Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Fete Sriver FX cu Schlager Precision OFF- sau Primorac OFF-

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Fete Sriver FX cu Schlager Precision OFF- sau Primorac OFF-

    Salutare,
    Caut fețele Sriver FX - Sec Hand - pentru lemn Schlager Precision OFF- sau Primorac OFF- pentru prima paleta profesionala - pentru un incepator mai vechi.
    Astept si alte sfaturi/propuneri

  • #2
    Re: Caut fețe Sriver FX second hand

    Xiom Vega Euro. Control deosebit, spin exceptional, viteza medie spre mare!

    Comentariu


    • #3
      Re: Caut fețe Sriver FX second hand

      Xiom Vega Europe sar mai tare decat Bryce si Sriver, eu n-am simtit nici un control deosebit.
      TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

      Comentariu


      • #4
        Re: Caut fețe Sriver FX second hand

        daca iti faci prima paleta profesionala te sfatuiesc sa fii putin atent la fete. eu am bryce fx iar colegu meu are sriver fx , eu cand iau paleta lui in mana si joc cu ea majoritatea mingilor care cu bryceurile le pun pe tusa etc se duc afara , mie asa mi sa parut ca sriverul este prea rapid pt mine. bryceu imi da control . dar daca tu ai dat cu sriver si merge bine e ok. numai bine
        Lemn : Yasaka Sweeden Classic
        Fh : Butterfly bryce
        Bh : Butterfly bryce

        Comentariu


        • #5
          Re: Caut fețe Sriver FX second hand

          ....n-am dat cu nici o fața profi.....de aia caut unele second hand...mai ieftine...daca nu merg vreau sa le pot schimba

          Comentariu


          • #6
            Re: Caut fețe Sriver FX second hand

            Postat în original de ionutpa800
            daca iti faci prima paleta profesionala te sfatuiesc sa fii putin atent la fete. eu am bryce fx iar colegu meu are sriver fx , eu cand iau paleta lui in mana si joc cu ea majoritatea mingilor care cu bryceurile le pun pe tusa etc se duc afara , mie asa mi sa parut ca sriverul este prea rapid pt mine. bryceu imi da control . dar daca tu ai dat cu sriver si merge bine e ok. numai bine
            Bryce mereu va sari mai tare ca sriver fx
            depinde de ce lemne aveti tu cu colegul tau din moment ce controlul de care aveai nevoie l-ai gasit in bryceuri si nu in srivere
            Setup: Timo Boll ZLC + Dignics 05
            Însă Dumnezeu Și‑a dovedit dragostea față de noi prin faptul că, pe când eram păcătoși, Cristos a murit pentru noi - Romani 5:8

            Comentariu


            • #7
              Re: Fete Sriver FX cu Schlager Precision OFF- sau Primorac O

              Bryce arunca jos , iar Sriver arunca sus .
              Bryce e mai rapid ca si Sriver fiind tensionata dar conteaza si ce am zis mai inainte.
              Blade DHS PG 2
              FH: DHS Hurricane 3
              BH: Stiga Airoc Astro M

              Comentariu

              Who has read this thread:
              Procesare...
              X