Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Andro Hexer sau Xiom Omega 4 pro ?

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Andro Hexer sau Xiom Omega 4 pro ?

    care merita achizitionat ?

  • #2
    Amandoua.
    Lemn- Bty Viscaria
    FH - TENERGY 05
    BH - TENERGY 80

    Comentariu


    • #3
      Ceva mai light-soft, nu ar fi mai potrivit?; fețele mentionata mai sus sunt f, bune dar necesita o technica si o mana sigura, experienta mai mult.
      lemn:HML -carbon, hinoki
      fetze; Victas V>01 Limber
      si echipament Xiom

      Comentariu


      • #4
        si din punct de vedere al durabilitaii, spinului, vitezei cat si pret calitate , care cum is ?

        Comentariu


        • #5
          Spin: O4PRO > Hexer
          Viteza: O4PRO > Hexer
          Control: Hexer > O4PRO
          Duritate: O4PRO > Hexer
          Calitate/pret: O4PRO = Hexer, poate ca Xiom este mai durabila si asta sa incline balanta spre ea.
          Blog de tenis de masă

          Comentariu


          • #6
            multumesc foarte mult , daca cineva mai doreste sa adauge ceva ce nu sa spus inca chiar il rog , doresc cat mai multe informatii ......( as dorii ceva fete noi patrate pana in 150 lei si f bune , tensor, ofensive) si de asta intreb deoarece aceste 2 tipuri de fete le-am observat fiind laudate. A doua problema r fi ca nu stapanesc prea bine controlul paletei si multe mingi le stric eu (dau pe langa, in fileu , mai nimeresc un topspin bun , mai primesc topspinuri si le stric) . Cred ca aceste fete mentionate mai sus nu mi se potrivesc inca nu?

            Comentariu


            • #7
              Cred ca ti se potriveste niste antrenament cu orice paleta ai acum, mai mult decat un schimb de fete.
              Blog de tenis de masă

              Comentariu


              • #8
                pai momentan nu am paleta , insa doresc un balsa carbo x5 cu una din fetele demai sus . Balsa merge cu fetele de mai sus ?

                Comentariu


                • #9
                  Chiar prea tare!
                  Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
                  Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

                  Comentariu


                  • #10
                    Chiar asa!
                    Ambele combinatii sunt foarte bune. Poti sa iei oricare dintre cele doua optiuni. As zice ca Andro, avand mai mult control, sa fie mai usor de stapanit.
                    Blog de tenis de masă

                    Comentariu


                    • #11
                      ok multumesc forte mult pentru informatii ! ...

                      Comentariu

                      Who has read this thread:
                      Procesare...
                      X