Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

lemne galaxy !

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • lemne galaxy !

    ce puteti sa ami spuneti de aceasta firma si mai ales de acest lemn Galaxy T-7 !
    Butterfly Viscaria fl
    Butterfly tenergy05

  • #2
    Re: lemne galaxy !

    Eu zic caproduce lemne si fete de foarte buna ,am un T1 si am mai incercat H2 si T8.
    Xi En Ting-X828
    Pryde 30
    Calibra LT Sound

    Comentariu


    • #3
      Re: lemne galaxy !

      Sunt de acord cu Cipi. Personal am jucat cu T-2, T-8, y-2...iar in prezent am un MC1(de care sunt foarte, foarte multumit). Pot spune cu mana pe inima ca sunt lemne excelente(evident fiecare cu ale sale caracteristici). In opinia mea, ca si oferta de produs, este producatorul chinez cu cea mai vasta gama....iar asta cred ca spune multe.

      Comentariu


      • #4
        Re: lemne galaxy !

        Carboanele din seria T au stratul de la suprafata mai subtire decat cele de la Xiom sau cele de la Butterfly. Asta altereaza putin simtul , parerea mea. De exemplu cu un Gergely ai mai mult simt decat cu un T2 de exemplu. Eu zic ca mai bine profiti de oferta Xiom de aici de pe forum (Strato ,Ignito sau Axelo).
        Blade DHS PG 2
        FH: DHS Hurricane 3
        BH: Stiga Airoc Astro M

        Comentariu


        • #5
          Re: lemne galaxy !

          Acum trebuie sa-i dau dreptate lui Vali. Intradevar, cele din gama T sufera la capitolul "simt", dar nu reusesc sa depaseasca gama Y la care ai impresia ca joci aproape cu stratul de carbon...dar au un sunet la care "sala amuteste" Suna de parca joci cu o bucata de sticla. Oricum, sunt lemne excelente. Chestiunea cu simtul are si ea latura ei subiectiva, supusa discutiei.

          Comentariu


          • #6
            Re: lemne galaxy !

            multumesc pentru sfaturi dar ceva in legatura cu galaxy t-7 stie cineva ceva?
            Butterfly Viscaria fl
            Butterfly tenergy05

            Comentariu


            • #7
              Re: lemne galaxy !

              Incearca sa pui o fata moale pe T1 si o sa ai simt cat vrei.Nu e doar parerea mea ci si unui antrenor care a dat cu acest setup.
              Xi En Ting-X828
              Pryde 30
              Calibra LT Sound

              Comentariu


              • #8
                Re: lemne galaxy !

                Ori poti incerca ceva din seria all wood,pt. control mai mare.
                Xi En Ting-X828
                Pryde 30
                Calibra LT Sound

                Comentariu

                Who has read this thread:
                Procesare...
                X