - O
18. Coroian Claudiu, Gherla, 1032 - 26.25 - O
19. Hodis Andrei, Gherla, 966 - 26.15 - O
20. Maximciuc Felix, Baia Mare, 1318 - 23.9 - O
21. Horotan Catalin, Baia Mare, 326 - 23.78 - O
22. Spaller Tiberiu, Nasaud, 455 - 20.63 - OW
23. Barbuta Ioan, Dej, 362 - 20.37 - OW
24. Damian Mircea, Bistrița, 284 - 20.25 - O
25. Pop Danut, Dej, 424 - 20.09 - O
26. Cir Florin, Razboieni, 369 - 19.25 - A
27. Ceban Laurentiu, Cluj Napoca, 3257 - 10.2 - A
28. Puscas Razvan, Cluj Napoca, 1477 - 10.13 - A
29. Cont Cosmin, Gherla, 1551 - 0 - OTEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
organizator local- 04.apr.2010
- 4477
- Cluj-Napoca, Romania
- 49
Likes given: 207Likes received: 270
Postat în original de spaller Vezi postSi la Open maine la amiaz ????DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!
Comentariu
maestru- 04.feb.2013
- 1723
- BECLEAN B-N
- 57
Likes given: 379Likes received: 95
Cholee!!!
Trimis de pe al meu SM-G390F folosind TapatalkLEMN TIMO BOLL ALC, FH TENERGY 64 FX, BH TENERGY 64
Comentariu
Inscrieri E+O - 14.00 - on 15-Feb-20 at 12:28:17 - v3.0 / cls_2020-feb
1. Petrus Florin, Zalău, 34 - 43.17 - E
2. Galban Calin, Viseu, 44 - 41.59 - E
3. Teleki Zsolt, Cluj Napoca, 30 - 40.24 - E
4. Simion Boby, Cluj Napoca, 328 - 39.1 - ED
5. Ciure Alin, Baia Mare, 352 - 36.92 - E
6. Mocean Dan, Cluj Napoca, 199 - 36.85 - E
7. Mican Nicolae, Dej, 39 - 36.1 - E
8. Zamblau Ionut, Cluj Napoca, 37 - 36.05 - E
9. Damian Alin, Campia Turzii, 340 - 34.5 - E
10. Bothazan Florin, Dej, 487 - 33.2 - E
11. Dezso Lorand, Dej, 1003 - 32.65 - O
12. Pop Zoltan, Dej, 446 - 32.05 - O
13. Grosan Mircea, Dej, 918 - 31.55 - O
14. Husa Gelu, Zalău, 148 - 31.5 - OD
15. Irimia Sorin Jr, Cluj Napoca, 253 - 29.73 - O
16. Ciobanu Daniel, Blaj, 108 - 28.48 - OW
17. Groza Florin, Cluj Napoca, 974 - 28.35 - OW
18. Miclos Andrei, Dej, 191 - 27.25 - O
19. Coroian Claudiu, Gherla, 1032 - 26.25 - O
20. Hodis Andrei, Gherla, 966 - 26.15 - O
21. Maximciuc Felix, Baia Mare, 1318 - 23.9 - O
22. Horotan Catalin, Baia Mare, 326 - 23.78 - O
23. Spaller Tiberiu, Nasaud, 455 - 20.63 - OW
24. Barbuta Ioan, Dej, 362 - 20.37 - OW
25. Damian Mircea, Bistrița, 284 - 20.25 - O
26. Pop Danut, Dej, 424 - 20.09 - O
27. Cir Florin, Razboieni, 369 - 19.25 - A
28. Ceban Laurentiu, Cluj Napoca, 3257 - 10.2 - A
29. Puscas Razvan, Cluj Napoca, 1477 - 10.13 - A
30. Cont Cosmin, Gherla, 1551 - 0 - O
Grupe inferioare E+O - 14.00
1 Petrus Florin Bothazan Florin Dezso Lorand Hodis Andrei Maximciuc Felix Ceban Laurentiu 2 Galban Calin Damian Alin Pop Zoltan Coroian Claudiu Horotan Catalin Puscas Razvan 3 Teleki Zsolt Zamblau Ionut Grosan Mircea Miclos Andrei Spaller Tiberiu Cont Cosmin 4 Simion Boby Mican Nicolae Husa Gelu Groza Florin Barbuta Ioan Cir Florin 5 Ciure Alin Mocean Dan Irimia Sorin Jr Ciobanu Daniel Damian Mircea Pop Danut TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
Gr.inferioara nr. 1 - Hobby - 09.00
Gr.inferioara nr. 2 - Hobby - 09.00Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 CRISTEA SAMUEL BISTRITA 3-13-13-23-03-1512 CSEREI STEFAN APAHIDA 1-31-32-33-10-313 BIRTALAN ATTILA CRASNA 1-33-12-33-20-3244 LORINCZ PETER CLUJ NAPOCA 2-33-23-23-13-0425 MURESAN ELISEI CLUJ NAPOCA 0-31-32-31-30-306 MOLNAR VLADIMIR DEJ 1-33-03-00-33-033
Gr.inferioara nr. 3 - Hobby - 09.00Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 POP DAN CRISTIAN DEJ 3-21-33-03-03-0432 VIGH MARTON CLUJ NAPOCA 2-33-23-03-13-0423 SCHULLER CLAUDIU FLORIN CLUJ NAPOCA 3-12-33-03-23-0414 BURNAR IOAN VISEU 0-30-30-32-33-015 TIVADAR MARCEL CLUJ NAPOCA 0-31-32-33-23-0246 HEGHEDUS RAZVAN GHERLA 0-30-30-30-30-30
Gr.inferioara nr. 4 - Hobby - 09.00Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 CRETA PETRU LUNA CJ 3-13-13-13-03-2512 KISS ATTILA CRASNA 1-33-22-33-11-3243 GACIU GABRIEL GHERLA 1-32-32-33-00-314 VARGA FLORIN CLUJ NAPOCA 1-33-23-23-00-3335 POPA LAURENTIU CLUJ NAPOCA 0-31-30-30-30-306 ANDRICA DORIN DEJ 2-33-13-03-03-042
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 CRISTE MIHAI MARIUS CLUJ NAPOCA 0-33-03-13-03-1422 CRISTEA DANIEL BISTRITA 3-03-03-23-03-0513 TOADER FLORIN CLUJ NAPOCA 0-30-30-30-30-304 MICLEA ADRIAN DEJ 1-32-33-03-03-1335 PUSCAS DARIUS GHERLA 0-30-33-00-33-2246 POP GEORGE CLUJ NAPOCA 1-30-33-01-32-31
Calificati in superioare - Hobby - 09.00
1 Cristea Samuel Lorincz Peter Molnar Vladimir Birtalan Attila 2 Schuller Claudiu Florin Vigh Marton Pop Dan Cristian Tivadar Marcel 3 Creta Petru Andrica Dorin Varga Florin Kiss Attila 4 Cristea Daniel Criste Mihai Marius Miclea Adrian Puscas Darius
Grupe superioare Hobby - 09.00
1 Cristea Samuel Criste Mihai Marius Varga Florin Tivadar Marcel 2 Schuller Claudiu Florin Lorincz Peter Miclea Adrian Kiss Attila 3 Creta Petru Vigh Marton Molnar Vladimir Puscas Darius 4 Cristea Daniel Andrica Dorin Pop Dan Cristian Birtalan Attila TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
Gr.inferioara nr. 1 - Avansati - 09.00
Gr.inferioara nr. 2 - Avansati - 09.00Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 JOLDES ADRIAN BISTRITA 3-02-33-12-33-1332 ROSOGA LIVIU CLUJ NAPOCA 0-31-31-30-33-213 BAL ADRIAN GHERLA 3-23-13-13-03-0514 CAMPEAN EUGEN DEJ 1-33-11-30-33-0245 SOLYOM SANDOR CLUJ NAPOCA 3-23-00-33-03-0426 MURESAN MARIAN DEJ 1-32-30-30-30-30
Gr.inferioara nr. 3 - Avansati - 09.00Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 BEICA FLORIN GHERLA 3-03-03-03-03-0512 GRECU GHEORGHE BISTRITA 0-30-33-13-23-0333 DIMENY ALEX CRASNA 0-33-03-03-13-0424 Hidisan Cornel Luna CJ 0-31-30-30-31-305 BALAZS IMRE FLORIN APAHIDA 0-32-31-33-03-1246 ARICIU GEORGE CLUJ NAPOCA 0-30-30-33-11-31
Gr.inferioara nr. 4 - Avansati - 09.00Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 PALFI FERENCZ CLUJ NAPOCA 0-32-32-33-02-312 ZAVASKI IOAN DEJ 3-03-13-13-01-3423 BADESCU TUDOR CLUJ NAPOCA 3-21-33-23-12-3334 BARBOS FLORIN BISTRITA 3-21-32-33-01-3245 ONOFREI PETRU GHERLA 0-30-31-30-30-306 VALE NELU Zalău 3-23-13-23-13-051
Gr.inferioara nr. 5 - Avansati - 09.00Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 FULOP ATTILA AIUD 3-03-13-13-03-0512 ANITEI MARCEL CLUJ NAPOCA 0-33-03-13-03-0423 POP MIHAI DEJ 1-30-33-03-03-0334 ASTELEANU LUCIAN CLUJ NAPOCA 1-31-30-33-03-0245 RAKOSI ISTVAN SATU MARE 0-30-30-30-33-016 STICLET DORU BISTRITA 0-30-30-30-30-30
Gr.inferioara nr. 6 - Avansati - 09.00Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 VASS SANDOR BECLEAN 0-32-33-03-03-0332 TOFENI OVIDIU CLUJ NAPOCA 3-00-33-13-13-2423 DRIMUS MIHAI SIGHETU MARMATIEI 3-23-02-33-03-1414 DEZSO ATTILA DEJ 0-31-33-23-03-1345 HRISCU FLORENTINA CLUJ NAPOCA 0-31-30-30-31-306 TIGOAN ALEX DEJ 0-32-31-31-33-11
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 IFROSA PETRU CLUJ NAPOCA 3-03-13-03-13-0512 TOCACIU SEPTIMIU BECLEAN 0-33-23-13-03-0423 MARGINEAN MIHAI LUNA CJ 1-32-33-13-13-1334 BOROS MIHALY CRASNA 0-31-31-30-33-215 MIHUT DORU DEJ 1-30-31-33-03-0246 KISS JANCSI CLUJ NAPOCA 0-30-31-32-30-30
Calificati in superioare - Avansati - 09.00
1 Bal Adrian Solyom Sandor Joldes Adrian Campean Eugen 2 Beica Florin Dimeny Alex Grecu Gheorghe Balazs Imre Florin 3 Vale Nelu Zavaski Ioan Badescu Tudor Barbos Florin 4 Fulop Attila Anitei Marcel Pop Mihai Asteleanu Lucian 5 Drimus Mihai Tofeni Ovidiu Vass Sandor Dezso Attila 6 Ifrosa Petru Tocaciu Septimiu Marginean Mihai Mihut Doru
Gr.superioara nr. 1 - Avansati - 09.00
Gr.superioara nr. 2 - Avansati - 09.00Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 BAL ADRIAN GHERLA 2 ZAVASKI IOAN DEJ 3 MARGINEAN MIHAI LUNA CJ 4 ASTELEANU LUCIAN CLUJ NAPOCA
Gr.superioara nr. 3 - Avansati - 09.00Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 BEICA FLORIN GHERLA 2 ANITEI MARCEL CLUJ NAPOCA 3 JOLDES ADRIAN BISTRITA 4 DEZSO ATTILA DEJ
Gr.superioara nr. 4 - Avansati - 09.00Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 VALE NELU Zalău 2 TOFENI OVIDIU CLUJ NAPOCA 3 GRECU GHEORGHE BISTRITA 4 MIHUT DORU DEJ
Gr.superioara nr. 5 - Avansati - 09.00Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 FULOP ATTILA AIUD 2 TOCACIU SEPTIMIU BECLEAN 3 BADESCU TUDOR CLUJ NAPOCA 4 CAMPEAN EUGEN DEJ
Gr.superioara nr. 6 - Avansati - 09.00Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 DRIMUS MIHAI SIGHETU MARMATIEI 2 SOLYOM SANDOR CLUJ NAPOCA 3 POP MIHAI DEJ 4 BALAZS IMRE FLORIN APAHIDA
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 IFROSA PETRU CLUJ NAPOCA 2 DIMENY ALEX CRASNA 3 VASS SANDOR BECLEAN 4 BARBOS FLORIN BISTRITA TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
Gr.superioara nr. 1 - Avansati - 09.00
Gr.superioara nr. 2 - Avansati - 09.00Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 BAL ADRIAN GHERLA 3-13-23-0312 ZAVASKI IOAN DEJ 1-30-33-013 MARGINEAN MIHAI LUNA CJ 2-33-03-0224 ASTELEANU LUCIAN CLUJ NAPOCA 0-30-30-30
Gr.superioara nr. 3 - Avansati - 09.00Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 BEICA FLORIN GHERLA 3-03-03-0312 ANITEI MARCEL CLUJ NAPOCA 0-30-30-303 JOLDES ADRIAN BISTRITA 0-33-00-314 DEZSO ATTILA DEJ 0-33-03-022
Gr.superioara nr. 4 - Avansati - 09.00Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 VALE NELU Zalău 2 TOFENI OVIDIU CLUJ NAPOCA 3 GRECU GHEORGHE BISTRITA 4 MIHUT DORU DEJ
Gr.superioara nr. 5 - Avansati - 09.00Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 FULOP ATTILA AIUD 2 TOCACIU SEPTIMIU BECLEAN 3 BADESCU TUDOR CLUJ NAPOCA 4 CAMPEAN EUGEN DEJ
Gr.superioara nr. 6 - Avansati - 09.00Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 DRIMUS MIHAI SIGHETU MARMATIEI 2 SOLYOM SANDOR CLUJ NAPOCA 3 POP MIHAI DEJ 4 BALAZS IMRE FLORIN APAHIDA
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 IFROSA PETRU CLUJ NAPOCA 2 DIMENY ALEX CRASNA 3 VASS SANDOR BECLEAN 4 BARBOS FLORIN BISTRITA
Gr.superioara nr. 1 - Hobby - 09.00
Gr.superioara nr. 2 - Hobby - 09.00Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 CRISTEA SAMUEL BISTRITA 2 CRISTE MIHAI MARIUS CLUJ NAPOCA 3 VARGA FLORIN CLUJ NAPOCA 4 TIVADAR MARCEL CLUJ NAPOCA
Gr.superioara nr. 3 - Hobby - 09.00Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 SCHULLER CLAUDIU FLORIN CLUJ NAPOCA 2 LORINCZ PETER CLUJ NAPOCA 3 MICLEA ADRIAN DEJ 4 KISS ATTILA CRASNA
Gr.superioara nr. 4 - Hobby - 09.00Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 CRETA PETRU LUNA CJ 3-02-33-0222 VIGH MARTON CLUJ NAPOCA 0-31-33-113 MOLNAR VLADIMIR DEJ 3-23-13-0314 PUSCAS DARIUS GHERLA 0-31-30-30
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 CRISTEA DANIEL BISTRITA 3-01-33-2222 ANDRICA DORIN DEJ 0-33-23-223 POP DAN CRISTIAN DEJ 3-12-33-0214 BIRTALAN ATTILA CRASNA 2-32-30-30TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
Gr.inferioara nr. 1 - E+O - 14.00
Gr.inferioara nr. 2 - E+O - 14.00Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 PETRUS FLORIN Zalău 0-33-03-03-03-0412 BOTHAZAN FLORIN DEJ 3-00-33-13-23-2433 DEZSO LORAND DEJ 0-33-03-13-03-2424 HODIS ANDREI GHERLA 0-31-31-32-33-015 MAXIMCIUC FELIX BAIA MARE 0-32-30-33-23-0246 CEBAN LAURENTIU CLUJ NAPOCA 0-32-32-30-30-30
Gr.inferioara nr. 3 - E+O - 14.00Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 GALBAN CALIN VISEU 3-23-23-13-03-0512 DAMIAN ALIN CAMPIA TURZII 2-30-31-31-33-013 POP ZOLTAN DEJ 2-33-03-01-33-1324 COROIAN CLAUDIU GHERLA 1-33-10-33-03-0335 HOROTAN CATALIN BAIA MARE 0-33-13-10-33-2346 PUSCAS RAZVAN CLUJ NAPOCA 0-30-31-30-32-30
Gr.inferioara nr. 4 - E+O - 14.00Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 TELEKI ZSOLT CLUJ NAPOCA 3-13-03-03-03-2512 ZAMBLAU IONUT CLUJ NAPOCA 1-31-33-13-13-1333 GROSAN MIRCEA DEJ 0-33-13-13-03-0424 MICLOS ANDREI DEJ 0-31-31-33-03-1245 SPALLER TIBERIU NASAUD 0-31-30-30-33-216 CONT COSMIN GHERLA 2-31-30-31-32-30
Gr.inferioara nr. 5 - E+O - 14.00Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 SIMION BOBY CLUJ NAPOCA 3-03-03-03-23-0512 MICAN NICOLAE DEJ 0-33-02-33-03-0333 HUSA GELU Zalău 0-30-31-33-01-314 GROZA FLORIN CLUJ NAPOCA 0-33-23-13-13-1425 BARBUTA IOAN DEJ 2-30-30-31-30-306 CIR FLORIN RAZBOIENI 0-30-33-11-33-024
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 CIURE ALIN BAIA MARE 1-33-03-13-13-0422 MOCEAN DAN CLUJ NAPOCA 3-13-23-23-13-0513 IRIMIA SORIN JR CLUJ NAPOCA 0-32-33-03-21-3234 CIOBANU DANIEL BLAJ 1-32-30-33-13-0245 DAMIAN MIRCEA BISTRITA 1-31-32-31-31-306 POP DANUT DEJ 0-30-33-10-33-12
Calificati in eliminatorii - E+O - 14.001 Petrus Florin Dezso Lorand Bothazan Florin Maximciuc Felix 2 Galban Calin Pop Zoltan Coroian Claudiu Horotan Catalin 3 Teleki Zsolt Grosan Mircea Zamblau Ionut Miclos Andrei 4 Simion Boby Groza Florin Mican Nicolae Cir Florin 5 Mocean Dan Ciure Alin Irimia Sorin Jr Ciobanu Daniel TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
Eliminatorii E+O - 14.00
1. Petrus Florin
--------------------Petrus Florin 3-0
32. Bye
-----------------------------------
17. Cir Florin
--------------------
16. Ciobanu Daniel
--------------------------------------------------
9. Pop Zoltan
--------------------Pop Zoltan 3-0
24. Bye
-----------------------------------
25. Bye
--------------------Grosan Mircea 0-3
8. Grosan Mircea
-----------------------------------------------------------------
5. Mocean Dan
--------------------Mocean Dan 3-0
28. Bye
-----------------------------------
21. Bye
--------------------Coroian Claudiu 0-3
12. Coroian Claudiu
--------------------------------------------------
13. Zamblau Ionut
--------------------
20. Maximciuc Felix
-----------------------------------
29. Bye
--------------------Simion Boby 0-3
4. Simion Boby
--------------------------------------------------------------------------------
3. Teleki Zsolt
--------------------Teleki Zsolt 3-0
30. Bye
-----------------------------------
19. Horotan Catalin
--------------------
14. Mican Nicolae
--------------------------------------------------
11. Bothazan Florin
--------------------Bothazan Florin 3-0
22. Bye
-----------------------------------
27. Bye
--------------------Ciure Alin 0-3
6. Ciure Alin
-----------------------------------------------------------------
7. Groza Florin
--------------------Groza Florin 3-0
26. Bye
-----------------------------------
23. Bye
--------------------Dezso Lorand 0-3
10. Dezso Lorand
--------------------------------------------------
15. Irimia Sorin Jr
--------------------
18. Miclos Andrei
-----------------------------------
31. Bye
--------------------Galban Calin 0-3
2. Galban CalinTEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
Gr.superioara nr. 1 - Avansati - 09.00
Gr.superioara nr. 2 - Avansati - 09.00Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 BAL ADRIAN GHERLA 3-13-23-0312 ZAVASKI IOAN DEJ 1-30-33-013 MARGINEAN MIHAI LUNA CJ 2-33-03-0224 ASTELEANU LUCIAN CLUJ NAPOCA 0-30-30-30
Gr.superioara nr. 3 - Avansati - 09.00Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 BEICA FLORIN GHERLA 3-03-03-0312 ANITEI MARCEL CLUJ NAPOCA 0-30-30-303 JOLDES ADRIAN BISTRITA 0-33-00-314 DEZSO ATTILA DEJ 0-33-03-022
Gr.superioara nr. 4 - Avansati - 09.00Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 VALE NELU Zalău 3-23-03-0312 TOFENI OVIDIU CLUJ NAPOCA 2-33-13-0223 GRECU GHEORGHE BISTRITA 0-31-33-014 MIHUT DORU DEJ 0-30-30-30
Gr.superioara nr. 5 - Avansati - 09.00Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 FULOP ATTILA AIUD 2-33-03-2222 TOCACIU SEPTIMIU BECLEAN 3-23-13-1313 BADESCU TUDOR CLUJ NAPOCA 0-31-33-214 CAMPEAN EUGEN DEJ 2-31-32-30
Gr.superioara nr. 6 - Avansati - 09.00Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 DRIMUS MIHAI SIGHETU MARMATIEI 3-01-33-2212 SOLYOM SANDOR CLUJ NAPOCA 0-33-10-313 POP MIHAI DEJ 3-11-30-314 BALAZS IMRE FLORIN APAHIDA 2-33-03-022
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 IFROSA PETRU CLUJ NAPOCA 3-23-03-1312 DIMENY ALEX CRASNA 2-31-32-303 VASS SANDOR BECLEAN 0-33-11-314 BARBOS FLORIN BISTRITA 1-33-23-122
Gr.superioara nr. 1 - Hobby - 09.00
Gr.superioara nr. 2 - Hobby - 09.00Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 CRISTEA SAMUEL BISTRITA 3-13-13-0312 CRISTE MIHAI MARIUS CLUJ NAPOCA 1-33-13-2223 VARGA FLORIN CLUJ NAPOCA 1-31-30-304 TIVADAR MARCEL CLUJ NAPOCA 0-32-33-01
Gr.superioara nr. 3 - Hobby - 09.00Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 SCHULLER CLAUDIU FLORIN CLUJ NAPOCA 3-22-33-0212 LORINCZ PETER CLUJ NAPOCA 2-33-03-1223 MICLEA ADRIAN DEJ 3-20-30-314 KISS ATTILA CRASNA 0-31-33-01
Gr.superioara nr. 4 - Hobby - 09.00Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 CRETA PETRU LUNA CJ 3-02-33-0222 VIGH MARTON CLUJ NAPOCA 0-31-33-113 MOLNAR VLADIMIR DEJ 3-23-13-0314 PUSCAS DARIUS GHERLA 0-31-30-30
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 CRISTEA DANIEL BISTRITA 3-01-33-2222 ANDRICA DORIN DEJ 0-33-23-223 POP DAN CRISTIAN DEJ 3-12-33-0214 BIRTALAN ATTILA CRASNA 2-32-30-30
Calificati in eliminatorii - Avansati - 09.001 Bal Adrian Marginean Mihai 2 Beica Florin Dezso Attila 3 Vale Nelu Tofeni Ovidiu 4 Tocaciu Septimiu Fulop Attila 5 Drimus Mihai Balazs Imre Florin 6 Ifrosa Petru Barbos Florin
Calificati in eliminatorii - Hobby - 09.001 Cristea Samuel Criste Mihai Marius 2 Schuller Claudiu Florin Lorincz Peter 3 Molnar Vladimir Creta Petru 4 Pop Dan Cristian Cristea Daniel TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
Eliminatorii Avansati - 09.00
1. Bal Adrian
--------------------Bal Adrian 3-0
16. Bye
-----------------------------------
9. Tofeni Ovidiu
--------------------
8. Barbos Florin
--------------------------------------------------
5. Drimus Mihai
--------------------
12. Dezso Attila
-----------------------------------
13. Bye
--------------------Tocaciu Septimiu 0-3
4. Tocaciu Septimiu
-----------------------------------------------------------------
3. Vale Nelu
--------------------Vale Nelu 3-0
14. Bye
-----------------------------------
11. Marginean Mihai
--------------------
6. Ifrosa Petru
--------------------------------------------------
7. Balazs Imre Florin
--------------------
10. Fulop Attila
-----------------------------------
15. Bye
--------------------Beica Florin 0-3
2. Beica Florin
Eliminatorii Hobby - 09.00
1. Cristea Samuel
--------------------
8. Creta Petru
-----------------------------------
5. Lorincz Peter
--------------------
4. Pop Dan Cristian
--------------------------------------------------
3. Molnar Vladimir
--------------------
6. Criste Mihai Marius
-----------------------------------
7. Cristea Daniel
--------------------
2. Schuller Claudiu FlorinTEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
Eliminatorii Hobby - 09.00
1. Cristea Samuel
--------------------Cristea Samuel 3-1
8. Creta Petru
-----------------------------------Cristea Samuel 3-0
5. Lorincz Peter
--------------------Lorincz Peter 3-1
4. Pop Dan Cristian
--------------------------------------------------Cristea Samuel 3-0
3. Molnar Vladimir
--------------------Criste Mihai Marius 2-3
6. Criste Mihai Marius
-----------------------------------Schuller Claudiu Florin 1-3
7. Cristea Daniel
--------------------Schuller Claudiu Florin 0-3
2. Schuller Claudiu Florin
Clasament Hobby - 09.00
1. Cristea Samuel - Bistrița
2. Schuller Claudiu Florin - Cluj Napoca
3 -- 4
Lorincz Peter - Cluj Napoca
Criste Mihai Marius - Cluj Napoca
5 -- 8
Creta Petru - Luna CJ
Cristea Daniel - Bistrița
Pop Dan Cristian - Dej
Molnar Vladimir - Dej
9 -- 2v gr.sup.
Andrica Dorin - Dej
10 -- 13 1v gr.sup.
Kiss Attila - Crasna
Vigh Marton - Cluj Napoca
Miclea Adrian - Dej
Tivadar Marcel - Cluj Napoca
14 -- 16 0v gr.sup.
Birtalan Attila - Crasna
Varga Florin - Cluj Napoca
Puscas Darius - Gherla
17 -- 20 1v gr.inf.
Cserei Stefan - Apahida
Gaciu Gabriel - Gherla
Burnar Ioan - Viseu
Pop George - Cluj Napoca
21 -- 24 0v gr.inf.
Toader Florin - Cluj Napoca
Mureșan Elisei - Cluj Napoca
Popa Laurentiu - Cluj Napoca
Heghedus Razvan - GherlaTEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
Eliminatorii Avansati - 09.00
1. Bal Adrian
--------------------Bal Adrian 3-0
16. Bye
-----------------------------------Bal Adrian 3-0
9. Tofeni Ovidiu
--------------------Tofeni Ovidiu 3-0
8. Barbos Florin
--------------------------------------------------Bal Adrian 3-1
5. Drimus Mihai
--------------------Dezso Attila 2-3
12. Dezso Attila
-----------------------------------Dezso Attila 3-0
13. Bye
--------------------Tocaciu Septimiu 0-3
4. Tocaciu Septimiu
-----------------------------------------------------------------Bal Adrian 3-1
3. Vale Nelu
--------------------Vale Nelu 3-0
14. Bye
-----------------------------------Vale Nelu 3-1
11. Marginean Mihai
--------------------Ifrosa Petru 1-3
6. Ifrosa Petru
--------------------------------------------------Vale Nelu 3-2
7. Balazs Imre Florin
--------------------Fulop Attila 2-3
10. Fulop Attila
-----------------------------------Fulop Attila 3-2
15. Bye
--------------------Beica Florin 0-3
2. Beica Florin
Clasament Avansati - 09.00
1. Bal Adrian - Gherla
2. Vale Nelu - Zalău
3 -- 4
Dezso Attila - Dej
Fulop Attila - Aiud
5 -- 8
Tofeni Ovidiu - Cluj Napoca
Ifrosa Petru - Cluj Napoca
Tocaciu Septimiu - Beclean
Beica Florin - Gherla
9 -- 12
Drimus Mihai - Sighetu Marmatiei
Balazs Imre Florin - Apahida
Barbos Florin - Bistrița
Marginean Mihai - Luna CJ
13 -- 19 1v gr.sup.
Joldes Adrian - Bistrița
Vass Sandor - Beclean
Zavaski Ioan - Dej
Grecu Gheorghe - Bistrița
Badescu Tudor - Cluj Napoca
Pop Mihai - Dej
Solyom Sandor - Cluj Napoca
20 -- 24 0v gr.sup.
Anitei Marcel - Cluj Napoca
Dimeny Alex - Crasna
Asteleanu Lucian - Cluj Napoca
Campean Eugen - Dej
Mihut Doru - Dej
25 -- 30 1v gr.inf.
Palfi Ferencz - Cluj Napoca
Rosoga Liviu - Cluj Napoca
Boros Mihaly - Crasna
Rakosi Istvan - Satu Mare
Tigoan Alex - Dej
Ariciu George - Cluj Napoca
31 -- 36 0v gr.inf.
Hidisan Cornel - Luna CJ
Onofrei Petru - Gherla
Hriscu Florentina - Cluj Napoca
Kiss Jancsi - Cluj Napoca
Sticlet Doru - Bistrița
Mureșan Marian - DejTEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
Eliminatorii E+O - 14.00
1. Petrus Florin
--------------------Petrus Florin 3-0
32. Bye
-----------------------------------Petrus Florin 3-0
17. Cir Florin
--------------------Ciobanu Daniel 0-3
16. Ciobanu Daniel
--------------------------------------------------Petrus Florin 3-0
9. Pop Zoltan
--------------------Pop Zoltan 3-0
24. Bye
-----------------------------------Pop Zoltan 2-0
25. Bye
--------------------Grosan Mircea 0-3
8. Grosan Mircea
-----------------------------------------------------------------Mocean Dan 0-3
5. Mocean Dan
--------------------Mocean Dan 3-0
28. Bye
-----------------------------------Mocean Dan 3-0
21. Bye
--------------------Coroian Claudiu 0-3
12. Coroian Claudiu
--------------------------------------------------Mocean Dan 3-0
13. Zamblau Ionut
--------------------Zamblau Ionut 3-1
20. Maximciuc Felix
-----------------------------------Simion Boby 0-3
29. Bye
--------------------Simion Boby 0-3
4. Simion Boby
--------------------------------------------------------------------------------Mican Nicolae 1-3
3. Teleki Zsolt
--------------------Teleki Zsolt 3-0
30. Bye
-----------------------------------Mican Nicolae 0-3
19. Horotan Catalin
--------------------Mican Nicolae 0-3
14. Mican Nicolae
--------------------------------------------------Mican Nicolae 3-2
11. Bothazan Florin
--------------------Bothazan Florin 3-0
22. Bye
-----------------------------------Ciure Alin 0-3
27. Bye
--------------------Ciure Alin 0-3
6. Ciure Alin
-----------------------------------------------------------------Mican Nicolae 3-0
7. Groza Florin
--------------------Groza Florin 3-0
26. Bye
-----------------------------------Dezso Lorand 0-3
23. Bye
--------------------Dezso Lorand 0-3
10. Dezso Lorand
--------------------------------------------------Galban Calin 1-3
15. Irimia Sorin Jr
--------------------Miclos Andrei 0-3
18. Miclos Andrei
-----------------------------------Galban Calin 1-3
31. Bye
--------------------Galban Calin 0-3
2. Galban Calin
Clasament E+O - 14.00
1. Mican Nicolae - Dej
2. Mocean Dan - Cluj Napoca
3 -- 4
Galban Calin - Viseu
Petrus Florin - Zalău
5 -- 8
Ciure Alin - Baia Mare
Simion Boby - Cluj Napoca
Dezso Lorand - Dej
Pop Zoltan - Dej
9 -- 16
Teleki Zsolt - Cluj Napoca
Coroian Claudiu - Gherla
Miclos Andrei - Dej
Ciobanu Daniel - Blaj
Bothazan Florin - Dej
Zamblau Ionut - Cluj Napoca
Groza Florin - Cluj Napoca
Grosan Mircea - Dej
17 -- 20
Horotan Catalin - Baia Mare
Irimia Sorin Jr - Cluj Napoca
Cir Florin - Razboieni
Maximciuc Felix - Baia Mare
21 -- 2v gr.inf.
Pop Danut - Dej
22 -- 25 1v gr.inf.
Damian Alin - Campia Turzii
Husa Gelu - Zalău
Hodis Andrei - Gherla
Spaller Tiberiu - Nasaud
26 -- 30 0v gr.inf.
Barbuta Ioan - Dej
Damian Mircea - Bistrița
Ceban Laurentiu - Cluj Napoca
Puscas Razvan - Cluj Napoca
Cont Cosmin - GherlaTEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
© 16.06.2005-2023 www.tenisdemasa.roPowered by vBulletin® Version 5.7.5
Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba vBulletin. Toate drepturile rezervate.
Traducere vBulletin® 5 în Română roStyles.com®Această pagină a fost generată la 09:01.Procesare...X
Comentariu