Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

informatie

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • informatie

    saluti. V-as ruga daca puteti sa-mi spune-ti cat costa transportul unui lemn comandat de la Dandoy pana la nai in Romania mai exact in Moldova (Suceava;Iași).Astept un raspuns de la cineva care a comandat de la ei.Merci.

  • #2
    Pai cand faci comanda iti spune si cat costa transportul. Daca e peste 50euro mi se pare ca e gratuit.
    Blade: Butterfly Cofferlait FL or Viscaria
    FH: Sriver G2 FX 2.1 - red
    BH: Sriver G2 FX 2.1 - black

    Comentariu


    • #3
      Daca comanzi numai fețe si lemne in valoare de minim 50 euro e gratuit transportul.

      Daca comanzi si alte chestii, transportul e gratuit pentru valoare de cel putin 200 euro si greutate sub 2kg ( scrie mai clar pe site ) !!

      Comentariu


      • #4
        Si mi-ati putea spune in cate zile ajunge?

        Comentariu


        • #5
          7-8 zile lucratoare ( se intampla si exceptii...intreaba-l pe valentin )

          Comentariu


          • #6
            nu-i bine sa razi de necazul altuia :P

            Comentariu


            • #7
              Ce probleme ar putea fi ?I-mi poti spune Valentin?Daca sunt neseriosi incerc in alta parte .Crezi ca merita?

              Comentariu


              • #8
                pe scurt...problema se pune asa : pachetele alea intra in tara in 3 zile lucratoare. De acolo...totul tine de cum se misca posta romana din zona ta. Majoritatea oamenilor care au comandat si-au primit pachetele in 7-8 zile lucratoare. Valentin (si makarone la un moment dat) au avut niste mici intarzieri.

                Comentariu


                • #9
                  Pana acum eu nu am mai cumparat direct de la firme ci prin intermediari.As vrea sa stiu unde este mai sigur la Dandoy sau la Buzău?Va intreb pe voi pt ca am vazut ca stiti despre ca este vorba cu aceste comenzi.Merci pt ajutor.

                  Comentariu


                  • #10
                    Iti recomand dandoy..preturi mai mici si gama mai larga de produse. Sigure sunt amandoua...si tot intermediari le zice, nu sunt firme producatoare.

                    Comentariu


                    • #11
                      Am avut 4 comenzi pana acum la Dandoy si totul a mers uns (cu exceptia bancii de aici la care am cardul si a postei romane )

                      Aia de la Buzău nu-ti trimit prin colet simplu, asa ca mai trebuie sa adaugi aprox. 200.000 lei ptr transport.
                      Butterfly Grubba Carbon-AN All+
                      FH: Tackiness Chop, BH: Yasaka Antipower

                      Comentariu


                      • #12
                        Ptr comanda la Dandoy tre sa ai card de credit in valuta sau in lei?
                        Merci
                        me, me, me......me too

                        Comentariu


                        • #13
                          nu conteaza, embosat sa fie
                          vezi ca pe dandoy iti arata preturile si in lei (in dreapta sus alegi moneda)

                          Comentariu


                          • #14
                            "embosat" ? ... habar nu am ce insemna asta...
                            me, me, me......me too

                            Comentariu


                            • #15
                              numele si numarul cardului sa fie in relief

                              Comentariu


                              • #16
                                Cat la suta iti ia comision de pe card daca cumperi de pe Dandoy?

                                De exemplu daca cumperi in valoare de 100EURO de pe Dandoy , cat iti ia banca de pe card pentru tranzactia asta?
                                Sau altfel zis, unde se merita sa-ti faci card , unde comisionul sa fie cat mai mic?

                                Daca cumpar ceva din Buzău, asa de scump e transportul?

                                Pe mine m-ar interesa de ex sa cumpar un prosop Butterfly Logo, care e 250.00 Lei, si sa platesc inca 200.000 Lei mi se pare cam mult.

                                Nu exista alta varianta mai ieftina?

                                Comentariu


                                • #17
                                  Postat în original de luk
                                  Daca cumpar ceva din Buzău, asa de scump e transportul?
                                  Pe mine m-ar interesa de ex sa cumpar un prosop Butterfly Logo, care e 250.00 Lei, si sa platesc inca 200.000 Lei mi se pare cam mult.
                                  Nu exista alta varianta mai ieftina?
                                  Mie mi-au spus ca e 10ron(100d mii) transportul prin Prioripost(1-3 zile din cate am mai "colaborat" eu cu serviciul acesta )
                                  M. Maze FL
                                  FH:Roundell Soft 1.9
                                  BH: Tenergy 80 1.9

                                  Comentariu

                                  Who has read this thread:
                                  Procesare...
                                  X