Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cine a incercat Donic Coppa Speed?...

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cine a incercat Donic Coppa Speed?...

    Buna,vreau sa stiu cat de tare sare Donic coppa speed?... Cine poate sa mi spuna cum este?... Eu am jucat cu Coppa Jo platin soft f.tare,,, dar acum vreau ceva si mai tare, am auzit de Coppa x1 Turbo, stie cineva cum sunt?... Vreau sa mi cumpar fete si nu stiu ca sa aleg.... Am vazut,,, Coppa Speed are viteza 9,25... spin 9,25... control 7... Coppa x1 Turbo are viteza 9,5... spin 9,25... control 5... Oare care este mai buna?... Astept pareri.... Va multumesc!!!

  • #2
    Re: Cine a incercat Donic Coppa Speed?...

    coppa speed foloseste un partener de la sala unde joc si,intr-adevar,sunt rapide;dar din proprie experienta pot sa-ti recomand donic acuda S1;am cumparat o asemenea fata acum o saptamana si ceva si,dupa 1 ora de joc,mai bine zis in care am incercat sa joc-am dat numai afara!,am renuntat,sare extraordinar,mai tare decat tenergy 64 chiar,iti trebuie un control deosebit(pe care eu inca nu il am)pentru a putea sa pui pe masa un atac cu aceasta fata.
    Nittaku septear black tag/baracuda/baracuda
    "Si cand va veni dusmanul/Sa va ia pamant de drept/Romani,scuturati gorunul/Din mormant sa ma destept!" Avram Iancu

    Comentariu


    • #3
      Re: Cine a incercat Donic Coppa Speed?...

      Buna,,, multumesc pt. ajutor ,,, chiar ma gandeam sa mi iau o fata T.64 ca am auzit ca este rapida... dar acum am sa vad care este mai buna... ai jucat cu T64?... si tu spui ca Donic Acuda S1 este mai rapida decat T64?.. tot ce se poate ... mai stie cineva acest lucru?.... Multumesc...

      Comentariu


      • #4
        Re: Cine a incercat Donic Coppa Speed?...

        Teoretic pare sa fie asa daca te iei dupa date... Tenergy are viteza de doar 9,5 si Donic Acuda are viteza 9,25... Teoretic si Andro hexer duro are tot 9,25 viteza... practic ne poate spune asta doar daca cineva a jucat cu ele... Nu stiu cat de clare si de folos sunt datele acestea, si daca merita sa ne luam dupe ele....?. http://translate.google.ro/translate?hl ... 26prmd%3Dm Astept pareri....

        Comentariu


        • #5
          Re: Cine a incercat Donic Coppa Speed?...

          Acum se vede mai bine.... http://www.teessport.com/table-tennis-r ... tml?page=4

          Comentariu


          • #6
            Re: Cine a incercat Donic Coppa Speed?...

            eu am intervenit pentru a-mi exprima o parere pesonala;am jucat pe forehand cu tenergy 64,am incercat acuda s1,dupa cum am precizat si,am revenit la tenergy 64-acuda s1 sare mult mai tare!
            Nittaku septear black tag/baracuda/baracuda
            "Si cand va veni dusmanul/Sa va ia pamant de drept/Romani,scuturati gorunul/Din mormant sa ma destept!" Avram Iancu

            Comentariu


            • #7
              Re: Cine a incercat Donic Coppa Speed?...

              ...si apropo,referitor la coeficientii de viteza pe care i-ai prezentat mai sus,inseamna ca,daca ar fi sa ne luam dupa statistici,tenergy 64 e mai rapida,deoarece 9,5 este mai mare decat 9,25(9,5=9,50!);totusi iti spun ca donic e mai rapida cu mult.
              Nittaku septear black tag/baracuda/baracuda
              "Si cand va veni dusmanul/Sa va ia pamant de drept/Romani,scuturati gorunul/Din mormant sa ma destept!" Avram Iancu

              Comentariu

              Who has read this thread:
              Procesare...
              X