Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Ce fete s`ar potrivi mai bine la balsa x5?

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Ce fete s`ar potrivi mai bine la balsa x5?

    Buna am si eu nevoie de cateva sfaturi pentreu fete cu viteza cu spin si control care se potrivesc pentru un balsa carbo x5.
    Multumesc!
    Blade: Butterfly Balsa Carbo X5 OFF
    Forehand: Yasaka New Era
    Backhand: 729 SKY-WING

  • #2
    sriver g2 ,sriver g3,sriver fx, grosime maxima!!!!!!!!!!

    Comentariu


    • #3
      am un prieten care are un xiom omega IV pro MAX care merge foarte bine la topspin dar la alta lovitura nu am prea simtt combinatia. multa bafta!
      Fh: Rakza X
      Blade: Bty Innerforce ULC
      Bh: Rakza X Soft

      Comentariu


      • #4
        Merg foarte bine pe Balsa x5 fetele Xoim omega ce ti-a zis si Gabriel si iara fetele Xiom vega europe

        Comentariu


        • #5
          Eu am pus Joola Express X-soft. E superb la toate loviturile...topspin, trase, taiate etc

          Comentariu


          • #6
            eu am combinatia din semnatura si personal o gasesc ok. mai vreau sa incerc cu baracuda pe forehand.

            Comentariu


            • #7
              Eu joc cu combinatia din semnatura, e foarte rapida, acum as pune Tackiness Drive.
              Chop-ul e bun la scos mingile trase, pui numai paleta si cade exact pe masa.
              DONIC "Appelgren Exclusive AR" ST
              BH: DONIC ALLIGATOR DEF
              FH: DONIC ALLIGATOR ANTI

              Comentariu


              • #8
                BUTTERFLY SRIVER G3 neaparat sa fie FX varianta mai soft de efect merge super super beton pt forehand!!!
                Nittaku violin​Fastarc C-1 / Fastarc S-1

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de Sheshu Vezi post
                  Eu joc cu combinatia din semnatura, e foarte rapida, acum as pune Tackiness Drive.
                  Chop-ul e bun la scos mingile trase, pui numai paleta si cade exact pe masa.
                  Ni la el, tulai, cum de n-am stiut ca-i asa usor?Bag sama ca poti sa dai si cu ochii inchisi !
                  Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
                  Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

                  Comentariu


                  • #10
                    O mai fi "chop" daca "pui numai paleta"?
                    Marc Barbu, fotograf. www.marcbarbu.ro

                    Comentariu


                    • #11
                      se referea la fata pe nume ... chop pe care o pui si... ,astfel are sens

                      Comentariu


                      • #12
                        Eu n-am auzit vorbindu-se pe nicaieri de niste fete numute "chop"
                        Asta nu inseamna ca nu ar putea exista, dar nu s-a adus vorba despre ele in subiectul de fata :P
                        Marc Barbu, fotograf. www.marcbarbu.ro

                        Comentariu


                        • #13
                          Sigur trebuie sa fie vorba de Butterfly Tackiness C(chop).
                          Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
                          Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

                          Comentariu


                          • #14
                            Ar mai merge ceva frumos pe lemnul asta dar e prea putin cunoscut la noi Banco Dreamfire MAX !!
                            Nittaku violin​Fastarc C-1 / Fastarc S-1

                            Comentariu


                            • #15
                              Ma refeream la fata Butterfly Tackiness Chop cum bine au observat cativa forumisti.
                              DONIC "Appelgren Exclusive AR" ST
                              BH: DONIC ALLIGATOR DEF
                              FH: DONIC ALLIGATOR ANTI

                              Comentariu

                              Who has read this thread:
                              Procesare...
                              X