Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Off-topic, avertismente, troli

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    pt userul Vali , un mare domn in viata

    De curind mi s-a mai oferit o sansa de reabilitare , am deranjant niste domni cu mai mult de 1000 de mesaje(ioi) si orice actiune pe care o fac ma poate face sa nu mai am acces la acest forum .
    M-am gindit cit m-am gindit si m-am decis : decit sa inghit basinile bosorogului asta care imi pune cizma in gura cind vrea el , renunt de buna voie la forumul asta si la miscarea Amatur .
    Cine m-a cunoscut stie ce fel de om sunt .
    Consider ca dupa multi ani de tenis am inteles la ce se rezuma acest sport : la a te autodepasi , a fi mai bun decit poti fi . Am jucat cu pasiune si intodeauna nu mi-a pasat daca cistig sau pierd , chiar si la cele citeva concursuri la care am participat si unde am iesit printre ultimii . I-am simtit pe amaturisti oameni calzi si deschisi si m-am bucurat sa joc impotriva lor .
    Ma bat copii de 14-18 ani , unii legitimati , si nu pot sa le string mina si sa nu ii felicit pt performantele la care au ajuns .
    Dar in viata mea n-am stat cu mina intina la cineva si nici n-am s-o fac acum . Am cu cine sa joc , oameni care ma apreciaza si ii apreciez si pt mine e deajuns .
    Nu am sa stau sa citesc timpeniile care le debiteaza unii care au redescoperit mingea de tenis , desi intotdeauna i-am apreciat pe cei vechi in bransa.

    P.S. Pt administratorul lui peste si nu numai : nu mai pune pe forum mesajele private care ti le-a trimis cineva , e o chestie de bun simt , chiar daca faci "curatenie " dupa aia .
    Numai bine va doresc !

    Comentariu


    • #27
      Re: Lemnele "invechite" au un feeling mai bun?

      Postat în original de marqq
      nu consider nici un cuvant ofensator pentru o discutie privata a niciunuia dintre noi. Dovada o fac toate televiziunile care difuzeaza la ore de maxima audienta inregistrarea cu Vanghelie, in care foloseste un limbaj mult mai colorat ca al meu.
      sa intelegem ca tu, marq esti vanghelie iar forumul asta e otv-ul? sau asta e parerea pe care tiai formato despre forum si oamenii de aici?

      Comentariu


      • #28
        Re: Off-topic, avertismente, troli

        Foarte bine ca s-au luat masuri. Forumul e un loc de informare nu de bascalie si de enervare. Macar aici sa avem un dram de civilizatie daca la televiziuni si in viata cotidiana avem parte de doar de prost gust si de sicane.
        Blade DHS PG 2
        FH: DHS Hurricane 3
        BH: Stiga Airoc Astro M

        Comentariu

        Who has read this thread:
        Procesare...
        X