Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Ce asteptati de la Mos Craciun?

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Re: Ce asteptati de la Mos Craciun?

    Eu cred ca si mosul este legitimat
    TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

    Comentariu


    • #27
      Re: Ce asteptati de la Mos Craciun?

      Postat în original de NICOVALA CUGIR
      de la mos?astep sinceritate de la niste jucatori din circuitul amatur sa recunoasca ca sint legitimati si n-a trecut termenul de 2 ani de sedere sa nu fie vinatori de cupe sau de locuri fruntase si sa ascunda atita timp pina trece perioada de sedere.Pentru unii exista regulament pentru altii NU.Bateti odata un regulament un cuie care sa fie respectat in toate tara de toti jucatorii care practica acest sport minunat.Atita timp pina nu se schimba regulamentul trebuie sa respectam pe care o avem asa cum a facut domnul care a descoperit aceste turnee minunate si a facut un regulament.JOS PALARIA.
      SARBATORI FERICITE DORESC TUTUROR JUCATORILOR DIN CIRCUIT AMATUR.
      Iata o asteptare demna de un adevarat jucator de tenis de masă!
      Sarbatori fericite! Si fie ca Mosul sa indeplineasca aceasta dorinta!
      GM

      Comentariu


      • #28
        Re: Ce asteptati de la Mos Craciun?

        Postat în original de suirad
        in primul rind as vrea ca mosul sa mi aduca un buget ,macar ca cel de anul trecut pt a putea continua drumul in cepot la noi la club!!!!!!!!!!!!cred ca voi convinge toti factorii ce mi pot asigura acel buget de craciun!!
        Asa sa fie!
        PS. Toti factorii...Mereu exista si un factor X.

        Comentariu


        • #29
          Re: Ce asteptati de la Mos Craciun?

          Dorintele mele, personale, le voi scrie pe un petic de hartie pe care-l voi piti undeva, sa stim numai eu si Mosul de ele... am insa si dorinte pe care le pot impartasi mosului care va citi acest topic...mai ales ca astazi, cand eu implinesc o jumatate de veac, mosul e mai atent decat de obicei...
          Imi doresc sa vina Mosul, nu un mos oarecare, ci Mosul care poate deslusi dorintele si poate deschide usile...Mosul care iubeste tenisul, care iubeste familia noastra, AmaTuR! Mosul care poate sa scoata din sac cate un sponsor pentru fiecare turneu prin tara, Mosul, care ne gaseste sali incapatoare, mese multe si bune, Mosul care poate sa adune prietenii la turnee, chiar si daca distanta este uneori prea mare...
          Poate ca Mosul a auzit dorintele pe care ni le-am impartasit intre prieteni, de a fi mai uniti, de a crea o asociatie, de a gasi banii si spatiul pentru o sala in București, poate o masina, chiar si la mana a II-a, la care sa-l inhame Mosul pe Rudolf si sa plimbe mese in orice colt de tara, sa duca un concurs cadou tuturor copiilor si oamenilor mari care-si doresc sa joace tenis...o Caravana AmaTuR...
          Dorinte sunt multe, dar Mosul nu are sacul asa de mare... cu criza asta o fi si nitel gaurit... sunt prea multe dorinte, deja?
          Mosule, vino si la noi, ca te-om primi si-n concurs, daca nu esti legitimat!
          Mai am un mesaj pentru alt Mos, Florin Mos, bun prieten... Florine, daca crezi ca la tine m-am gandit sa aduci asa cadouri, poti sta linistit! Pentru tine , ca si pentru toti amaturistii, am alt mesaj: CRACIUN FERICIT!

          Comentariu


          • #30
            Re: Ce asteptati de la Mos Craciun?

            Postat în original de Dan2
            Dorintele mele, personale, le voi scrie pe un petic de hartie pe care-l voi piti undeva, sa stim numai eu si Mosul de ele... am insa si dorinte pe care le pot impartasi mosului care va citi acest topic...mai ales ca astazi, cand eu implinesc o jumatate de veac, mosul e mai atent decat de obicei...
            Imi doresc sa vina Mosul, nu un mos oarecare, ci Mosul care poate deslusi dorintele si poate deschide usile...Mosul care iubeste tenisul, care iubeste familia noastra, AmaTuR! Mosul care poate sa scoata din sac cate un sponsor pentru fiecare turneu prin tara, Mosul, care ne gaseste sali incapatoare, mese multe si bune, Mosul care poate sa adune prietenii la turnee, chiar si daca distanta este uneori prea mare...
            Poate ca Mosul a auzit dorintele pe care ni le-am impartasit intre prieteni, de a fi mai uniti, de a crea o asociatie, de a gasi banii si spatiul pentru o sala in București, poate o masina, chiar si la mana a II-a, la care sa-l inhame Mosul pe Rudolf si sa plimbe mese in orice colt de tara, sa duca un concurs cadou tuturor copiilor si oamenilor mari care-si doresc sa joace tenis...o Caravana AmaTuR...
            Dorinte sunt multe, dar Mosul nu are sacul asa de mare... cu criza asta o fi si nitel gaurit... sunt prea multe dorinte, deja?
            Mosule, vino si la noi, ca te-om primi si-n concurs, daca nu esti legitimat!
            Mai am un mesaj pentru alt Mos, Florin Mos, bun prieten... Florine, daca crezi ca la tine m-am gandit sa aduci asa cadouri, poti sta linistit! Pentru tine , ca si pentru toti amaturistii, am alt mesaj: CRACIUN FERICIT!
            La multi, buni si frumosi ani!
            PS. Mosul citeste tot! Ai grija ce iti doresti!

            Comentariu


            • #31
              Re: Ce asteptati de la Mos Craciun?

              [quote=mircea.garaz]
              Postat în original de "Gabi-Mihaela":2i94m4m9
              Eu astept o veste buna de la o iubire indepartata.
              Voi?
              S-ar putea ca Mos Craciun sa o aduca![/quote:2i94m4m9]
              O astept...

              Comentariu


              • #32
                Re: Ce asteptati de la Mos Craciun?

                Sarbatori Fericite! "Mosul existe"- cum am mai amintit, intradavar ca existe, si niciodata nu sti de unde vine si ce aduce. De data asta am primit cel mai frumos dar :un Prieten, de fapt mai multi, dar unu in mod special... de aici de pe forum.
                lemn:HML -carbon, hinoki
                fetze; Victas V>01 Limber
                si echipament Xiom

                Comentariu

                Who has read this thread:
                Procesare...
                X