Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Sfat pentru cumpararea paletelor (www.tenismasa.ro)

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Buna ziua!
    vreau sa cumpar o solutie de curatat donic bio clean 250ml+burete donic+3 mingi donic***
    multumesc frumos!

    Comentariu


    • Domnule Tibi,as dori sa va cer parerea in achizitionarea unei palete care sa-mi ofere un control destul de bun,dar si viteza.Am jucat destul de mult timp si destul de bine(pentru un jucator neprofesionist)dar,am facut o pauza de citiva ani si as vrea sa reincep sa joc macar o data la 2-3 zile.La momentul respectiv,foloseam o paleta cu o fata Yasaka si o fata Butterfly pe care o aveam de la un jucator legitimat.Paleta respectiva ,nu o mai detin si nu mai sunt la curent(de fapt,nici atunci nu prea ma interesau detaliile deoarece aveam la cine sa apelez) cu noutatile in domeniu.Sunt un jucator de atac si vreau sa ma obisnuiesc cu o paleta pe care sa nu o mai schimb prea curind.Nu vreau sa ma complic cu realizarea unei palete pentru ca nu sunt sigur ca as alege nici lemnul corespunzator si nici fetele cele mai potrivite.De asemenea as vrea paleta sa nu fie folosita deloc.Pentru aceste pretentii nu am disponibili mai mult de 200 ron.Ce parere aveti de Donic WALDNER 900?Sau,poate puteti sa-mi oferit dvs. vreo combinatie de un lemn+2 fete,bineinteles lipite-gata?
      Multumesc,anticipat pentru un eventual raspuns...aici!

      Comentariu


      • Incepand cu luna iulie vor reaparea lemnele NITTAKU VIOLIN,ACOUSTIC.....la un pret de 169 euro/buc
        Deasemenea si noile fete NITTAKU GALZE
        MULTUMESC
        0728747067
        www.tenismasa.ro

        Comentariu


        • ceva informatii pt galze? pret sau alte detalii, am citit ca ar fi made in japan

          http://www.nittaku.com/products/rubber/nr8557.html
          Lemn: Joola Zhou Qihao Super ALC 90 FL, 85gr
          FH: Butterfly Tenergy 05 2.1
          BH: Tibhar Quantum X Pro Max

          Comentariu


          • Intra pe Home Page la Nittaku si ai acolo undeva pe pagina un buton "English"...da click pe el si pe urma acceseaza Galze (o sa fie tradusa informatia)
            --=?!? / XIOM Strato / ?!?=--
            --=Yasaka Rakza 7 Soft MAX / Nittaku Septear / Donic Baracuda MAX=--

            Comentariu


            • Azi dimineata am ridicat coletul.va multumesc!!
              Toate cele bune!!

              Comentariu


              • ceva informatii pt galze? pret sau alte detalii, am citit ca ar fi made in japan
                Pretul de catalog va fi 49,90 euro......la noi va fi mai ieftina..deocamdata nu stiu

                IN LUNA AUGUST VA FI LANSATA NOUA FATA SIGMA 1-XIOM.
                NU CUNOSC DETALII.....DEOCAMDATA
                www.tenismasa.ro

                Comentariu


                • stoc complet la lemnele XIOM-OFFENSIVE S,EXTREME S,ALLROUND-MANER DREPT SI CONCAV-180 LEI
                  astept comenzi
                  0728747067
                  multumesc
                  www.tenismasa.ro

                  Comentariu


                  • anunt valabil cu toate ofertele
                    astept comenzi
                    MULTUMESC
                    XIOM,DONIC,YASAKA,NITTAKU
                    0728747067
                    www.tenismasa.ro

                    Comentariu


                    • Poate reusiti sa-mi puneti si mie coletul azi. Multumesc anticipat.
                      Echipament: www.tenismasa.ro

                      Comentariu


                      • Multumesc foarte mult pt. colet l-am ridicat acum, multumit ca intodeauna de produsele si serviciile dumneavoastra: lacuit, lipit, taiat, banda cant si cadou. Stima.
                        Echipament: www.tenismasa.ro

                        Comentariu


                        • Am primit coletul. Totul este in regula..... mai ales surpriza. Multumesc dl. Gelu.


                          Lemn : Nittaku Septear ; InnerForce ALC
                          FH: Xiom Omega IV Elite ; Joola Maxx
                          BH: Xiom Omega IV Elite ; Joola Maxx .... No more Anti .. Game

                          Comentariu


                          • Ca si cei de mai sus nu pot decat sa laud profesionalismul d-lui Gelu.
                            Multumesc pentru promptitudine, materiale si surprizele din pachet.
                            Calificativ pozitiv.
                            lemn: Waldner Dotec Carbon
                            fețe: Dignics 05/Dignics 05

                            Comentariu


                            • multumesc si eu
                              www.tenismasa.ro
                              0728747067
                              www.tenismasa.ro

                              Comentariu


                              • A ajuns coletul. Multumesc pentru cadouri. V-am trimis MP.

                                Comentariu


                                • Am redeschis www.tenismasa.ro
                                  scuze ptr. intarziere.....concediu
                                  in curand noi oferte....tentante
                                  multumesc
                                  0728747067
                                  www.tenismasa.ro

                                  Comentariu


                                  • Noi oferte speciale pe
                                    www.tenismasa.ro
                                    Ieri am testat impreuna cu ALEX CIOBANU noile fete DONIC TRACTION MS PRO SI MS SOFT
                                    Voi reveni cu mai multe pareri
                                    multumesc
                                    astept comenzi la noile oferte.......nu vor dura f. mult ....in limita stocului existent
                                    0728747067
                                    www.tenismasa.ro

                                    Comentariu


                                    • Am fost prin studentesc la putina miscare si am probat noile fețe de la Donic - TRACTION MS PRO si MS SOFT. Lemnul pe care le-am incercat era un Creanga Carbon. Am fost f placut surprins de fețe. Am jucat cu Traction MS PRO pe fh si soft pe bh si am simtit paleta super bine. Agata bine la topspin - retopspin si imprima efect calumea. Probabil ca se pupa bine si cu lemnul Creanga carbon care sare f bine. Recomand fețele cu incredere !
                                      Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                                      Comentariu


                                      • Si cum e comparativ cu Tenergy05/fx pe acelasi lemn? Daca se poate...
                                        Multumesc.

                                        Comentariu


                                        • Am probat fetele TENERGY-2,1 pe acelasi lemn si sunt mai rapide decat donic TRACTION PRO
                                          ---------- Post added 29-Aug-2011 at 10:34 ----------
                                          Postat în original de tibi Vezi post
                                          Am probat fetele TENERGY-2,1 pe acelasi lemn si sunt mai rapide decat donic TRACTION PRO
                                          disponibile in stoc
                                          www.tenismasa.ro

                                          Comentariu


                                          • as dori sa stiu ce parere aveti despre paleta donic schildkrot carbotec 100.am jucat tenis de masă o perioada de vreo 4-5 ani aproape zilnic, cam 2-3 ore pe zi.am folosit o paleta no name, cu o fata cu iarba si una neteda si cu care m-am inteles f bine.as dori sa ma reapuc de tenis de masă ca sa slabesc si ptr un tonus bun muscular.cred ca-mi permite timpul sa joc 1-2 ore zilnic, cu rare exceptii,va rog in consecinta sa ma sfatuiti in privinta unei palete.dupa mine as dori sa fie relativ grea,spre interior,cu o fata cu iarba si una neteda cu note bune la toate trei caracteristicile si apropiate de maximum.la fel ma intereseaza mingii ptr joc.la fel si ele sa fie o idee mai grele si pe termen lung adica pana la primavara, ma intereseaza o masa de exterior.va multumesc ptr rabdare si anticipat ptr raspuns.
                                            DONIC LI PING KITEX( kiso hinoki-ayous-texalium-kiri-texalium-ayous-kiso hinoki) - XIOM SIGMA PRO 2.2
                                            FH-DONIC COPPA X3 SILVER - DONIC WALDNER DIABLO GLASS FIBRE - BH-DONIC F3 BIG SLAM

                                            Comentariu


                                            • Va pot ajuta cu tot ce doriti
                                              0728747067
                                              sau pot sa va sun eu la....
                                              multumesc
                                              www.tenismasa.ro

                                              Comentariu


                                              • O noua oferta la paleta completa-240 lei
                                                TRANSPORT GRATUIT-POSTA ROMANA
                                                BANDA CANT GRATUIT
                                                MONTAJ-GRATUIT
                                                CADOU IN PACHET(SURPRIZA)
                                                LEMNE LA ALEGERE -OFERTA 80 LEI BUC,MANER DREPT SAU CONCAV

                                                DONIC WALDNER ALLPLAY
                                                DONIC PERSONPOWERPLAY
                                                DONIC APPELGREEN ALLPLAY
                                                DONIC PERSSON AR
                                                DONIC APPELGREEN EXCLUSIVE AR

                                                FETE DONIC- VARIO SAU VARIO SOFT-2,0 SAU MAX-80 LEI/BUC

                                                TOATE PRODUSELE SUNT SIGILATE
                                                MULTUMESC
                                                0728747067

                                                www.tenismasa.ro

                                                La alegere se pot adauga si husa sau solutie de curatat+burete antistatic
                                                www.tenismasa.ro

                                                Comentariu


                                                • As dori sa investesc intr-o paleta 400-500, mi-am ales fete Rakza 7, ce lemn all++ sau off- i-mi recomandati pana in 250 ron. Va multumesc.
                                                  Lemn: Nittaku Septear
                                                  Fh: Acuda S2 max
                                                  Bh: idem

                                                  Comentariu


                                                  • Buna dimineata

                                                    Va pot recomanda din gama xiom-FUGA,ARIA LITE-200 LEI/BUC
                                                    www.xiomtt.com
                                                    Sau din gama Donic-WALDNER SENSO CARBON-160 LEI
                                                    Sau cea mai buna varianta ar fi NITTAKU SEPTEAR-220 LEI
                                                    DACA DORITI
                                                    0728747067
                                                    GELU POPESCU
                                                    www.tenismasa.ro

                                                    Comentariu

                                                    Procesare...
                                                    X