Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Sfat pentru cumpararea paletelor (www.tenismasa.ro)

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Va multumesc mult,surpriza a fost mareeeeeeeeeeeee,,sa va dea domnul sanatate si fericire,anul nou sa va aduca tot ce va doriti,va multumesc inca odata,CRACIUN FERICIT.Cu stima si mult respect
    Blade . PHOTINO
    Fh. Tibhar ev. Mx-p
    Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

    Comentariu


    • Postat în original de tibi Vezi post
      Concursul cu premii
      VREI SA FIM MOS CRACIUN PENTRU TINE?
      CASTIGATOR PREMIU DONIC - DOMNUL KANTOR IMRE ZOLTAN - REGHIN - Factura nr.1015/18.12.2012
      PREMIUL DONIC ACORDAT -
      ECHIPAMENT COMPLET DONIC ( TRENING DONIC IMPACT + INCALTAMINTE DONIC SPEED FLEX + GEANTA DONIC VENTURION)
      CASTIGATOR PREMIU XIOM - DOMNUL MARCU VASILE - VATRA DORNEI Factura nr.985/30.11.2012
      PREMIUL XIOM - LEMN XIOM HAYABUSA ZXY + FETE XIOM VEGA CHINA SAU SIGMA II + HUSA PALETA XIOM + SOLUTIE DE CURATAT CU BURETE ANTISTATIC.
      MULTUMIM TUTUROR PARTICIPANTILOR!
      SARBATORI FERICITE!
      VA ASTEPTAM SI LA MAGAZINUL DESCHIS IN BUCURESTI STR. SPLAIUL INDEPENDENTEI NR. 319 INCINTA SEMA PARC LANGA SALA DE TENIS TOP TENIS ARENA
      www.tenismasa.ro

      Comentariu


      • MOS CRACIUN EXISTA!!!!! O surpriza si o bucurie enorm de mare. M-ati facut sa ma simt iarasi copil, sa cred in Mos, in ingeri . Cu ocazia Craciunului va doresc multa sanatate, fericire si bucurie( aceeasi pe care mi-ati facut-o) si Noul an sa va aduca numai satisfactii, bucuri si impliniri pe plan profesional, uman, sentimental.......Cu deosebita consideratie, dragoste si prietenie: Kantor Imre-Zoltan.

        Comentariu


        • Felicitari castigatorilor! -si pt. dl. Gelu!
          lemn:HML -carbon, hinoki
          fetze; Victas V>01 Limber
          si echipament Xiom

          Comentariu


          • Am primit materialele.va multumesc f.f.mult. Sarbatori fericite
            Blade . PHOTINO
            Fh. Tibhar ev. Mx-p
            Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

            Comentariu


            • LA MULTI ANI!!! Fie ca in anul 2013 sa vi se implineasca cate o dorinta in fiecare zi! Un sfat, va rog, pentru achizitionarea de incaltaminte. Ce parere aveti despre aceste incaltari http://www.tenismasa.ro/donic-speedflex/224.htm? Eu port marimea 40. Se potrivesc marimile? Multumesc.
              Blade: Mizutani ZLC
              FH Nittaku Fastarc G1
              BH Xiom Sigma II Euro

              Comentariu


              • Multumesc pentru urari,si eu va doresc aceasta frumoasa urare.
                Masurile se potrivesc cu cele normale....,insa prin absurd daca nu v-i se potrivesc pot sa va trimit o masura mai mare sau mai mica....posta va costa max.5 lei.
                Daca doriti avem pe stoc....
                Multumesc
                0728747067
                www.tenismasa.ro

                Comentariu


                • anul nou cu bucurie

                  sa fiti sanatosi si la punga grosi
                  Ultima editare de marcu vasile; 03.ian.2013, 11:56.
                  Blade . PHOTINO
                  Fh. Tibhar ev. Mx-p
                  Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                  Comentariu


                  • Cred ca as dori DONIC WALDNER FLEX II, cei albi cu albastru, la 170 lei. Sunt pe stoc? Care este diferenta dintre DONIC WALDNER FLEX II si DONIC SPEEDFLEX? Referitor la marimi ... scriati mai demult pe forum ca Donic sunt cu o marime mai mari. Adica, cum port marimea 40, ar trebui sa comand 41. Este corect sau se potrivesc marimile normale? Scuze de insistente si detalii.
                    Blade: Mizutani ZLC
                    FH Nittaku Fastarc G1
                    BH Xiom Sigma II Euro

                    Comentariu


                    • Am primit adidasii si sosetele. Ati avut dreptate, la DONIC WALDNER FLEX II trebuie cumparata o marime mai mare. Incaltarile sunt fabricate in China. As fi vrut de la "mama lor germanica", insa sper sa ma tina cat mai mult. Multumesc si pentru catalogul Donic. Sa auzim numai de bine!
                      Blade: Mizutani ZLC
                      FH Nittaku Fastarc G1
                      BH Xiom Sigma II Euro

                      Comentariu


                      • Ma bucur ca sau potrivit
                        Ar fi fost o problema daca nu ar fi fost fabricati in CHINA.
                        MULTUMESC
                        0728747067
                        www.tenismasa.ro

                        Comentariu


                        • Buna ziua.
                          Ati putea sa-mi recomandati o fata rosie?
                          Lemnul cu care o sa joc este un lemn Levi 7 ply OFF- foarte usor.
                          Pe BH o sa joc cu Tibhar Sinus Sound.
                          As dori o fata pe FH care sa se impace bine cu acest lemn OFF-, cu care sa pot lovi topspin cu usurinta adica sa aiba dwell time mare.
                          Ma gandeam la OMEGA 4 Elite, Rakza 7 Soft, Bluefire M3. Care dintre aceste fete are cel mai bun control la jocul scurt, taiate, retur servicii adica
                          sa pot controla spinul cat mai usor dar sa pot da si topspin cu usurinta?
                          Multumesc!
                          Blade: HM Levi 7 ply OFF 2 Carbon / STIGA AllWood Offensive
                          FH: Donic Bluefire M3 2.0 / Andro Hexer
                          BH: Tibhar Sinus Sound 2.0 / Andro Plaxon

                          Comentariu


                          • aveti m.p
                            multumesc
                            0728747067
                            www.tenismasa.ro

                            Comentariu


                            • super oferte speciale aveti
                              BRAVO
                              BUTTERFLY TIMO BOLL ZLF
                              XIOM OMEGA VII PRO
                              GAMBLER ZERO

                              Comentariu


                              • (at)tibi: Nu am apucat sa inchei tranzactia cu Dvs, am achizitionat o paleta SH, insa tin sa va multumec pentru rabdare si ajutor.
                                Va recomand cu totata inima!

                                Comentariu


                                • Buna ziua. Ma intereseaza sa achizitionez o fata Xiom Sigma Euro, dar nu stiu exact ce duritate are buretele, pentru ca pe site la dv am vazut trecut 47.5 grade, ca la Sigma Pro. E corect, sau e o greseala undeva? Fata o vreau pe drive pe un lemn Levi 7ply of- all wood, iar pe rever ma gandesc la un Donic M3. Credeti ca ar iesi o paleta echilibrata? multumesc anticipat
                                  LEVI OF-
                                  Donic Bluefire M2
                                  XIOM Sigma Euro

                                  Comentariu


                                  • Buna ziua
                                    Ambele fete au 47,5 grade,nu este nici o greseala.Va recomand varianta SIGMA EUROPA de 1,8 rosu /bluefire M3 negru 2,0.Veti avea o paleta mai usoara si echilibrata,buna pentru topspin,efect accentuat si un f. bun control si buna pentru semi-distanta.
                                    Daca doriti....
                                    0728747067
                                    multumesc
                                    www.tenismasa.ro

                                    Comentariu


                                    • Am testat astazi un bluefire M2 pe un lemn all Waldner Control in combinatie cu acuda S3. Mi-a placut foarte mult simtul de la M2, in special la jocul din apropierea mesei, la contre si blocuri unde simteam un control extraordinar dar totodata si la topspin. Cum se compara Sigma Euro cu M2? Precizez ca joc in general din apropierea mesei, dar cand am ocazia imi place sa joc si de la un metru sau doi in spatele mesei, deci sa zic semidistanta. Din pacate nu sunt momentan in tara sa pot testa undeva Sigma Euro asa ca va stresez pe dv, dl Gelu:d. multumesc inca o data!
                                      LEVI OF-
                                      Donic Bluefire M2
                                      XIOM Sigma Euro

                                      Comentariu


                                      • OFERTE NOI
                                        www.tenismasa.ro
                                        Ultima editare de tibi; 22.ian.2013, 13:02.
                                        www.tenismasa.ro

                                        Comentariu


                                        • Ii multumesc lui Tibi pentru paleta care mi-a asamblat-o si pentru sfaturile care le-a dat pentru a face un setup pe ritmul si nivelul meu. Recomand cu incredere pentru toti care nu stiu exact ce sa aleaga pentru o paleta si au nevoie de niste sfaturi avizate. Cu siguranta tot la el o sa apelez si pentru urmatoarele upgrade-uri
                                          Lemn Donic Burn OFF-
                                          FH XIOM OMEGA IV EURO
                                          BH XIOM MUSA
                                          JOOLA Zelebro
                                          FH Joola Rhyzer Pro 45
                                          BH Joola Rhyzer Pro 45

                                          Comentariu


                                          • Noile fete xiom vega china-max...sunt in stoc
                                            astept comenzi
                                            0728747067
                                            multumesc
                                            www.tenismasa.ro

                                            Comentariu


                                            • http://www.experttabletennis.com/ten...t-of-the-rest/
                                              Doar pentru cei interesati....de alternative..nu comentez
                                              multumesc
                                              0728747067
                                              www.tenismasa.ro

                                              Comentariu


                                              • Va salut! In aprilie 2010 am achizitionat de la dvs o paleta (lemn DONIC EXCLUSIVE AR-maner concav + fete DONIC LIGA). Am fost si sunt foarte multumit de paleta insa simt ca a venit vremea sa trec la altceva mai bun. Ce recomandati? Sa-mi schimb doar fetele, sa o schimb cu totul (am cui s-o vand pe asta). Multumesc!

                                                Comentariu


                                                • Multumesc pentru cadouri si pentru rapididate.
                                                  Numai bine.

                                                  Comentariu


                                                  • Noile fete ,XIOM VEGA CHINA,XIOM SIGMA EURO II si XIOM SIGMA PRO II,acum pe www.tenismasa.ro
                                                    multumesc
                                                    0728747067
                                                    www.tenismasa.ro

                                                    Comentariu

                                                    Procesare...
                                                    X