Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Donic burn all+ / donic epoxpowerallround

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Donic burn all+ / donic epoxpowerallround

    Salutare,

    Joc ping pong de ceva vreme, incep sa simt ca imi ies loviturile si vreau sa trec la o paleta adevarata (pana acum am jucat cu o stiga preasamblata). NU ma pot caracteriza ca fiind extrem de ofensiv sau defensiv, imi place sa joc cat mai variat din punctul asta de vedere, asa ca ma gandesc la o paleta allround. M-am oprit la astea 2, si nu stiu ce sa aleg. astept cateva sfaturi, ma intereseaza in mod deosebit dimensiuni: lungime, latime, (greutatea am gasit-o la ambele). Sau poate aveti alte sugestii pt lemn.

    Multumesc
    LEVI OF-
    Donic Bluefire M2
    XIOM Sigma Euro

  • #2
    Trimite un MP dl. Tibi s-au dai un tel.

    Comentariu


    • #3
      Multumesc pentru raspuns. totusi pentru ca am vrut sa imi fac o idee cat mai buna despre ce inseamna caracteristici pentru lemne si fete, am luat forumul la citit din scoarta in scoarta, si am inceput cu ce ma interesa cel mai mult - sectiunea Echipament. MI-a luat vreo 3 nopti pentru cele 54 de pagini, dar sincer a meritat. Asa ca m-a hotarat pentru un lemn donic waldner exclusive ar+, jucat putin dar in stare foarte buna pe care l-am luat de aici din suceva, si pentru fete am ales de la d-l Coroian Friendship 729 FX Super Soft si pe fh si pe bh.
      Apropo de sfatul de a-l contacta pe dl Tibi, cu doar 2 sapt inainte am achizitionat de la d-lui un donic dotec control, cu donic liga-fh si twingo-bh, insa s-a indragostit prea tare prietena mea de paleta si m-a lasat fara:P.
      Sper ca am facut o alegere buna cu set-upul asta de fete chinezesti, le astept ca painea calda sa ma pot apuca de "treaba".
      A, un sfat pentru cei noi ca si mine si plini de nelamuriri, rasfoiti fara frica in forum o sa gasiti o gramada de sfaturi si raspunsuri la intrebari pe care nici nu stiati ca le aveti
      LEVI OF-
      Donic Bluefire M2
      XIOM Sigma Euro

      Comentariu


      • #4
        d.tibi e un domn de toata isprava...problema mea e ca nu aduce si fete chinezesti...iar cei ce aduc alea cateva fete chinezesti is cam neseriosi...te felicit pt alegere...bine ca n-ai luat,ca incepator,lemne si fete scumpe...intai vezi ce vrei si ce poti...amicul meu are 2 palete si a dat vreo 8-9 mil.pe ele...dar jocul lui nu a evoluat...iar eu,de la ciuca batailor am progresat rapid cu setupul asta chinezesc al meu...
        tibhar def plus jumulita
        gambler reflectoid 1,0
        dawei 388 D-1 ox

        Comentariu


        • #5
          ms buburuz. ce-i drept nu e meritul meu pt alegere, am un prieten care joaca tot cu un lemn Tulpe si fete Friendship 729, si dupa ce am testat un pic jucaria lui, i-am ascultat sfatul. oricum fete moi pe un lemn de control am vazut ca e recomandarea pt totii incepatorii, asa ca nu am nici o scuza pentru a nu progresa de acum:d.
          LEVI OF-
          Donic Bluefire M2
          XIOM Sigma Euro

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X