Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

xiom aria + xiom vega europe ?

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • xiom aria + xiom vega europe ?

    xiom aria + xiom vega europe ? daca a jucat cineva cu combinatia asta sau cu alte fete as vrea niste sfaturi doar de la cei care joaca va rog nu de la cei care incearca ! multumesc
    Butterfly Viscaria fl
    Butterfly tenergy05

  • #2
    Re: xiom aria + xiom vega europe ?

    Cu xiom aria nu am jucat, dar stiu ca fetele vega eur. sunt f. bune, mai ales pt. jucatorii offensiv, (de obicei pt. care fetele tenergy sunt un pic "mult"), au topspin si control excelent si daca vrei mai multe viteza merg f. bine cu lemnul xiom Strato sau cu xiom Power
    lemn:HML -carbon, hinoki
    fetze; Victas V>01 Limber
    si echipament Xiom

    Comentariu


    • #3
      Re: xiom aria + xiom vega europe ?

      Fetele vega europe sunt foarte bune la spin,control si merg foarte bine pe un lemn off cu care sa ai o viteza buna.Eu joc cu vega europe pe un xiom strato.Sunt foarte multumit de combinatie.Fetele nu au viteza unui tenergy dar au mult control si spin iar lemnul imi ofera viteza suficienta sa pot trage de la semidistanta f puternic asfel incat sa fie foarte greu de returnat (ca sa nu spun imposibil ).Merg mult mai bine la topsin fata de ce am avut(aici cred ca si lemnul e vinovat ),mult mai multe mingi pe masa.Acum depinde si de stilul tau de joc.Numai bine.
      BLADE:Nittaku Septear ST
      FH:tenergy 05 fx
      BH:tenergy 05 fx

      Comentariu

      Who has read this thread:
      Procesare...
      X