Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Fete chinezesti

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Fete chinezesti

    Intentionez sa-mi cumpar niste fete chinezesti si doresc cit mai multe informatii de la cei care au cumparat si folosesc aceste fete(spin,viteza,control .... etc).Se pot lipi cu apa sau numai cu glue ?In general orice sugestie e buna.Am auzit ca sint cam tari si merg mai bine la jocul de linga masa.Caut ceva de control si cu spin destul de bun.Astept parerile voastre.O zi buna!

  • #2
    Daca e sa luam raportul calitate pret sunt fete foarte bune.Am jucat pana nu demult cu fete frendship si dhs si am fost placut impresionat de ele.Au un control foarte bun si se pot da topspinuri foarte eficiente cu ele.Fetele de generatie mai veche se lipesc cu speed glue dar fete gen DHS HURRICANE NEO sau DHS SKYLINE NEO merg si cu lipici pe baza de apa.Daca va intereseaza am la vanzare o fata HURRICANE NEO 3 neagra de 2,1mm,jucata un singur antrenament(2 ore)neciupita si fara uzura.Pot pune si poze daca sunteti interesat
    Lemne: DHS Hurricane Long W997
    FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
    BH: DHS GoldArc 8

    Comentariu


    • #3
      is un fan al fetelor chinezesti...is tari,au nerv,au multe viteze si sunt ieftine...pe forumurile straine gasesti pareri despre ele...ca foarte multi joaca cu ele...spun ca astea gen butterfly nu merita banii investiti si in loc sa-si ia o fata scumpa mai bine-si iau 5 fete chinezesti cu proprietati cat de cat apropiate...cum s-ar lipi nu stiu...curand am sa lipesc si-am sa-ti spun...dintre toate fetele chinezesti pe care le-am folosit mi-a placut cel mai multfriendship 729 tackspeed 2000...e buna si pt aparare si pt atac...raspunde bine la topspin (chop,blocaj)...are spin bun care creste proportional cu viteza mingilor primite...iar viteza e minunata...daca tragi cand trebuie din scurt,adversarul e tablou...daca pui fata asta pe bh tre sa controlezi bine mingea...acus o sa incerc gambler reflectoid (astea nu stiu de unde-s),friendship focus snipe si ceva de la palio...daca vrei sa cumperi ai eacheng.net si ttnpp.com...
      tibhar def plus jumulita
      gambler reflectoid 1,0
      dawei 388 D-1 ox

      Comentariu


      • #4
        LKT Pro XP, LKT Pro XT, LKT Torrent sunt fețe din noua generație, care nu au nimic comun cu vechile chinezisme. Sunt moi, foarte usoare, rapide și cu foarte mult spin(chiar dupa ce stratul tacky dispare).De luat in seama sunt și Kokutaku Blutenkirche Tokyo non tacky, fețe foarte usoare cu spin și viteza foarte bune. Și ca un ultim argument aici vei vedea și prețul; http://www.presports.com/table-tenni...8a9be6c3ed0621
        Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
        Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

        Comentariu


        • #5
          Merg lipite cu orice. Pe langa cele mentionate pot adauga ,pt. spin si control,Kokutaku 007 , RITC Cream ,729-08.
          Xi En Ting-X828
          Pryde 30
          Calibra LT Sound

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X