Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Joc ca partener cine este interesat sa posteze aici

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Joc ca partener cine este interesat sa posteze aici

    Joc ca partener cine este interesat sa posteze aici.

  • #2
    Salut i88 putem juca impreuna, eu de obicei frecventez clubul de pe Fizicienilor ca e foarte aproape de mine.
    Blade : Nitakku Septear (OFF)
    FH>Joola Express Two
    BH>Butterfly Speedy PO

    Comentariu


    • #3
      oferta promotionala

      Sal'tare! Pentru cei care au un pic de timp liber seara si pasionati de tenis de masă am o oferta speciala: in schimbul a o ora doua de tenis de masă ofer dupa meci direct proportional cu bataia pe care o iau cate o bere! locatie București:
      BLADE: NITTAKU SEPTEAR
      FF: XIOM VEGA EUROPE MAX
      BH: XIOM VEGA EUROPE MAX

      jucam tenis ... si asta ne ocupa tot timpul

      Comentariu


      • #4
        cand ne intalnim ciprian sa jucam numai ca eu am doar 17 ani si nu beau bere ) asa ca daca vrei jucam pe coca-cola de meci castigat de mine si daca castigi tu iti dau bere si in legatura cu ce am postat prima oara,eu vreau sa fiu partener pt cei care doresc , dar pe bani,care doresc sa posteze si ne intelegem la ce tarif/ora,si doar in bucuresti,pe langa asta caut si echipa div B , A , cu salariu +prime de joc.

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de sfinxu
          Salut i88 putem juca impreuna, eu de obicei frecventez clubul de pe Fizicienilor ca e foarte aproape de mine.
          sfinxule ai uitat sa precizezi de unde esti,eu sunt din bucuresti,sau daca esti din bucuresti nu am auzit de clubul fizicienilor ..

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de i88
            cand ne intalnim ciprian sa jucam numai ca eu am doar 17 ani si nu beau bere ) asa ca daca vrei jucam pe coca-cola de meci castigat de mine si daca castigi tu iti dau bere si in legatura cu ce am postat prima oara,eu vreau sa fiu partener pt cei care doresc , dar pe bani,care doresc sa posteze si ne intelegem la ce tarif/ora,si doar in bucuresti,pe langa asta caut si echipa div B , A , cu salariu +prime de joc.
            Hmmm, pentru ce zici tu aici ar trebui sa fii extrem de bun..............

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de i88
              cand ne intalnim ciprian sa jucam numai ca eu am doar 17 ani si nu beau bere ) asa ca daca vrei jucam pe coca-cola de meci castigat de mine si daca castigi tu iti dau bere si in legatura cu ce am postat prima oara,eu vreau sa fiu partener pt cei care doresc , dar pe bani,care doresc sa posteze si ne intelegem la ce tarif/ora,si doar in bucuresti,pe langa asta caut si echipa div B , A , cu salariu +prime de joc.
              Cand ne intalnim sa jucam?? Eu sunt disponibil seara in cursul saptamanii; eventual in IDM . Poti sa imi raspunzi pe adr. de mail pe care o gasesti la profil

              Comentariu


              • #8
                am shi eu o intrebare i88 daca esty asa de bun precum spui dc nu esty legitimat sau joci la vreun club din romania???????? rog raspuns
                aaaaa shi inca o chestie cum te cheama?????????

                Comentariu


                • #9
                  Pentru i88 , Clubul se afla pe str. Fizicienilor , nr 15 parca , "Club Galion" , au doua sali de mese de tenis (bunute as spune). Strada Fizicienilor e aproape de piata Salajan (in București evident), tariful e unic 7 RON/ora.
                  Blade : Nitakku Septear (OFF)
                  FH>Joola Express Two
                  BH>Butterfly Speedy PO

                  Comentariu


                  • #10
                    Hmmm, pentru ce zici tu aici ar trebui sa fii extrem de bun..............
                    filo nu sunt extrem de bun,joc de 6 ani tenis de masă de performanta,si cunosc si stiu jocul.

                    Comentariu


                    • #11
                      Postat în original de Mihai Pingpongistu
                      am shi eu o intrebare i88 daca esty asa de bun precum spui dc nu esty legitimat sau joci la vreun club din romania???????? rog raspuns
                      aaaaa shi inca o chestie cum te cheama?????????
                      Mihai, 1 Nu am spus ca sunt bun.2 Nici ca sunt legitimat la vre un club n-am spus.Uitate la posturile de mai sus si ai sa vezi ca nu am scris nimic.
                      Da sunt legitimat dar deocamdata nu sunt legitimat in bucuresti.Ma cheama George atat iti spun .. si ca am fost coleg cu Cazacu Alexandru si cu Ilie Alexandru cand am luat argintul la nationale :P

                      Comentariu


                      • #12
                        Mihai, 1 Nu am spus ca sunt bun.2 Nici ca sunt legitimat la vre un club n-am spus.Uitate la posturile de mai sus si ai sa vezi ca nu am scris nimic.
                        Da sunt legitimat dar deocamdata nu sunt legitimat in bucuresti.Ma cheama George atat iti spun .. si ca am fost coleg cu Cazacu Alexandru si cu Ilie Alexandru cand am luat argintul la nationale :P
                        Inseamna ca ai jucat la css1 Pajura club unde joc shi eu iar in echipa aia erau Cazacu,George Durdun,Ilie Alexandru ( Oaca ),Dasoveanu Liviu ( aparator ) shi a doua rezerva fiind actualul meu coleg de echipa Constantin Laurentiu care joaca cu mine in echipa,iar pe mine poate ma stii sub porecla mea data de NEA POPICA (antrenorul tau daca zici ca ai luat argintul la echipe) BICICLETA
                        P.S eu eram la inceput atunci abia venisem.

                        Comentariu


                        • #13
                          Shi presupun ca te cheama Durdun George, intradevar esty bun dar nu pt divizia A, iar in B ai face fata.

                          Comentariu


                          • #14
                            Postat în original de Mihai Pingpongistu
                            Shi presupun ca te cheama Durdun George, intradevar esty bun dar nu pt divizia A, iar in B ai face fata.
                            Bicicleta ce vrei sa spui ca nu fac fata in A?Daca incep sa ma antrenez fac fata cre :P






                            JOOLA J.Rosskopf
                            MARK V 30 red
                            MARK V 30 black

                            Comentariu


                            • #15
                              nush george ca e greu in A sunt jucatori f buni da cred ca daca ai juca cum jucai acum vreo 2 ani ai face fata.
                              Da deocamdata nu prea ai unde sa te antrenezi asta e ideea.
                              Oricum eu iti urez bafta shi sa ajungi cat mai sus posibil.

                              Comentariu


                              • #16
                                Postat în original de i88
                                cand ne intalnim ciprian sa jucam numai ca eu am doar 17 ani si nu beau bere ) asa ca daca vrei jucam pe coca-cola de meci castigat de mine si daca castigi tu iti dau bere si in legatura cu ce am postat prima oara,eu vreau sa fiu partener pt cei care doresc , dar pe bani,care doresc sa posteze si ne intelegem la ce tarif/ora,si doar in bucuresti,pe langa asta caut si echipa div B , A , cu salariu +prime de joc.
                                hai spune-ne si noua tarifele ca ne-ai facut curiosi

                                multumesc

                                Comentariu


                                • #17
                                  Si eu as fi interesat , cam cit timp ar trebui sa inveti o miscare completa , de ex : topspin de forehand sau de backhand
                                  Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
                                  Fete de palete tenis de masa
                                  TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Lasa Valentin ca joc eu cu tine pe bani. Te costa 3,5 RON pe ora, in IDM, de dimineata.

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      vreau shi eu sa predau lectii 200 roni ora ca sunt jucator de bundesliga ce stiti voi CRED CA V-ATY DAT SEAMA CA GLUMESC

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Postat în original de Mihai Pingpongistu
                                        vreau shi eu sa predau lectii 200 roni ora ca sunt jucator de bundesliga ce stiti voi CRED CA V-ATY DAT SEAMA CA GLUMESC
                                        poate iti sparg fata aia...)))

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Mihaita, renunta omule, odata la scrisul asta tampit cu sh, y, tz. Este groaznic de enervant. Vrei sa scrii cu diacritice, instaleaza-zi de la regional settings tastatura pentru limba romana si scrie cu ?, ?, ?, ?, ? cât vrei tu.
                                          Blade: Butterfly Cofferlait FL or Viscaria
                                          FH: Sriver G2 FX 2.1 - red
                                          BH: Sriver G2 FX 2.1 - black

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Stimabili Domni !!!

                                            Nici acum nu reusiti sa intelegeti faptul ca mesajul lui " i88 " este unul cat se poate de serios !!! "vreau sa fiu partener pt cei care doresc , dar pe bani "....mai lasati odata "berile si mistoul asta fara sens" pt. ca un sportiv de 17 ani are nevoie de sustinere materiala sa poata continua ceea ce a inceput,nu are nicidecum nevoie de Caterinca dv, NU credeti?

                                            Eu unul il apreciez pentru curaj si initiativa !

                                            De ce spun ca il apreciez pentru curaj, pentru ca iata nici nu a reusit sa-si exprime punctul de vedere si deja a fost luat peste picior !
                                            Iar pentru initiativa il apreciez pentru ca e o modalitate cinstita si cat se poate de inteleapta de a castiga cativa bani pentru echipament !!!

                                            Bravo George !
                                            " My Spin = Too Fast Too Furious Too Wild "

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              baronule, sunt de acord cu tine dar in parte
                                              daca vrei sa ai o initiativa curajoasa ar trebui sa o faci cu cap si complet. daca tot avea de transmis mesajul asta trebuia sa spuna in ce conditii vrea sa joace, pe cati bani si ce oferta in suma respectiva (are sau nu aptitudini padagogice, ofera material spre testare, ofera sfaturi legate de echipament, antrenament, pregatire fizica, etc.)
                                              probabil ca varsta nu-l ajuta sa faca treaba pana la capat.

                                              pe de alta parte, inteleg ca acum nu prea joaca intr-un mod organizat, poate ca ar fi trebuit sa fie un pic mai defensiv si sa caute un loc de joaca mai intai. cred ca daca ar fi jucat o data pe saptamana cu tine, indiferent de nivelul lui, i-ar fi prins tare bine

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Salut Valentin si Multumesc pentu ca te implici si incerci sa pui problema dintr-un mod corect si arbitrar!....

                                                Intradevar, si eu cred ca varsta nu-l ajuta sa faca treaba pana la capat !!!...Ori in aceste conditii Nu ar fi mai indicat ca noi sa incercam sa-l ajutam cu sfaturi folositoare decat sa-l facem sa se "piarda" ?

                                                Este evident faptul ca pentru el este greu sa ofere "material spre testare", "sfaturi pedagogice, psihologice,motrice," samd. Aceste lucruri sunt mult mai complexe,trebuie sa urmezi o scoala de specialitate ori sa fii antrenor sau pur si simplu un jucator cu mare experienta!., insa probabil ca George are un nivel de joc care cu siguranta va ajuta un amator sa joace mai bine, sa-si formeze corect miscarile !!!

                                                Cat despre bani.....consider ca este foarte greu pentru el sa fixeze o anumita suma si de aceea nu a specificat !
                                                Sfatul meu pentru cei care vor cu adevarat sa joace cu el este sa-l contacteze, eventual sa joace un antrenament cu el si apoi daca se vrea, sigur se va ajunge la un consens favorabil pentru ambii !

                                                Cat despre faptul ca nu joaca intr-un mod organizat, adica ca nu are club,echipa..sunt convins ca nu e vina lui, iar in ziua de astazi este greu sa gasesti un club unde sa faci performanta !!! Daca ma gandesc bine asa a fost dintotdeauna la noi,,si eu am patit la fel ca si el m-am plimbat de la club la club ani de zile !!!! Cred ca aceasta este si cauza pentru care se pierd marile valori in Sport, nu avem asigurata o infrastructura stabila!

                                                Keep in touch !!! Bye,
                                                " My Spin = Too Fast Too Furious Too Wild "

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Postat în original de valentin
                                                  Postat în original de i88
                                                  cand ne intalnim ciprian sa jucam numai ca eu am doar 17 ani si nu beau bere ) asa ca daca vrei jucam pe coca-cola de meci castigat de mine si daca castigi tu iti dau bere si in legatura cu ce am postat prima oara,eu vreau sa fiu partener pt cei care doresc , dar pe bani,care doresc sa posteze si ne intelegem la ce tarif/ora,si doar in bucuresti,pe langa asta caut si echipa div B , A , cu salariu +prime de joc.
                                                  hai spune-ne si noua tarifele ca ne-ai facut curiosi
                                                  multumesc
                                                  In primul rand v-a salut pe toti imi pare rau ca nu am mai postat dar am fost plecat la tzara cu treaba.Tariful il stabilim dupa primul antrenament pe care il facem.Daca iti place si iti convine bineinteles.O a doua chestie ar fi urmatoarea eu 1 nu stiu care sunt tarifele asa ca o sa cadem de comun-acord.id`ul meu este inqluder.Salut

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X