Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Sfat achizitionare paleta

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Sfat achizitionare paleta

    Buna
    Am tot cautat sa imi cumpar o paleta bunicica care sa aibe control mare si spin destul de bun am gasit ceva de la un prieten o paleta cu fete iasaka la circa 60 ron dar nu am a vut bani sa o cumpar deaoarece nu am materiala chiar buna.
    Daca miar putea spune cineva unde as gasi o paleta ieftina buna cat de cat.
    Chiar acum 2 saptamani aveam mare nevoie de o paleta pt a participa la campionatul local.....am imprumutat pana la urma o paleta de la domnul meu antrenor si am reusit sa ies pe locul 2 sper sa reusesc sa gasesc o paleta pentru a lua locul 1 si sa ajung la faza judeteana.

    MUltumesc.

  • #2
    fa-ti cont si ia-ti de pe eacheng.net o paleta buna...poate sa te coste si 100 ron cu tot cu transport,taiat si lipit...f.bine ca vrei sa te orientezi pe control si spin...viteza,zic eu,e pt.jucatorii profesionisti cu multi ani de antrenament in spate...daca nu,intra pe pingpongshop.ro si vb cu cei de acolo...au lemne la 60 ron si fete chinezesti la 30 ron...nu te arunca la firme scumpe ca nu merita,mai ales ca probabil e prima ta paleta profi...daca alegi caile astea te pot ajuta in alegerea materialelor...vad ca esti din viisoara....din ce judet...spor la tenis
    tibhar def plus jumulita
    gambler reflectoid 1,0
    dawei 388 D-1 ox

    Comentariu


    • #3
      din judetul cluj e baiatul il mai vad si eu la sala din cand in cand promite multe

      Comentariu


      • #4
        Daca doresti poti sa-i spui la Attila sa ma sune cand mergi la sala si vin la Campia sa vad cum joci.O sa te indrum spre o alegere mai buna a unei palete.
        De asemenea sunt pe forum multi oameni de calitate care iti pot oferi informatii bune in gasirea unei palete,insa cel mai bine e ca cineva sa vada stilul tau de joc,nivelul de pregatire...etc.
        Blade: Bty Primorac Carbon off+
        Bh:Tenergy 80 fx
        Fh:Tenergy 80 fx

        Comentariu


        • #5
          nu joaca la attila la sala la antrenamente la club sau in alte locuri...

          Comentariu


          • #6
            pot eu sa iti dau o paleta lemn no name si fata rosie nitaku hamond iar fata neagra donic jo waldner la 40 ron si transport deci cam 50 ron! paleta este putin mai mica decat e normal si adica latime147 mm si inaltime 150 mm !
            DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

            Comentariu


            • #7
              Salut!
              Sunt nou pe forum si am zis sa nu deschid un thread nou din moment acelasi subiect ma intereseaza si pe mine.
              As dori niste sfaturi refritoare la achizitionarea unei palete de tenis de masă. Ideea e ca nu am mai avut niciodata o paleta o profi si asta a inceput sa se simta in jocul meu.
              As dori o paleta pana in maxim 200 de ron cu transport cu tot (bine, de fapt doua palete la fel - una pt. mine si una pt. fratele meu geaman cu care ma antrenez zilnic) si, din pacate, nu am gasit decat preasamblate in banii asta (donic waldner 1000 mi s-a parut cea mai buna). Tare mi-ar place sa imi iau paleta pe componente, deoarece de la astea preasamblate nu prea stiu la ce sa ma astept.
              Orice sfat si ajutor e bine primit.
              Multumesc mult !

              Comentariu


              • #8
                Cauta userul tibi pe forum si ia legatura cu el, cred ca avea cateva variante Donic foarte okay la banii astia. Sau userul valigti.
                Jun Mizutani
                Tenergy 05 FX

                Comentariu

                Who has read this thread:
                Procesare...
                X