Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

VAND barracuda big slam

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • VAND barracuda big slam

    vand 2 fete barracuda big slam (rosu+negru) 2.0 ambele noi, in tipla. Le-am achizitionat pt cineva dar s-au schimbat multe intre timp si am ramas cu ele.
    pret 2 mil ambele (se dau numai impreuna)

    predare personala la top tenis arena mariusce tel:0734951875
    blade: Hurricane King
    2 x acuda s2

  • #2
    Salut!Nu vrei in schimb 2 tenergy 05 jucate?
    Nittaku septear black tag/baracuda/baracuda
    "Si cand va veni dusmanul/Sa va ia pamant de drept/Romani,scuturati gorunul/Din mormant sa ma destept!" Avram Iancu

    Comentariu


    • #3
      ai folosit asemenea fete, ai idee cam cat de semnificativa este diferenta dintre 2,0 si max si in ce s-ar traduce? Merci pt rasp.
      Nittaku violin​Fastarc C-1 / Fastarc S-1

      Comentariu


      • #4
        vreau sa vin cu precizari mai clare: vreau sa nu ma complic cu posta si nu ma intereseaza schimburi momentan ...

        fetele sunt noi cred ca au aparut pe piata de max 2 luni si sunt o versiune de fete moi a vechilor baracuda. Referitor la grosime cu cat buretele este mai gros cu atat creste viteza fetei ,cu cat buretele scade in grosime fata pierde din viteza dar creste in schimb controlul. Sincer eu nu-mi pot da seama de diferente intre 2.0 si max deoarece sunt aprope insesizabile in schimb intre 1.8 si max diferentele sunt f clare.
        blade: Hurricane King
        2 x acuda s2

        Comentariu


        • #5
          sry ca nu am putut raspunde.... cred ca lucram si nu am auzit cand a sunat telefonul; am vazut msg dar nu am mai avut credit pe tel sa-ti raspund la msg si nu am stiut nici ce nick ai ca sa-ti raspund pe forum... nu o lua personal BAfta!
          blade: Hurricane King
          2 x acuda s2

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de mariusce Vezi post
            sry ca nu am putut raspunde.... cred ca lucram si nu am auzit cand a sunat telefonul; am vazut msg dar nu am mai avut credit pe tel sa-ti raspund la msg si nu am stiut nici ce nick ai ca sa-ti raspund pe forum... nu o lua personal BAfta!
            Nu e problema,am luat de la dl Tibi
            Nittaku septear black tag/baracuda/baracuda
            "Si cand va veni dusmanul/Sa va ia pamant de drept/Romani,scuturati gorunul/Din mormant sa ma destept!" Avram Iancu

            Comentariu

            Who has read this thread:
            Procesare...
            X