Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Ajutor, masa ping pong!

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Ajutor, masa ping pong!

    Salut am tot vizionat acest forum s am vazut k sunt oameni chiar foarte de treaba
    eu sunt incepator cu ping-pongul si am facut o masa de ping pong din OSB si as vrea sa o invelesc cu cva nush sa nu mai fie lemnul ala am inteles k nu e bn cu vopsea pt k mingea nu mai sare
    poate cnva sa ma aute plsssss
    ms astept raspuns
    Blade:Stiga CR Peter
    FH:Galaxy mars V2
    BH:Joola energy Green Power

  • #2
    Re: Ajutor!!! masa ping pong

    Postat în original de mary
    Salut am tot vizionat acest forum s am vazut k sunt oameni chiar foarte de treaba
    eu sunt incepator cu ping-pongul si am facut o masa de ping pong din OSB si as vrea sa o invelesc cu cva nush sa nu mai fie lemnul ala am inteles k nu e bn cu vopsea pt k mingea nu mai sare
    poate cnva sa ma aute plsssss
    ms astept raspuns
    nu cred ca e bun osb-ul ptr asa ceva, trebuia mdf de medie densitate rezistent la incovoiere, de minim 18 mm grosime( preferabil 22 sau 25). vopsea cauta la firmele care vand vopseluri, verde sau albastru mat cu o textura speciala.
    0751840078, stadinadi@yahoo.com
    G3FX BTY TIMO BOLL SPIRIT Black Tag Rakza X

    Comentariu


    • #3
      Re: Ajutor!!! masa ping pong

      OSB-ul mi se pare o alegere neinspirata pentru ca nu e neted, e facut din niste aschii de lemn presate, mai bun era un pal laminat cit mai gros pe care eventual sa-l vopsesti ca sa nu mai fie lucios, dar si mai bine cumperi o masa de tenis in functie de buget

      Comentariu

      Who has read this thread:
      Procesare...
      X