Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Discutii generale

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Uite eu dau ca premiu pentru userul nr 100, 3 dvd-uri cu tenis de masă ca sa mai stimulam un pic.........dar sa fie pe bune nu ca isi face careva 2 nickname-uri ca ma supar.

    Comentariu


    • Postat în original de filo
      Uite eu dau ca premiu pentru userul nr 100, 3 dvd-uri cu tenis de masă ca sa mai stimulam un pic.........dar sa fie pe bune nu ca isi face careva 2 nickname-uri ca ma supar.
      Stii la ce m-am gandit ? Acum ca ai anuntat din timp de premiu...s-ar putea sa se intample urmatorul fenomen: toti oamenii care vor sa se inscrie sa astepte pana se mai inscriu 2-3 inaintea lor ca sa nimereasca tocmai ei la nr. 100
      Glumesc, bineinteles dar cum ar fi sa se inscrie dupa nr 100 vreo 10-15 in aceeasi zi ?

      Comentariu


      • Le dau la fiecare care se mai inscrie in aceeasi zi 1 dvd cu tenis de masă deci la nr 100 ii dau 3 si la restul cate 1 la fiecare(chiar daca se inscriu 50 tot le dau la toti, cu conditia sa fie in aceeasi zi!)

        Comentariu


        • buna!! am o intrbare : Conteaza cine serveste ? de ce ? ms

          Normal ca e foarte important cine serveste! Pentru ca o serva buna iti poate crea un avantaj enorm!! In afara de faptul ca datorita unei serve bune se poate castiga un punct, dar iti poate da avantajul de a incepe primul sa ataci! Eventual cu un topspin :P!! Mai ales ca s-a vazut ca in acest sport conteaza enorm cine incepe primul sa atace! Mai ales cand e vorba de un meci intre doi atacanti )
          Blade: Butterfly Photino
          Fh: Butterfly Tenergy 05
          Bh:Yasaka Rakza 9

          www.lovetodance.ro

          Comentariu


          • Al 100-lea utilizator

            Yupeeee!!! Acuma am citit ce scria pe forum ... si m-am uitat si sunt al 100-lea utilizator ) Primesc premiul?? Daca da .. cum voi fii contactat???
            Blade: Butterfly Photino
            Fh: Butterfly Tenergy 05
            Bh:Yasaka Rakza 9

            www.lovetodance.ro

            Comentariu


            • Pai prima data trebuie sa dovedesti ca nu ai mai fost inscris pana acum pe forum, dupa aia trebuie sa-mi zici un numar de tel si te sun eu si vorbim ce si cum.

              Comentariu


              • De dovedit am cum sa iti dovedesc ... pentru ca mai am un amic (fost coleg de liceu) inscris pe forum ... si el mi-a zis astazi despre acest forum ... nu stiu exat ce id are aicea!! Si in legatura cu numarul de telefon .. iti dau dar .. mobilul meu: 0722676461
                Blade: Butterfly Photino
                Fh: Butterfly Tenergy 05
                Bh:Yasaka Rakza 9

                www.lovetodance.ro

                Comentariu


                • Cum s-ar spune o "probatio diabolica" !!!!

                  Comentariu


                  • S-a discutat si s-a hotarat ca Bebe are 3 dvd-uri. Sa le stapanesti sanatos si iti uram bine ai venit in `gasca`.

                    Comentariu


                    • Multumesc ... multumesc mult !! Dar ...eu unu nu am intrat aicea pentru dvd-uri ... intamplarea a fost ca inaintea postului meu sa vad postul tau filo parca .. ala cu al 100-lea ia 3 dvd-uri!! Eu am intrat aicea pentru a gasi mai multi parteneri de antrenament !! Dar oricum .. sa fie binevenite si dvd-urile ca eu unul nu ma supar cand primesc ceva!! (Orice) Inclusiv o mama sanatoasa de bataie de la un jucator mult mai bun ca mine )
                      Blade: Butterfly Photino
                      Fh: Butterfly Tenergy 05
                      Bh:Yasaka Rakza 9

                      www.lovetodance.ro

                      Comentariu


                      • userul cu nr. 1 000 primeste o lada de bere de la mine.
                        Butterfly M. Maze Carbon
                        Butterfly Bryce- Fx

                        Comentariu


                        • BEBE ... te astept sa cotizezi cu un DVD la fratele tau aci. ) Bine ca ne-ai gasit si sper sa nu ma mai bati ca la liceu .
                          In me the WishMaster
                          Blade : 729
                          FH : Donic Coppa
                          BH : Donic Coppa

                          Comentariu


                          • Laurentiu ... eu cotizez si 3 dvd-uri ... ca am intrat aicea ca sa mai gasesc lume pasionata de tenis de masă!! Dar in legatura cu batutul ca in liceu ... asa e nu o sa te mai bat ca in liceu ( o sa fie mai grav ) )
                            Blade: Butterfly Photino
                            Fh: Butterfly Tenergy 05
                            Bh:Yasaka Rakza 9

                            www.lovetodance.ro

                            Comentariu


                            • ai vrea tu ......
                              In me the WishMaster
                              Blade : 729
                              FH : Donic Coppa
                              BH : Donic Coppa

                              Comentariu


                              • ei ... cum a fost laurentiu? Ca nu mi-ai zis pana acuma dak te-am batut mai rau ca in liceu sau nu! Imi zici? chiar sunt curios! Si mai am o intrebare! De ce nu mai zice nimeni nimik pe topicul asta?
                                Blade: Butterfly Photino
                                Fh: Butterfly Tenergy 05
                                Bh:Yasaka Rakza 9

                                www.lovetodance.ro

                                Comentariu


                                • lasa ma , ca eu joc si cu stanga cu tine...tot atatea puncte imi iei...nu poti sa treci de nr. ala . Sa te vad la concurs cum prezinti !!!
                                  In me the WishMaster
                                  Blade : 729
                                  FH : Donic Coppa
                                  BH : Donic Coppa

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de Bebe
                                    ei ... cum a fost laurentiu? Ca nu mi-ai zis pana acuma dak te-am batut mai rau ca in liceu sau nu! Imi zici? chiar sunt curios! Si mai am o intrebare! De ce nu mai zice nimeni nimik pe topicul asta?
                                    Bebe, joci bestial...hai sa ne intalnim sa facem si noi un meci cand ai timp...ca la concurs nu am apucat...am iesit repede...am luat bataie ca hotii de cai...
                                    Cand poti da un smn pe mess si ne intalnim...

                                    Multam

                                    Comentariu


                                    • Sigur ca ne intalnim eugen! Si katyacsinia a vrut sa dam niste mingii impreuna, si eu vroiam sa joc cu voi ... dar a trebuit sa plec repede ca aveam niste treaba dupa concurs!
                                      Blade: Butterfly Photino
                                      Fh: Butterfly Tenergy 05
                                      Bh:Yasaka Rakza 9

                                      www.lovetodance.ro

                                      Comentariu


                                      • Am si eu o intrebare! Am vazut ca la decernarea premiilor s-au facut niste poze de catre un "oficial" As putea sa intru si eu in posesia acestor poze?? Daca da ... va rog mult sa ma anuntati si pe mine! Chiar as vrea sa primesc pozele acelea!! Concursul a fost super! Mai ales la sfarsit ... mai bine zis dupa ce s-a terminat, la schimbul de mingii dintre Otilia Badescu si Ciobi ) Super tare! As vrea sa invat si eu sa dau efect lateral precum da ciobi!
                                        Blade: Butterfly Photino
                                        Fh: Butterfly Tenergy 05
                                        Bh:Yasaka Rakza 9

                                        www.lovetodance.ro

                                        Comentariu


                                        • Ciobi a jucat in seara asta finala la seniori la memorialul Angelescu ( pe care a pierdut-o ). Daca veneai...poate "furai" ceva miscari !!!

                                          Comentariu


                                          • cine a castigat?
                                            Primorac Carbon
                                            FH Dignics 09C
                                            BH JOOLA MAXX

                                            Comentariu


                                            • Am un mare lapsus. Un jucator bun...Barlan sau ceva de genul asta !!! Sper sa nu fi gresit....

                                              Comentariu


                                              • Asa e . Laurentiu Birlan a cistigat concursul si baiatul lui a cistigat concursul pe tara (la copii) baietelul joaca super bine pentru virsta lui (12ani) bate chiar si jucatori mai mari, cu mult mai mari decit el,o sa fie un "fenomen " in tenisul de masa. Are viitor !
                                                Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
                                                Fete de palete tenis de masa
                                                TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

                                                Comentariu


                                                • Bebe ! Pe tot parcursul concursului s-au facut poze, sau facut multe , Valentin o sa le puna pe forum pe cele mai frumoase, oricum eu o sa iau un CD de la el probabil cu toate pozele , o sa fac o copie pentru mine, una ptr. Dragos, unul dintre cistigatorii concursului si o sa ne vedem sa-ti dau si tie unul . Bine ?
                                                  Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
                                                  Fete de palete tenis de masa
                                                  TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

                                                  Comentariu


                                                  • da valigti ... chiar as vrea sa primesc si eu toate pozele ) Iti dau banii pe cd ... si asa trebuie sa mai dau banii pe un dvd lui adytzu O sa vin pregatit! Dar cand ne intalnim?? Se poate sa ne intalnim saptamana asta??
                                                    Blade: Butterfly Photino
                                                    Fh: Butterfly Tenergy 05
                                                    Bh:Yasaka Rakza 9

                                                    www.lovetodance.ro

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X