Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cine a jucat cu DHS national?

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cine a jucat cu DHS national?

    Am jucat cu DHS Hurricane si Skyline dar doar cu fete comerciale.As vrea sa va exprimati cateva opinii in legatura cu fetele Hurricane national blue sponge si Skyline national blue sponge,exceptand pretul deoarece stiu ca astea su8nt extrem de scumpe.Chiar isi merita pretul acesta ultrapiperat???????.....Eventual cu ce fete se pot compara???Foarte multi sustin ca tenergy ar fi cea mai buna fata din lume dar atunci de ce sunt acesti chinezi care joaca cu hurricane si skyline cei mai buni din lume?Va rog sa impartasiti din experienta proprie pareri despre aceste fete pentru ca una e ce caracteristici scrie pe siteuri despre ele si alta e realitatea cand joci cu orice fata ar fi.
    Lemne: DHS Hurricane Long W997
    FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
    BH: DHS GoldArc 8

  • #2
    Nu am jucat cu fetele mentionate de tine, insa am un raspuns la una dintre intrebarile tale: probabil ca acei chinezi care domina topul mondial ITTF ar fi cel putin la fel de buni sau mai buni daca ar juca cu Tenergy sau chiar si cu alta fata care sa fie suficient de buna. Jocul lor este bazat pe viteza, simt, nenumarate ore de antrenament si abia pe ultimul loc vine materialul paletei. Daca vreunul din ei isi schimba ceva la paleta sau chiar toata paleta, nu cred ca le trebuie 6 luni sa se adapteze la ea si nici nu vor cadea pe locul 150 pana se adapteaza.
    Parerea mea...
    Blog de tenis de masă

    Comentariu


    • #3
      Am avut aceeasi nelamurire ca si tine, in privinta fetei hurricane. Am avut si hurricane 2 si 3 si am probat de curiozitate si un hurricane 2 cu burete albastru. Avand in vedere ca varianta comerciala o cunosteam foarte bine, despre varianta cu burete albastru pot spune ca are buretele un pic mai moale, spinul e identic, in nici un caz nu cred ca se explica diferenta mare de pret!
      Blade-Darker speed 90
      Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
      Bh- Testing

      Comentariu


      • #4
        La pretul pe care il au ar trebui sa zboare mingea din aceste fete ca o racheta si sa aiba un spin ultradevastator pentru ca daca nu se intampla asa atunci aceste fete nu cred ca isi justifica pretul!In general ce e scump e si bun(de ex tenergy sau bryce)deci in mod normal hurriccane si skyline natiopnal blue sponge ar trebui sa fie fete super bune.
        Lemne: DHS Hurricane Long W997
        FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
        BH: DHS GoldArc 8

        Comentariu


        • #5
          Eu am dat cateva mangii cu un national.... fara sa pot compara cu fetele pe care le am eu, pot sa spun ca sunt foarte bune, daca ai mana.
          Cauta pe aici.
          http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...Sponge-DHS-TNT
          TsE

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X