Postat în original de denesferi
Vezi post
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
"Cupa Gheorgheni", Gheorgheni - 07.03.2020
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
Echipa AmaTur
- 07.sep.2015
- 2127
- ditrau
- 53
Likes given: 417Likes received: 578
Inscrieri Hobby + Avansati - on 3/5/2020 at 8:16:36 PM
1. Farkas Bence, Targu Mureș, 597 - 19.52 - A
2. Heja Zoltan, Ditrau, 308 - 19.32 - AW
3. Vaszi Denes, Miercurea Ciuc, 352 - 18.67 - A
4. Lorincz Zoltan, Miercurea Ciuc, 329 - 17.92 - A
5. Makszem Szabolcs, Gheorgheni, 903 - 17.4 - A
6. Boariu Timofte Danut, Borsec, 628 - 15.63 - AW
7. Todor Csaba, Gheorgheni, 476 - 15.61 - AD
8. Bardocz Ferenc, Ditrau, 1094 - 12.55 - A
9. Nagy Attila, Suseni, 674 - 12.2 - A
10. Csiki Szabolcs, Suseni, 1330 - 11.2 - A
11. Csiki Istvan, Suseni, 1486 - 10.35 - A
12. Ambrus Zoltan, Miercurea Ciuc, 672 - 9.68 - H
13. Kelemen Miklos, Miercurea Ciuc, 825 - 9.65 - H
14. Lorinczi Bela, Gheorgheni, 1181 - 9.35 - HW
15. Angi Zoltan, Gheorgheni, 790 - 9.28 - H
16. Pap Gyula, Gheorgheni, 1066 - 9.11 - H
17. Bartos Csongor, Miercurea Ciuc, 923 - 8.4 - H
18. Kovacs Zsolt Peter, Gheorgheni, 1747 - 7.23 - H
19. Ferenczi Robert, Suseni, 1274 - 5.81 - H
20. Petra Ioan, Balan, 1793 - 5.67 - H
21. Kanabe Tibor, Miercurea Ciuc, 1905 - 5.6 - H
22. Szasz Zoltan, Gheorgheni, 2209 - 5.1 - H
23. Radu Ovidiu Robert, Corbu, 3906 - 5 - H
24. Heja Zsolt, Ditrau, 1797 - 4.6 - H
25. Laszlo Robert, Remetea, 2999 - 4.6 - H
26. Csata Sebestyen, Gheorgheni, 1883 - 4.5 - H
27. Szasz Gergo, Gheorgheni, 2129 - 4.5 - H
28. Lemhenyi Tamas, Gheorgheni, 3320 - 0 - H
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Suciu Andrei, Borsec, 815 - 10.06 - AW
2. Markos Sandor, Borsec, 2325 - 9.3 - H
3. Andras Imre, Zetea, 1945 - 4.8 - H
4. Szekely Zoltan, Gheorgheni, 2351 - 0 - A
5. Zsigmond Tamas, Gheorgheni, 1714 - 5.55 - H
6. Szocs Nandor, Gheorgheni, 3005 - 5 - H
7. Mandru Aurel, Sarmas, 1065 - 14.5 - A
8. Mindru Marin, Sarmas, 1571 - 8.53 - H
9. Mezei Mihai, Sarmas, 1378 - 12.4 - A
10. Csibi Arpad, Ditrau, 1497 - 6.23 - H
11. Szasz Csongor, Gheorgheni, 6001 - 0
12. Mag Jozsef, Odorheiu Secuiesc, 2323 - 7.35 - H
13. Csordas Lajos, Miercurea Ciuc, 2082 - 11.65 - A
Inscrieri Avansați - on 3/5/2020 at 8:16:44 PM
1. Farkas Gabor, Targu Mureș, 325 - 43.05 - EW
2. Orosz Attila, Miercurea Ciuc, 752 - 32.77 - O
3. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure, 119 - 31.75 - O
4. Babics Tamas, Gheorgheni, 163 - 30.26 - O
5. Kincses Jozsef, Praid, 348 - 29.87 - O
6. Gecse Alpar, Chibed, 113 - 28.48 - O
7. Gyorfi Szabolcs, Gheorgheni, 301 - 27.54 - O
8. Sass Imre, Miercurea Ciuc, 391 - 26.41 - O
9. Urzica Ioan, Toplita, 728 - 25.6 - O
10. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc, 523 - 24.51 - O
11. Kovacs Istvan, Miercurea Ciuc, 1117 - 24.45 - O
12. Lovasz Vilmos, Gheorgheni, 296 - 23.33 - O
13. Imecs Attila, Miercurea Ciuc, 566 - 22.9 - OW
14. Bende Robert, Gheorgheni, 1811 - 22.5 - O
15. Keresztes Zoltan, Gheorgheni, 724 - 21.43 - OW
16. Kovacs Eduard, Balan, 1020 - 20.8 - O
17. Raduly Ovidiu, Fantanele, 509 - 17.73 - A
Comentariu
Echipa AmaTur- 07.sep.2015
- 2127
- ditrau
- 53
Likes given: 417Likes received: 578
Se retrage Laszlo Robert, Intra pe lista principala Andras Imre. Rog confirmare.
Later edit: R2 - 2 puncte.
Comentariu
Echipa AmaTur- 07.sep.2015
- 2127
- ditrau
- 53
Likes given: 417Likes received: 578
Inscrieri Hobby + Avansati - on 3/6/2020 at 8:00:56 PM
1. Farkas Bence, Targu Mureș, 597 - 19.52 - A
2. Heja Zoltan, Ditrau, 308 - 19.32 - AW
3. Vaszi Denes, Miercurea Ciuc, 352 - 18.67 - A
4. Lorincz Zoltan, Miercurea Ciuc, 329 - 17.92 - A
5. Makszem Szabolcs, Gheorgheni, 903 - 17.4 - A
6. Boariu Timofte Danut, Borsec, 628 - 15.63 - AW
7. Todor Csaba, Gheorgheni, 476 - 15.61 - AD
8. Bardocz Ferenc, Ditrau, 1094 - 12.55 - A
9. Nagy Attila, Suseni, 674 - 12.2 - A
10. Csiki Szabolcs, Suseni, 1330 - 11.2 - A
11. Suciu Andrei, Borsec, 815 - 10.06 - AW
12. Ambrus Zoltan, Miercurea Ciuc, 672 - 9.68 - H
13. Kelemen Miklos, Miercurea Ciuc, 825 - 9.65 - H
14. Lorinczi Bela, Gheorgheni, 1181 - 9.35 - HW
15. Angi Zoltan, Gheorgheni, 790 - 9.28 - H
16. Pap Gyula, Gheorgheni, 1066 - 9.11 - H
17. Bartos Csongor, Miercurea Ciuc, 923 - 8.4 - H
18. Kovacs Zsolt Peter, Gheorgheni, 1747 - 7.23 - H
19. Ferenczi Robert, Suseni, 1274 - 5.81 - H
20. Petra Ioan, Balan, 1793 - 5.67 - H
21. Kanabe Tibor, Miercurea Ciuc, 1905 - 5.6 - H
22. Szasz Zoltan, Gheorgheni, 2209 - 5.1 - H
23. Radu Ovidiu Robert, Corbu, 3906 - 5 - H
24. Andras Imre, Zetea, 1945 - 4.8 - H
25. Heja Zsolt, Ditrau, 1797 - 4.6 - H
26. Csata Sebestyen, Gheorgheni, 1883 - 4.5 - H
27. Szasz Gergo, Gheorgheni, 2129 - 4.5 - H
28. Lemhenyi Tamas, Gheorgheni, 3320 - 0 - H
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Zsigmond Tamas, Gheorgheni, 1714 - 5.55 - H
2. Szocs Nandor, Gheorgheni, 3005 - 5 - H
3. Mandru Aurel, Sarmas, 1065 - 14.5 - A
4. Mindru Marin, Sarmas, 1571 - 8.53 - H
5. Mezei Mihai, Sarmas, 1378 - 12.4 - A
6. Csibi Arpad, Ditrau, 1497 - 6.23 - H
7. Szasz Csongor, Gheorgheni, 6001 - 0
8. Mag Jozsef, Odorheiu Secuiesc, 2323 - 7.35 - H
9. Csordas Lajos, Miercurea Ciuc, 2082 - 11.65 - A
Inscrieri Avansați - on 3/6/2020 at 8:01:07 PM
1. Farkas Gabor, Targu Mureș, 325 - 43.05 - EW
2. Orosz Attila, Miercurea Ciuc, 752 - 32.77 - O
3. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure, 119 - 31.75 - O
4. Babics Tamas, Gheorgheni, 163 - 30.26 - O
5. Kincses Jozsef, Praid, 348 - 29.87 - O
6. Gecse Alpar, Chibed, 113 - 28.48 - O
7. Gyorfi Szabolcs, Gheorgheni, 301 - 27.54 - O
8. Sass Imre, Miercurea Ciuc, 391 - 26.41 - O
9. Urzica Ioan, Toplita, 728 - 25.6 - O
10. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc, 523 - 24.51 - O
11. Kovacs Istvan, Miercurea Ciuc, 1117 - 24.45 - O
12. Lovasz Vilmos, Gheorgheni, 296 - 23.33 - O
13. Imecs Attila, Miercurea Ciuc, 566 - 22.9 - OW
14. Vitos Fodor Istvan, Miercurea Ciuc, 1906 - 22.6 - O
15. Bende Robert, Gheorgheni, 1811 - 22.5 - O
16. Keresztes Zoltan, Gheorgheni, 724 - 21.43 - OW
17. Kovacs Eduard, Balan, 1020 - 20.8 - O
18. Raduly Ovidiu, Fantanele, 509 - 17.73 - A
Comentariu
Echipa AmaTur- 07.sep.2015
- 2127
- ditrau
- 53
Likes given: 417Likes received: 578
Gr.inferioara nr. 1 - Hobby + Avansati
Gr.inferioara nr. 2 - Hobby + AvansatiNume si prenume Localitate 123456VLoc1 FARKAS BENCE TARGU MURES 3-03-01-3212 AMBRUS ZOLTAN MIERCUREA CIUC 0-33-13-0223 ANGI ZOLTAN GHEORGHENI 0-31-33-0134 ANDRAS IMRE ZETEA 3-10-30-314
Gr.inferioara nr. 3 - Hobby + AvansatiNume si prenume Localitate 123456VLoc1 HEJA ZOLTAN DITRAU 0-33-03-0222 KELEMEN MIKLOS MIERCUREA CIUC 3-03-03-0313 PAP GYULA GHEORGHENI 0-30-31-3044 SZASZ GERGO GHEORGHENI 0-30-33-113
Gr.inferioara nr. 4 - Hobby + AvansatiNume si prenume Localitate 123456VLoc1 VASZI DENES MIERCUREA CIUC 3-03-03-0312 SUCIU ANDREI BORSEC 0-31-33-1133 PETRA IOAN BALAN 0-33-13-0224 CSATA SEBESTYEN GHEORGHENI 0-31-30-304
Gr.inferioara nr. 5 - Hobby + AvansatiNume si prenume Localitate 123456VLoc1 LORINCZ ZOLTAN MIERCUREA CIUC 3-03-03-0312 LORINCZI BELA GHEORGHENI 0-33-13-0223 FERENCZI ROBERT SUSENI 0-31-33-0134 HEJA ZSOLT DITRAU 0-30-30-304
Gr.inferioara nr. 6 - Hobby + AvansatiNume si prenume Localitate 123456VLoc1 MAKSZEM SZABOLCS GHEORGHENI 3-03-03-0312 CSIKI SZABOLCS SUSENI 0-33-03-0223 BARTOS CSONGOR MIERCUREA CIUC 0-30-33-0134 LEMHENYI TAMAS GHEORGHENI 0-30-30-304
Gr.inferioara nr. 7 - Hobby + AvansatiNume si prenume Localitate 123456VLoc1 BOARIU TIMOFTE DANUT BORSEC 3-11-33-0222 NAGY ATTILA SUSENI 1-30-33-1133 KOVACS ZSOLT PETER GHEORGHENI 3-13-03-0314 RADU OVIDIU ROBERT CORBU 0-31-30-304
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 TODOR CSABA GHEORGHENI 3-13-03-0312 BARDOCZ FERENC DITRAU 1-33-03-0223 KANABE TIBOR MIERCUREA CIUC 0-30-33-0134 SZASZ ZOLTAN GHEORGHENI 0-30-30-304
Gr.superioara nr. 1 - Hobby + Avansati
Gr.superioara nr. 2 - Hobby + AvansatiNume si prenume Localitate 1234VLoc1 FARKAS BENCE TARGU MURES 3-13-03-1312 LORINCZI BELA GHEORGHENI 1-33-13-0223 SZASZ GERGO GHEORGHENI 0-31-33-014 CSATA SEBESTYEN GHEORGHENI 1-30-30-30
Gr.superioara nr. 3 - Hobby + AvansatiNume si prenume Localitate 1234VLoc1 KELEMEN MIKLOS MIERCUREA CIUC 3-03-13-0312 CSIKI SZABOLCS SUSENI 0-31-33-013 SUCIU ANDREI BORSEC 1-33-13-0224 HEJA ZSOLT DITRAU 0-30-30-30
Gr.superioara nr. 4 - Hobby + AvansatiNume si prenume Localitate 1234VLoc1 VASZI DENES MIERCUREA CIUC 2-33-03-0222 BOARIU TIMOFTE DANUT BORSEC 3-23-03-0313 FERENCZI ROBERT SUSENI 0-30-33-214 LEMHENYI TAMAS GHEORGHENI 0-30-32-30
Gr.superioara nr. 5 - Hobby + AvansatiNume si prenume Localitate 1234VLoc1 LORINCZ ZOLTAN MIERCUREA CIUC 3-03-03-0312 BARDOCZ FERENC DITRAU 0-33-23-0223 BARTOS CSONGOR MIERCUREA CIUC 0-32-33-014 RADU OVIDIU ROBERT CORBU 0-30-30-30
Gr.superioara nr. 6 - Hobby + AvansatiNume si prenume Localitate 1234VLoc1 MAKSZEM SZABOLCS GHEORGHENI 3-13-03-0312 AMBRUS ZOLTAN MIERCUREA CIUC 1-31-33-113 NAGY ATTILA SUSENI 0-33-13-0224 SZASZ ZOLTAN GHEORGHENI 0-31-30-30
Gr.superioara nr. 7 - Hobby + AvansatiNume si prenume Localitate 1234VLoc1 KOVACS ZSOLT PETER GHEORGHENI 1-33-13-0222 HEJA ZOLTAN DITRAU 3-13-23-1313 KANABE TIBOR MIERCUREA CIUC 1-32-304 ANDRAS IMRE ZETEA 0-31-30
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 TODOR CSABA GHEORGHENI 3-03-03-0312 PETRA IOAN BALAN 0-33-22-313 ANGI ZOLTAN GHEORGHENI 0-32-33-1124 PAP GYULA GHEORGHENI 0-33-21-31
Eliminatorii Hobby + Avansati
1. Farkas Bence
--------------------Farkas Bence 3-0
16. Bye
----------------------------------- -
9. Kovacs Zsolt Peter
-------------------- -
8. Angi Zoltan
-------------------------------------------------- -
5. Makszem Szabolcs
-------------------- -
12. Vaszi Denes
----------------------------------- -
13. Suciu Andrei
-------------------- -
4. Lorincz Zoltan
----------------------------------------------------------------- -
3. Boariu Timofte Danut
-------------------- -
14. Lorinczi Bela
----------------------------------- -
11. Bardocz Ferenc
-------------------- -
6. Heja Zoltan
-------------------------------------------------- -
7. Todor Csaba
-------------------- -
10. Nagy Attila
----------------------------------- -
15. Bye
--------------------Kelemen Miklos 3-0
2. Kelemen Miklos
Gr.inferioara nr. 1 - Open + Elite
Gr.inferioara nr. 2 - Open + EliteNume si prenume Localitate 123456VLoc1 FARKAS GABOR TARGU MURES 3-03-13-03-0412 SASS IMRE MIERCUREA CIUC 0-33-10-31-3143 FAZAKAS GERGELY MIERCUREA CIUC 1-31-30-30-3054 KERESZTES ZOLTAN GHEORGHENI 0-33-03-01-3235 KOVACS EDUARD BALAN 0-33-13-03-132
Gr.inferioara nr. 3 - Open + EliteNume si prenume Localitate 123456VLoc1 OROSZ ATTILA MIERCUREA CIUC 0-33-13-03-0332 GYORFI SZABOLCS GHEORGHENI 3-01-33-03-0313 URZICA IOAN TOPLITA 1-33-13-03-0324 VITOS FODOR ISTVAN MIERCUREA CIUC 0-30-30-30-3055 RADULY OVIDIU FANTANELE 0-30-30-33-014
Gr.inferioara nr. 4 - Open + EliteNume si prenume Localitate 123456VLoc1 POLOTCA STEFAN SANGEORGIU DE PADURE 1-33-13-0212 GECSE ALPAR CHIBED 3-11-33-1233 KOVACS ISTVAN MIERCUREA CIUC 1-33-13-0224 BENDE ROBERT GHEORGHENI 0-31-30-304
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 BABICS TAMAS GHEORGHENI 0-30-33-1142 KINCSES JOZSEF PRAID 3-01-31-3123 LOVASZ VILMOS GHEORGHENI 3-03-13-1314 IMECS ATTILA MIERCUREA CIUC 1-33-11-313
Comentariu
junior- 17.ian.2018
- 137
- Miercurea Ciuc
- 55
Likes given: 137Likes received: 67
Multumim frumos pentru prietenia si bunavointa organizatorilor acestui turneu vom reveni cu drag la Gheorgheni
Comentariu
la open -elit gr 2 - e ceva greseala - Orosz Atti ar trebui sa fie pe primul loc - el aplecat dupa cupa
Comentariu
Echipa AmaTur- 07.sep.2015
- 2127
- ditrau
- 53
Likes given: 417Likes received: 578
Eliminatorii Hobby + Avansati
1. Farkas Bence
--------------------Farkas Bence 3-0
16. Bye
-----------------------------------Farkas Bence 3-0
9. Kovacs Zsolt Peter
--------------------Kovacs Zsolt Peter 3-0
8. Angi Zoltan
--------------------------------------------------Farkas Bence 3-1
5. Makszem Szabolcs
--------------------Vaszi Denes 3-0
12. Vaszi Denes
-----------------------------------Vaszi Denes 3-0
13. Suciu Andrei
--------------------Lorincz Zoltan 3-0
4. Lorincz Zoltan
-----------------------------------------------------------------Farkas Bence 3-1
3. Boariu Timofte Danut
--------------------Boariu Timofte Danut 3-2
14. Lorinczi Bela
-----------------------------------Heja Zoltan 3-0
11. Bardocz Ferenc
--------------------Heja Zoltan 3-0
6. Heja Zoltan
--------------------------------------------------Heja Zoltan 3-0
7. Todor Csaba
--------------------Nagy Attila 3-1
10. Nagy Attila
-----------------------------------Nagy Attila 3-1
15. Bye
--------------------Kelemen Miklos 3-0
2. Kelemen Miklos
Clasament Hobby + Avansati
1. Farkas Bence - Targu Mureș
2. Heja Zoltan - Ditrau
3 -- 4
Vaszi Denes - Miercurea Ciuc
Nagy Attila - Suseni
5 -- 8
Kovacs Zsolt Peter - Gheorgheni
Boariu Timofte Danut - Borsec
Lorincz Zoltan - Miercurea Ciuc
Kelemen Miklos - Miercurea Ciuc
9 -- 14
Bardocz Ferenc - Ditrau
Makszem Szabolcs - Gheorgheni
Todor Csaba - Gheorgheni
Angi Zoltan - Gheorgheni
Lorinczi Bela - Gheorgheni
Suciu Andrei - Borsec
15 -- 22 1v gr.sup.
Csiki Szabolcs - Suseni
Ambrus Zoltan - Miercurea Ciuc
Pap Gyula - Gheorgheni
Bartos Csongor - Miercurea Ciuc
Ferenczi Robert - Suseni
Petra Ioan - Balan
Szasz Gergo - Gheorgheni
Kanabe Tibor - Miercurea Ciuc
23 0v gr.sup.
Andras Imre - Zetea
24 -- 28 0v gr.inf.
Szasz Zoltan - Gheorgheni
Radu Ovidiu Robert - Corbu
Heja Zsolt - Ditrau
Csata Sebestyen - Gheorgheni
Lemhenyi Tamas - GheorgheniUltima editare de hjz70; 08.mar.2020, 20:17.
Comentariu
Echipa AmaTur- 07.sep.2015
- 2127
- ditrau
- 53
Likes given: 417Likes received: 578
Gr.superioara nr. 1 - Hobby + Avansati
Gr.superioara nr. 2 - Hobby + AvansatiNume si prenume Localitate 1234VLoc1 FARKAS BENCE TARGU MURES 3-13-03-1312 LORINCZI BELA GHEORGHENI 1-33-13-0223 SZASZ GERGO GHEORGHENI 0-31-33-014 CSATA SEBESTYEN GHEORGHENI 1-30-30-30
Gr.superioara nr. 3 - Hobby + AvansatiNume si prenume Localitate 1234VLoc1 KELEMEN MIKLOS MIERCUREA CIUC 3-03-13-0312 CSIKI SZABOLCS SUSENI 0-31-33-013 SUCIU ANDREI BORSEC 1-33-13-0224 HEJA ZSOLT DITRAU 0-30-30-30
Gr.superioara nr. 4 - Hobby + AvansatiNume si prenume Localitate 1234VLoc1 VASZI DENES MIERCUREA CIUC 2-33-03-0222 BOARIU TIMOFTE DANUT BORSEC 3-23-03-0313 FERENCZI ROBERT SUSENI 0-30-33-214 LEMHENYI TAMAS GHEORGHENI 0-30-32-30
Gr.superioara nr. 5 - Hobby + AvansatiNume si prenume Localitate 1234VLoc1 LORINCZ ZOLTAN MIERCUREA CIUC 3-03-03-0312 BARDOCZ FERENC DITRAU 0-33-23-0223 BARTOS CSONGOR MIERCUREA CIUC 0-32-33-014 RADU OVIDIU ROBERT CORBU 0-30-30-30
Gr.superioara nr. 6 - Hobby + AvansatiNume si prenume Localitate 1234VLoc1 MAKSZEM SZABOLCS GHEORGHENI 3-13-03-0312 AMBRUS ZOLTAN MIERCUREA CIUC 1-31-33-113 NAGY ATTILA SUSENI 0-33-13-0224 SZASZ ZOLTAN GHEORGHENI 0-31-30-30
Gr.superioara nr. 7 - Hobby + AvansatiNume si prenume Localitate 1234VLoc1 KOVACS ZSOLT PETER GHEORGHENI 1-33-13-0222 HEJA ZOLTAN DITRAU 3-13-23-1313 KANABE TIBOR MIERCUREA CIUC 1-32-33-214 ANDRAS IMRE ZETEA 0-31-32-30
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 TODOR CSABA GHEORGHENI 3-03-03-0312 PETRA IOAN BALAN 0-33-22-313 ANGI ZOLTAN GHEORGHENI 0-32-33-1124 PAP GYULA GHEORGHENI 0-33-21-31Ultima editare de hjz70; 08.mar.2020, 20:15.
Comentariu
Echipa AmaTur- 07.sep.2015
- 2127
- ditrau
- 53
Likes given: 417Likes received: 578
Eliminatori Open-Elite
FARKAS GABOR-URZICA IOAN 3-0
POLOTCA STEFAN-GECSE ALPAR 3-2
SASS IMRE-KINCSES JOZSEF 3-1
LOVASZ VILMOS-BABICS TAMAS 3-2
FARKAS GABOR-POLOTCA STEFAN 3-0
LOVASZ VILMOS-SASS IMRE 3-0
FARKAS GABOR-LOVASZ VILMOS 3-0
Comentariu
Echipa AmaTur- 07.sep.2015
- 2127
- ditrau
- 53
Likes given: 417Likes received: 578
Clasament Open-Elite
1. Farkas Gabor
2. Lovasz Vilmos
3--4
Polotca Stefan
Sass Imre
5--8
Urzica Ioan
Gecse Alpar
Kincses Jozsef
Babics Tamas
9--10 2v. gr. sup.
Keresztes Zoltan
Orosz Attila
11--15 1v. gr. sup.
Gyorfi Szabolcs
Fazakas Gergely
Raduly Ovidiu
Bende Robert
Kovacs Istvan
16--17 0 v. gr. sup.
Kovacs Eduard
Imecs Attila
18 0v. gr. inf.
Vitos Fodor IstvanUltima editare de hjz70; 08.mar.2020, 20:21.
Comentariu
Who has read this thread:© 16.06.2005-2023 www.tenisdemasa.roPowered by vBulletin® Version 5.7.5
Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba vBulletin. Toate drepturile rezervate.
Traducere vBulletin® 5 în Română roStyles.com®Această pagină a fost generată la 23:33.Procesare...X
Comentariu