Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vreau sa aleg o paleta care mi se potriveste.

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vreau sa aleg o paleta care mi se potriveste.

    SALUT TUTUROR!
    As vrea sa-mi cumpar shi eu o paleta mai buna,dar nu ma pricep ce fel de paleta sa aleg.cand eram la liceu am jucat cu o paleta un pic mai groasa si mai grea(nu stiu daca se mai practica acum).Sint un jucator stingaci de atac,dar imi place f. mult sa dau shi cu efect.Rog pe cineva care se pricepe ,sa ma sfatuiasca shi pe mine ce fel de paleta sa aleg.

  • #2
    Re: Vreau sa aleg o paleta care mi se potriveste.

    Zi si de ce buget dispui si o sa primesti oferte pe masura.

    Comentariu


    • #3
      Re: Vreau sa aleg o paleta care mi se potriveste.

      Postat în original de hashclor
      SALUT TUTUROR!
      As vrea sa-mi cumpar shi eu o paleta mai buna,dar nu ma pricep ce fel de paleta sa aleg.cand eram la liceu am jucat cu o paleta un pic mai groasa si mai grea(nu stiu daca se mai practica acum).Sint un jucator stingaci de atac,dar imi place f. mult sa dau shi cu efect.Rog pe cineva care se pricepe ,sa ma sfatuiasca shi pe mine ce fel de paleta sa aleg.
      Incearca sa iei legatura cu jucatorii din timisoara, sa testezi niset palete cu care joaca ei. poate gasesti un setup potrivit jocului tau.
      Daca joci cu spin, iti recomand cu incredere fetele Baracuda de la DONIC. Sunt superbe. Au spinexcelent, viteza buna pentru atac, si stau bine si la capitolul control. Peste toate, se pare ca sunt si foarte rezistente in timp. Poti sa-l contactezi cu incredere pe 'Tibi' de pe forum.
      Succes

      Comentariu

      Who has read this thread:
      Procesare...
      X