Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

masa de tenis active indoor 150

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • masa de tenis active indoor 150

    Mi-am luat si eu o masa de tenis active indoor 150 si vreau sa stiu daca este greu de montat? multumesc anticipat

  • #2
    Re: masa de tenis active indoor 150

    Pai daca ai luat-o deja, mai conteaza daca se monteaza usor sau nu?
    Marc Barbu, fotograf. www.marcbarbu.ro

    Comentariu


    • #3
      Re: masa de tenis active indoor 150

      Trebuia sa postezi la Echipament! Aici se posteaza doar anunturi!
      FH: Butterfly Sriver FX
      Blade: Butterfly Balsa Carbo X5
      BH: Butterfly Sriver FX
      Produse procurate de la valigti: http://s221.photobucket.com/albums/dd222/valigti/

      Comentariu


      • #4
        Re: masa de tenis active indoor 150

        Vezi ca ti-au dat si un manual care iti arata cum s-o montezi...urmareste atent ce-ti scrie acolo si mai i-a pe cineva langa tine sa te ajute..sa nu incurci pe acolo sa pui mai multe saibe sau cum le-o spune si la alea unde nu trebuie etc.bafta
        Setup: Timo Boll ZLC + Dignics 05
        Însă Dumnezeu Și‑a dovedit dragostea față de noi prin faptul că, pe când eram păcătoși, Cristos a murit pentru noi - Romani 5:8

        Comentariu


        • #5
          Re: masa de tenis active indoor 150

          Postat în original de mandrubogdan
          Vezi ca ti-au dat si un manual care iti arata cum s-o montezi...urmareste atent ce-ti scrie acolo si mai i-a pe cineva langa tine sa te ajute..sa nu incurci pe acolo sa pui mai multe saibe sau cum le-o spune si la alea unde nu trebuie etc.bafta
          EEE.Tu ai avut om nenorocitule .
          Da tot nu neam descurcat cum o trebuit.
          Bafta la montat, si sa ai bormasina.Ca eu cu bogdan fara nu am reusit .Bafta

          Comentariu


          • #6
            Re: masa de tenis active indoor 150

            Postat în original de furk
            Postat în original de mandrubogdan
            Vezi ca ti-au dat si un manual care iti arata cum s-o montezi...urmareste atent ce-ti scrie acolo si mai i-a pe cineva langa tine sa te ajute..sa nu incurci pe acolo sa pui mai multe saibe sau cum le-o spune si la alea unde nu trebuie etc.bafta
            EEE.Tu ai avut om nenorocitule .
            Da tot nu neam descurcat cum o trebuit.
            Bafta la montat, si sa ai bormasina.Ca eu cu bogdan fara nu am reusit .Bafta
            nu-mi aminti
            Setup: Timo Boll ZLC + Dignics 05
            Însă Dumnezeu Și‑a dovedit dragostea față de noi prin faptul că, pe când eram păcătoși, Cristos a murit pentru noi - Romani 5:8

            Comentariu


            • #7
              Re: masa de tenis active indoor 150

              am montat si eu una. in 2h, in 2 oameni a fost gata. ar fi util sa ai o bormasina din aia ce infileteaza automat si suruburi. din acelea fara fir. vezi ca are manual si daca urmezi exact pasii dati nu o sa faci nici o eroare.
              intr-un singur punct am avut o problema. la montarea aparatorilor de tabla. dar banuiesc ca pana acum ai montat-o deja. musai insa sa fie 2 oameni ca altfel e greu.

              Comentariu

              Who has read this thread:
              Procesare...
              X