Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cumpar paleta!

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cumpar paleta!

    Salut vreau sa imi cumpar o paleta folosita deoarce pentru o paleta noua si cat de cat buna nu prea am posibilitatea
    prefer o paleta cu un control bun multumesc
    Blade:Stiga CR Peter
    FH:Galaxy mars V2
    BH:Joola energy Green Power

  • #2
    Am eu un Donic Waldner Senso Carbon ST+Vario Big Slam+Coppa JO. De 3 saptamani cumparata.
    DONIC "Appelgren Exclusive AR" ST
    BH: DONIC ALLIGATOR DEF
    FH: DONIC ALLIGATOR ANTI

    Comentariu


    • #3
      nu e mult prea mult pentru mine.. is incepator
      Ultima editare de mary; 15.apr.2011, 12:45.
      Blade:Stiga CR Peter
      FH:Galaxy mars V2
      BH:Joola energy Green Power

      Comentariu


      • #4
        Eu am doua palete pe care le pot vinde:
        1.Lemn primorac off-(cu un control foarte bun)fete:bryce speed fx rosu si tenergy05 negru jucate o jumatate de an dar inca in stare relativ buna si un control bun in regim de viteza
        2.o paleta Joola rossi smash cu fete smash(paleta buna pt incepatori)
        Lemne: DHS Hurricane Long W997
        FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
        BH: DHS GoldArc 8

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de krisztalori Vezi post
          Eu am doua palete pe care le pot vinde:
          1.Lemn primorac off-(cu un control foarte bun)fete:bryce speed fx rosu si tenergy05 negru jucate o jumatate de an dar inca in stare relativ buna si un control bun in regim de viteza
          2.o paleta Joola rossi smash cu fete smash(paleta buna pt incepatori)
          Preturi ? joola rossi smash e hobby ?
          Blade:Stiga CR Peter
          FH:Galaxy mars V2
          BH:Joola energy Green Power

          Comentariu


          • #6
            Vezi aici poate te intereseaza : http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...up-second-hand

            www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
            www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
            https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
            Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
            https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

            Comentariu


            • #7
              Joola rossi smash e hobby dar este o paleta destul de buna si scumpa la aceasta categorie.Sincer eu nu am sesizat diferenta intre o paleta allaorund profi si aceasta.Zic eu ca pt incepatori e perfect.Pretul la aceasta paleta e de 90 lei.
              Cealalta paleta este cu totul altceva.Pret 260 lei
              Lemne: DHS Hurricane Long W997
              FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
              BH: DHS GoldArc 8

              Comentariu


              • #8
                mary e incepator, are 13 ani si joaca tenis probabil la scoala cu clasele 1-4 dintr-un sat din baragan...voi vreti sa-i vindeti lemne cu carbon si fete tenergy si bryce???...n-are cine sa va dea un pret bun pe ele?...
                mary, mai asteapta putin...sigur se va gasi cineva sa te ajute cu o paleta pt.incepatori...eu nu-ti pot oferi prea multe ca-s cu ierburile...am un donic cayman nou si lacuit la 100 lei si o fata neagra friendship focus 3 snipe patrata,netaiata la 40 lei...fata rosie e iarba...galaxy neptune 30 lei, dar nu vreau sa te stric de mic ...sigur cineva o sa-ti ofere o paleta profi pt incepatori sub 100 lei...spor la pingpong
                tibhar def plus jumulita
                gambler reflectoid 1,0
                dawei 388 D-1 ox

                Comentariu


                • #9
                  Cel mai bine sa iei legatura cu amaturisti din Călărași .
                  O sa primesti si sfaturi de la ei .
                  Iar daca mergi la sala unde se antreneaza , poti incerca si cateva lemne si fete !

                  Comentariu


                  • #10
                    Postat în original de bubu ruz Vezi post
                    mary e incepator, are 13 ani si joaca tenis probabil la scoala cu clasele 1-4 dintr-un sat din baragan...voi vreti sa-i vindeti lemne cu carbon si fete tenergy si bryce???...n-are cine sa va dea un pret bun pe ele?...
                    mary, mai asteapta putin...sigur se va gasi cineva sa te ajute cu o paleta pt.incepatori...eu nu-ti pot oferi prea multe ca-s cu ierburile...am un donic cayman nou si lacuit la 100 lei si o fata neagra friendship focus 3 snipe patrata,netaiata la 40 lei...fata rosie e iarba...galaxy neptune 30 lei, dar nu vreau sa te stric de mic ...sigur cineva o sa-ti ofere o paleta profi pt incepatori sub 100 lei...spor la pingpong
                    da cred ca ai dreptate joc si in timpul liber cu prieteni ping pong dar totusi sunt de aceeasi parere cu tn
                    Blade:Stiga CR Peter
                    FH:Galaxy mars V2
                    BH:Joola energy Green Power

                    Comentariu


                    • #11
                      Userul `adishorul`vinde cu 65 lei-transport inclus, o paleta care e buna ptr incepatori;dupa ce iti vei ridica nivelul,o poti vinde ,la randul tau,unui amic mai putin antrenat
                      Nittaku septear black tag/baracuda/baracuda
                      "Si cand va veni dusmanul/Sa va ia pamant de drept/Romani,scuturati gorunul/Din mormant sa ma destept!" Avram Iancu

                      Comentariu


                      • #12
                        Asa cum i-am recomandat si altui user , iti recomand sa cauti topicurile de vanzari ale userului georgecoroian care are niste preturi foarte mici la lemne profi noi , la care poate iti gaseste si niste fete second tot profi . Iar daca nu gasesti la el poti gasi la alti useri niste fete bune si ieftine . Nu-mi vine sa cred ca sunt oameni care recomanda pe forum palete hobby . Ca isi vinde omul paleta hobby pe forum e treaba lui , dar sa o recomanzi mi se pare un pic cam mult . Succes !

                        Comentariu


                        • #13
                          Am eu un lemn Donic Testra ar http://www.tabletennisdb.com/blade/donic-testra-ar.html ,cu 2 fete Donic solo http://www.tabletennisdb.com/rubber/donic-solo.html
                          e o paleta pt incepatori,ofera control ..daca crezi ca te ajuta Pm

                          Comentariu

                          Who has read this thread:
                          Procesare...
                          X