Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

repar lemne rupte de la maner- si cosmetizare

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Salut
    Ma intereseaza un lemn cu viteza medie pe fh eventual off- iar pe bh vreau sa pun o fata antipower deci ptr dat pe masa cu control bun
    Forma maner curbat sunt stangaci poate dotech
    Dimensiuni paleta - mai mare alungita intr-o parte
    Ce imi recomanzi
    Stima
    P.s. am mai luat un lemn de la tine off cu off- f.bun dar rapid pe bh unde am schimbat stilul pe aparare

    Comentariu


    • Postat în original de grizly1973 Vezi post
      Salut
      Ma intereseaza un lemn cu viteza medie pe fh eventual off- iar pe bh vreau sa pun o fata antipower deci ptr dat pe masa cu control bun
      Forma maner curbat sunt stangaci poate dotech
      Dimensiuni paleta - mai mare alungita intr-o parte
      Ce imi recomanzi
      Stima
      P.s. am mai luat un lemn de la tine off cu off- f.bun dar rapid pe bh unde am schimbat stilul pe aparare
      puteti sa ma sunati de luni incolo si va voi oferii cea mai potrivita varianta pt dvs !
      tel meu 0748352369! danut pop ! multumesc
      DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

      Comentariu


      • Si eu multum
        Voi veni cu tel de luni
        Weekend placut

        Comentariu


        • Salut domnule Dan! A-tifacut treaba buna cu lemnul facut de dumneavoastra pentru sotia mea! Cristina este multumita de el!
          L-a probat si domnul Bogdan Albescu de la clubul Stirom si a spus ca este un lemn bun!
          Asa ca " Spor la treaba in continuare"

          Comentariu


          • craciun fericit dragii mei sa auzim de bine si sa fiti sanatosi! doamne ajuta

            o ce veste minunata
            de la amatur se arata
            ca la anul care vine
            ne va fi un pic mai bine
            o sa avem lumina -n sali
            la filee lumanari
            iar pe bila cea de palstic
            o vom folosi fantastic
            si cu smirghel om juca
            ca amu la BISTRITA
            insa-i greu ca tot romanu
            stie sa dea cu jmirglu
            dara in seara de craciun
            un colind am sa va spun
            astazi sa nascut HRISTOS
            si noi om mere mai injos
            la colindat cu paleta
            sa ne mearga noua vestea
            suntem multi si vom mai fi
            daca la anul vom traii
            sa mai catigam respect
            si sa mai jucam un meci
            de craciun sa fim acasa
            cu familia noastra draga
            dar cum a trecut craciunul
            ne redorim AMATURUL !!

            DOAMNE AJUTA !
            DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

            Comentariu


            • La multi ani si multe succese in noul an !!
              DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

              Comentariu


              • Salut am trimis lemnul kiso hinoki VII pentru reparații.
                Blade: kiso hinoki VII
                Fete:BH Joola samba+ FH Tibhar nimbus sound
                tel.0741118700

                Comentariu


                • Postat în original de petre poli Vezi post
                  Salut am trimis lemnul kiso hinoki VII pentru reparații.
                  va salut am finalizat lemnul si lam trimis miercuri prin posta ! sper sa va placa!
                  DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                  Comentariu


                  • valabil !
                    DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                    Comentariu


                    • Buna ziua !
                      Puteti repara un lemn Donic Walner senso care a suferit aproape o ruptura dea lungul paletei din cant pana la maner , pe toate foile lemnului . A luat din pacate forma concava .

                      Comentariu


                      • Postat în original de hai stiinta Vezi post
                        Buna ziua !
                        Puteti repara un lemn Donic Walner senso care a suferit aproape o ruptura dea lungul paletei din cant pana la maner , pe toate foile lemnului . A luat din pacate forma concava .
                        in principiu se rezolva dar trebuie sa il vad inainte !
                        DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                        Comentariu


                        • salut - am un lemn vechi meteor care vreau sa il cosmetizez. la un moment dat a fost ros un pic de caine . va dau un mp cu poze si imi spuneti ce recomandari aveti ?
                          cuvintele doar distrag atentia...

                          Comentariu


                          • Postat în original de smokefield Vezi post
                            salut - am un lemn vechi meteor care vreau sa il cosmetizez. la un moment dat a fost ros un pic de caine . va dau un mp cu poze si imi spuneti ce recomandari aveti ?
                            sper sa fie poze cu lemnul nu cu cainele
                            DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                            Comentariu


                            • RECLAMATIE! acest domn pe nume POP Danut m-a "incaltat" cu un lemn combo: def+off absolut fantastic!

                              FELICITARI Pop Danut pentru mestesugul de care ai dat dovada in crearea acestui lemn. RESPECT!
                              Crestem CAMPIONI! Antrenam INTELIGENTA! CS VOINTA Cluj

                              Comentariu


                              • in urmatoarea perioada 15 iunie 20 iulie nu mai pot prelua lemne pt reparatii sau cosmetizare etc !! multumeasc pt intelegere !
                                DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                                Comentariu


                                • Am avut recent o "interventie" la un lemn facuta la Dan...o transformare a manerului din ST in FL, cu "montarea" unor "aripioare", pt TB ZLC..
                                  ....ca de obicei, lucrare excelenta...
                                  Voi reveni cu foto.
                                  Lemn: XIOM Vega Pro FL /Fh: Tenergy 05 /Bh: Stiga Calibra LT spin
                                  Lemn: Butterfly Innerforce ZLC FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Xiom Vega Europe
                                  Lemn: Butterfly Mizutani Jun FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Tenergu 80 FX

                                  Comentariu


                                  • Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	uploadfromtaptalk1434044323722.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	94,3 KB 
ID:	773328Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	uploadfromtaptalk1434044362002.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	94,0 KB 
ID:	773329Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	uploadfromtaptalk1434044377729.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	95,5 KB 
ID:	773330Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	uploadfromtaptalk1434044403452.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	89,2 KB 
ID:	773331Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	uploadfromtaptalk1434044428708.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	94,6 KB 
ID:	773332

                                    Trimis de pe al meu UTOK_430Q folosind Tapatalk
                                    Lemn: XIOM Vega Pro FL /Fh: Tenergy 05 /Bh: Stiga Calibra LT spin
                                    Lemn: Butterfly Innerforce ZLC FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Xiom Vega Europe
                                    Lemn: Butterfly Mizutani Jun FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Tenergu 80 FX

                                    Comentariu


                                    • Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	uploadfromtaptalk1434044512264.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	93,0 KB 
ID:	773333

                                      Trimis de pe al meu UTOK_430Q folosind Tapatalk
                                      Lemn: XIOM Vega Pro FL /Fh: Tenergy 05 /Bh: Stiga Calibra LT spin
                                      Lemn: Butterfly Innerforce ZLC FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Xiom Vega Europe
                                      Lemn: Butterfly Mizutani Jun FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Tenergu 80 FX

                                      Comentariu


                                      • Postat în original de gabikr Vezi post
                                        [ATTACH]10738[/ATTACH][ATTACH]10739[/ATTACH][ATTACH]10740[/ATTACH][ATTACH]10741[/ATTACH][ATTACH]10742[/ATTACH]

                                        Trimis de pe al meu UTOK_430Q folosind Tapatalk
                                        Fiți-ar "aripioarele", ai stricat bunătate de mâner ST...

                                        Comentariu


                                        • Stii parerea mea despre manerele ST...tine de gusturi...ca si combinatiile lemn-fețe...nu exista solutie unica pentru milioanele de probleme ale tuturor jucatorilor.
                                          Eu prefer FL pentru ca am o priza foarte lejera si nu vreau ca manerul sa imi "umple" palma...iar manerul mai evazat ma ajuta sa simt mai bine cand sa-l "strang" pentru a nu-l scapa...in adversar...hehe


                                          Trimis de pe al meu UTOK_430Q folosind Tapatalk
                                          Lemn: XIOM Vega Pro FL /Fh: Tenergy 05 /Bh: Stiga Calibra LT spin
                                          Lemn: Butterfly Innerforce ZLC FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Xiom Vega Europe
                                          Lemn: Butterfly Mizutani Jun FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Tenergu 80 FX

                                          Comentariu


                                          • multumesc dan. sunt dator si nu o sa raman asa
                                            cuvintele doar distrag atentia...

                                            Comentariu


                                            • valabil pt reparatii !! cu lemnele hand made mai dureaza putin pina termin de amenajat noul atelier !!
                                              DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                                              Comentariu


                                              • din motive personale trebuie sa mai aman din nou reparatiile la lemnele dvs pina pe sfirsitul lunii august accept doar urgente si transport numai prin curier rapid ,gen fan curier etc multumesc !
                                                DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                                                Comentariu


                                                • Am un lemn Butterfly All+ Timo Boll - AN, la care mi s-au deslipit amandoua parti ale manerului si pe care le-am lipit cu o solutie compusa din doua substante. Pe o parte este rupt furnirul in dreptul manerului. Va intreb daca se poate repara si daca da, cand pot sa va trimit lemnul. Multumesc.

                                                  Comentariu


                                                  • Postat în original de Viorel Moise Vezi post
                                                    Am un lemn Butterfly All+ Timo Boll - AN, la care mi s-au deslipit amandoua parti ale manerului si pe care le-am lipit cu o solutie compusa din doua substante. Pe o parte este rupt furnirul in dreptul manerului. Va intreb daca se poate repara si daca da, cand pot sa va trimit lemnul. Multumesc.
                                                    se poate face trimiteti cand doriti! tel 0748352369!
                                                    DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X