Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Discutii generale

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • eu am tratat-o cu gingasie ca pe o fata ce era si ea m-a tratat cu meserie ca pe un amatour ce sunt

    Comentariu


    • s-ar parea ca a jucat rolul de iepure (atletism) partie pentru altii dar nu prea ia iesit pasienta (pentru el)

      Comentariu


      • Mai baieti. Una peste alta, mie mi-a placut sa joc cu ea si sa privesc modul gratios in care a trecut de oponenti amatori, multi dintre ei avand o tehnica destul de avansata si jucand agresiv, "full power". Sa nu sariti acum pe mine si sa-mi spuneti ca daca sunt masochist, sa joc cu ea "in private", in afara circuitului Amatour .
        Lemn- Bty Viscaria
        FH - TENERGY 05
        BH - TENERGY 80

        Comentariu


        • pana la urma zic si eu frumusetea tenisului conteaza

          Comentariu


          • subiect

            cine este domnul lica?

            Comentariu


            • Domnilor, a comandat cineva de pe DANDOY ?
              Ce i-mi puteti sugera?!!

              Comentariu


              • salutare campionilor!

                de vreo doua saptamani m-am inscris in acest site,si imi place la nebunie,cum imi place si acest sport extraordinar:tenis de masă.sunt din hunedoara,si as vrea sa gasesc un partener prin zona.daca stiti pe cineva din hunedoara,deva,simeris,orastie,etc,dati--mi un semn va rog.ma simt singurel aici,imi pierd talentul asa
                multumesc
                csabi

                Comentariu


                • Re: salutare campionilor!

                  Postat în original de baboscs
                  de vreo doua saptamani m-am inscris in acest site,si imi place la nebunie,cum imi place si acest sport extraordinar:tenis de masă.sunt din hunedoara,si as vrea sa gasesc un partener prin zona.daca stiti pe cineva din hunedoara,deva,simeris,orastie,etc,dati--mi un semn va rog.ma simt singurel aici,imi pierd talentul asa
                  multumesc
                  bine ai venit , sper sa gasesti parteneri de "joaca" .
                  Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
                  Fete de palete tenis de masa
                  TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

                  Comentariu


                  • Re: salutare campionilor!

                    Postat în original de baboscs
                    de vreo doua saptamani m-am inscris in acest site,si imi place la nebunie,cum imi place si acest sport extraordinar:tenis de masă.sunt din hunedoara,si as vrea sa gasesc un partener prin zona.daca stiti pe cineva din hunedoara,deva,simeris,orastie,etc,dati--mi un semn va rog.ma simt singurel aici,imi pierd talentul asa
                    multumesc
                    O data la doua saptamani avem turneu in circuit pe undeva prin tara, asa ca baga mare sa recuperezi...........

                    Comentariu


                    • S.O.S

                      salutare.am fost la concursul de la campia turzii,si mi-am dat seama,ca am o paleta foarte-foarte-foarte simpladeci cer ajutorul vostru pentru a cumpara una buna.am un lemn butterfly primorac-fl off- ;cei de acolo mi-au zis ca este un lemn bun.deci mi-ar trebui numai fete.sunt un jucator de atac,adica vreau sa fiu ,dati-mi va rog cateva idei ce fete sa imi iau si de unde.ce fel de firma sa fie(butterfly,stiga,joola etc),buretele cat de gros sa fie si amanunte din astea.multumesc anticipat,csabi
                      csabi

                      Comentariu


                      • Pentru inceput ar fi bune niste Srivere FX de 2,1 depinde cum joci

                        Comentariu


                        • Foarte buna sugestia. Bravo!
                          Lemn- Bty Viscaria
                          FH - TENERGY 05
                          BH - TENERGY 80

                          Comentariu


                          • Re: S.O.S

                            Postat în original de baboscs
                            salutare.am fost la concursul de la campia turzii,si mi-am dat seama,ca am o paleta foarte-foarte-foarte simpladeci cer ajutorul vostru pentru a cumpara una buna.am un lemn butterfly primorac-fl off- ;cei de acolo mi-au zis ca este un lemn bun.deci mi-ar trebui numai fete.sunt un jucator de atac,adica vreau sa fiu ,dati-mi va rog cateva idei ce fete sa imi iau si de unde.ce fel de firma sa fie(butterfly,stiga,joola etc),buretele cat de gros sa fie si amanunte din astea.multumesc anticipat,csabi
                            Ce inseamna foarte , foarte simpla? Ce fețe ai? Sunt vechi, tocite, rupte,
                            dar totusi de marca, sau ceva chinezisme care si-au trait veacul? Daca ai un joc bazat pe topspin s-ar putea sa constati ca SRIVER FX nu ajunge,exista fețe cu un spin cu mult mai mare la aceasi viteza si control. Vezi TACKIFIRE SPECIAL SOFT, sau TACKINES C(pentru rever!) de la Butterfly. Vei gasi fețe foarte bune si la ANDRO(familiile PLASMA,QUAD, COR) Si mai exista si altii pe care insa nu-i cunosc. Asa ca va fi foarte greu sa alegi...
                            Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
                            Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

                            Comentariu


                            • Sfatuiti-ma cum se face lipirea cu millennium Chack!!!

                              Comentariu


                              • Se da doar pe fete si se lasa aprox 40 de min si apoi se lipesc pe lemn. Pe lemn se pune lipici obisnuit, fair chack sau basic chack....
                                Blade: Butterfly Schlager Carbon
                                FH:TENERGY 05
                                BH:TENERGY 05

                                Comentariu


                                • Am facut intocmai, doar pe fete iar pe lemn am dat cu lipici fair chack dar dupa aproximativ 30 min dejoc cad.!!!???

                                  Comentariu


                                  • Cititi in topicul "Echipament" pagina 9, raspunsul dat de mine pt aceasta problema.
                                    Lemn- Bty Viscaria
                                    FH - TENERGY 05
                                    BH - TENERGY 80

                                    Comentariu


                                    • OK

                                      Comentariu


                                      • Postat în original de jordach
                                        Am facut intocmai, doar pe fete iar pe lemn am dat cu lipici fair chack dar dupa aproximativ 30 min dejoc cad.!!!???
                                        Eu folosesc de 2 ani aceasta combinatie, adica Millennium Chack pe gume si Basic Chack pe lemn.
                                        Atentie Millennium merge numai impreuna cu Basic (este un lipici fara solventi) nu cu Fair Chack, pentru ca Fair Chack este un lipici din gama speed glue.
                                        Millennium iti va da o viteza buna aproximativ constanta 7-10 zile de la lipire, fata de Fair care iti da o viteza foarte buna dar numai 2-5 ore.
                                        In rest sfaturile sunt corecte.
                                        Daca vii la Piatra Neamț pe 22.09 am sa-ti arat si practic.[/b]
                                        Blade: TSP Balsa 8.5 Top Speed​ //Re-Impact Medusa// Gergely Carbon​​
                                        FH: Yasaka Rakza 7 soft // Yasaka Rakza 7 soft // Tenergy 05
                                        BH:HALLMARK Power Spin // R.I.T.C.802-40 // Tenergy 05

                                        Comentariu


                                        • chiar te rog sa-mi arati, ... si cateva miscari pentru ca sunt incepator

                                          Comentariu


                                          • Re: subiect

                                            cine este domnul lica?
                                            Eu sunt Lica........ai vreo problema in chestia asta?!?!sau,te-am deranjat?!?

                                            Comentariu


                                            • mese de tenis

                                              Salutare1 si bine ai venit cu acest club....chiar era necesar asa ceva in Galați,ca antrenorul de acolo este un semi-excroc........mese de vinzare sunt la ACTTCT ,dar au preturi mari si mai are Mircea de la Carei niste mese JOOLA,de vinzare()asa am auzit si eu)mai incearca....daca n-ai gasit,am sa-ti dau eu numerele de telefon al celor care se ocupa cu mesele de tenis

                                              Comentariu


                                              • Cam la ce pret va ajunge o asemenea masa ,daca se poate spune(cea din poza)?
                                                Xi En Ting-X828
                                                Pryde 30
                                                Calibra LT Sound

                                                Comentariu


                                                • In priincipiu ea costa in jur de 900 € .
                                                  Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
                                                  Fete de palete tenis de masa
                                                  TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

                                                  Comentariu


                                                  • Din curiozitate, stiti cumva ce jucatori folosesc produse BANDA?Este careva de pe aici care are ceva de la ei?
                                                    Xi En Ting-X828
                                                    Pryde 30
                                                    Calibra LT Sound

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X