Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B, Timișoara - Cupa Smiley, 15.01.2011

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Postat în original de vali Vezi post
    Felicitari Ghita !!!
    Multumesc om bun...Sa fie la mai multe !!!
    BLADE : DHS Hurricane King III - FH: Cauciuc Negru - BH: Cauciuc Rosu

    "Știu că sunt prost dar c?nd mă uit ?n jur prind curaj"

    Comentariu


    • #27
      BRAVO OMU' !!! Cshiuuu'shiu !!!

      Felicitari si tie Bogy, tine'o tot asa ... !!!
      "Tu, care n'ai vazut lampa, cu lampa ce ai sa vezi !!?"

      Comentariu


      • #28
        Ceva poze, filmari, BOGY ???
        BLADE : DHS Hurricane King III - FH: Cauciuc Negru - BH: Cauciuc Rosu

        "Știu că sunt prost dar c?nd mă uit ?n jur prind curaj"

        Comentariu


        • #29
          Pentru a treia zi consecutiv am uitat tidula cu clasamentul la sala...motiv de cerut scuze publice.
          Numarul concurentilor a fost aproape egal cu cel de la prima editie, dar valoric, editia a II-a a fost mult mai puternica.
          Prezenta masiva a jucatorilor din orasul vecin si prieten, Arad, m-a bucurat enorm (remarc in mod special constanta lui Edgar Boata, care nu a lipsit de la nici un concurs organizat de Club 11), si ma inclin cu respect in fata celor din Hateg, Cugir si Harghita, care au batut drum lung pina la Timișoara.
          Cu o zi inaintea competitiei nu credeam ca locul intii va fi ocupat de un timisorean, dar Gheorghe Marta a dat peste cap toate pariurile. Felicitarile mele, Ghita si la cit mai multe turnee cistigate.
          Cu siguranta cel mai frumos meci al serii, prima semifinala: Rodica Sicoe vs. Bogdan Roman.
          Va multumesc pentru participare si sper sa ne onorati cu prezenta si la urmatoarele editii.

          Cupa Smiley 2, in imagini...

          http://picasaweb.google.com/10145857...ditiaAIIASony#http://picasaweb.google.com/10145857...leyEditiaAIIA#

          Sa ne vedem sanatosi si la edtita a III-a...prin februarie. Dar pina atunci, poate dam o fuga la un turneu la Arad
          BLADE: Stiga Allround Classic
          FH: Stiga Almana Sound
          BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

          Comentariu


          • #30
            Multumesc BOGY !!! ?i eu iti doresc cât mai multe organizari de turnee la fel de reusite cum a fost si acesta... NUMA BINE !!!
            BLADE : DHS Hurricane King III - FH: Cauciuc Negru - BH: Cauciuc Rosu

            "Știu că sunt prost dar c?nd mă uit ?n jur prind curaj"

            Comentariu


            • #31
              Felicitari si la cat mai multe!
              Xi En Ting-X828
              Pryde 30
              Calibra LT Sound

              Comentariu


              • #32
                Felictari d-nului Gheorghe Marta ptr.castigarea concursului si multe succesuri incontinuare......multumesc ptr.meciul care lam jucat amandoi ..nu am sa uit de ultimul punct.....care a fost super (glumeam).Multumim ptr.organizare si Turneul care a fost , foarte reusit...cu meciuri spectaculoase si echilibrat...ptr.mine a fost un concurs f reusit ....multi jucatori buni .....la revedere si sa ne intalnim cu bine si la alte concursuri.....

                Comentariu


                • #33
                  ?ti multumesc mult pentru felicitari Rodica...se vede ca ai experienta în joc si te adaptezi la oricare adversar(vorbesc de meciul cu Bogdan Roman)...cât despre mine, la ultima minge când am vazut-o ca merge spre 'tus' deja am urlat când se afla înca în aer...NOROC!!!?ti urez si tie multa bafta la turneele care o sa mai participi si clasari cel putin cum ai avut la Timișoara...NUMA BINE !!!
                  BLADE : DHS Hurricane King III - FH: Cauciuc Negru - BH: Cauciuc Rosu

                  "Știu că sunt prost dar c?nd mă uit ?n jur prind curaj"

                  Comentariu


                  • #34
                    Bogy, ne mai "frigi" mult?
                    Inca asteptam filmuletele.

                    Comentariu


                    • #35
                      Sorry Danut, daca v-am "prajit".
                      Dar cel mai rau imi pare pentru Ghita...nu mai gasesc finala

                      Sfirsitul primei semifinale: Rodica Sicoe vs. Bogdan Roman.




                      Sfirsitul celei de-a doua semifinale: Gheorghe Marta vs. Petru Peiov.

                      BLADE: Stiga Allround Classic
                      FH: Stiga Almana Sound
                      BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

                      Comentariu


                      • #36
                        un clasament final si cu cei plasati pe locurile 17 - 42 ???
                        FH: Tuttle Beijing II | Butterfly Michael Maze Arylate Carbon OFF | BH: Tuttle Beijing II

                        Comentariu


                        • #37
                          Cauta pe pagina 1...Acolo este afisat clasamentul final...
                          BLADE : DHS Hurricane King III - FH: Cauciuc Negru - BH: Cauciuc Rosu

                          "Știu că sunt prost dar c?nd mă uit ?n jur prind curaj"

                          Comentariu


                          • #38
                            este intr-adevar dar nu e corect pus ... sunt jucatori care nu au meciuri castigate si sunt pe locul 20 de in loc de 40 de exemplu...
                            FH: Tuttle Beijing II | Butterfly Michael Maze Arylate Carbon OFF | BH: Tuttle Beijing II

                            Comentariu


                            • #39
                              Hent , poate sa facut clasamentul la berea dupa festivitate ?

                              Comentariu


                              • #40
                                Postat în original de Mahatma Vezi post
                                este intr-adevar dar nu e corect pus ... sunt jucatori care nu au meciuri castigate si sunt pe locul 20 de in loc de 40 de exemplu...
                                Desi nu ai stiut unde sa cauti clasamentul, totusi astept sa postezi tu ordinea corecta.
                                Narcis Groza, locul 20 a cistigat 6 meciuri in grupele inferioare, iar Terescu Ciprian, locul 29 a cistigat 2 meciuri, tot in grupele inferioare.
                                BLADE: Stiga Allround Classic
                                FH: Stiga Almana Sound
                                BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

                                Comentariu


                                • #41
                                  ii corect clasamentul nu stiu ce tot aveti.....

                                  Comentariu

                                  Who has read this thread:
                                  Procesare...
                                  X