Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Xiom Yanus DF sau Donic Acuda S3

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Xiom Yanus DF sau Donic Acuda S3

    Pentru un joc de aparare, care dintre fetele de mai sus este mai buna? Folosec un lemn Sunflex Fernandes Electra Off. Multumesc frumos.
    FH: GoldArc 8, 2.1
    STIGA XU XIN
    BH: XIOM VEGA SPO 2.0

  • #2
    Xiom Yanus DF poti face ce vrei cu fata asta !
    Butterfly Viscaria fl
    Butterfly tenergy05

    Comentariu


    • #3
      are dreptate ginno 74, e super!

      Comentariu


      • #4
        Joc de aproximativ un an cu yanus df pe rever pe un TSP balsa 6.5 la recomandarea d-lui Gelu Popescu si nu am fost dezamagit.E o fata soft,manevrabila,usor de lucrat cu ea,care pune probleme adversarului,la returnarea mingiilor cu efect,deosebit de rezistenta la uzura. Dupa un an de folosinta ,la 2 antrenamente pe saptamina inca mai lucreaza si arata decent ,chiar daca s-a cam sters.Cu acuda s2 nu am jucat ssssssi nici lemnul nu-l cunosc.

        Comentariu


        • #5
          Xiom Yanus DF! Am avut ocazia sa dau de cateva ori cu fata respectiva si marturisesc faptul ca este o fata cu muuuult control, cu care poti face absolut ce vrei, topsin, contre, aparare activa de langa masa si pasiva de la semidistanta. Insa nu te astepta la faptul ca este o fata vitezista, gen tenergy sau alti extraterestrii de genul asta. Daca esti incepator, si este prima ta paleta profi, iti recomand cu incredere!

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X