Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

RUBRICA ORGANIZATORILOR DE TURNEE A,A+,B

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de Dan2 Vezi post
    Postul este necesar transmiterii de informatii de la si catre organizatori, iar mesajele OFF topic se pot muta in zona fight.
    Stiu ca este necesar, dar pâna acum parca nu era asa poluat. E greu sa stai si dupa fiecare sa-l cenzurezi si sa muti bucata cu bucata. Daca-l inchide doua -trei zile isi pierd efectul cei "bine dispusi".
    Hobby: Motoare si ski !
    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

    Comentariu


    • mai Gelu,
      da dat dracu esti tu de le stii pe toate..bine ca intr-un tarziu ai aflat ca se scrie Cozma..ci nu Cosma..(felicitari pentru modificarea ulterioara),
      pe de alta parte tu fiind din Brașov-nu-ti pui intrebarea de ce turneele din Brașov au incetat sa mai existe de cand ai aparut tu acolo?...
      Ce faci tu in acest sens pentru a dezvolta in zona organizarea turneelor Amatur..sau revenirea la standardele bune pe care le avea acest oras prin organizatorii traditionali ,pana sa apari tu ?

      Comentariu


      • Postat în original de Dan2 Vezi post
        Postul este necesar transmiterii de informatii de la si catre organizatori, iar mesajele OFF topic se pot muta in zona fight.
        Hobby: Motoare si ski !
        http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

        Comentariu


        • eu scriu ca si organizator,tu al cui esti ? pe cine reprezinti ?

          Comentariu


          • Postat în original de Vali Suta Vezi post
            mai Gelu,
            da dat dracu esti tu de le stii pe toate..bine ca intr-un tarziu ai aflat ca se scrie Cozma..ci nu Cosma..(felicitari pentru modificarea ulterioara),
            pe de alta parte tu fiind din Brașov-nu-ti pui intrebarea de ce turneele din Brașov au incetat sa mai existe de cand ai aparut tu acolo?...
            Ce faci tu in acest sens pentru a dezvolta in zona organizarea turneelor Amatur..sau revenirea la standardele bune pe care le avea acest oras prin organizatorii traditionali ,pana sa apari tu ?
            El face bine ,ca nu se mai baga in seama sa nu creada lumea ca se umple de bani de pe spatele amaturistilor.
            Vali nu stiu ce treaba ai cu Gelu ca nu ti-a facut nici un rau.
            Eu va consider pe amindoi niste baieti faini si cred ca nu are rost sa tot lovesti in el degeaba.
            Am toata stima pentru tine

            Comentariu


            • Postat în original de dantim Vezi post
              El face bine ,ca nu se mai baga in seama sa nu creada lumea ca se umple de bani de pe spatele amaturistilor.
              Vali nu stiu ce treaba ai cu Gelu ca nu ti-a facut nici un rau.
              Eu va consider pe amindoi niste baieti faini si cred ca nu are rost sa tot lovesti in el degeaba.
              Am toata stima pentru tine
              si eu pentru tine,insa nu are treaba una cu alta !

              Comentariu


              • Postat în original de Vali Suta
                Da cine este Costi Motoroi?(sa nu spun cine p.la mea este acest personaj ?!
                Bai Gelu,pentru 60 de ron/pers pe camera care-iti iti atruibui ca si ssponsorizare,ai cam multe pretentii in a organiza acesta sedinta...
                Eu nu mai particip!
                Pa !
                Postat în original de GeluBv
                Stimati colegi, atunci cand am postat invitatia lui Costi Motoroi nu mi-am dat seama daca este o problema. Acum eu nu pot sa trec peste, dar nici nu s-a hotarat daca participa sau NU.
                Prietenul la nevoie se cunoaste!
                Hobby: Motoare si ski !
                http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                Comentariu


                • uite asa te faci si mai mult de rahat !
                  reciteste ce ai postat sa vezi cat de naiv esti ! (asta asa ca si consolare)
                  pune si inregistrarile telefonice cu mine,cu bodeanu,cu motoroi,etc,care ai spus ca le ai in colectie !
                  hai curaj d.le !

                  Comentariu


                  • Costi Motoroi nu este decat un simplu participant in Amatur. Nu reprezint pe nimeni in afara de persoana mea. Nu am castigat financiar si nici nu vreau de pe urma Amaturului.
                    Si ce este mai important: prefer sa fiu injurat in fata decat sa fiu tradat pe ascuns!

                    Comentariu


                    • off topic:
                      preventiv pentru cei care vorbesc cu dl.Gelubv telefonic,va pun in tema ca d.lui are un obicei reflex,inregistreaza aceste convorbiri,de fapt cred ca stiti acest lucru din alt post unde a si postat acest lucru.

                      ia pune dl.Gelu,ce am avut eu de ascuns cu dvs. ?!

                      Comentariu


                      • Postat în original de Vali Suta Vezi post
                        Prost esti,ma !
                        PROST RAU DE TOT
                        Hobby: Motoare si ski !
                        http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                        Comentariu


                        • si mai este necesar sa ti-o repet ?

                          Comentariu


                          • Postat în original de Vali Suta Vezi post
                            si mai este necesar sa ti-o repet ?
                            Este necesar sa-ti amintesc ca ai jignit pe domul DanT? Sau atunci vb Bachus?
                            Vezi postul nr 8 din topic "7 decembrie sedinta"
                            Hobby: Motoare si ski !
                            http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                            Comentariu


                            • Postat în original de GeluBv Vezi post
                              Este necesar sa-ti amintesc ca ai jignit pe domul DanT? Sau atunci vb Bachus?
                              Vezi postul nr 8 din topic "7 decembrie sedinta"
                              nu-i nevoie(am scris si mi-am asumat acest lucru,tu m-ai sunat si radeai in hohote..de ce ?...parca aveai o tenta ca ti-ar place...,
                              insa daca ti-au placut atat de mult,pastreaza-le numai pentru tine !
                              totusi ceva inregistrari nu pui ?

                              Comentariu


                              • NU stiu ce treaba avea Dan Tanase la sedinta Amatur!!!
                                El reprezinta un club afiliat la federatie, iar dupa parerea lui exprimata intr-un post anterior, Georgica Durdun provine din randul amaturistilor...
                                El face un business din tenis de masă, noi doar mergem sa jucam si sa ne distram alaturi de prietenii din toata tara.

                                Comentariu


                                • Postat în original de costinmotoroi Vezi post
                                  Costi Motoroi nu este decat un simplu participant in Amatur. Nu reprezint pe nimeni in afara de persoana mea. Nu am castigat financiar si nici nu vreau de pe urma Amaturului.
                                  Si ce este mai important: prefer sa fiu injurat in fata decat sa fiu tradat pe ascuns!
                                  Si vice versa, adica parerea ta fata de alte persoane
                                  - - - Actualizat - - -
                                  Postat în original de Adrian Lazaroiu Vezi post
                                  esti peniiiibil,bai nea miticaaaaa!
                                  ADI,fara nea Mitica nu mai au farmec aceste discuti

                                  Comentariu


                                  • De tradat, nu am tradat! De injurat, nu am injurat! Ii stimez pe toti, inclusiv pe cei cu care nu sunt de acord! Si nici nu am inregistrat pe careva!

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de cata_60 Vezi post
                                      Din greseala am apasat pe nu mi place la postul dlui Danescu si nu am putut sterge.Scuze
                                      Nu-i nici un stres domnu' Cata, se mai intimpla. Toate cele bune.
                                      BLADE: Stiga Allround Classic
                                      FH: Stiga Almana Sound
                                      BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

                                      Comentariu


                                      • Data de 1 iunie are programata in calendarul Amatur un Turneu pentru copii la Agnita.Nutrim speranta ca la acest turneu sa poata participa cat mai multi copii din toata tara,iubitori inflacarati ai tenisului de masa.Estimarile noastre cele mai optimiste se invart in jurul a 60 de participanti si,cine stie,poate ca nu suntem prea optimisti!Si-au exprimat deja acordul de participare grupe de copii de la Baicoi si Pitești,asteptam confirmari si de la celelalte "centre" din Ludus,Târnaveni,Gura-Humorului,Caransebeș,București,etc.Dorinta unanima este ca sa se acorde atentia cuvenita copiilor,experientele anterioare aratandu-ne ca,oricum si orice am face si zice,la turneele amestecate partidele copiilor sunt de cele mai multe ori ignorate de catre cei mari.Dorim ca partidele copiilor sa fie in centrul atentiei ,sa fie vizionate de cat mai multi dintre cei prezenti in sala,participanti si sustinatori,dorim sa fie si ei respectati si tratati ca atare!Timpul este aliatul nostru,in asigurarea celor mai bune conditii de desfasurare a turneului,dar si al vostru,al celor care doresc sa participe cu adevarat la aceasta manifestatie sportiva.Asteptam cat mai multe confirmari de participare din toate colturile tarii,sa onoram cum se cuvine tenisul de masa si sarbatorirea zilei de "1IUNIE"!
                                        I love table tennis !

                                        Comentariu


                                        • Daca ajungem sanatosi VATRA DORNEI va fi prezenta cu copii antrenati de mine .
                                          Blade . PHOTINO
                                          Fh. Tibhar ev. Mx-p
                                          Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                                          Comentariu


                                          • Sa dea Dumnezeu sa fiti sanatos, domnul marcu, la fel si nea Csaba cu cei de la Agnita. E putin problema ca pe intai vor fi probabil turnee locale... Oricum,speram sa venim, macar juma de familie...Vom reveni...fratii Gavrilovici. P.S. Mult succes la olimpiada scolara tuturor copiilor din amatur!

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de nicu gavrilovici Vezi post
                                              Sa dea Dumnezeu sa fiti sanatos, domnul marcu, la fel si nea Csaba cu cei de la Agnita. E putin problema ca pe intai vor fi probabil turnee locale... Oricum,speram sa venim, macar juma de familie...Vom reveni...fratii Gavrilovici. P.S. Mult succes la olimpiada scolara tuturor copiilor din amatur!
                                              Stimati colegi,vom cauta sa va asiguram cele mai bune conditii pe timpul sederii voastre aici,atat in desfasurarea acestui eveniment sportiv dar si pentru sarbatorirea zilei copilului.Dorinta noastra este ca toti copii sa fie satisfacuti,sa joace cat mai mult si sa simta cu adevarat ca este sarbatoarea lor!Toti vor fi invingatori!Toti vor fi premiati!Binenteles,cei mai buni dintre ei vor avea parte de surprize in plus!Intr-un cuvant,vrem sa onoram asa cum se cuvine acest adevarat Turneu final pentru copii!
                                              I love table tennis !

                                              Comentariu


                                              • Sper ca si de la Cluj sa putem sa fim o trupe de copii. Dar va si de amatori respectiv Open sau doar de copii ?
                                                GEWO TABLE TENNIS

                                                Comentariu


                                                • Atentie mai mare la redactarea mesajelor! Unii s-ar putea sa creada c-ai uitat de scoala desi, cei care te cunosc stiu ca esti baiat destept si intreprinzator. Nu mai da cu bota in balta! SR

                                                  Comentariu


                                                  • Postat în original de stefan_rusu23 Vezi post
                                                    Atentie mai mare la redactarea mesajelor! Unii s-ar putea sa creada c-ai uitat de scoala desi, cei care te cunosc stiu ca esti baiat destept si intreprinzator. Nu mai da cu bota in balta! SR
                                                    Sa lamurim bucurestiul!
                                                    Multa demagogie dl academician SOVIETIC STEFAN.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X