Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Recomandare paleta 150RON

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Recomandare paleta 150RON

    Salut ! As dori niste sfaturi pentru achizitionarea unei palete bune allround, de maxim 200RON (preferabil sub 160) . Sa merg pe una preasamblata, sau pe una custom ?

  • #2
    Iti recomand custom, dar numai sa nu fie prea rapida.
    Cauta sa ai un lemn All pana la Off- pentru inceput.
    Blog de tenis de masă

    Comentariu


    • #3
      Problema e ca orice paleta custom as face, ajung sa imi depasesc bugetul de 200RON. Numai fetele costa atat !
      Drept blade, as vrea sa folosesc un Timo Ball ALL+. Iar ca fete... chiar nu stiu...

      Comentariu


      • #4
        Vezi aici ceva materiale: http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...area+paletelor
        Ce mai poti face este sa cauti pe forum ceva fete uzate care sa se inscrie in buget.
        Blog de tenis de masă

        Comentariu


        • #5
          daca vrei sa te incadrezi in suma ai www.ttnpp.com ai acolo de ex.lemn donic cayman cu 26 $...tot acolo gasesti si fete ieftine chinezesti bune...dhs,lkt...eu tocmai mi-am luat de acolo...am dat vreo 50 $ cu tot cu transport...ti-o si asambleaza daca vrei
          tibhar def plus jumulita
          gambler reflectoid 1,0
          dawei 388 D-1 ox

          Comentariu


          • #6
            Ce parere aveti de configuratia aceasta ?
            DONIC BURN ALL+
            DONIC SOLO CONTROL 9+ VITEZA 4 EFECT 6-, negru 1.8
            DONIC LIGA CONTROL 9+ VITEZA 5- EFECT 6+, rosu 1.8

            Comentariu


            • #7
              E buna,si eu am avut tot fetele astea la inceput,dar am avansat relativ repede si le-am schimbat dupa 3 luni...depinde cat de 'incepator' esti...tu stii!
              'Just play table tennis....but try to find the perfect paddle 4 you!'

              FH:donic coppa max
              blade:donic waldner diablo senso st
              BH:donic coppa max

              Comentariu


              • #8
                pt fetele acelea, fiind cam lente ai putea opta pt varianta Burn Off- . lemn din asta am si eu...mi-a placut mult. sunt foarte reusite lemnele din gama burn. cat despre fete.. nu am incercat niciuna dintre ele..
                Blade : Donic Waldner Black Devil CB
                FH : Donic BlueFire M3 MAX
                BH : Donic BlueFire M3 2.0

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de moon Vezi post
                  Salut ! As dori niste sfaturi pentru achizitionarea unei palete bune allround, de maxim 200RON (preferabil sub 160) . Sa merg pe una preasamblata, sau pe una custom ?
                  Contacteazal pe Dl Gelu (user tibi pe forum) si cu siguranta o sa iti gaseasca ceva nou si bun in bugetul mentionat mai sus.
                  Uite un numar de telefon unde poti lua legatura cu dansul : 0728747067
                  Toate cele bune,

                  www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
                  www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
                  https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
                  Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
                  https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

                  Comentariu

                  Who has read this thread:
                  Procesare...
                  X