Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Sfat pentru cumpararea paletelor (www.tenismasa.ro)

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de levi Vezi post
    De, buna vointa lui dl. Gelu Popescu (Tibi), astazi am reusit sa joc, circa 1 ora cu Vega Japan. -negru de 2.0 pe BH.... am ramas sincer, uimit de controlul, spin si nu ultimul rand de simtul feței respectiva....
    pe fh. aveam pus M2, -despre Vega Japan; eram in cautare unei fețe de bh.- vega pro era un pic "hard", vega europa un pic "moale" pt. mine, si dupa un anumit timp si incepea sa "condezeze" cea ce ma deranjat -bine, aici depinde si de conditile de la sala, din nefericire unde joc eu de obicei, din condez este suficient, in schimb la sala de sport, daca nu este depasit o anumite nr. de persona (40\50), nu a fost problema..., deci, si Eu un pic sceptic, datele mentionate de producator; viteza 90, spin 100, si CONTROL 100!!! -nu prea venea sa cred,dar (evident dupa parerea mea) sa adevarit. Simtul; eu as cataloga burete cam la 44-45 de grade (daca VP are 47,5) cauciucul nici nu este prea intins (gen tenergy, m1, m2) sau prea moale (ex. xiom vega europa) este exact acolo unde trebuia... pe FH. nu am avut timp sa incerc, deci deocamdata despre topspin, nu incerc sa vorbesc, dar in schimb pe bh. mi-a iesit loviturile foarte bine, dropuri, capace, chop-uri, chiar si topspin de bh. si de retopsin (mai am mult de invatat la capitolul respectiv), cam deocamdata atat... uitasem, in conditile de la sala, deja M2 -ul incepusa sa "condeseze" la V. J. nu am simtit aceasi lucru, deci mentionez este vorba de circa o ora , o ora jumatate de joc, deci pana acum sunt extrem de multumit cu fața respectiva
    Multumim pentru review. Cum este fata V.J. comparativ cu M2 d.p.d.v. al greutatii?
    Blade: Mizutani ZLC
    FH Nittaku Fastarc G1
    BH Xiom Sigma II Euro

    Comentariu


    • review sarac, inca nu am putut juca suficient timp, dar f. promitator, se pare ca am sa folosesc pe ambele parti!
      referitor la greutate, din pacate cam pe acolo ca si M2-uri, parca o idee mai usoare... am cantarit efectiv fața ne taiata;63 de grame la gros. de 2.0
      lemn:HML -carbon, hinoki
      fetze; Victas V>01 Limber
      si echipament Xiom

      Comentariu


      • Oferta xiom lemnele strato,axelo,ignito...260 lei
        v1-300 lei
        lemnele au carbon in compozitie,hiso hinoki

        atentie..stocul nu este f.mare
        doar pentru exact 7 zile este oferta
        multumesc
        0728747067
        astept comenzi
        www.tenismasa.ro

        Comentariu


        • Incepand de astazi ne gasiti si pe pagina de Facebook: Magazin Tenis de Masa. Pentru fiecare like acordat veti primi un bonus.
          https://www.facebook.com/pages/Magaz...69010989780399
          va multumesc
          www.tenismasa.ro

          Comentariu


          • Am si eu o mica nemultumire. Am facut o comanda de o fata Donic Desto F3 BigSlam (si alte produse). Am avut supriza sa constat ca fata nu era in tipla ei originala, si din pachet lipsea folia protectoare.
            Eu oricum comandasem 2 folii protectoare de la Donic (2x6.5Ron) si poate ca s-au gandit ca nu imi trebuie inca un in plus.
            Apreciez insa tranportul gratuit si posibilitatea de plati cu cardul online.

            Comentariu


            • Buna seara!
              Multumim ca ati cumparat de la noi!
              Referitor la nemultumirea dumneavoastra, este o problema a producatorilor, am semnalat o si noi la randul nostru dar nu am primit nici un raspuns concret. Loturile sunt ambalate diferit, si se pare ca au si continut diferit, noi nu le desfacem pentru verificare, tocmai pentru a nu desigila produsul. Avand in vedere ca mereu si la diferite produse difera ambalajele nu putem sti care au folie si care nu. Nu toate fetele au folie in interior, majoritatea nu au. La toate marcile am avut astfel de probleme cu foliile din interior si diferente de ambalaj.
              Multumim pentru intelegere si va mai asteptam!
              O seara placuta!
              www.tenismasa.ro

              Comentariu


              • In curand noua incaltaminte XIOM va aparea si in ROMANIA pe www.tenismasa.rohttp://www.xiom.co.kr/product/produc...rdCode=1001184
                www.tenismasa.ro

                Comentariu


                • Deja ma abonez la o pereche , la felul cum arata...

                  Comentariu


                  • Noutati pe stoc de la NITTAKU..Lemne VIOLIN,ACUSTIC,BARWELL FLET,BARWELL,SEPTEAR,PIECEA,RUNLOX 5......ETC
                    Fete iarba SCREW ONE,.........SOFT RENANOS HOLD,FASTARC G1,S1,C1..
                    Numai pe
                    www.tenismasa.ro
                    multumesc
                    0728747067
                    www.tenismasa.ro

                    Comentariu


                    • Doresc o fata Armstrong Attack 3 pe negru de 1.2.
                      Ma puteti ajuta?
                      Cu respect.
                      BL = Levi Sintech ALL-
                      FH = Joola Badman reloaded
                      BH = Tibhar Super Defense 40

                      Comentariu


                      • Nu comercializam produse AMSTRONG in prezent
                        multumesc
                        0728747067
                        www.tenismasa.ro
                        www.tenismasa.ro

                        Comentariu


                        • Noul catalog XIOM
                          www.xiomtt.com
                          www.tenismasa.ro

                          Comentariu


                          • SALUT,

                            Am jucat cu o Joola Champ Silver timp de 1 an si jumatate,dar din pacate am reusit s-o rup.....Ce paleta Joola ai putea sa recomanzi pentru un jucator amator in limita pretului de 150 RON?

                            Comentariu


                            • Modele noi de incaltaminte ASICS-indoor- numai pe
                              www.tenismasa.ro
                              multumesc
                              0728747067
                              www.tenismasa.ro

                              Comentariu


                              • Buna, aveti pe stoc Donic Coppa X2 rosu de 2.00 si Donic Acuda S1 Turbo negru max?
                                Setup : Tenergy 05 | Viscaria | Tenergy 64 FX

                                Lume multa, oameni putini...

                                Comentariu


                                • aveti m.p.
                                  multumesc
                                  www.tenismasa.ro

                                  Comentariu


                                  • Buna. aveti pe stoc suport genunchi Mc David Multi Action marimea L?
                                    Blade : OSP Virtuoso AC (Rst)
                                    Fh : Xiom Omega VII Pro (2,0 mm) black
                                    Bh : Andro Rasanter R 42 (2,0 mm) green

                                    Comentariu


                                    • aveti m.p
                                      multumesc
                                      0728747067
                                      - - - Actualizat - - -
                                      PERIOADA PROMOTIILOR XIOM SI NITTAKU
                                      27.08.2013 - 30.08.2013
                                      COMANDA ACUM DE MINIM 200 LEI PRODUSE XIOM SAU NITTAKU SI PRIMESTI UN VOUCHER DE 30 LEI SI TRANSPORTUL GRATUIT PRIN FAN COURIER
                                      AZI COMANZI MAINE PRIMESTI
                                      0728747067
                                      www.tenismasa.ro

                                      Comentariu


                                      • am urmatoarea combinatie:
                                        lemn galaxy j-1
                                        729 SP transcend neagra
                                        tihbar spidi spin mi se pare o paleta grea 195g. Sunt incepator ma inteseaza 2 fete mai usoare pt FH o fata pt topspin si ceva pt BH.
                                        joc mai mult aproape de masa, imi place sa atac mai mult pe FH. Vreau o fata care sa ma ajute la topspin si ceva pt blocaje pe BH.

                                        Comentariu


                                        • aveti m.p
                                          multumesc
                                          0728747067
                                          www.tenismasa.ro

                                          Comentariu


                                          • In perioada 4-11 -concediu de odihna
                                            lasati comanda dvs.in aceasta perioada si veti beneficia de 5% reducere + transport gratuit cu fun courier
                                            multumesc
                                            0728747067
                                            www.tenismasa.ro

                                            Comentariu


                                            • Profit de aceasta ocazie si comand si eu un Nittaku Septear FL de 83-85g... cand reveniti din concediu va dau datele de contact in cazul in care nu le mai aveti...
                                              Andro Rasanter 48
                                              Butterfly Timo ALC
                                              Andro Rasanter 48​

                                              Comentariu


                                              • Multe noutati de la Nittaku,....Septear pe stoc
                                                De la YASAKA.....Rakza 7 ,Rakza 7 soft pe stoc
                                                astept comenzi
                                                0728747067
                                                multumesc

                                                www.tenismasa.ro
                                                www.tenismasa.ro

                                                Comentariu


                                                • Dupa 10 ani de traditie a lemnelor ACUSTIC,VIOLIN,VIOLONCELO,TENOR ,NITTAKU pregateste noul lemn ACUSTIC CARBON cu urmatoarele caracteristici
                                                  Lemn 5 straturi: ply* Feeling: Hard (shakehand)
                                                  , Viteza: Fast (shakehand)
                                                  , Grosime: 5.5mm (shakehand)
                                                  , Greutate: ~ 90 g (shakehand)
                                                  Data de lansare:* Nittaku Acoustic carbon-21/dec/2013*
                                                  Pret -650 lei

                                                  Am primit deja un exemplar cu maner FL pentru magazin,deocamdata in EUROPA suntem singuri care l-am primit.,o foarte mare surpriza am avut.

                                                  De asemenea apar noi lemne NITTAKU....ENFANT,RUTIS POWER,GORIKI ,Un lemn de 100 grame,foarte asteptat in lume.
                                                  Avem deja pe stoc noua incaltaminte NITTAKU.
                                                  Numai pe
                                                  www.tenismasa.ro
                                                  Noul catalog 2013 NITTAKU
                                                  http://www15.j-server.com/LUCNITTAKU...ft_JIS&XJSID=0
                                                  www.tenismasa.ro

                                                  Comentariu


                                                  • Sfat pentru cumpararea paletelor (www.tenismasa.ro)

                                                    Click pe imagine pentru versiune mai mare.   Nume:	1470151_641030879282906_1282047428_n.jpg  Afișări:	1  Mărime:	91,9 KB  ID:	769301

                                                    Comentariu

                                                    Procesare...
                                                    X