Popescu Eugen Open București
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
"Cupa Primăverii", Băicoi - 14/15.03.2020
Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
Echipa AmaTur
- 21.apr.2014
- 8745
- Nedelea,PH
- 41
Likes given: 8819Likes received: 4205
Pascu Cristian-Ploiești-Avansati.FH:Butterfly-Tackiness Drive 1.7mm
BLADE: Gewo Clasic-ALL+/Joola Air Fibre
BH:Stiga Energy Absorber
Comentariu
Echipa AmaTur- 28.dec.2012
- 4455
- Târgoviște, DB
Likes given: 364Likes received: 1192
Dupa actualizare clasament 1 Martie au facut schimbare de categorie:
- de la Hobby la Avansati: Enache Puiu Adrian, Varzaru Liviu, Georgescu Florin
- de la Avansati la Open: Barbatel Eduard
- de la Open la Elite: Balan Mihai, Dracea Gabriel
Actualizare liste:
Inscrieri Hobby - on 04.03.2020 at 22:37:19
1. Vaireanu Danut Ionel, București, 818 - 8,52 - HW
2. Popescu Horia, Sinaia, 858 - 8,33 - H
3. Pascu Gabriel, Brăila, 961 - 7,6 - HW
4. Negulescu Cristi, Sinaia, 927 - 7,54 - H
5. Ianovici Florin, Brașov, 1868 - 7,33 - H
6. Vrasti Iulian, Ploiești, 1415 - 7,04 - H
7. Toader Petru, București, 908 - 7,01 - H
8. Drapac Gheorghe, Brașov, 1487 - 6,95 - H
9. Moise Viorel, Brăila, 995 - 6,91 - HW
10. Olaru Viorel, Cocorastii Mislii, 2055 - 6,73 - H
11. Orban Marius, Lugoj, 1084 - 6,53 - H
12. Maftei Robert, Brașov, 2403 - 6,25 - H
13. Necsoiu Georgiana, Targoviște, 950 - 6,06 - HF
14. Craja Gina Alexandra, București, 1425 - 5,99 - H
15. Enescu Sebastian, Vulcana Bai, 1694 - 5,95 - H
16. Grigore Denisa, Targoviște, 1241 - 5,79 - HF
17. Lazar Alin, Breaza, 1907 - 5,7 - H
18. Badescu Andrei, București, 1700 - 5,63 - H
19. Movileanu Adrian, Brașov, 1527 - 5,33 - H
20. Butunoiu Antony, Brașov, 2778 - 5,25 - H
21. Percec Dorian, Brașov, 3868 - 5,2 - H
22. Maftei Sebastian, Brașov, 2719 - 5,1 - H
23. Radulescu Catalin, Ploiești, 1634 - 5 - HD
24. Petre Corina, Ploiești, 3004 - 5 - HF
25. Matsumoto Paul, Brașov, 3905 - 5 - H
26. Birta Andrei, Brașov, 3375 - 4,9 - H
27. Grigore Madalin, Cocorastii Mislii, 1651 - 4,7 - H
28. Voicu Alexandra, Targoviște, 1429 - 4,69 - HF
29. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 1119 - 4,64 - H
30. Percec Diana, Brașov, 3008 - 4,5 - HF
31. Vrasti Ioan, Ploiești, 2546 - 4,33 - H
32. Craciun Natalia Patricia, București, 2673 - 4 - HF
33. Veris Amalia, Brașov, 3111 - 4 - HF
34. Craciun Cristina, Breaza, 3739 - 0 - F
35. Stir Andrei, Baicoi, 3791 - 0
36. Radu Daniel, Campina, 5150 - 0 - H
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Iovanica Eugen, Ploiești, 2270 - 6,3 - H
2. Teodorescu Maria, Ramnicu Sarat, 3285 - 6 - HF
3. Olareanu Madalina, Ramnicu Sarat, 1602 - 8,5 - HF
4. Gudin Theodor, Ploiești, 6003 - 0
5. Vrasti Mircea, Ploiești, 3270 - 5,2 - H
6. Camenita Alexandru Dan, Ploiești, 1833 - 5,67 - H
7. Stanciu Marian, București, 2243 - 7,15 - H
8. Ghica Marius, Craiova, 3332 - 0
9. Georgescu Daria, București, 2284 - 4 - HF
10. Voicu Corneliu, Brașov, 6002 - 0
11. Nedelcu Mihai, Azuga, 957 - 7,66 - H
12. Ialama Marinel, Urleta, 2536 - 5,47 - H
13. Matea Aurelian, București, 1133 - 6,77 - H
14. Alexe Luca, București, 6004 - 0
15. Petrescu Andrei, București, 6005 - 0
16. Radu Ciprian, Brașov, 1310 - 8,73 - H
17. Munteanu Corneliu, Vaslui, 1526 - 6,9 - H
Inscrieri Avansati - on 04.03.2020 at 22:37:28
1. Trif Florin, Cocorastii Mislii, 515 - 19,95 - A
2. Codreanu Laurentiu, Buzău, 319 - 19,68 - A
3. Visan Victor, Slobozia, 300 - 19,38 - A
4. Podlovschi Bogdan, București, 714 - 18,78 - A
5. Coman Emil, Breaza, 861 - 18,48 - A
6. Dinu Adrian, Darmanesti, 324 - 18,4 - A
7. Rusea Gheorghe, Breaza, 655 - 18,12 - A
8. Tobosaru Gheorghe, Brașov, 323 - 18,09 - AW
9. Simion Silviu, Cocorastii Mislii, 602 - 17,38 - A
10. Orban Alexandru, Lugoj, 447 - 17,35 - A
11. Baltatu Marius, Pitești, 470 - 17,2 - AW
12. Kis Istvan, Brașov, 454 - 17,19 - AW
13. Marin Iulian, Campina, 1406 - 17,03 - AW
14. Raileanu Raissa, București, 456 - 16,73 - AJF
15. Ianos Vlad, București, 651 - 16,71 - A
16. Cojocaru Ion, Ploiești, 979 - 16,6 - A
17. Baluta Silviu, București, 425 - 16,33 - AW
18. Gheorghita Vasile, Buzău, 486 - 16,25 - A
19. Mocanu Luca, Filipestii de Targ, 485 - 15,95 - A
20. Florea Marin, Filipestii de Targ, 1009 - 15,85 - A
21. Pitac Ovidiu, Brașov, 1318 - 15,85 - AW
22. Boboc Viorel, Slobozia, 593 - 15,78 - A
23. Grumeza Lucian, București, 417 - 15,59 - A
24. Vajeu Ionut, Busteni, 478 - 15,45 - A
25. Baltatu Eduard Laurentiu, Pitești, 549 - 15,44 - A
26. Matei Mircea, Targoviște, 457 - 15,39 - AW
27. Vlasceanu Valentin, Darmanesti, 449 - 15,33 - A
28. Dumitru George, Targoviște, 405 - 15,31 - A
29. Dragos Marian, București, 585 - 15,31 - A
30. Petre Cristian, Pitești, 623 - 15,21 - A
31. Tanasov Marius, București, 444 - 15,2 - A
32. Enculescu Mihaita, Dobroesti, 844 - 15,18 - A
33. Tirlea Gheorghe, Brașov, 529 - 15,17 - A
34. Mocanu Georgian, Filipestii de Targ, 553 - 15,14 - A
35. Ipate Virgil, București, 474 - 14,92 - A
36. Mihaila Robert, Breaza, 1668 - 14,55 - A
37. Varzaru Liviu, București, 2886 - 14,5 - A
38. Moca Vasile, București, 636 - 14,2 - A
39. Franculescu Marius, Sinaia, 845 - 13,78 - A
40. Banuta Dumitru, Ploiești, 614 - 12,92 - A
41. Cornita Mario, Campina, 1940 - 12,35 - A
42. Preda Gheorghe, Cocorastii Mislii, 1351 - 12,17 - A
43. Rusea Ionut, Breaza, 859 - 12,15 - A
44. Fusca Georgian, Targoviște, 656 - 11,94 - A
45. Ionita Cristian, Ploiești, 1538 - 11,65 - A
46. Bistreanu Armand, București, 629 - 11,55 - AW
47. Movileanu Neculae, Brașov, 647 - 11,08 - A
48. Vasile Gica, Vulcana Bai, 991 - 10,78 - AD
49. Vilcu Dragos, București, 1004 - 10,72 - A
50. Georgescu Florin, București, 1767 - 10,7 - A
51. Enache Puiu Adrian, Ploiești, 1022 - 10,49 - A
52. Constantin Filip, Sinaia, 683 - 9,8 - H
53. Radu Bogdan Florin, Campina, 2382 - 8,65 - H
54. Popa Vicentiu, București, 2101 - 7,83 - H
55. Hodivoianu Marius, București, 834 - 7,74 - H
56. Pantelimon Alexandru, Ploiești, 1456 - 7,07 - H
57. Tonciu Costin, București, 2189 - 6,43 - H
58. Irimia Marian, Ploiești, 1424 - 6,35 - H
59. Parvu Nicolae, Cornu, 1831 - 6 - H
60. Bunea Adrian, Baicoi, 6001 - 0
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Serban Leonard, București, 587 - 14,03 - A
2. Tudor Valeriu, Ploiești, 2097 - 11,3 - A
3. Manea Alexandru, Comarnic, 2188 - 14,7 - A
4. Ianculovici Svetozar, București, 1037 - 11 - A
5. Lambru Iustinian, Ploiești, 936 - 9,83 - H
6. Oancea Vasile, Buzău, 729 - 15,33 - A
7. Pascu Cristian, Ploiești, 1852 - 14,9 - A
Inscrieri Open - on 04.03.2020 at 22:37:38
1. Stanciulescu Bogdan, Brașov, 390 - 32,14 - O
2. Cinca Daniel, Craiova, 104 - 31,92 - O
3. Catana Claudiu, București, 103 - 31,91 - O
4. Istrate Cristian, București, 59 - 31,89 - OW
5. Gheorghe Nicolae, București, 63 - 31,66 - O
6. Vasilescu Remus, Curtea de Argeș, 82 - 31,16 - O
7. Panaitescu Stefan, Izvoarele, 65 - 31 - OW
8. Dascalasu Viorel, București, 173 - 30,8 - OW
9. Pascu Razvan, Magureni, 424 - 30,22 - O
10. Voin Doru, București, 125 - 30,18 - O
11. Marian Bogdan, Ploiești, 94 - 30,02 - OW
12. Gheorghe Nicu, Drobeta Tr Severin, 134 - 29,89 - OW
13. Laur Boro, Sinaia, 340 - 29,87 - O
14. Ivan Sorin Ioan, Targoviște, 108 - 29,54 - O
15. Mostovoi Andrei, Campina, 803 - 29,23 - OW
16. Darmaz Ion, Targoviște, 95 - 29,19 - OW
17. Mihaila Nicolae, Breaza, 168 - 29,18 - OW
18. Trocan Nicolae, Mioveni, 99 - 28,95 - OW
19. Boroleanu Robert, București, 264 - 28,52 - O
20. Dumitru Traian, București, 804 - 28,33 - O
21. Petrov Dan, București, 139 - 28,04 - OW
22. Orac Teodor, Slobozia, 118 - 27,76 - O
23. Craciun David Mihai, București, 126 - 27,59 - O
24. Panait Genu, Teisani, 281 - 27,4 - O
25. Nitescu Horia, Ploiești, 969 - 27,37 - O
26. Stancescu Sebastian, Ploiești, 130 - 27,32 - O
27. Manta Viorel, Baicoi, 1247 - 27,3 - O
28. Vladoiu Gelu, Brașov, 120 - 27,15 - OW
29. Ilie Octavian Marius, Brașov, 254 - 25,58 - O
30. Zavricescu George, Curtea de Argeș, 151 - 25,53 - OW
31. Raportaru Viorel, București, 384 - 25,09 - O
32. Cucu Cristin, Targoviște, 230 - 24,92 - OW
33. Sarbu Dan, Ploiești, 262 - 24,92 - OW
34. Plaiasu Ion, Plopeni, 289 - 24,53 - O
35. Babus Liviu, Ploiești, 322 - 23,42 - OW
36. Sorescu Gabriel, Pitești, 369 - 22,86 - O
37. Chivu Cornel, Craiova, 240 - 22,78 - O
38. Valcea Daniel, Pitești, 442 - 22,7 - O
39. Sterczer Sandor, Sanzieni, 226 - 22,55 - O
40. Popescu Apreotesei Mihai, Straoane, 206 - 22,47 - O
41. Jaouir Khaled, București, 260 - 21,97 - OW
42. Dospinescu George, Sibiu, 242 - 21,96 - OW
43. Sursilov Constantin, București, 249 - 21,95 - O
44. Alexandru Marius, București, 245 - 21,9 - O
45. Botoc Ovidiu, Paulesti, 311 - 21,79 - O
46. Barbatel Eduard, Ploiești, 2057 - 21,1 - O
47. Stancalie Doru, Craiova, 266 - 20,77 - OW
48. Bivolaru Stelian, Targoviște, 263 - 20,58 - OW
49. Niculescu Daniel, Pitești, 435 - 20,08 - OW
50. Nitu Serban, Paulesti, 276 - 19,98 - AW
51. Mihu Florin, Pitești, 283 - 19,82 - AW
52. Constantin Cristina, București, 299 - 19,67 - AF
53. Loghin Florin, Brașov, 279 - 19,39 - A
54. Craciunas Bogdan, București, 407 - 18,41 - A
55. Mihailescu Radu, Targoviște, 2651 - 17 - A
56. Florea Marian, Targoviște, 1768 - 16,4 - AW
57. Marin Marian, București, 622 - 14,69 - A
58. Marinescu Nelu, Targoviște, 512 - 12,74 - A
59. Trandafir Catalin, Slobozia, 757 - 11,67 - A
60. Ionita Adrian, Brașov, 668 - 11,15 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Stan Catalin, Curtea de Argeș, 213 - 24,34 - OW
2. Chirita Nicolae, Curtea de Argeș, 255 - 25,82 - O
3. Stoian Sorin, Curtea de Argeș, 219 - 23,67 - O
4. Nicoara Ovidiu, Curtea de Argeș, 618 - 23,43 - O
5. Rada Florin, Pitești, 427 - 31,05 - O
6. Brulea Petre, Paulesti, 370 - 23 - OW
7. Balaban Catalin, București, 185 - 26,26 - O
8. Viciu Dragos, Pitești, 708 - 20,24 - OW
9. Stoica Mihai, Mioveni, 315 - 19,08 - AW
10. Neagu Costin, Targoviște, 1277 - 10,07 - A
11. Popescu Eugen, București, 361 - 19,62 - A
12. Ivan Valentin, Campina, 303 - 29,4 - OW
13. Lazar Ion, București, 600 - 21,35 - O
14. Caranda Alexandru, București, 1011 - 13,58 - A
15. Dramba Daniel Dumitru, București, 331 - 19,93 - A
16. Popa Mircea, Brașov, 215 - 21,21 - OW
17. Padurariu Costel, Brașov, 85 - 29,67 - O
18. Mihaila George, București, 409 - 16,68 - A
Inscrieri Elite - on 04.03.2020 at 22:37:47
1. Fratila Robert, Baicoi, 2 - 48,03 - E
2. Calin Mihai, Barlad, 156 - 45,51 - EL
3. Neagoe Costin, București, 16 - 40,81 - E
4. Buzatu Vasile, Buftea, 15 - 40,22 - EW
5. Macovei Liviu, Brașov, 234 - 39,44 - E
6. Cionoiu Cristian, București, 214 - 39,4 - E
7. Dinca Daniel, București, 32 - 38,42 - ED
8. Dumitru Gheorghe, București, 84 - 37,83 - E
9. Filip Gabriel, București, 722 - 37,77 - E
10. Stefan Patrick, Brașov, 22 - 37,71 - E
11. Retegan Cosmin, Plopeni, 74 - 37,06 - E
12. Dinca Dorinel, Călărași, 707 - 36,87 - EW
13. Cudalbu Ciprian, Ploiești, 681 - 36,3 - E
14. Sencu Victor, Targoviște, 36 - 35,81 - E
15. Bozga Razvan, Baicoi, 261 - 35,8 - E
16. Hutanu Alin, Brașov, 172 - 35,14 - E
17. Totpal Marius, Busteni, 67 - 34,98 - E
18. Buta Radu, București, 153 - 34,88 - E
19. Micuda Mihai, București, 217 - 34,33 - E
20. Corbu Darius, Valenii de Munte, 97 - 34,02 - E
21. Dumitrescu Cornel, București, 45 - 34 - EW
22. Grigore Alexandru, Campina, 48 - 33,91 - E
23. Balan Mihai, Ploiești, 2068 - 33,7 - E
24. Nicolae Alyn, București, 285 - 33,69 - E
25. Voicu Ionut, Ploiești, 446 - 33,68 - E
26. Dracea Gabriel, Sinaia, 75 - 33,18 - E
Comentariu
© 16.06.2005-2023 www.tenisdemasa.roPowered by vBulletin® Version 5.7.5
Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba vBulletin. Toate drepturile rezervate.
Traducere vBulletin® 5 în Română roStyles.com®Această pagină a fost generată la 23:08.Procesare...X
Comentariu