Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

parere Stiga Calibra

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • parere Stiga Calibra

    vreau sa va cer niste pareri despre paleta Stiga Calibra, e buna de ceva? cam cat face/costa una? 10x

  • #2
    Re: parere Stiga Calibra

    Prima data gandul mi-a sarit la Opel Calibra.
    Apoi dupa un google am vazut ca e vorba despre o paleta preasamblata. Nu merita luat asa ceva daca vrei ceva de calitate.Citeste topicurile despre cum sa cumperi prima paleta profesionala.
    Blade DHS PG 2
    FH: DHS Hurricane 3
    BH: Stiga Airoc Astro M

    Comentariu


    • #3
      Re: parere Stiga Calibra

      face 130 dolari am vazut pe net nu merita nici pe departe la banii astia iti faci una profesionala nu o jucarie,vb cu d-l valigti sau tibi ii gasesti pe forum si cred ca si mai ieftin de atat o sa iesi cu ea si o sa fie mult peste calibra
      lemn: butterfly jonyer - H
      fh: xiom vega europe
      bh: geospin tacky

      lemn:mizzone vision (very fast blade)
      fh:tibhar genius (tunata)
      bh:donic baracuda (tunata)

      Comentariu


      • #4
        Re: parere Stiga Calibra

        Postat în original de pesa
        face 130 dolari am vazut pe net nu merita nici pe departe la banii astia iti faci un profesionala nu o jucarie,vb cu d-l valigti sau tibi ii gasesti pe forum si cred ca si mai ieftin de atat o sa iesi cu ea si o sa fie mult peste calibra
        poate in romania face 130 de dolari.....
        cumparata din strainatate in decathloane o gasesti la 50 euro cel mai mult
        dar oricum...nici 50 de euro nu merita
        Setup: Timo Boll ZLC + Dignics 05
        Însă Dumnezeu Și‑a dovedit dragostea față de noi prin faptul că, pe când eram păcătoși, Cristos a murit pentru noi - Romani 5:8

        Comentariu


        • #5
          Re: parere Stiga Calibra

          ok, am inteles, nu face banii... dar ca paleta, in primul rand calitatea ei, e buna? e profesionala, sau de amatori? si la ce stil merge cel mai bine? mersi pt sfaturile legate de pret

          Comentariu


          • #6
            Re: parere Stiga Calibra

            E o plaeta hobby,e buna pentru incepatori dar inutila daca vrei sa progresezi
            BLADE: PRIMORAC CARBON OFF+
            FH:TENERGY 05
            BH:TIBHAR TORPEDO

            Comentariu

            Who has read this thread:
            Procesare...
            X